Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir Kullanıcı, 7 Masaüstü Kullanıcı
41.128
Cevap
620
Favori
6.157.843
Tıklama
Giriş
    472 Mesaj

neden tercih ettiniz burayı?
    |
    |
    MARMARİST kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

TAM OLARAK TRERCİH ETMİŞ SAYILMAM. ARAŞTIRIYORUM MUHTEMELEN ORAYA GİDECEĞİM AMA. NETTE OLUMSUZ BİR YORUM GÖREMEDİM. BAŞKA BAŞKA SİTELERDE OLUMLU YORUMLARA ÇOK DENK GELDİM.
    BİLDİĞİNİZ BİŞEY VARSA PAYLAŞIR MISINIZ. VEYA ÖNERECEĞİNİZ BİYER
    |
    |
    ByPhatgit kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

tavsiye edeceğim bir yer yok ama bende araştırıyorum oraya gitmem günde 50-60 kişiye saç ekiyorlarmış kime denk geleceğin belli değil yine siz bilirsiniz tabi.. ne kadar fiyat verdiler?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByPhatgit -- 14 Mart 2019; 15:50:36 >
    |
    |
    MARMARİST kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

ESTETREND:şikayeti yok ,fazla yorum yok,fiyatı makul,sonuçları güzel (hesaplara baktım)

ETHİCHAİR:Şikayeti yok,yorumları iyi,fiyatı makul,burada sonuçları güzel,hesaplarla ilgilenilmiyor bu da ilginç.ınstagram face vs.gibi.

HAİRNEVA: 2 şikayet var,fiyat normal,genelde yabancı,hesapları paylaşımları iyi

ASMED:şikayet yok, fiyat çok yüksek,sonuçlar güzel.

Emphair:3 şikayet var,eski ekimcileri daha iyimiş,sosyal medya paylaşımları gayet iyi.Sonuçlar iyi.

Çok kafam karıştı ama bu firmalar işini biliyor gerçekten başka forumlarada baktım araştırdım.Şu an bu firmalarla ilgileniyorum .Buradaki kişilerden öneri bekliyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nimesis -- 14 Mart 2019; 23:7:38 >
    |
    |

güzel bir ekim olmuş 2.sensta tam sık olur inşallah.
    |
    |
    nextmaster kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ektirenleri görün acele etmeyin
    |
    |
    Abak tarık kendisine ekran kartı yoladım mesajımı okuyupda cevap yazmayan biri 1 hafdada kendisine zor ulaştık.Ramazan devele arkadaşımızda olmassa abak.tarık kısısıne ulaşamıyacaktık ramazan develi kardeşime teşekkur ederim.abak tarıka aman ha dıyorum
  • Yüzbaşı
    723 Mesaj

Bu haliyle saçlarımdan fazlasıyla memnunum :) 2. ekimi düşünmüyorum çok iyi hissediyorum
    |
    |
    nimesis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kardeş estewrold hemşirelere yaptırıyor saç ekimini ben ektirmeyin memnun kalmadım paranı aldıktan sonra seni tanımazlar doğal saç ekinleri bile yok saçlar çok acayip çıkıyor doktorun kendisi ekecekse ve memnun kalanlar var ise ektir yoksa yaklaşma saç ekiminde usatl8k önemli merkezin teçhizat i ve modernliği degil

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    capmad kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    140 Mesaj

Reklama gerek yok araç mersedesmis

|
    |
    safakyazici kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    140 Mesaj

Adam hepsini yazmış ama en ideal saç ekiminin kış aylarında olacağını yazmamış reklam başka bişe değil

|
    |
    safakyazici kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    257 Mesaj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ermayuha -- 21 Mart 2019; 17:37:26 >

ekimi nereye ve kaça yaptırdın. kafanın üst tarafı yani ekilen bölgenin fotosu yokmu
    |
    |
    ermayuha kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BigLoser -- 20 Mart 2019; 0:3:37 >
    DAHA ONCE 2 operasyon gecirdim tam bi fiasko
    HELE 2 . Cisinde dr muydu ne oldugu belli olmayan bi Sahis geldi 2 dakika bakti nasil yapalim dedi orda ben durumun farkina vardim saç cizgune saskin dokunmayin sadeece sikilastirin dedim 2 Hemsire midir be oldugu belli olmayan bayan sakiz çigneyerek kakakra kikiri 3.5 a 4 saat gibi bi surede 4000 saç ektik dediler YOK BÖYLE BI YALAN ..BU GIBI YERLER SIZIN PARANIZI ALIR MAYMUN EDER ESKISINDEN KOTU OLURSUNUZ...
    ILHAN SERDAROGLU ISLEMI KENDI YAPIYOR KENDISI DR VE PLASTIC CERRAH 2 sene aratirma sonucu kendide buldun ÇOK DA IYI YAPTIM COK MEMNUNUM 2500 saç koku ekimi yapildi saat 9:30 girdik 30 dakka mola verdim saat 16:00 gibi ciktim..(6 saat)
    BENIM GIBI YURT DISINDAN GELEN ARKADASLARA TAVSIYE EDIYORUM ISTANBULDA BIR SURU KASAP VAR YOK SU KADAR EKICEZ HAVA ALANINDAN ALICAZ SOYLE YAPICAZ BOYLE YAPICAZ %70 SOYTARI SAKIN yok SU PAKETIMIZ VAR YOK BU PAKETIMIZ VAR NE LAN BU CARFURDAN MIGROSDAN ALIS VERIS MI YAPIYORUZ. INAMAYIN VE YAPTIRMAYIN BU ISLEMIN GERIYE DONUSU ZOR BI ISLEM ...(REZIL OLURSUNUZ)
    OPERATOR DR ILHAN SERDAROGLU GIBI BELKI 3-5 HEKIM DAHA VAR.ILHAN SERDAROGLUYLA GORUSUN BANA HAK VERECEKSINIZ..
    NOTE: HERHANGI BI EKIM MERKEZINE GITTIGINIZ ZAMAN YAT HEMEN YAPALIM 3 GUNE GEL YAPLIM HAFTAYA GEL YAPALIM DIYEN VARSA SAKIN SAKIN YAPTIRMAYIN DIREK KACIIINNNN AMAC SIZI SOYMAK EKIM HIKAYE......

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Er
    6 Mesaj
    2012 de ilhan serdaroğluna saç ektiren biriyim bu ikinci Ekim’ime kadar kendisi hakkında baya olumsuz düşünüp yorum yapmıştım. Ama o zamanlardan beri bile hep aynı şeyi söylemişimdir ilhan bey alanında Türkiye’deki en iyi doktorlardan biridir. Yaptığı Ekim’den memnun olmasam da enseyi öyle bir kullandı ki ikinci Ekim’imi yapanlar şaşırmıştı. Yani usta bir eldir. Ama ustalığını konuşturur mu ona ve size kalmış. Ekim işlemine bizzat girer kökleri kendi elleri ile alır öğleden sonra yanındaki elemanlar eker. Ekim’den sonra bizzat kendisine ulaşılabilir diğer doktorlar gibi ulaşılmaz değildir. Saç ön çizgimi son derece doğal yaptı. Ön saç çizgisini yapanlara bakıyorum benimkine kıyasla oldukça yapay görünüyor. Kliniği steril temiz ve teknolojiktir. Neyse Baya reklamını yaptım yorumuma bakarak da gitmeyin yanlış yönlendirmeyelim. Yukardaki reklama istinaden yazdım ama reklam değil benimki. Yani yukardaki reklam ama bu değil 😄

|
    |

• Er
    0 Mesaj
    Clinicexpert hizmetlerinden ve ekim işleminden genel anlamda memnun kaldım. Karşılama ve şehir içi seyahat çok keyifli. Ekim işlemi çok da acılı geçmedi. Hatta sonraki iki günde ilaç kullanmadan geçirilebilir. Süreci buradan sürekli paylaşacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BigLoser -- 25 Mart 2019; 20:10:31 >
    |
    |
    Bende biraz şiş var. 5. Gün bugün

|
    |

Alın çizgisi hiç başarılı olmamış saç çıkınca ortaya çok sentetik bir görüntü çıkacaktır ki instagramdan yapılan sonuçlara baktım hepsinin alın çizgisi bir garip doğal görünmüyor. Senin saç ekimin 2. ekim olmasına rağmen bile daha iyi görünüyor
    |
    |
    BigLoser kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Bey Azura
Mobilya Takımları
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,688
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.