Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (30. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
11 Misafir (1 Mobil) - 10 Masaüstü1 Mobil
5 sn
41.215
Cevap
602
Favori
6.455.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kesinlikle katılıyorum buğrahan18 kardeş zaten işin doğrusuda nakil (kalp ekimi, böbrek ekimi vs hiç duymadım bu güne kadar Allah kimseye vermesin), ayrıca dün yine TV'de konu ile ilgili bir haber vardı, yok Almanlar sonunda kelliğe çözüm buldu kök hücre falan fistan. Her şeyin bir adabı var, dalga geçer gibi haber yapılıyor, yolda saçı dökülen kişilerle röportaj, kızlara sormalar falan filan. Hele show işin tamamen magazin tarafında, insan ailesi ya da bir yakını ile böyle bir haberi izleyemiyor.
    Saygılar
  • Orinoco haberler nasıl? Bugün 10. günündesin galiba, süreç beklediğin gibi mi gelişiyor? Kabuklar tamamen dökülmüştür herhalde!
  • Fazla bekledigim bir şey yok zaten artik zamana kalmiş,,, bugün , 9 cu gün ,,kabuklar halen duruyor valla .....

en iyi saç ekim merkezi neresidir

benim bildigim zaten hepsi kendinden düşmüyor.. son yikamada 11 gün yani havlu ile düşürtüyorsun
    ama dur... ben sana bur video sunayim,,, ne yazsam video kadar olmaz ,,başka bir yerin hazirladigi bir video ama yikama aynisi

http://www.youtube.com/watch?v=UoAuerHtXvw&feature=related
  • Oronico kardeş hasat çıkmaya başlamış :) yakında bayağı gürleşir. :)

Merhaba arkadaşlar ilhan serdaroğlu bir fiyat aldım bir kaç tv proğramını konuk olmuş saç ekiminde iyi oldğunu söylüyorlar . Fiyatıda gayet uygun denersiniz yani bana göndermiş olduğu teklik aşağıda bu doktor hakkında bilgisi olan varmı.

2003 yılından bu yana yoğun olarak saç ekimiyle ilgileniyorum ve yaklaşık 2500 saç ekiminde imzam var. Özellikle son 3 yıldır sadece fue yöntemi ile saç ekimi uygulamaktayım . Her seans saç ekiminde 2500-4500 greft , yani 6000-12000 saç teli alabilirim ve bu alımı tek başıma baştan sona bizzat ben yapmaktayım.Tabii ki çok tecrübeli bir ekiple birlikte saç transferini gerçekleştiriyorum ama tüm aşamalarında kontrolüm altında yapılan bir operasyon olduğunu bilmenizi isterim.

Fotoğraflarınıza bakıldığında tek seansta yaklaşık olarak 3500 greftlik bir saç ekimi gerekli. Ücretim 2500 tl nakittir ve elimden geldiği kadar fazla greft almaya çalışacağım.

En kısa zamanda görüşmek dileğiyle saygılarımı sunarım.

Op.Dr.İlhan Serdaroğlu

Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı

Tel : 0.216.445 00 45 - 0.533.611 16 71

E-mail: info@ilhanserdaroglu.com

www.ilhanserdaroglu.com

Bağdat Caddesi Ali Bor Apt.

No:433 K:2 D:2 Suadiye İstanbul
  • Merhaba Arkadaşlar,

Konuyu uzun süredir takip ediyorum. Ama foruma yeni üye oldum. Orinico geçmiş olsun.
    Geçen hafta senin gönderdiğin mesajları okuyunca hemen Dr. Alp Aslan la görüşmeye gittim tabi öncesinde mail gönderip tel ile görüşme yapmıştık.
    Yüzyüze görüşmemizde, kendinden emin yaptığı işin arkasında duran bir izlenim veriyordu ama sorulara çok tahammülü yok, benim size ihtiyacım yok havası veriyordu.
    Ekim işleminde kendisininde işin içinde bulunduğunu alımlarda ve ekimlerde birebir kendisininde görev aldığından bahsediyordu.
    Ben foto larımı çekip çok yere mail atmıştım genelde birebir ekim yapan dr. lar 2500 civarı greft gerektiğindne bahsederken. Bu dr. 3500 greft önerdi sanırım Seninki 3400 greft ve senin ki kadar bir alana ekim yapacağından bahsetti, oysaki benim kafa açıklığım biraz daha az olduğu için geriye doğru yaymasını istiyordum, ama adam o kadar sert ki bozar diye bişey soramıyorsun. Herneyse bunlar o kadar can sıkıcı şeyler değil önemli olan işini iyi yapması...
    Ama daha sonra ameliyat programında günleri ayarlamaya çalışıyordu, bi baktım ki bu adam günde tam 4 ameliyat yapıyor!!!???? Bu nasıl bir iştir bu nasıl bir işin içindeyimdir mantığı Superman olsa adam bu kadar ekimi aynı günde yapamaz hatta eşi de doktormuş o da Superkız olsa yapamazlar.... Demek ki bunlar kanal falan açıp diğer bütün işleri ekip yapıyor... Sonra da işi biz yapıyoruz diyorlar... Resmen seri üretim yapıyor bunlar yazık değil mi bize... Buranın fiyatı diğer yerelere göre daha uygun ama yazık günah... Ayrıca kanalı bu doktor keserek açıyormuş!!!
    İnternette sıkca araştırdığımız kadarı ile en çok kaçınmamız gereken konular
    1. Günde 4- 5 tane ekim yapan seri üretim yerleri
    2. Kanalı keserek açıp verimi ve ekimi sıkıntıya sokma ihtimali
    değil mi....
    Eeee... bu doktor bunların 2 sini de yapıyor... Üstelik sonrasında da hiçbir cazip hizmeti yok. İstanbul içinde oturuyorsan yıkamay istersen yıkamaya falan bize gelebilirsin diyor o kadar, servis ilaç milaç hiçbişey yok.. Diğer firmaların çoğu hemen hertürlü konforu sunmak için biyerlerini yırtıyorlar...

Orinico kusura bakma gittiğin yeri kötülemek için yazmadım Senden sonra büyük bir heyecan ve istekle gittiğim yer hakkında birebir görüşlerimi belirtiyorum.. SEn çok mutlu ayrılmışsın, Senin adına çok sevindim, İnşallah devamıda Senin için böyle mutluluk verici olur... Ayrıca burdan başka birkaç yerle görüştüm oraları kıyaslayarak daha net bir izlenime sahip olma şansına dahip olduğum için bunları yazıyorum...

Orinico bu konudaki görüşlerini bekliyorum...

Saygılarımla! Herkese kolay gelsin ...:)
  • @Bluekaan

"3500 greftlik bir saç ekimi gerekli. Ücretim 2500 tl " yazmişsin ,,,
    eger Doktor bey ciddiden 2500TL aliyorsa hemen yap derim,, ama herhalde 2500 € yazmak istedin ,,eger TL ise çok ama çok ucuz... hemen yap derim...
    sayarsin tabiki benim gibi petrileri ve kökleri ciddiden o kadarmi diye???bu fiyata imkansiz bir şey gibi

@netlod
    Valla ,,daha bir hafta oldu ayni kişiden mi konuşuyoruz şaşirdim ve senin adina üzüldüm ,,
    gerçi bilmiyorum neler sordun,, onu bozacak,sonra hem tabiki sorular sorulacak bozulacak ne varki ??,,,
    ama inan çok şaşirdim ,,sonra tabiki her kes nasil ne yaşiyorsa onu paylaşacak
    birebir ,ne ise o yazilsin ,gerçekler yani,
    ,,ama bende daha önceki yazilarimda yazmiştim,,,,, benin ameliyatta 2 kişi idik saç nakli olacak ,,ve Ameliyat bittikten sonra Alman Hastanesinde hemen kendi kliniginde başka ameliyata gitti Ekip ,,
    çünki ,,kendisi plastik cerrah ,,sadece saç nakli yapmiyor , kendimden biliyorum, bende o gün dedim,, Saat şimdi 19.30 ,,,,,,bundan sonra ne ameliyati olur? ,, dedi şu anlar çok yogunuz,,şimdide ufak olan 2-3 saatlik ameliyat yapilacak demişti ,,
    bu,, parmak,,, göz kapagi,, Lazer Epilasyon ,,,Botox,, Burun ,Kulak Ameliyatlari gibi ameliyattlar demişti yani biliyorum ,,dedigim gibi senin adina inanki üzüldüm ,,
    sonra daha önceki tüm yazilarimi okudunmu? bilmiyorum ,,
    Ameliyatta kendilerinin Doktor bey ve Hanimin oldugunu yazmiştim sonra ,,, devamli iki kişi calişiyor diye açiklamiştim biri sagda biri solda,, hem kök alinirken,, hemde ekilirken diye yoksa IMKANSIZ 11 saatte 3400 greft ekilsin diye,, onun icin bazen yaziliyorya 3000- 4000 greft ekilmez onu söyleyen Doktor biraz ucmuştur o kadar ekilemez diye...
    onun için kendim petrilerin photolarini çekip saymiştim yalan degil diye,,,, sonra Süperman yada Süperkiz degiller kendileri arkadaşa 4000 bana 3400 greft ekildi
    ,,ekip çok önemli,,, senelerdir başka is yapmiyan hep ayni ekibin( 7-8 kiºi) çalişmasi başka olur ..... 2-4 kişinin yaptigi ayda 5 -10 ameliyat kiyaslanamaz tabiki ,,
    sonra servis yazmişsin ... tam anlliyamadim,,, ameliyattan sonra ne servisi ?çogu zaten Istanbul dişi geliyor
    Ameliyattan bir gün sonra bandaji çikarirken sana Lotion ve şampuan veriliyor ,,ilaçlari tabiki kendin alacaksin ,,
    zaten iki çesit hap ilaç dedigin ...Antibiotika ve infekte karºi bir ilaç diger ºampuan ve Lotion veriliyor
    her yerde oldugu gibi sonra telefon ile araniyorsun her şey yolundami diye...... yani bunlar heryerde ayni.... daha fazla servisin oldugunu bilmiyordum ...var ise yazilsin bende ögrenmiş olurum,,,

Sonra yok canim estafullah ,,ne kötülemesi??? ben birebir yaşadiklarimi yazdim,, sende ne hissetti isen tabiki onu yazacaksin ,burda maksadimiz Diger arkadaşlara yardim,, ÖZETLER iyi ,,,yada,, kötü olsun ,,
    ne ise o yazilacak...
    Saygilarimla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orinoco -- 24 Aralık 2010; 19:09:45 >
  • orinoco önceki mesajında 2 ayrı odada 2 ayrı ekip ve doktor alp bey ve eşi sevda hanım 2 doktor girdi demiştin. internette gezinirken tesadüfen gördum bu eşi sevda hanım doktor falan değilmiş.. kendini sana doktoır diyemi tanıttı... diplomasını filan gördünmü..birde netlog arkadaşın yazdıklarını okuduktan sonra.. garipsedim.
  • @cenk_3406

Yok ben öyle zannediyordum,, kendisi öyle bir şey demedi sormadim zaten , altaki videodaki Hanim ,,

altaki anlatan beyde kendisi Doktor oda alp Aslan beyde sac nakli yapmis kendiniz görün ameliyat sonrasi anlattiklarini

http://www.izlesene.com/video/fue-yontemi-sac-ekimi-hizli-ev-ucuz/938722

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orinoco -- 24 Aralık 2010; 19:49:09 >
  • Orinico, yazdıklarında haklsın, hiç bir sözüm olmaz o konuda. Gidip görüşmemde öyle ters birşeyler sormadım, normal sorulaması gereken şeyler. Ayrıca Yılbaşı öncesi Avrupa da tatil falan oluyormuş, o arada Yurtdışından gelen çok oluyormuş sanırım bundan kaynaklanan bir yoğunluk vardı, bir gün de 4 ameliyat yapılacağını kendim duydum orda, hatta ek ekip oluştutalacakmış falan... Diğer servis, konaklama, şapka, ilaç vs. hizmeti birçok saç ekim merkezinde olduğu için bu şekilde yazdım... Ayrıca eşininde doktor olduğunu sanıyordum, Siz yazınca olmadığını yeni öğrendim. Aklımda bu şekilde kalımış Alp Bey'in ekimini eşi yapmış diye biliyorum...

Cenk'in bahsettiği İlhan Bey'e Ben de mail atmıştım, aynı cevabı Bana da gönderdi. Daha sonra onunla da yüzyüze görüşmeye gittim. Evet 3000 3500 greft 2500 TL, daha sonra da 10 seans mezoterapi öneriyor ısrarla 1000 TL de o oluyor. Toplam 3500 TL. Ama, ne kadar iyi bilmiyorum çünkü internette fazla yorum okumadım hakkında okuduklaımda çok olumlu şeyler değildi.... Ayrıca gittiğimde hiç hasta fotou göstermedi...
  • Orinoco beklediğin bir şey yok derken rahatlığın sabırlı olmanla alakalı herhalde, kendimi düşünüyorumda günde aynaya kaç defa bakardım tahmin edemiyorum Ayrıca resimde gördüğüm kadarıyla gayet iyi gidiyor. Diğer arkadaşların yazdıkları da kafamı kurcalamadı değil hani. Bir doktor veya hastane hakkında 100 kişi iyi, 1 kişi de iyi değil dese insan olumsuz etkileniyor nedense, sanki bizler hayatta her işi dört dörtlük yapıyormuşuz gibi. 100 kişinin iyi dediği yere, kötü diyecek 101. kişi olarak gitmem İnşallah

Diğer arkadaşlar By_snap, sunlight2008, ozzyouz özellikle Muhrm (çünkü Antalya'da yaptırmayı düşünüyorum), fikir verecek foto ve memnuniyetiniz hakkında değerli paylaşımlarınızı yazmanızı rica ederim. Yakın takiptesiniz haberiniz olsun

Saygılar
  • Evet 2.500 tl diye yazmış ben yazmadığım yazdığı mail alıp kopyaladım.
  • Pardon yukarıdaki mesajımda Cenk yazmışım (: ... Blue_Kaan olacaktı. Yani Blue_Kaan'ın bahsettiği İlhan Bey.... olarak başlaycaaktı.
  • arkadaşlar merhaba
    yaklaşık iki haftadır bu forumu takip ediyorum yazılanları okudum..gerçekten paylaşım olarak çok şey öğrendim burada..plastic surgeon arkadaş çok bilimsel yaklaşıyo doktor olduğundan ve gerçekçi geldi bana..ekim yapılan arkadaşların fotolarına bakınca çok iyi gözüküyolar..bende ektircem saçlarımı iyi olur inşallah
  • arkadaşlar adana daki saç ekim merkezleri hakkında bilgisi olan varmı... adana marmara da dr çağatay sezgin varmış bilgisi olan varsa çok sevinirim.birde atilla kaya nasıl bir doktor onunda adana da şubesi varmış.lütfen yardım
  • quote:

Orijinalden alıntı: svyde

arkadaşlar adana daki saç ekim merkezleri hakkında bilgisi olan varmı... adana marmara da dr çağatay sezgin varmış bilgisi olan varsa çok sevinirim.birde atilla kaya nasıl bir doktor onunda adana da şubesi varmış.lütfen yardım

Dr. Atilla Kaya icin okuduklarimi size ozet geceyim;

1. Cok kaliteli is yapar
    2. Cok acikligi olana seyrek nakil yapmak yerine az acikliga sıkı nakiller yapmayi tercih eder/sever.
    3. Pazarlik yapilmaz yapani bozar :)
    4. Biraz pahalidir
    5.Paraniz olsa bile nakil yapmama durumu vardir (kendisinin ve sizin memnun olmayacaginiz bir nakili gerceklestirmez manasinda)
    6. Sanirim sadece cash calisiyor.
    7.Baska doktorlari onerebilecek kadar kendini asmis bi insan.
    8.Basarilari kadar memnun olmayanlarin mesajlari da mevcut (yalniz memnun olmayanlar hastasi mi baska firmanin reklamcisi mi bilemeyiz)
    9.Gret degil tek tek sac teli nakil eder.. (bu yuzden nakil iyi ama genis alanlarda sıklık problem oluyor sanirim)
    10. Adana'ya ayda 2 gun gidip nakilleri gerceklestirmektedir.

tabi bunlarin yorumlarin ozutu kendim olusturdum yanlisim varsa arkasalar yada gorurse mesaji hoca duzeltebilir.
    benim sahsi ile ilgili kisisel bir tecrubem bulunmamaktir.
    yalniz bildigini uzere en zor nakil şakak bölgesine yapilan nakildir. ben Atilla beyin şakaklara yaptigi bir nakilin resmini gördüm.
    harika bir isciligi vardi. ama net derya deniz memnun olmayanlarda var tabi. Doktor onlar icin nete yazmak yerine bana gelseler daha faydali olurdu diyor..

Walla üşenmedim bütün nakil kelimelerini kırmızı yaptim. ekim yerine nakil terimini kullanmaya dikkat edelim arkadaslar..
  • teşekkürler buğrahan....ben adanada sezgin çağatay ve ekibi hakkında bilgi almak istiyorum adam ve ekibi bana iyi gibi geldi ama onları tanıyan biri bana yardımcı olsa çok mutlu olacam...
  • quote:

Orijinalden alıntı: svyde

teşekkürler buğrahan....ben adanada sezgin çağatay ve ekibi hakkında bilgi almak istiyorum adam ve ekibi bana iyi gibi geldi ama onları tanıyan biri bana yardımcı olsa çok mutlu olacam...

buradan bu bilgiyi bulman zor olabilir.
    bence doktordan kendilerine sac nakli yaptirmis biriyle gorusturmelerini isteyebilirsin.
    iyi aksamlar..
  • Netlog kardeş nasıl sence sana güven verdimi ama yazdığına göre vermemiş saç ekim türkiye var oda 3.500 greft yazmış fiyat 3.500 tl 3.000 altı gref olursa 3.000 tl diye belirtmiş ama hala kararsınızım.
  • Blue_Kaan, Aklıma gelmişken, Dr. İlhan SERDAROĞLU'nun muayenehanesine yakın bir mesafede Dr.Erkan DEMİRSOY (Armamed) var. Oraya da görüşmeye gittim. Dr. birebir ilgilendi, anlatılması gereken herşeyi ben sormadan anlattı, çok sayıda örnek ekim gösterdi. Büyükçe bir Fotoğraf Makinesi var onlar hasta resimlerini çekmiş, kılların çıkış açılarını, iz kalmadığiını, doğallığını falan gösterdi. TV den tanıdığımız birkaç ünlü oyuncuda Onda ekim yaptırmış.
    Operasyonu, birebir kendisi yapıyor, günde 2500 civarı greft ekiyor. Gayet etkileyiciydi gösterdiği örnekler ve davranışları, özellikle de verdiği güven. Fiyat 1greft=1 euro. Bana biraz pahalı geldi,, Maddi konuda rahat olanlar, bence bi değerlendirseler fena olmaz...
  • http://www.bogazicisacekimi.com/ bogaziçi tıp saç ekimi ile ilgili fikirleri olan varmı nasıl bir yer
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.