Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (31. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
41.215
Cevap
602
Favori
6.456.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Netlog kardeş birde dr alp aslan var yaptığı hastaların resimlerini göndermişte gayet güzel. esteword nasıl sizce 4.200 tl diyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: blue_kaan

Netlog kardeş birde dr alp aslan var yaptığı hastaların resimlerini göndermişte gayet güzel. esteword nasıl sizce 4.200 tl diyor

Blue_Kaan, aslında Benim de firmalar hakkında bildiğim çok şey yok, gördüğüm, duyduğum kadar. Ancak EsteWorld'e çok sık görüşmesekte yakın bir akrabam Temmuz sonunda ekim yaptırdı, şu an 5 ay olacak. Yazın fiyat biraz daha pahalı olsa gerek, 6.000 tl den yaklaşık 4000 tl ye falan indirmişler, bu tip yerlerde pazarlık çok önemliymiş!!!. Ekimden 20 - 25 gün sonra görmüştüm, operasyon biraz ağrılı sızılı geçmiş, 2. seansa falan gitmem diyordu. Ama 3 hafta önce gördüm, halinden çok memnundu, saçlar çıktıkça hayata daha başka bakıyor insan, hele tamamen çıksında 2. yi de yaptırırım diyordu.
    Memnundu anlaşılan.

Operasyon öncesi, Platik Cerrah ne şekilde ekim yapılacağını belirlemiş, daha sonra görevli ekip alımı ve ekimi yapmş, yani opersayonda doktor yer almamış. Yazdığım fiyata net greft sayısı vermiyorlar sanırım, yani kaç greft çıkarsa yada kaç tane ekebilirsek diyorlar. Bu ne kadar doğru düşünmek lazım!!!! (Sana greft sayısı verdiler mi bilmiyorum). Mesela, benim akrabama 2500 civarı ekmişlerdi..

O firma sürekli bu işle uğraştığı için birkaçtane ekibi olmalı, önemli olan, hangi ekip daha iyi, hangisinin operasyonu yapacağı...
  • 2.500 greft diyor ama varya bu saç ekimide aynen et fiyatlarına dönecek :) ya her taraf bir telden çalıyor şimdi birde doğru ekim olmazsa kafa bugday tarlasında döner :) işin yoksa tekrar hasat yazamında tarlayı sürdür. :) bu da epey bir maliyet çektiğin çilede yarına kar kalır.
  • boğaziçi tıp merkezi hakkında bilgisi olan var mı fiyatda uygun yerde ii sanırım orada yaptırcam ama fikri olanlar varsa bana yardımcı olursa sevınırım ora hakkında
  • quote:

Orijinalden alıntı: xx-lord

boğaziçi tıp merkezi hakkında bilgisi olan var mı fiyatda uygun yerde ii sanırım orada yaptırcam ama fikri olanlar varsa bana yardımcı olursa sevınırım ora hakkında

Boğaziçi Tıp Merkezi ile ilgili Forum'un önceki sayfalarında yorumlar olacak, diğer Forum sitelerinde de orası ile ilgili yorumlar var. Bence forumlarda bi arattırsan daha iyi olur. Şimdi, milletten okuduğumuzu yazıyoruz, ne yazsak boş olur.. ne de olsa elin yalancısı durumundayız...
  • Atilla Kaya hakkinda bende araştirma yapmiştim , misal olarak,, altaki yazilari okuyabilirsiniz ,,kendim bilmediğim için ,başkalarinin yalancisi olmiyayim ,

http://www.folikul.com/forum/index.php?topic=903.0

verdigim linkte , bir Arkadaş örnek vermiş ,, Ameliyat sonrasi , fakat ,,,önceki halinin, resimlerini vermemiş,,, onun için, yapilan ne derece dogru? yalan? bilemiyeceğim ,,

@Netload
    Arkadaşlar .... daha önceki yazilarda okuduğunuz gibi ,,plastic_ sergeon Hocamizinda burada yazdiği şekilde,, eğer bir Doktor,, baştan sona ,,her işi,, kendisi yapacak olursa,,,
    o kişi,, günde birakin 2000 greft,ti 1500 greft,ti bile ,,çok zor yapar ,Ekip... illa sart ,,,hatta Ameliyatin püf Noktasi bile diyebilirim ,,,
    Ekip ne kadar iyi ve uzun zaman beraber alişiyor ise ,,yaptigi işler,, o kadar iyi ve ,, kaliteli olur..

Netload kardeş , sordugun soruya, şöyle cevap yazayim ,

quote:

Orijinalden alıntı: orinoco

2 Doktor 6 ekip Assistenti etti 8 Personal iki ayri odada .... ikişer kişi kök alip,,, diger iki kişi kökleri siralayip sayip buzun üstüne koyulardi ve gene iki kişi alinan kökleri ekiyorlardi , gene ikisi lazim olan her yardim igneler vs vs ,, zaman zaman, kendimi Formale 1 arabasi gibi hissettim valla Doktor Bey kendisi kök aldi ve ekti bende

daha önceki yazimdada yazmiştim ,,gene yazayim, tekrar olsada ,,bazen çok çabuk okunuyor yazilarim tam anlaşilmiyor gibime geliyor
    şimdi galiba anliyorum Doktor bey neden sana sert gibi geldi ,,eğer onada ,ayni şekilde tekrarladi isen , ayni şeyleri sordu isen muhaha kizmiştir belki ,,şaka bir yana yazayim gene,

Doktor Bey, tabiki baştan sona kadar yaninizda ,,kontrol ve takip altindasin yani ,,kök alma ve ekmede kendisi yapar , ama , kök alma ve ekme işini Ekibide yapar ,, yani
    ille Doktorun yapabileceği islem değilki!!! ,,demek istediğim ,, Yapilan Ne Kalb Ameliyati ? Nede Beyin Ameliyati ,,alt tarafi , açilan yerlere, kök nakli , eğer ,, bir doktor plastic cerrah ise ,,
    Burundan tut , Göz ,, Göğüs ,,Kol , El , Bacak Ameliyatlari yapiyorsa bir Doktor,, hangi Plastic Cerrah olursa olsun ,,, herhalde açilan deliklere kök nakil edebilir ...... yani fazla abartiliyormuş gibi geliyor bana , Doktor kendisi yapiyor ,,yapmiyor yazlari ,,
    Başka, ucuz yerlerde, sadece ekib yapiyormuş tüm işlemleri ,,Doktorsuz ,, onlar başka tabiki,,,, sakin yanliş anlaşilmasin , yazilarim ,,
    Bazen okuyorum ,, Doktor kendisi yapmiyormuş, falan filan , eğer illa Doktor yapsin her şeyi diyorsaniz ,, bana o Doktoru bulun ve buraya yazin ,,
    günde tek başina, kaliteli şekilde, 3000 greft , yada daha fazlasi saç nakli yapsin... IMKANSIZ
    eğer ,, 4 kişilik Ekip , 3 sene boyunca başka bir şey ( saç nakli ) yapmiyorsa Doktorun biri, ayda bir yapiyorsa o işi ,,,ben şahsen,, o işi ,, o anda , Ekibe yaptiririm ,
    buda kendi şahsi fikrim ,,ama yazdiğim gibi ,
    benim kök alma,, hem ne Nakli Doktor Bey yapti ,,ama Ekipte yapsaydi , benim için ,,,kusuru olmazdi ,,çünki molalarda yanimdaki Arkadaşin Ameliyatinada ( iki ameliyat,, iki ayri Ekibin , yaptigini yazmiştim)
    tabiki Dikkatle baktim,, kendim göremedigim şeyleri ,,Arkadaşin saç naklinde gördüm (Ekibin yaptigi ) ve gördüklerim beni tamamen , yaptigi işi ,çok büyük titizlikle ,ve profosyenel şekilde yaptikarini gördüm
    benden bu kadar ..
    karar gene sizin, aceleye getirmeyin böyle önemli karari iyice araştirin ve karar verin ,ama Lütfen ,,her kes benim gibi,, önce ve sonrasi ve yaşadiklarini birebir yazsinki ,ona göre karar verilsin
    ,,Bazen şu doktor duydum,,, nasil ?? bilen varmi ?? Lütfen yazin diyen Arkadaşlar var , herhalde olsa ,, buraya yazilirdi , öyle değilmi?
    Sadece Istanbulda 150 yerde saç nakli yapiliyorsa ,, anlayin o zaman bütün gün soralim,,,, şurasi nasil ?? bu nasil ?? o zaman işimiz , çok ama çok ,,, yani,, hemen hemen her hafta ayni sorulari okuruz
    şurasi varmiş ?? Nasil?? iyimi ,,? duydunuzmu ??
    iyi ,,yada,,, bilen olsa ,,,zaten yazilirdi herhalde ?? dimi yani ??,,
    Lütfen yaşadiklarinizi , yani , görüşmeler olsun , Ameliyat olsun, yada, sonuçlar olsun. Yararli yazilar yazinki, millet , boşu boşuna yazillari okumakla vaktini kaybetmesin ,,
    diğer olmiyacak sorular ,, kimsenin işine yaramiyacak , Boş Boş yazilar benim için ,,şahsi fikrim ,, yanliş olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orinoco -- 29 Aralık 2010; 12:31:57 >
  • Merhaba arkadaşlar, bende dün ensar hastanesinde ekim yaptırdım. 2900 greft ekim yapıldı gerek ekim öncesi gereksede ekim sonrası çok memnun olduğumu belirtmek isterim.
    moy un tavsiyeleri ile gidip tanıştığım Dr. Osman hocamı saç ektirmek isteyen herkese tavsiye ederim. yarın kısmet olursa ilk yıkama için hastaneye gidecegim. şimdilik öncesi ve sonrasına ait iki resim paylaşıyorum, ilerleyen zamanlarda durumdan herkesi haberdar ederim.

en iyi saç ekim merkezi neresidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turksat_28 -- 30 Aralık 2010; 18:58:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turksat_28

Turksat_28 cok gecmis olsun. ilk yikamadan sonra ki resimleri de bekliyoruz ama cok iyi gozukuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: bugrahan18

quote:

Orijinalden alıntı: Turksat_28

Turksat_28 cok gecmis olsun. ilk yikamadan sonra ki resimleri de bekliyoruz ama cok iyi gozukuyor

Şimdilik memnunum, yarın yıkama sonrası yeni fotoğraflarıda sizlerle paylaşırım.
  • Konu ne güzel başlamıştı ne hale gelmiş 0 mesajlı istanbullu arkadaşların yorum! mekanı olmuş tam birşey sormak istiyorum yazılanlara bakıyorum samimiyet konusunda şüphe duyuyorum açıkçası (hele şu yokmu "uzun zamandır takip ediyordum artık üye olmaya karar verdim" "yeni üye oldum de geç arkadaş" )
  • öncesi ve sonrası resimlerini nereden bulabiliriz arkadaşlar.şöyle aradan 1 yıl geçmiş olmalı.birde fiyat meselesi önemli bu konuda bilgi verebilmeniz mümkün mü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enola

Konu ne güzel başlamıştı ne hale gelmiş 0 mesajlı istanbullu arkadaşların yorum! mekanı olmuş tam birşey sormak istiyorum yazılanlara bakıyorum samimiyet konusunda şüphe duyuyorum açıkçası (hele şu yokmu "uzun zamandır takip ediyordum artık üye olmaya karar verdim" "yeni üye oldum de geç arkadaş" )

Bende bu topic vasıtsıyla aklımdaki soruların bir çoğunun cevabını buldum, ve ekim yaptırdım. Özellikle moy ve diğer gerçek paylaşım yapan arkadaşlara teşekkür ederim. Ama dediginize katılıyorum yaklaşık 6 ncı sayfadan sonra konu dışındaki mevzulara ve şahsi çekişmelere gidildi buda konuyu sabote etti.
  • Turksat_28 arkadaşım saç naklin hayırlı olsun.kaç greft ektirdin ve maliyeti ne kadar?
  • Öncelikle 'layan Enola isimli kardeş. Parantez içi ile ilgili yorumu üstüme alıyorum :) Dediğine katılmıyorum, çünkü bu forum sitelerinde o kadar çok bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olan insan varki, bazıları çok bilmişlik yapıp milleti farklı yönlendiriyor yada bazıları kulaktan duyarak şursı nasıl, burası nasıl diye boş sorular soruyor. Öncelikle o kadar çok kaynak ve bilgi alacağımız yer varken bu alt yapıyı edinmeden Ben de biliyorum hesabından bişeyler yazmak asla istemedim istemem de. Bu şekli sevmediğim için önce forumları takip ediyim, gerekli araştırmaları, birerbir görüşmeleri yapıyım sonra buralara bişeyler yazıyım diye düşünerek bişeyler yazmak fikrindeyim ve de öyle yaptım. Mesajlarımıı da okursanız farkına varırsınız. Bu benim görüşüm

Turksat_28 arkadaşım, Sana da çok geçmiş olsun. hemen ekim sonrası fotoların güzel görünüyor. Ensar HAstanesinin ismi Forum'un başlarında epeyce geçmişti. Ben de çok merak ediyordum çünkü, çok ucuz bir fiyata ekim yapıyorlarmış 2000 TL'ye ne kadar greft çıkarsa. Çok ucuz olduğu için biraz temkinli yaklaşmıştım olaya, çünkü heryerde 'aman çok ucuza yaptıran yerlerden kaçıının' ifadeleri yer alıyordu.
    SEn ne diyorsun bu konuda, Ornico sürecinden ayrıntılı bir şekilde bahsetmiş, Sana zahmet Sen de ayrıntılı olarak öncesi sonrası, ekim yapan ekip, doktor, çalışma şekilleri, greft dizilişini nasıl ayarladılar bahsedermisin. Çünkü internette Ensar ile ilgili pek bir bilgi yok. Bizi iyi bir şekilde yönlendirmiş olursun.

Orinico: Geçen akşam Alp Bey ÜLKE TV ye çıkmıştı, saç ekiminden bahsetti ve bir ara kendisi de söyledi "görüşmeye gelen bazı arkadaşlar, Hocam çok sinirlisiniz" diyorlar dedi. Demek ki kendisi de bunun farkında .
    Ayrıca anlattıkların, o kadar samimi geldiki forum sitelerinde çok nadir bulunan bir samimiyet kullanmışsın. Valla, on defa da anlatsan birkere daha anlat derim.. . Yeni resimleri bekliyoruz...

Herkese Mutlu Seneler....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Netlog

Öncelikle 'layan Enola isimli kardeş. Parantez içi ile ilgili yorumu üstüme alıyorum :) Dediğine katılmıyorum, çünkü bu forum sitelerinde o kadar çok bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olan insan varki, bazıları çok bilmişlik yapıp milleti farklı yönlendiriyor yada bazıları kulaktan duyarak şursı nasıl, burası nasıl diye boş sorular soruyor. Öncelikle o kadar çok kaynak ve bilgi alacağımız yer varken bu alt yapıyı edinmeden Ben de biliyorum hesabından bişeyler yazmak asla istemedim istemem de. Bu şekli sevmediğim için önce forumları takip ediyim, gerekli araştırmaları, birerbir görüşmeleri yapıyım sonra buralara bişeyler yazıyım diye düşünerek bişeyler yazmak fikrindeyim ve de öyle yaptım. Mesajlarımıı da okursanız farkına varırsınız. Bu benim görüşüm

Turksat_28 arkadaşım, Sana da çok geçmiş olsun. hemen ekim sonrası fotoların güzel görünüyor. Ensar HAstanesinin ismi Forum'un başlarında epeyce geçmişti. Ben de çok merak ediyordum çünkü, çok ucuz bir fiyata ekim yapıyorlarmış 2000 TL'ye ne kadar greft çıkarsa. Çok ucuz olduğu için biraz temkinli yaklaşmıştım olaya, çünkü heryerde 'aman çok ucuza yaptıran yerlerden kaçıının' ifadeleri yer alıyordu.
    SEn ne diyorsun bu konuda, Ornico sürecinden ayrıntılı bir şekilde bahsetmiş, Sana zahmet Sen de ayrıntılı olarak öncesi sonrası, ekim yapan ekip, doktor, çalışma şekilleri, greft dizilişini nasıl ayarladılar bahsedermisin. Çünkü internette Ensar ile ilgili pek bir bilgi yok. Bizi iyi bir şekilde yönlendirmiş olursun.

Orinico: Geçen akşam Alp Bey ÜLKE TV ye çıkmıştı, saç ekiminden bahsetti ve bir ara kendisi de söyledi "görüşmeye gelen bazı arkadaşlar, Hocam çok sinirlisiniz" diyorlar dedi. Demek ki kendisi de bunun farkında .
    Ayrıca anlattıkların, o kadar samimi geldiki forum sitelerinde çok nadir bulunan bir samimiyet kullanmışsın. Valla, on defa da anlatsan birkere daha anlat derim.. . Yeni resimleri bekliyoruz...

İlk önce fotoğraflar ile başlayalım ozaman. İlk yıkama için hastaneye gittim doktor bey losyonu nasıl kullanacağımı tarif etti ve yıkama ile ilgili bilgiler verdi greft alınan bölgedeki bandajı çıkarttı bölgenin çok güzel iyileşme gösterdiğini ekim yapan ekiple birlikte tahlil ettiler. Eve geldim losyonu uyguladım 1 saat sonra yıkadım ve aşağıdaki fotoğraflardan ekim sonrası 3 günlük halini görebilirsiniz.

Ekim ile ilgili araştırma yaparken bir kaç yerle görüşme fırsatım oldu bunlardan biriside dr. Hamdi bey'di, içtenliği samimiyeti bana güven verdi. Sonra moy akradaşımızın tavsiyeleri bana ön referans oldu.

Alınacak kök sayısı kişiden kişiye degiştiği için ortalama 2500 ile 3000 arası alınabilecegini söylediler, dedikleri gibi benden 2900 kök aldılar ve bana alınan kökleri gösterdiler meryem hanım hamdi bey ve 2 hemşire ile ekimi yaptılar. En çok dikkat ettiğim husus öndeki çizgimin düzgün olması idi bir kaç çizim yapıp benimle paylaştılar ortak bir karar verdik ve ekimi yaptılar. Bugün ilk yıkamamı yaptım 3 günlük durumda hiç bir problemim olmadı. Şişmem morarma gayet güzel devam ediyor.

2900 gref ekimi için 2100 tl ücret ödedim tam 10 saat uğraştılar, aldıkları ücret helali hoş olsun. Ciddi bir emek verdiler. Aynı işi belki 4000 - 5000 tl yede yaptırabilirdim ama ben hamdi beye güvendim, Bazı arkadaşları çok iyi anlıyorum pahalı yaptıran kaliteli yapıyor anlamına gelmez şunu sakın unutmayın "MALZEME SİZDEN DOKTOR SADECE İŞÇİLİK YAPIYOR" o yüzden bu şekilde referansları dikkate alırsanız hem fazladan öcret ödememiş olursunuz hemde doğru karar vermiş olursunuz.

Herkese iyi seneler...

• @Turksat_28 Arkadaşim ,,hayırlı uğurlu ve geçmis olsun. ,,
    Güzel gözüküyor şimdilik ,,ileride sende benim gibi photolari eklersin gelişmeleri paylaşiriz

quote:

Orijinalden alıntı: Netlog

Orinico: Geçen akşam Alp Bey ÜLKE TV ye çıkmıştı, saç ekiminden bahsetti ve bir ara kendisi de söyledi "görüşmeye gelen bazı Arkadaşlar, Hocam çok sinirlisiniz" diyorlar dedi. Demek ki kendisi de bunun farkında .

@Netload
    Yok görmedim ülke tv deki programi vallahi ,,malesef kaçırmısım ama inan görmek isterdim ,,
    ben hatta senin yazından sonra Dr beye E mali bile attım ,,yaaaaaa
    kaçarmı???? ,,öyle ya.... yani bir Arkadaş yazmisti galiba erdemli ,,,100 kişi iyi dese bile,, biri başka yazi yazdinmi etkiliyor diye,,, çok hak veriyorum Arkadaşima ,,aynen öyle oluyor cünki
    bütün güzel yorumlarin arkasindan senin yaşadilklarin ,,insanlarin başinda bir soru işareti oluşturuyor buda doğru değil tabiki ,,ben şahsen senin adina üzülmüştüm ,,, ,,

Samimiyet hakkindaki yorumunu,,,, tekrar tekrar okudum ,, anlıyabildinmi ben ?? bilmiyorum ,,,,,ama yazilarimla kimseyi ne kırmak nede alay içerikli yazi olmadiginı yazmak istiyorum ,,eger kusurum oldu ise af ola ,,ben çabuk ısındım buraya ,, derdimiz,,, hepimizin ayni kelllik onun için serbest ne düşünüyorsam birebir yazdiğim için belki yazılarim ,,tuhaf gelebilir ,,af edin öyle ise

Simdiden Yeni Yılınızı Kutlar, Sağlık, Mutluluk, Başarı, Sevgi Getirmesini Dilerim
  • Orinico : Yani demek istiyorum ki çok samimi, heyecanlı, içten anlatmışsın, hoşuma gitti. Çünkü senin anlattığın şeylerde sanki ekimi bir an yaşamış gibi hissettim. Zaten senin anlattıkların üzerine hemen doktorun yanına gittim. Hani birisi bişey anlatırda hoşuna gidrerde bi daha anlatsana nasıl olmuştu dersin, o şekilde demek istedim. Yoksa asla farklı şekilde yorumlamanı istemem.

Herkeslere Bol Saçlı, Sağlıklı, Mutlu, Huzurlu Yepyeni bir yıl dılıyorum!.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Netlog -- 1 Ocak 2011; 2:33:29 >
  • netlog iyi dileklerine bol sacliyida ekleyebilirsin

saka bir yana tum forum ahalisinin yeni yilini kutlar; saglik, mutluluk ve basari dolu gunler dilerim..
  • Turksat_28 hayırlı olsun arkadaş.,,

herkese de iyi yıllar...........
  • teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.