Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (2038. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
41.215
Cevap
602
Favori
6.456.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20362037203820392040
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hakan..

Bu bahsedilem fiyatlarda hersey dahil mi aca? Kanduluda olan arkadaslar
    Ben Ocak 2019 da yaptım. ilaçlar ve vip ulaşım dahil Otel hariç 7500 TL

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://instagram.com/hairestetik?igshid=1nmq1maawk6sy
    Burasida 4-5 diyor bilemedim

• quote:

Orijinalden alıntı: Rohypnol

Özelden atayım hocam reklam olmasın.

Alıntıları Göster
    hocam banada atar mısınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mikeon

90 günlük halim edit: 8
    100 günlük halim edit: 8
    110 günlük halim edit: 8

Alıntıları Göster
     en iyi saç ekim merkezi neresidir 130 günlük halim edit:9
     en iyi saç ekim merkezi neresidir 140 günlük halim edit:10
  • Beyler şu saça Ekim olurmu? yorumlarsaniz çok sevinirim.

•  en iyi saç ekim merkezi neresidir
     en iyi saç ekim merkezi neresidir

• Tecrübeli arkadaşlar yorumlarlarsa çok sevinirim eğer bu saça Ekim olmaz derseniz hiç girmeyeceğim bu işe.

• quote:

Orijinalden alıntı: ne diyorum

Tecrübeli arkadaşlar yorumlarlarsa çok sevinirim eğer bu saça Ekim olmaz derseniz hiç girmeyeceğim bu işe.
    olmaz. hiç girme. olur ama nasıl olur? tepende 3-5 seyrek seyrek saç teli olur. ona razıysan yaptır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iquique

olmaz. hiç girme. olur ama nasıl olur? tepende 3-5 seyrek seyrek saç teli olur. ona razıysan yaptır.

Alıntıları Göster
    eyvallah hiç bulaşma diyorsun yani hocam çünkü bu iş hem zahmetli hem masraflı. tatmin etmez dimi hocam hiçbirtürlü?
  • quote:

eyvallah hiç bulaşma diyorsun yani hocam çünkü bu iş hem zahmetli hem masraflı. tatmin etmez dimi hocam hiçbirtürlü?

Alıntıları Göster
    olmaz hocam. açık alan fazla. donör bölge zayıf. en güzeli ve ucuzu mach3'le kazı, pırıl pırıl gez.
  • quote:

olmaz hocam. açık alan fazla. donör bölge zayıf. en güzeli ve ucuzu mach3'le kazı, pırıl pırıl gez.

Alıntıları Göster
    Valla hocam sanırım ya peruk yada protez bilmiyorum ikisinden birini düşünüyorum. 0 asla gezemem.

• quote:

Valla hocam sanırım ya peruk yada protez bilmiyorum ikisinden birini düşünüyorum. 0 asla gezemem.

Alıntıları Göster
    peruk protez de lamba gibi belli olur. ben anında seziyorum. hem protezin bakımı zor. iki ayda bir söktürüp kafanı traşlayıp, sonra yeniden yapıştırman lazım. 1-2 yıl sonra saçlar eskiyip kopuyor, komple protezi yeniletmen lazım. ancak tarkan gibi ünlüler en etkili şekilde protez kullanır. çünkü adamda zebil gibi para var, onlarca modelde sıfır protezleri vardır. ayda bir protezini yeniliyordur. ama bunu sen yapamazsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iquique -- 23 Haziran 2019; 10:3:15 >
  • https://instagram.com/serkanaydinhairtransplant?igshid=11kgk7482pvnk

• quote:

peruk protez de lamba gibi belli olur. ben anında seziyorum. hem protezin bakımı zor. iki ayda bir söktürüp kafanı traşlayıp, sonra yeniden yapıştırman lazım. 1-2 yıl sonra saçlar eskiyip kopuyor, komple protezi yeniletmen lazım. ancak tarkan gibi ünlüler en etkili şekilde protez kullanır. çünkü adamda zebil gibi para var, onlarca modelde sıfır protezleri vardır. ayda bir protezini yeniliyordur. ama bunu sen yapamazsın.

Alıntıları Göster
    para sorun değil hocam ayda bir dahi değiştiririm istersem ama ben bu konuda aşırı kararsızım. yani belli olursa protez rezil olmak var işin içinde doğal durması çok çok önemli.

• quote:

para sorun değil hocam ayda bir dahi değiştiririm istersem ama ben bu konuda aşırı kararsızım. yani belli olursa protez rezil olmak var işin içinde doğal durması çok çok önemli.

Alıntıları Göster
    Hocam kel olmak ayıp da değil, günah da değil. Kendini olduğun gibi kabullen, emin ol kimse senin kafanda saç var/yok diye tavırlarını değiştirmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iquique -- 23 Haziran 2019; 18:7:30 >
  • quote:

Hocam kel olmak ayıp da değil, günah da değil. Kendini olduğun gibi kabullen, emin ol kimse senin kafanda saç var/yok diye tavırlarını değiştirmez.

Alıntıları Göster
    Valla hocam kesinlikle haklısın bu takıntı bende nedense son 2 yılda oluştu. Aslına baktığımızda birçok ünlü teknik direktör bunların en ünlüleri ve yıllık kazançları aşağı yukarı 20 milyon Euro olan guardiola zidan dahi kel ve umurlarında değil. Aslında takmamali haklısın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ne diyorum -- 23 Haziran 2019; 18:47:59 >
  • quote:

Valla hocam kesinlikle haklısın bu takıntı bende nedense son 2 yılda oluştu. Aslına baktığımızda birçok ünlü teknik direktör bunların en ünlüleri ve yıllık kazançları aşağı yukarı 20 milyon Euro olan guardiola zidan dahi kel ve umurlarında değil. Aslında takmamali haklısın.

Alıntıları Göster
    hocam para kazanmak kolay değil. boş şeylere paranı harcama.
  • quote:

hocam para kazanmak kolay değil. boş şeylere paranı harcama.

Alıntıları Göster
    Haklısın hocam böyle idare edeceğiz takılmayacagiz artık herşey çok güzel olacak inanıyorum..

• araplara sor onlar daha iyi bilir.
  • https://www.sacekimisonuclari.com/index.php

burayı bilen var mıdır? cogu kişi serkan aydına gitmiş, serkan aydın hakkında yorum yapabilcek var mıdır
  • 
Sayfa: önceki 20362037203820392040
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.