Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (2035. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
10 Misafir (2 Mobil) - 8 Masaüstü2 Mobil
5 sn
41.215
Cevap
602
Favori
6.455.736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20332034203520362037
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ankara life hair hakkında bilgisi olan var mı şahin çelik
  • Ben bir şeyi merak ediyorum.
    Şimdi tamamen ön arka orta kel olanlar hariç saç ekimleri nasıl oluyor ? Yani diyelim arkalar seyrek şakaklar seyrek.Tamam buralar işaretleniyor.Kafa traşlanıyor işlem yapılıyor.Buraya kadar normal.Ama arkalar şakaklar seyrek ise işlem yapmadan önce saç olan yerlerde yakında seyrelecek demektir.O zaman şakaklar arkalar için işlem yapılırken diğer taraflarda bir sorun yok diye işlem yapmıyorlar

ileride saçma sapan görüntü çıkmaz mı ortaya ? Kişi bu sefer zaman içnde seyrelen yerler için tekrar gitmek zorunda kalmaz mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaYWaLkeR

Acil minoxidile başla toparlar. Seyreklik ve incelme var kökler daha canlı. 4-5 ayda toparlarsın.

Alıntıları Göster
    Mino xil sac derisindeki damarları genişleterek ilk once sac çıkartır, daha sonra eskisinden cok daha fazla döker. Lutfen kimseye tavsiye etmeyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali222

Mino xil sac derisindeki damarları genişleterek ilk once sac çıkartır, daha sonra eskisinden cok daha fazla döker. Lutfen kimseye tavsiye etmeyin.

Alıntıları Göster
    Ben minoxidil kullanıyorum tavsiye de ediyorum. Androjenik alopesi olanlar ömür boyu kullanacak. Bırakırsan tabi dökülür.

• quote:

Orijinalden alıntı: DaYWaLkeR

Ben minoxidil kullanıyorum tavsiye de ediyorum. Androjenik alopesi olanlar ömür boyu kullanacak. Bırakırsan tabi dökülür.

Alıntıları Göster
    Ömur boyu kullanma imkanı yok. Belli süre sonra sac derisini kurutur. Biraktiginiz anda da eskisinden daha fazla döker.

• quote:

Orijinalden alıntı: ali222

Ömur boyu kullanma imkanı yok. Belli süre sonra sac derisini kurutur. Biraktiginiz anda da eskisinden daha fazla döker.

Alıntıları Göster
    Saw palmetto veya procapil içeren ürünlere geçerim. O saçlar dökülmeyecek. Burdan paylaşırım yorumları zamanı geldiğinde. Saçı da pek kurutmuyor benim kuru olmasına rağmen.

• Ben senelerce kullandım bu ilaçların hepsini, eyer saçlar dökülecekse dökülecek bu kesin. Hiç kimsenin de bu ilaçlardan benim saçlarım dökülmedi dediğini duymadım en fazla birkaç sene sonra dökülüyor. Sonunda saçımı ektirdim de dertten kurtuldum En iyi yapılacak şey donör alan varsa saç ektirmektir

• serkan aydın iyi midir arkadaslar?
  • BursAda murat küçüktaşa ekim yaptıran warmı

• Saçının son halini hiç paylaşmıyorsun alim bey. Bir kaç resim paylaş bekliyoruz )

• BigLoser B kullanıcısına yanıt
    saç çikişlari başladı tarayacak günleri beklemedeyiz normal gidiyor bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alikizan -- 3 Mayıs 2019; 15:45:53 >
  • alikizan A kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun kaç ekim yapıldı greft sayısı nedir. 4-5 ay oldu galiba ücret ne oldu
  • Ben de 2. Ekimimi geçtiğimiz salı günü dr hair da Kinyas hocaya yaptırmış bulunmaktayım. İlk ekimi de 2016 haziran da doğan turan a yaptirmistim. Gerçi kendisi ekimin anca %5 inde filan bulunmuştu. Esma- Serkan yapmıştı ekimi. Buradaki arkadaşlara yardımcı olur diye bir kaç gün içinde hem ilk ekimden sonraki resimleri hem de yeni yapılan ekimden sonraki resimleri paylaşacağım. 2 ekimde dhi yöntemi. Şunları söyleyebilirim sadece . Bence iyi araştırın. Şöyleki ilk ekimde 4000 greft sözü vermişlerdi . Ekim günü net bir sayı söylemedikleri gibi bırak 4000 i taş catlasın 2000 alim yapılmış bunu sonradan kazandığınız tecrübelerle anlıyorsunuz. Bir günde yapılacak ekimi 2 güne yaymışlardı. 2. Gün öldüm resmen acıdan. Ekim sonrası bir bandaj bile takmadılar. Kafam balon gibi oldu. Hepsinin resimleri mevcut. Bunu niye yazıyorum çünkü 2. Ekimden sonra anladım ki o acıları boşa çekmişim. Ve malesef enayi yerine koyulmusum. Hiç mi yoktu iyi tarafı vardı elbet saçlar seyrek ama doğal oldu. Bu sefer gittiğimde hoca baktı saçıma 3500 greft ancak çıkar dedi. Alim yapacak arkadaşa 3500 almaya çalışalım dedi. Ve ekimden sonra bana dediki hocam 3200 alabilmiş haberin olsun. Inanın sayı az olmasına rağmen bunu duymak çok hoşuma gitti. Hem kafadan sallamadı yok şöyle yok böyle hem de dürüst şekilde konuştu. Enseyi güzelce bandajladılar. Ödem yüzüme inmesin diye alnımdan doğru sıkıca bir bandaj daha yaptılar. Ne bir şişlik ne başka bir şey oldu. İlk ekimim silivri medical parkta olmuştu. Hastanenin bir kaç odasına ayırmışlar. Öyle bildiğin hastane ortamı sen bir odada ekimdesin yan odada başka hastalar filan. Bu ekim özel mehmet toprak hastanesinde oldu. Bildiğin bu iş için yer tahsis etmişler. Yasal ruhsatlı vs . Hatta dün ilk yıkamaya gittiğimde denetime filan gelmişlerdi bakanlıktan. Tertemiz ve moderndi yani. İlk ekime 5500 lira vermiştim. Buna 6000 lira verdim. Belki birilerine faydası olur. Tecrübe ettiğim iki yer buralar.

• 2018 temmuz 18 de sac ekimi olmuştum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unixx -- 5 Mayıs 2019; 19:11:31 >
  • unixx U kullanıcısına yanıt
    GÜZEL GÖZÜKÜYOR ACIKLIĞI BAYA KAPATMIŞ
  • Ön saç çizgisi ictimayı bekleyen askerler gibi dümdüz maşallah)) Doktorunuzun Asimetri konusunda çalışması gerek.)

• Merhaba. Ekilen saçları aldıran var mı iğneli ya da lazer epilasyonla?

Bilgi sahibi arkadaşlar cevap verebilir mi?

• tecnikadamoguz01 T kullanıcısına yanıt
    Bi cildiye doktoruna görünün dostum biz yanlış bilgilendiririz

• Saç simülasyonu yaptiran var mi ?

https://youtu.be/ub7inMxZqEc

Saçını kısa kestirenler için alternatif olabilir mi?

• Hermes hair clinic

Lale keskin

Emphair

Hangisine Ekim yaptırmalıyım en iyisi hangisi

• 
Sayfa: önceki 20332034203520362037
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.