Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (234. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
41.214
Cevap
602
Favori
6.456.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 232233234235236
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ŞUNU DA SÖYLEYEYİM: HLC NİN 1 YILLIK RESİMLERİNE ŞU ANA KADAR HİÇBİR YERDE RASTLAMADIK. SADECE LAFTA ÇOK İYİ OLDUĞU SÖYLENİYOR, RESİM EKLEYEN ARKADAŞ TA MAŞALLAH GÖLGE VE KARANLIK NOKTALARI TERCİH EDİYOR. FABRİKASYON EKİM YAPTIĞINI İDDİA ETTİĞİNİZ BİRÇOK MERKEZİN İSE SIRMA GİBİ 1 YILLIK RESİMLERİ YAYINLANIYOR. TÜM BUNLAR ORTADAYKEN İNSAN HORRA DEYİP NASIL BİNLERCE EURO SUNU BİLİNMEZE YOLLASIN?
    BEN HLC KARŞITI FALAN DEĞİLİM AMA BAZILARININ HLC FANATİKLİĞİ VE BU FANATİKLİĞİN MİKROMOTOR KULLANAN HER MERKEZE DÜŞMANLIĞA DÖNÜŞMESİ YÜZÜNDEN ZORLA SÖYLETİYORSUNUZ İNSANI
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilgin

Merhaba californiadream.
    Görüşlerini paylaşmanın bu forumda sağlıklı fikirlerin yer almaya devam etmesi açısından faydalı olduğunu düşüyorum.
    Son zamanlarda mikromotor ve menuel yöntemler ile ilgili ciddi bir fikir ayrılığı yaşanıyor.
    Bir önceki mesajında Dr. Armani ile ilgili mikromotor felaketinden bahsetmişsin.
    Ben konuya tarafsız yaklaşmak isterim. Eğer hala saç nakli yaptırmamış olsaydım, Dr. Armani bile mikromotor kurbanı olmuş diye düşünerek bu yöntemden uzak dururdum.
    Ancak mikromotor konusunda bu şekilde genelleme yapmak da zararlı olur. En azından kendi ekimime bakarak bunu diyebilirim.
    Benim ense bölgemde hiç iz yok. Dengesiz bir görüntü yok. Kısayken bile seyreklik belli olmuyor.
    Çıkartılıp öne ekilen greftler ise çıkmaya devam ediyor. 5. aydayım ve beni tatmin edecek yoğunluğun yaklaşık %60'ına kavuştum diyebilirim.
    Her ne kadar ekimin başarısı hakkında yorum yapmak erken olsa da gidişatta bir sorun yok gibi görünüyor.

eskim yaptığın merkezin ismini paylaşır mısın hocam ?
  • ya insanların anlayısı farklı ya ben anlatamıyorum.alvi armanin 1 tane kotu ekimini gordum diye gitmem demiyorum mikromotor kullandıgını bugun ogrendim ve cok param olsa da artık gitmem diyorum.aynı yazıda 1 tane kotu ekim oldu diye kimse alva armaniye kotu doktor diyemez yazmısım.adam sanat eseri gibi ekimler yapıyor yazmısım.pes ya valla pes

ben mikromotoru kafama degdirmem kardesim.bu benim vucudum zevk benim tercih benim.bu niye bazılarını rahatsız ediyor???cok unlu bi ekim doktoru bu forumu okuyo olsa ve dese ki gel kardesim onyargını kırmak icin sana en kral ekimi yapıcam 1 tl de para almıcam ama mikromotorla alıcam greftleri cevabım hayır olur.bu kadar basit.

hatta daha da iddaali konusayım.mikromotorla kafama 4 bin delik actırırsam operasyondan 1 ay gecip iyilestikten sonra 10 adet rus manken hatun ile 10 gece geçirmem vaadedilse ki bu ornegi vermemin sebebi operasyonun bedava olmasından 10 kat daha cazip bi teklif olur bu.buna da hayır derim

isteyen motorla aldırır isteyen aldırmaz.benim sahsi tercihim niye bazılarına bu kadar batıyor ya.benim mikromotor dusmanlıgımdan rahatsız olan surekli laf atıcagına kardesim sen mikromotorla yaptırma ama ben yaptırdım hatta super de oldu buyur resimleri de bu der yukler resimleri ben de saygı duyarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi californiadream -- 3 Eylül 2011; 19:47:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: californiadream

ya insanların anlayısı farklı ya ben anlatamıyorum.alvi armanin 1 tane kotu ekimini gordum diye gitmem demiyorum mikromotor kullandıgını bugun ogrendim ve cok param olsa da artık gitmem diyorum.aynı yazıda 1 tane kotu ekim oldu diye kimse alva armaniye kotu doktor diyemez yazmısım.adam sanat eseri gibi ekimler yapıyor yazmısım.pes ya valla pes

ben mikromotoru kafama degdirmem kardesim.bu benim vucudum zevk benim tercih benim.bu niye bazılarını rahatsız ediyor???cok unlu bi ekim doktoru bu forumu okuyo olsa ve dese ki gel kardesim onyargını kırmak icin sana en kral ekimi yapıcam 1 tl de para almıcam ama mikromotorla alıcam greftleri cevabım hayır olur.bu kadar basit.

hatta daha da iddaali konusayım.mikromotorla kafama 4 bin delik actırırsam operasyondan 1 ay gecip iyilestikten sonra 10 adet rus manken hatun ile 10 gece geçirmem vaadedilse ki bu ornegi vermemin sebebi operasyonun bedava olmasından 10 kat daha cazip bi teklif olur bu.buna da hayır derim

isteyen motorla aldırır isteyen aldırmaz.benim sahsi tercihim niye bazılarına bu kadar batıyor ya

uzn zmndır okuyorum ve çok merak ettim artık dayanamadım sölicem...

californiadream : micromotor olmalımı olmamalımı diye bir başlk altında degilsinizz... yani demem oki yeter artık bırakında insanlar paylaşım yapsın....kusra bakma ama bu bir gerçek bu lafım sanaydı.

tüm diger arkadşlara : arkadaşlar bakın burayı okuyup yazmayan 100 lerce kişi var ve sayenizde yazamıyor neden mi ?
    herzmn biryerler kötülendigi için kötülemeyin yaa bırakın siz paylaşm yapın bırakın iyimi kötümü bizler karar verelim ha olurda yanlış birşey görürsek hep birlikte müdahele ederiz zaten ama yeterin artık da...

sizlerin yaptıgı eleştiri degil resmen b.k atma. eleştiri biraz mantıklı olur.... üzerinde kendine göre bir ispatın olması lazımki söyleyesin kafadan sallamaya eleştiri denmez....

ben artık şurası çok iyi burası çok güzel veya çok kötü şunu kullanıyor vs.gibi laflar duymak istemiyorum.. artık somut örnekler istiyorum.lafla peynir gemisi yürümez. eminimki %85 i de istemiyordur.... yeter diyorum yeter!!!!!insanlar birşeyler okuyup faydalanmaktansa iice bir karmaşıklıgın içine girmekteler sayenizde...

bu arada ben ektirmedim ekttirdigim günden itibaren söz veriyorum tüm açıklıgıyla sizlere suncam iyi ise iidr kötü ise kötüdür.
  • kafadar tepkine hak veriyorum ama son 1 haftada 3 tane bunca senedir forumda gozukmeyen hatta cogu bikac gun once uye olmus ve de hatta foruma 4 sene once uye olup bugune kadar 1 tane bile mesaj atmamıs (ki forum ortamlarını bilen bunun bi baskasının fake hesabı anlamına geldigini bilir) 3 kişi turedi.tarantula , sacekimuzmanı(sac ekim merkezi isletmecisi) ve zeydan84.3 u de sozlemis gibi aynı anda foruma hucum edip elle ekim yapan doktorlara ve onlara savunanlara saldırıp ortalıgı forumdan cıkartıp kanalizasyon cukuruna cevirdi

surekli ozelden mesajla uyarıyoruz ve site yonetimine mesajla sikayet ediyoruz.lutfen rahatsız olanlar da oldukları kisinin adını ve sikayetlerini forum yonetimine iletsin
    rahatsızlıgı veren ben isem forum yonetimi beni de uzaklastırsın forumdan
  • quote:

Orijinalden alıntı: kafadarr

quote:

ya insanların anlayısı farklı ya ben anlatamıyorum.alvi armanin 1 tane kotu ekimini gordum diye gitmem demiyorum mikromotor kullandıgını bugun ogrendim ve cok param olsa da artık gitmem diyorum.aynı yazıda 1 tane kotu ekim oldu diye kimse alva armaniye kotu doktor diyemez yazmısım.adam sanat eseri gibi ekimler yapıyor yazmısım.pes ya valla pes

isteyen motorla aldırır isteyen aldırmaz.benim sahsi tercihim niye bazılarına bu kadar batıyor ya

uzn zmndır okuyorum ve çok merak ettim artık dayanamadım sölicem...

californiadream : micromotor olmalımı olmamalımı diye bir başlk altında degilsinizz... yani demem oki yeter artık bırakında insanlar paylaşım yapsın....kusra bakma ama bu bir gerçek bu lafım sanaydı.

tüm diger arkadşlara : arkadaşlar bakın burayı okuyup yazmayan 100 lerce kişi var ve sayenizde yazamıyor neden mi ?
    herzmn biryerler kötülendigi için kötülemeyin yaa bırakın siz paylaşm yapın bırakın iyimi kötümü bizler karar verelim ha olurda yanlış birşey görürsek hep birlikte müdahele ederiz zaten ama yeterin artık da...

sizlerin yaptıgı eleştiri degil resmen b.k atma. eleştiri biraz mantıklı olur.... üzerinde kendine göre bir ispatın olması lazımki söyleyesin kafadan sallamaya eleştiri denmez....

ben artık şurası çok iyi burası çok güzel veya çok kötü şunu kullanıyor vs.gibi laflar duymak istemiyorum.. artık somut örnekler istiyorum.lafla peynir gemisi yürümez. eminimki %85 i de istemiyordur.... yeter diyorum yeter!!!!!insanlar birşeyler okuyup faydalanmaktansa iice bir karmaşıklıgın içine girmekteler sayenizde...

bu arada ben ektirmedim ekttirdigim günden itibaren söz veriyorum tüm açıklıgıyla sizlere suncam iyi ise iidr kötü ise kötüdür.

sana yüzde yüz katılıyorum dostum. ben bu foruma üye olur olmaz, mikromotor düşmanlarıyla buldum her yeri. önemli olan profesyonel olmak dedim, adamlar yine de anlamadılar. önemli olan, merkezin hangi yöntemi kullandığı değil; sonuçta ortaya ne koyduğudur dedik. yine anlatamadık. hep aynı şeyi bu foruma soktular: manuel olmazsa işe yaramaz, günde 3000 eken yerler işe yaramaz, hlc mercedes ise onlar tofaş vs... öte yandan eleştirip b.k attıkları ensardan süper örnekler çıkıyor, alp aslandan resim istediğimizde bir yığın harikulade resim ve örnek geliyor armaniyi aratmayacak.. yani b.k attıkları yerlerden neticeli resim ve örnekler görüyoruz, bunlarda ise sadece laf...
    son sözüm: BURADA KİMSE PROFESYONEL BİR PLASTİK CERRAH DEĞİL. MANUEL VS. GİBİ TEKNİK KONULARI ORTAYA ATIP İNSANLARIN KAFASINI DAHA FAZLA KARIŞTIRMAYIN. bu yüzden de konuyu saptırmayın...
  • quote:

kafadar tepkine hak veriyorum ama son 1 haftada 3 tane bunca senedir forumda gozukmeyen hatta cogu bikac gun once uye olmus ve de hatta foruma 4 sene once uye olup bugune kadar 1 tane bile mesaj atmamıs (ki forum ortamlarını bilen bunun bi baskasının fake hesabı anlamına geldigini bilir) 3 kişi turedi.tarantula , sacekimuzmanı(sac ekim merkezi isletmecisi) ve zeydan84.3 u de sozlemis gibi aynı anda foruma hucum edip elle ekim yapan doktorlara ve onlara savunanlara saldırıp ortalıgı forumdan cıkartıp kanalizasyon cukuruna cevirdi

surekli ozelden mesajla uyarıyoruz ve site yonetimine mesajla sikayet ediyoruz.lutfen rahatsız olanlar da oldukları kisinin adını ve sikayetlerini forum yonetimine iletsin
    rahatsızlıgı veren ben isem forum yonetimi beni de uzaklastırsın forumdan

adamın şikayeti sana bu bir.
    ikincisi senin gibi kendini çok bilgili sanan bilgisiz çok gördüm; hlc nin plastik cerrahıysan başka.
    üçüncüsü, şu ana kadar hiçbir merkezi ve tekniğini eleştirmedim; işin sırrı hangi aleti ne kadar iyi kullanmaktadır dedim
    dördüncüsü, bu forumu baştan beri takip ediyorum. ne zaman ki hlc sempatizanları ortaya çıkmış, o zaman kaçmış forumun tadı. ben hlc karşıtı değilim, ama zorla düşman ediyorsunuz adamı.
    beşincisi, manuel vs teknik konuları ortaya atıp insanları ve forumu germekten başka bişey yaptığın yok.
    altıncısı, sen ya hlc elemanısın, ya da oraya çok para verdin ve aynı sonucu daha ucuza alanları hazmedemeyen, haset eden birisin.
    artık sana cevap vermicem bundan sonra
    yedincisi, senin o saçma sapan mesajlarına cevap vermek zorunda değilim
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeydan84

ŞUNU DA SÖYLEYEYİM: HLC NİN 1 YILLIK RESİMLERİNE ŞU ANA KADAR HİÇBİR YERDE RASTLAMADIK. SADECE LAFTA ÇOK İYİ OLDUĞU SÖYLENİYOR, RESİM EKLEYEN ARKADAŞ TA MAŞALLAH GÖLGE VE KARANLIK NOKTALARI TERCİH EDİYOR. FABRİKASYON EKİM YAPTIĞINI İDDİA ETTİĞİNİZ BİRÇOK MERKEZİN İSE SIRMA GİBİ 1 YILLIK RESİMLERİ YAYINLANIYOR. TÜM BUNLAR ORTADAYKEN İNSAN HORRA DEYİP NASIL BİNLERCE EURO SUNU BİLİNMEZE YOLLASIN?
    BEN HLC KARŞITI FALAN DEĞİLİM AMA BAZILARININ HLC FANATİKLİĞİ VE BU FANATİKLİĞİN MİKROMOTOR KULLANAN HER MERKEZE DÜŞMANLIĞA DÖNÜŞMESİ YÜZÜNDEN ZORLA SÖYLETİYORSUNUZ İNSANI

kardeş senin aklından zorun mu var ben hlc çok iyi bir yer hadi hura hepiniz saç ektirin mi dyorum.hem ben mikromotor ekimi yapan yerleri ne zaman kötülemişim beni tiye alıp hakımda yorum yapma ben 6 aydan fazladır burdayım sen daha 10 gündür burdasın ben bugüne kadar en ufak bir sıkıntım olmamış kimseyle geldin geleli miletle dalaşıyorsun senden akılı kimse yokmu bu formda tek senmi görüyorsun benim fotoğrafımın karanlık olduğunu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: jiyan_21

merhaba arkadaşlar benim bugün itibariyle 4ay 8 gün oldu kararsız kalmıştım yayınlasammı diye arkadaşlar ısrar edince ayrıca özelden
    çok mesajlar gelince yayınlama gereği duydum

http://i52.tinypic.com/28rl7h3.jpg
    http://i56.tinypic.com/11bhvo4.jpg
    http://i56.tinypic.com/2mpls9v.jpg
    umarım allah herkesin gönlüne göre verir ve herkes istediği sıklıkta saçlara kavuşur

Abi saçlar harika duruyor...2-3 ay sonra daha mükemmel olacağından şüphem yok...Allah nazardan korusun...
  • quote:

quote:

ŞUNU DA SÖYLEYEYİM: HLC NİN 1 YILLIK RESİMLERİNE ŞU ANA KADAR HİÇBİR YERDE RASTLAMADIK. SADECE LAFTA ÇOK İYİ OLDUĞU SÖYLENİYOR, RESİM EKLEYEN ARKADAŞ TA MAŞALLAH GÖLGE VE KARANLIK NOKTALARI TERCİH EDİYOR. FABRİKASYON EKİM YAPTIĞINI İDDİA ETTİĞİNİZ BİRÇOK MERKEZİN İSE SIRMA GİBİ 1 YILLIK RESİMLERİ YAYINLANIYOR. TÜM BUNLAR ORTADAYKEN İNSAN HORRA DEYİP NASIL BİNLERCE EURO SUNU BİLİNMEZE YOLLASIN?

kardeş senin aklından zorun mu var ben hlc çok iyi bir yer hadi hura hepiniz saç ektirin mi dyorum.hem ben mikromotor ekimi yapan yerleri ne zaman kötülemişim beni tiye alıp hakımda yorum yapma ben 6 aydan fazladır burdayım sen daha 10 gündür burdasın ben bugüne kadar en ufak bir sıkıntım olmamış kimseyle geldin geleli miletle dalaşıyorsun senden akılı kimse yokmu bu formda tek senmi görüyorsun benim fotoğrafımın karanlık olduğunu...

arkadaşım, bu forumu 1 yıldır takip ediyorum ve üye olup kimseye çamur atmadan fikrimi yazar yazmaz sistematik olarak üstüme geldi bazı kişiler. takım tutar gibi klinik tutmanın anlamı yok. çamur atmadan fikirlerimi söylerim. sizler avukatsanız açıkça söyleyin, değilseniz fanatik savunma moduna girmeyin ikide bir. bu forum herkese açık. az bir bilgiyle teknik detaylara girip aklınızca insanların kafasını karıştırmayın.
  • quote:

quote:

quote:

arkadaşım, bu forumu 1 yıldır takip ediyorum ve üye olup kimseye çamur atmadan fikrimi yazar yazmaz sistematik olarak üstüme geldi bazı kişiler. takım tutar gibi klinik tutmanın anlamı yok. çamur atmadan fikirlerimi söylerim. sizler avukatsanız açıkça söyleyin, değilseniz fanatik savunma moduna girmeyin ikide bir. bu forum herkese açık. az bir bilgiyle teknik detaylara girip aklınızca insanların kafasını karıştırmayın.

sen laf anlamıyorsun herlade ben sana diyorumki beni tiye alıp yorum yapma kimseye önerme yapmıyorum sadece bildiğim kadarıyla dilim dündüğünce soruları cevaplayorum ve fotoğraf yayınlıyorum. onun içinde senden izin almıyacağım...:(((
    ben hiç bir kliniğide mensup değilim ve kimsenin avukatlığını yapmadım yapmamda bunu kafana sok
    asıl sen çok bilmiş adam madem o kadar çok iyi biliyorsun amacın ne çünkü burdakiler
    ya saç ektirmek için ya saç ektirmişlerse bildiklerini ve fotoğraflarını sunmak için yada bazıları çok bilmiştir bir yerlerin reklamını yapmak için burdadır...
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanw42 -- 20 Eylül 2011; 11:47:30 >
  • arkadaşlar selamlar..nasıl gidiyor forum.?
    bir iki arkadaşın ipliğini pazara çıkarmak artık şart oldu.ben HLC nin tavsiyesindemi bulundum,orayımı övdüm diyen vatandaşların belgeli yazılı tavsiyelerini birer birer göstermek boynumun borcu oldu.madem forum paylaşımdan çok savaş alanına döndü bende dahil olayım müsadenizle
  • quote:

Orijinalden alıntı: zafka

arkadaşlar selamlar..nasıl gidiyor forum.?
    bir iki arkadaşın ipliğini pazara çıkarmak artık şart oldu.ben HLC nin tavsiyesindemi bulundum,orayımı övdüm diyen vatandaşların belgeli yazılı tavsiyelerini birer birer göstermek boynumun borcu oldu.madem forum paylaşımdan çok savaş alanına döndü bende dahil olayım müsadenizle

zafer bey ben kime gidin hlc de ekim yapın demişim bana soranlara memnunum demişim sen memnun olduğunu dile getirmiyormuydun buysa buyur ne belgen varsa göster
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanw42 -- 20 Eylül 2011; 11:47:47 >
  • öncelikle daha önce benimle uğraşan thealchemist isimli bir arkadaşımız vardı umarım hatırlarsınız..bu şahsın şuan foruma californiadream rumuzuyla yazılar yazan yorumlar yapan kişiyle aynı şahıs olduğunu biliyormuydunuz.?kanaat getirmeyenler bu ismi forumdan araştırabilirler.
    bu şahsın ilk kullandığı nickle yazmış olduğu hemen hemen bütün yorumları sildiğini biliyormuydunuz.?
    inanmayanlar bunada bakabilir..
    her ne kadar bütün yorumları silsede bazı yorumların alıntı olduğundan dolayı silinemediğini ve bunları benim bunları ufak örneklerle sizlerle paylaşacağımı biliyormuydunuz

işte eskiden thealchemist rumuzuyla yazan californiyalı arkadaşımın silinememiş bir iddialı yorumu..

Orijinalden alıntı: thealchemist

quote:

Orijinalden alıntı: romeo_ofa

arkadaşlar bir hakan doğanay bir koray erdoğan bir türlü karar veremiyorum. koray erdoğanın ekim tarzını bilen varmı arkadaşlar. kalemlemi ekiyo kanal açmadan. yoksa kanalları açıp sonramı ekim yapıyor. yoksa bir kanal bir ekim tarzındamı.. eğer bu dr da ekim yaptıranlar tecrübelerini paylaşırsa sevinirim.. pahalı olduğu için yaptıran pek yok.... ama istanbulda olduğum için hakan doğanay uzak geliyo. yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar. bu hafta karar verip randevu almam gerek...

koray bey jiletle kanal acarak ekim yapıyor kalem ile deil.ve sonucları cok basarılı.turkiyenin 2 numaralı sac ekim doktoru kendisi

burdan koray beyin pek çok saç ekimini inceleyebilirsin

http://bellicapelli.forumfree.it/?f=4315891

devamı var..

Orijinalden alıntı: thealchemist

evet arkadaslar aylardır bu forumu takip ettigim halde tek bir mesaj bile atmamıstım 55 inci sayfaya gelene kadar.ve mesaj attıkca bu forumda gercekten cok bilgili ve ne istedigini bilen kisilerin yanında zerre kadar bilgiye deger vermeyen ve kafasına gore yorumlar yapan insanlar oldugunu gordum.o yuzden su asamadan sonra kimseyle polemige girip canımı sıkmamak icin bilgi paylasımı yapmıyacagım.HLc klinigi ile ilgili bilgi alabilcegim arkadaslardan tecrubelerini ozelden mesajlasarak alırım ama ortaya okuyan faydalansın diye paylasım yapmıyacagım

kim motorla daha cok grefti daha ucuza alır ve kafama 3 farklı hemsireye ektirir problem deil yeter ki kafamdaki bosluk dolsun 2-3 bin tl den fazla da para istemesin seklinde dusuncesi olan , yurtdısındaki forumlardan en guncel teknikler doktor isimleri ve medikal tedavi yollarıyla ilgilenmeyen kisiler sayı olarak fazla

bu zamana kadar verdigim yanlıs bilgiler yuzunden herkesten ozur dilerim.california universitesinden mezun olmama ragmen ingilizcem malesef sitedeki arkadaslar kadar iyi deil o yuzden boyle hatalar yapıyorum ve sac ekimi resimlerini ilac tedavisi resimleri olarak paylasıyorum.ekim yaptırıcak tum arkadaslara da simdiden saglık ve bol sans dilerim.

quote:

Orijinalden alıntı: polariserol

sevgili arkadaşlarım,

HLC'de

cumartesi sabahı saat 09:00 itibari ile saç ekimim başlıyor.
    muhtemelen salı günü son bulacak.
    toplam 3000 greft, günde 1000 greft ekilecek. öğleden önce 500, öğleden sonra 500 greft şeklinde.

artık haftaya görüşmek üzere. biraz düzeldiğinde fotoları yüklerim.

o kadar masraf, bekleyiş, emek, zaman...

umarım yarabbim utandırmaz, istediğim gibi bir ekim olur.
    umarım ki hepimiz hayal ettiğimiz oranda bir görünüme kavuşuruz.

Allah yardımcımız olsun...

sağlıcakla kalın...

forum ilk kez hlc kalitesi ile tanışacak inşallah

forum 3 ay once HLC kalitesi ile tanısmıstı.jiyan_21 arkadasımız 3 ay once dr.ozgur e sac ektirmisti ve fotolarını paylasmıstı.polariserol arkadasımız da insallah operasyon sonrası tecrubeleri ve fotoları ile bizleri bilgilendirir.

ensar hastanesi - cevre hastanesi ve estetica aysegul hanım harici merkezleri secen arkadasların cogalması ve sac ekiminde uluslarası standartları onemseyen merkezler hakkında tecrubeleri nihayet dinleyecek olmak cok memnuniyet verici

Eski kullanıcı adı: thealchemist
  • son 3-4 günlük yazılanları okuduktan sonra bir şey yazmak içimden gelmiyor. burasının tadı kaçtı. birbiriyle kavgalı olanlar en azından empati yapsınlar, kendilerini kavgalı oldukları kişilerin yerine koysunlar, ben onun yerinde olsam ne yapardım ne yazardım diye düşünsünler , bir parça sular durulur herhalde....
  • tabiki bu böyle uzayıp gidiyor.şimdi bende bi b.k attım hadi buyursun temizlesinmi diyeceğim bu arkadaşa..?gerek yok.bırakın göstere göstere bir merkezi övmeyi.bize resim gösterin resim.ayrıca hiç iddia etmeden tesadüfen gözüme çarpan bir şeyi söylüyorum.bir vatandaş başka bir sitede bu foruma yazan poleriserol arkadaşımızın nicki üzerinden hlc yi öven yazılar yazıyor.kendisidir demiyorum ama birkaç siteye yazmak reklama girermi bilemem.ben olsam bir araştırırdım.rumuzunuz başkaları tarafından kullanılıyor olabilir.
    fikir sahibi olmanız açısından bir örnekte vereyim.

http://www.sacekimiforum.com/sac-ekimi/

Yorum # 10925 polariserol 01-09-2011 12:45 am

hamit kardeşim yahu, sen de cımbızla laf çekiyorsun. ben diyorum ki, aynı yerde neden iki kişiden birisi daha çok fazla ücretle ekim yaptırsın. yoksa ensar hastanesi ya da başka yerlerde de çok daha ucuza ekterebilirsiniz. buna diyeceğim yok.
    ne alaka kuyruk acısı felan. git yaptırabiliyorsan aynı yere 1 tl ye yaptır.
    ayrıca tam hamitlik yapmışsın. poyrazın ne demek istediğini anlayamışsın.
    iyi oku. foruma yeni girdiğin belli ve nedenin de belli oluyor zaten…

gün gelecek bana hak vereceksiniz fakat iş işçen geçmiş olacak!! benim şu anda ekilen saçlarımın yarısından biraz daha fazlası döküldü. fakat kalan saçlarım 1 cm uzunluğunda şu anda. hep söylüyorum. ekiminizi doktor yapsın ve binlerce grefti bir günde ektirmeyin. o zaman nereye isterseniz gidin ektirin. fakat usulüne gre olsun.

neyse arkadaşlar lütfen tartışma yapmayalım, beni de bir başka kliniğin, doktorun adamı olarak göstermeyin. size göre başka bir yer daha kaliteli olabilir, benim için de saç ekimi yapılacak bir kaç yer var tr de. herkesin düşüncesine saygım var.

özgür beyin soyismi öztan, ÖZGÜR ÖZTAN…

serkan egemen, ben sadece hlc demiyorum, dikkat et lütfen, hlc,keser ve bir kaç doktor daha iyi diyorum, ve her zaman lafımın arkasındayım. ayrıca ben bu forumda 2 senedir yazıyorum kardeşim. fakat sana da saygım var. çok fazla baskı yapmamak gerek, zaten dediğim gibi artık fazla yazmayacağım kardeşim…

poyraz, hlc nin ekim ücreti çok fazla, çok haklısın fakat. ben 3000 kökü 4 günde ektirdim. merdiven altı fabrikasyon yapan yerler de 3000 grefti ortalama 3000 tl ye yaptırıyorlar. ve bir günde işi bitiriyorlar. 4 günde 4 kişiye ekim yapıyorlar. ne yapar 12000 tl yapar. şayet dikkatli düşünürsen aynı kapıya çıkar. hatta benimki daha ucuz:)))
    ayrıca hlc ye ben ekim yaptırdığım tarih. 23 temmuz. fakat ben mayıs ayının başlarında gün almıştım zaten. o zamanlar dr özgür alımı yaparsa 2 euro, dr gökhan alımı yaparsa 1,5 euro idi. yani bak dikkatli okursan adamlar için ekim değil alım önemli. ekimi ise 4 doktor karışık yapıyorlar. fiyat olarak soruyorsan dediğim gibi fazla bir ücret, ben kredi çektim daha ödemeye bile başlamadım. fakat adamlar paranın karşılığını çok iyi veriyorlar günde ortalama 1000 tane ekiyorlar. ve canları çıktı 1000 taneyi ekene kadar. yani benim şaşırdığım diğer yerler 3000 taneyi akşama kadar nasıl yapıyorlar. tabiki yapıyorlardır fakat usulüne uygun yapmadıklarını biliyorum. kredi çekip yaptırdım ekimi, inşallah istediğim gibi bir ekim olur. hepimizin öyle olur umarım. dediğim gibi kimse üzerinde baskı yaptığım yok. hiçbir yeri övmüyorum. benim için dr kul, vs.. hepsi iyi. fakat ben orada yaptırdım
    3 senedir araştırıyordum, iyi olacağını bilsem neden 3000 tl ye tek günde yaptırmayayım ki.

ayrıca serhat bir defa, ensar hastanesi, alpaslan ile dr kul u aynı kefeye koyma. dr kul hepsinden farklı, bu üçünden birine yaptıracaksan kesinlikle dr kul derim. ensar hastanesinin zaten ne olduğu belli. biraz daha araştırın arkadaşlar. ayrıca dr alp aslana 3250 greft ekim yapılmış bir arkadaşa. alım 3 saat, ekim de 3 saat toplamda 6 saat sürmüş. böyle ekimler yaptıracağınıza hiç yaptırmayın derim, yine de siz bilirsiniz. görseniz 1500 greft gibi duruyor.

dikkat ediyorum forumda bir kaç arkadaş var. yıllardan beri araştırıyorlar. bu kişileri herkes çok iyi biliyor. nedense ekimi doktorlara yaptırın ya da usulüne uygun yaptırın dediğimizde, suçlanıyoruz. mustafa şentürkü dr kulu övüyor diye suçluyorsunuz.

iyilik yaramıyor kimseye.

o kadar yazışıyoruz, bir gün birisi çıkıyor. forumda hiç ismini duymadığımız birisi.
    sen öylesin sen böylesin diyor. ayıptır yahu. yardım etmek için yorum yapıyoruz burada. fakat çoğu anlayamıyor nedense.

haydi kolay gelsin. gittim ben.

BUNLAR ÖRNEKLERİM.ÜSTÜNE ALAN BANA SALDIRSIN BEN BURDAYIM.
  • İZZET (jiyan)kardeşim seni bu konudan muaf tuttuğumu bilmeni isterim.tertemiz yorumlarda bulunan kimseye salça olmayan birisinkendini hiç sözümün içine katma kardeş.zaten forumda iyice b.ka sardı.gelen giden birbirine sarıyor.artık buraya yazmanın bir alemide kalmadı..
    yalansa yalan desin biriside..bende atıp tutuyorum farzet.ne diyeyim..?
    işte forumun son hali..
  • son bir hafta da forumda türeyen ne idüğü belirsiz adamların yorumlarını hiç okumuyorum bile vakit kaybından başka bişey değil
  • 
Sayfa: önceki 232233234235236
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.