Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (2037. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
41.214
Cevap
602
Favori
6.456.173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20352036203720382039
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alikizan

Neopital klinikte yaptırdım hocam seyrelme olduysa saç ekimi merkezlerine gidin fikir alın araştırın benim gidişat iyi gidiyor ama daha tam sonucu bekliyorum.. her sabah baktığımda bile saçlar iyicene görünüyor gerçekten iyi hissettiriyor şimdiki aklım olsa çok önceden yaptırırdım
    Şimdiden sonucun cok iyi olacagi belli hayırlı olsun hocam güzrl ekim olmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arenamed serkan aydın mı huseyın kandulu sızce
  • https://instagram.com/hairestetik?igshid=rm59zhmeh5vw

Giden var midir buraya

• Arkadaşlar yaklaşık 2 yıl önce saç ektirdim İstanbul haircenter adlı yerden 3000tl ye . Alnım doğuştan açıktı çok fazlaydı ama açıklık , ense bölgesinden 2900 küsür greft alıp ekimi yaptılar . Saçlarımı uzattım bu şekilde bi gideri var ama ekilen yerler seyrek sıklaştırma için bir ekim daha düşünüyorum ense bölgemde saç çok o açıdan sıkıntı olacağını sanmıyorum . Tavsiyeniz nedir işini sağlam yapan ektirip memnun kalan forumdaşlarımdan yardım bekliyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakan..

arenamed serkan aydın mı huseyın kandulu sızce
    Ben de Serkan aydınla ilgili çok enteresan yorumlar var adam instagramda fotoğraflara yorum kısmını kapatmış birisi şikayet yazmış yorum kısmı da aç da millet ne kadar kötü olduğunu yazsın demiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByPhatgit -- 8 Eylül 2019; 19:41:44 >
  • görüşebildiniz mi acaba randevu var mıymış
  • quote:

görüşebildiniz mi acaba randevu var mıymış
    Ay sonuna doğru gideceğim hocam ben istanbul dışındayım gidip görüşmekte fayda var

• quote:

Orijinalden alıntı: ByPhatgit

Ay sonuna doğru gideceğim hocam ben istanbul dışındayım gidip görüşmekte fayda var

Alıntıları Göster
    Ben sordum hocam amerikadaymis, 1 temmuzda gelecekmis

• https://instagram.com/kandulu?igshid=1se66vqkldbor

• 146. Gün. Hüseyin Kandulu

• Arkadaşlar Samsundaki Dr. Hayati Akbaş ve İstanbuldaki Eurozen saç ekim merkezi hakkında düşünceleriniz neler bu yaz saç ekimi düşünüyorum

Eurozen yeni fiber teknikle saçların 3 ayda çıkacağını iddia ediyor
  • Huseyin kadulu-7.000-8.000 fiyat
    Arenamed 5.000-6.000 sizce ne yapmali

• Geçenlerde Aestheticium Clinic isimli bir firmada saçımı ektirdim. Yurtdışına çalışan bir şirketmiş normalde ama bir arkadaşım vasıtasıyla ulaştım. Florya'da bir yerdeydi merkezleri. 7 8ay geçti şuanda. Enfes derecede mutluyum. Fiyat olarak otelsiz 5200 tl verdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rohypnol -- 19 Haziran 2019; 13:17:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rohypnol

Geçenlerde Aestheticium Clinic isimli bir firmada saçımı ektirdim. Yurtdışına çalışan bir şirketmiş normalde ama bir arkadaşım vasıtasıyla ulaştım. Florya'da bir yerdeydi merkezleri. 7 8ay geçti şuanda. Enfes derecede mutluyum. Fiyat olarak otelsiz 5200 tl verdim.
    resım var mıdır hocam, bide arkadasın biri yazmıstı bana kanduluya muayene oldunuz mu hangi paketler var falan? bu ekimde paketler vs bişeyler mi oluyor, detaylı anlatabilcek var mıdır
  • quote:

resım var mıdır hocam, bide arkadasın biri yazmıstı bana kanduluya muayene oldunuz mu hangi paketler var falan? bu ekimde paketler vs bişeyler mi oluyor, detaylı anlatabilcek var mıdır

Alıntıları Göster
    hocam operasyon öncesi bir kan testi yapılıyor. Prp tedavisi yapılıyor, ilaçlar ve saç için özel şampuanlar serumlar falan veriliyor. Hepsi ücretsizdi. Referans usulü gittiğim için çok rahattım. Bilgi sahibiydim. Boşa da çıkarmadılar bu durumu sağolsunlar. 7000 Tl gibi bir fiyat verdiler otel dahil. Otel istemiyorum diyince 5750 dendi. Pazarlıkla indirdik indirebildiğimiz kadar

Mesai bitiminde eve geçeyim, size fotoğraflarımı ileteyim özelden.
  • hocam firmanın bilgileri var mıdır numarası instagram veya web sitesi vs
  • quote:

hocam firmanın bilgileri var mıdır numarası instagram veya web sitesi vs
    Özelden atayım hocam reklam olmasın.
  • Rohypnol kullanıcısına yanıt
    Fotoğraflarınızı paylaşır mısınız sonuç nasıl?

• quote:

Orijinalden alıntı: ByPhatgit

Fotoğraflarınızı paylaşır mısınız sonuç nasıl?
    Akşam eve geçeyim öncesiyle sonrasıyla paylaşacağım hocam.
  • Bu bahsedilem fiyatlarda hersey dahil mi aca? Kanduluda olan arkadaslar

• 
Sayfa: önceki 20352036203720382039
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.