Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (29. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
41.214
Cevap
602
Favori
6.456.199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resat206 -- 15 Şubat 2011; 21:51:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdemmli

cevabın için tşk. orinoco darısı başımıza o zaman :) Peki İstanbul'a gittim dediğine göre farklı bir şehirdesin galiba?? Dönüşte uçak yolculuğu mu yoksa arabanla mı döndüğünü ve hangi şehirde olduğunu öğrenebilir miyim acaba? Soru konu dışı gibi gözüksede Almanya'dan dönerken havalimanında bir bey vardı ve o zaman bu forumdan haberim bile yoktu. Yeni ameliyat olmuştu ve başında sargı yoktu. (doğal olarak) Çok dikkat çekiciydi ve bir çok kişi ona bakıyordu, ben de asla ameliyat olmayacağıma karar vermiştim. Bilmiyordum tabi ki kafa derisinin tekrar iyileşme sürecine gireceğini. O yüzden sordum bu soruları.

erdemli Almanyadan gittim ,,oralara.. muniche yakin diyelim
    bende ayni şeyi gitmeden önce düşünmedim desem yalan olur, ama hazirlikli gittim tabiki.....
    ameliyattan sonra her yerde asla şapka takilmaz falan yazilsada ,ben şapka taktim ; hocamla görüştükten sonra tabiki ...
    istanbulun havasida tam zamaninda bozulmuşki fazla dikkat çekmedim , uçakta bile çikarmadim vallahi zaten alt tarafi iki saatlik yol
    ,,hani şu kayak yapan kişilerin şapkalari varya ,ondan taktim,,, çok dikkatli olarak,,,tabiki üst kismi dokunmiyacak şekilde , cücelerin şapkasina döndü ,,,
    biraz komik dursada, tam açik degildi , gören kişileri şok edecek şekilde.
    Kontrol yani üst arama yerlerinde havaalaninda, memurlarin hem Almanyada ,,hem Türk sinirinda,,, çok bu tür Saglik turistleri gördükleri belli ki ,,
    geçmis olsun dediler,, hemen anlayip üstünde bile durmadilar,
    neden böyle garip şapka takmiş diye hatta uçakta gecikme vardi 1,5 saat... orda bile tesadüfen tanistigim kişilerin bile dikkatini çekmemişki ,
    o bekleme zamanda konuştugum kişilerden biri bile sormadi neden şapkalisin Havalimanin icinde diye
    bak senin icin photo bile ekliyeyim ,sende benim gibi her seyi düşünen tidiz birisin belli
    ,severek kendi icadimi açikliyorum burada hehe içindeki ben olmasamda ,, bende ,daha dik duruyordu bu şapka tabiki öyle yatay degil ,,zaten konu şu ,,,
    sen dikkatli şekilde geçirdikten sonra şapkayi,,, o iki saate bir şey olmaz ,,sen ekilen kökleri ne zedeliyorsun, ne cekiştiriyorsun, yani zarar verecek bir şey yapmiyorsun

en iyi saç ekim merkezi neresidir

Bu şekil şapkada bile takabilirsin dedi hocam,,,

en iyi saç ekim merkezi neresidir

ama,, şu üst tarafi yüksek olan olacak illaki ,,onlarin ceşitli olanlari var alirken Dikkat etmen lazim
    yani çok hazirlikli gittigim için,, bende her ikiside vardi,,, digerini tercih ettim..... ama öbürünüde takabilirdim,,, ,, her şeyi daha önce düşündüm fazla dikkat çekmemem için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orinoco -- 17 Aralık 2010; 19:00:06 >
  • orinoco fotolardan gördüğüm kadarıyla senin iki kulak arası saçların tam sağlıklı diğer saçlar seyrek öyle değil mi?
  • @sweet_hasan

evet ustad, aynen o şekil,,sagliklı evet ama sık degil
    zaten arka ve yanlarda çok ender olur herhalde,,, sagliksiz yada kel olan yer ( ben hic görmedim mesela, belki vardir bilmiyorum)
    onun için zaten alinan kökler,, oralardan tercih ediliyordur tahminim,,
    ama Hocam bana dedi senin arka kisim ince ve sık degil diye yani daha sık ve kalın saclarım olsaydi belki daha iyi olurdu ama bunada sükür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orinoco -- 17 Aralık 2010; 19:12:43 >
  • titiz biriyim vesselam İnşallah forumdan kopmazsın, sürecini çok merak ediyorum, şu şartlar altında adresim belli oluyor gibi (dr. Alp Aslan) fakat bu kadar sabrettim biraz daha sabredicem olumlu haberlerini alana kadar. Aslında Antalya'ya gidecektim, Muhrm isimli arkadaşın ameliyatını da çok başarılı bulmuştum ama dedim ya emin olmak lazım, ameliyat kadar sonuç da önemli. Ameliyatı olduktan sonra bende sizler gibi buradan arkadaşlara yardımcı olucam İnşallah

Saygılar
  • orinoco peki 2.seansa saç yetecek mi çünkü 3400'ün üstünde greft alındı demişsin bir bu kadar saç çıkmaz 2.seansa diye düşünüyorum.doktorun ne dedi bu konuda? ne kadar daha saç alınır gibisinden.
  • @erdemmli

aynen bu iş gelecegin ve sagligin için çok önemli ,,,aceleye gerek yok ,,,bende 7 sene bekledim ,,sende emin olduktan sonra,,, için rahat ettikten sonra,, yapki,,, saglam olsun..
    yok korkma ben buralardayim ,,kopmam siteden ve söz verdim ,,,her 2 - 4 hafta istenilirse photo eklerim,, ilgisi olanlar için , çünki ,,,ben bile meraktan ölüyorum yaf

@sweet_hasan

ama daha önceki yazimdada yazdigim gibi ,,üst kismima ( kendi başimdan bahsediyorum) tabiki o kadar lazim olmuyor ,,,sen de 1000 geft ben diyeyim 1500 graft hadi 2000 olsun oda tabiki var ustad ,,
    yani,, simdi senin Başinin arka kismini ,bilmedigim icin,, bir şey söylemek zor,,, ama benim photoda arkadan 2000 greft bile rahat alinir ,,,
    sandigimizdan çok kök var yani,, benim konum hakkindan bahsediyorum Lütfen karistirmiyalim herkesin imkanlari degisik
    ,,mesela arka kismi 3 parmak genisliginde yer ise, bazilarimizin ,, üst kisma bile 3400 alinmaz,, oda, dogal normal tabiki ,,yani saçina göre greft alinir,,
    bazilari,,, arka kisimda , hemen hemen saç yok sonra bende niyee böyle olmadi diyenler varmis ,, hocam anlatti ,,
    onun içn resim istiyorlarya ,,,hemen hemen tüm Hocalarimiz ,,kisisel cevap yazabilmeleri için
    her kesin kafasi başka,, photo ekle ,,yakin çekilmiş ve kaliteli ,,,,daha iyi cevap yapilir,,,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orinoco -- 17 Aralık 2010; 19:36:51 >
  • ........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resat206 -- 4 Şubat 2011; 20:50:29 >
  • ........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resat206 -- 4 Şubat 2011; 20:50:45 >
  • @Tabiki resat kardes,,

Ahh resat kardeş 2300€ 3400 Greft oldugunu yazmiştim gene gözünden kaçimiş olacak ,,

Soruna gelince ,,hazirlikli gittigim icin , sordugum ilk sorulardan biri o oldu,, bende okumuştum buna benzer yazilari
    , ama Hocam bana,, o dik dik çikma bende,,, yani saçim ince oldugu için o tehlike yokmuş ,,
    o daha kalin saçli kisilerde,,, eger doktor dikkat etmez ise eklerken kökleri ,,yada özen göstermesse,, yapilan bir hata oldugunu söyledi..
    ama biri, Ayda 40 ameliyat yapiyorsa herhalde bu konuyu 3 sene sonra rahat hemen farkediyor ve ona göre ekliyor
    3 sene yazdim cünki ,,daha önce Fut teknigi vardi, şimdi Fue,, yani kök kök tek tek alinip eklendigi için, o sorun da fazla yok artik tahminim ,,
    ama genede her kes gene kendi kafasinan göre sorsun ,ben Doktor degilim yanikim ,

ben kendi başimdan bahsediyorum ,,hem photolari ekliyecegim ,,karar veririz hep birlikte ,,belkide yaniliyorumdur, ama Hocama güvenim sonsuz .
    Zaten,, Ameliyata gitmeden önce,, Kendi kliniginde iyice bakiyor ediyor,, saçlarinin köklerinin,,,, her şeyine ,,plan yaptiktan sonra ameliyata giriyorsun

Not ,,kendi yazdigin mesajlari her zaman degiştir diye bir button var yazilarin üstünde sagda ufak şekilde ,,,sonradan degistire tikla kendi yazini ister degistir yada yanlis yazdiysan yada photo eklediysen
    onaylayip gönderebilirsin yardimci olmami istiyorsa bu konuda yardim ederiz yani ,,ne demek burda hep birlikte ögreniyoruz
    onun icin her yazimin altinda ........Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orinoco -- 17 Aralık 2010; 20:08:22 .... yaziyor sonradan gördügüm hatalari düzeltigim icin yada cevap eklerken bir soru daha sorulmus onada cevap ekliyorum sonradan ,,tek yazi gibi görünüyor yazilarda hep ön izle yap yazini eger umdugun gibi ise,, mesaji göndere tikla,, sakin yanliş anlama bu yazimi ,,maksat yardimci olmak ,,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orinoco -- 17 Aralık 2010; 20:18:37 >
  • ........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resat206 -- 4 Şubat 2011; 20:51:04 >
  • Pardon öyle ya ,,
    ben yurt dişindan oldugum icin öyle yazdim ,hemen hemen iki kati olmasi lazim,, şimdiki kursu tam bilmiyorum ,,halen milyarlarla yazişiyorsun bakiyorum ,,alişamamişin yeni paramiza halen hehe
    ben diyeyim 4600 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orinoco -- 17 Aralık 2010; 20:23:00 >
  • Orinoco, samimi ve akici anlatiminiza tesekkur ederim. uzunca yazilarinizi bir solukta okudum.
    paylasimlarinizin (ozellikle SS'li) devamini dileriz.
    insallah biran once istediginiz saclara kavusursunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bugrahan18 -- 17 Aralık 2010; 20:47:05 >
  • ........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resat206 -- 4 Şubat 2011; 20:51:17 >
  • @bugrahan18

çok teşekkür ederim güzel dileklerin için bugrahan18 tabiki paylaşimlarima devam ederim , sizler için ,,
    ilk önce kadar sık olmasada ,degişikleri görebilmeniz ,, için eklerim ,

@resat206
    nasil istersen tabiki ,,resat kardeş
  • şu rst206 iyiki uzaklaştırılmış. Adam her saç forumunda konhair diyo başka biş demiyo. Allah razı olsun admin abi. Neyse, ben gelecek hafta ekim işini hallediyom,
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakamoz_sun_sen -- 15 Şubat 2011; 21:54:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakamoz_sun_sen

orinoco
    umarım en iyi sonuçu alırsın kelin halinden kel anlar kardeş allah başka dert vermesin saç nedirki aslında adectr ben kendim uzaklaştım sanalda saç muabetti hayata saç muabetti artık biraz uzak kalmak istedim kendim yaptım adminler yapmadı

fake detected
  • Arkadaslar ben dahil forumdaki herkes ekim yerine nakil terimini kullansak buradan baslayan bir bilinc olustursak nasil olur
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakamoz_sun_sen -- 15 Şubat 2011; 21:54:54 >
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.