Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (186. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
41.214
Cevap
602
Favori
6.456.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 184185186187188
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sağol arkadaşım cevap için.evet fantazi olcağı için bunu atlayabilirim ama az önce başlıkta açtım

aynı sorun kaştada var iki kaş gerçekten birbirinden bayağa farklı budamı senin dediğinle alakalı cevaplayabilirmisin.bunu inş yaptırcam çünkü araştırmaya başladım yerleri
  • Polariserol arkadaşım ben Ankara da BÇP yani Dr.B.Çağlayan Pınar 'ın merkezinde aha önce 3 arkadaşıma ekim yapan ekibe yaptırdım.Aslında tüm ekibi hoca eğitmiş ama ben hocayla sonradan tanıştım.Ekip araştırmalar sonucu bulundu,yer tamamen tesadüfi.Biraz farklı bir durum oldu açıkçası.Benim de bugün 5.günüm ve acayip kaşınıyor,siz kaşıntı yok deyince şaşırdım şimdi.Ben sadece arka tarafa krem sürüyorum,bepantholüde yıkamadan 1 saat önce sürüyorum sadece.Yani ekim bölgesine bir şey kullanmıyorum.Kaşınan yer daha çok alım bölgesi.Çıkan saçlar batıyor kafama resmen.
    Ben 6 ay öncesine kadar minoxidil kullanıyordum.Tam 3 yıl kesintisiz kullandım galiba.Aslında memnundum ama kepek vs ile uğraşmaktan,her gün kullanmaktan sıkıldım ve bıraktıktan 3 ay sonra ne varsa dökülmeye başladı.3 ay içinde ani dökülme olunca canım daha çok sıkıldı.Herkes sormaya başladı.Keşke bırakmasaydım dedim ama nafile.Ben sadece vertexe etlkisi var sanmıştım ama tamamına etki ediyormuş azda olsa.Şimdi elimde kutu kutu kirkland minoxidil kaldı.Kullanıp kullanmamakta kararsızım.Tekrar bırakma şansı yok çünkü.Bırakınca felaket oluyor.Kullanırım diyen varsa verebilirim aldığım fiyattan.Amerikadan arkadaşa getirtmiştim,baya hesaplıydı.Köpük ile solüsyon arasında hiç fark yok bilesiniz,akisini de kullandım çünkü.Tek farkı fiyatı.
  • @ Caceislife : Klinigin reklamini yapiyolar dedigin yer HLC ismi.

Biz orada Sac Nakili gerceklestircez diye orasini övmüyoruz. Resimler ekleniyor ve herkes görüyor farki.

Yabanci sitelerdeki resimlerde burda yayinlandi gecmis konulara bakarsan.

Sen biraz kendi Nakil yaptidigin yeri övüyorsun cok aslinda. Transmedin eski Doktoru Dr.Emirali Halimoglu.

Ben bu doktorun Nakil yaptigi insanlari pek goremedim varsa burda paylas lutfen. Transmed daha dun FUT ile ekim yapiyordu hem. FUE ye kac sene oldu basliyali bilmiyorum.

HLC uzun zamandir FUE ile ekim yapiyor.

Mikromotoru övmüsün ama o kadar iyi degil bence ; Cunku saclara zarar veriyor bence ve mantikli degil.

Mikromotoru bizim Turkler bulmus bi arkadasin dedigi gibi. Kisadan yol yani kar amacli.

Senin Nakiline gelince eger gercekleri konuscaksak ; Ben pek begenmedim cunku V sekli cok abartili olmus ve sakaklara hic ekmemis.

Senin sac nakilin hakkinda biraz konustuk eskiden, pek memnun degildin ama belli etmiyordun. Simdi biraz sacin cikti gene sag sola saldiriyon.

Umarim 3 ay sonra 9 aylik oluncada resimlerini eklersin YUKSEK MEGAPIKSELLI fotograf makinasi ile.

Diger arkadaslar kizmasin lutfen. Burda iyi Sac Nakili yapan yerleri soylemek zorundayiz.

Kimse kirilmasin diye herkesin ekimini begeniyorduk ama bundan sonra acik sozlu olalim. Sonradan gelen arkadaslar yanlis yonlenmesin cunku.
  • Caceislife'ın V şekline bakarak ekim kötü olmuş diyemeyiz.
    Doğal çizgisi öyle olabilir veya kendi öyle istemiştir.
    Şakaklara az ekilmiş de diyemeyiz, zamanla sıklaşacaktır.
    6. ay fotoları sonuçta. Ben iyi gördüm.
  • dr emir halimoglunun ekimlerinden memnun olmayan 3-4 kisinin sikayetlerini diger forumlarda okumustum
    hatta bi tanesi eksi sozluge yazmıstı doktor sikayet edip sildirdi yazılanları
  • Eskisozluktekini bende okumustum fakat aklima gelmemisti simdi.

V derken aslinda cok basarili degil bence. Belki kendi istegi olabilir ama sonucta iyi bir ekim olmasi gerekirdi. Cunku o kadar iddiali konusunca insan guzel bir sonuc bekliyor.

Resim zaten cok net degil arkadasim. Iyi bir kamerala ile cekilince farki anlarsin. niyetimiz kotulemek degil biliyorsun ama artik is cigrindan cikmaya basliyor.

Bence o zaman herkes gorusunu bildirsin ama sacmalamadan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Janibol -- 2 Ağustos 2011; 1:06:17 >
  • Arkadaşlar ben 7 temmuzda saç ektirmiştim. 10. gün şok dökülmeler başladı ve şuanda da devam ediyor. Benim anlamadığım dökülenlerin çoğu tekrar çıkmaya başladı. 2-3 ay sonra çıkmaya başlamaları gerekmiyor mu? Sanki tıraşolmuşum da kıllar hemen uzamaya başlamış gibi bir şey. Bu durumu yaşayan var mı acaba?
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AMETBİXİ06 -- 2 Ağustos 2011; 17:12:38 >
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AMETBİXİ06 -- 2 Ağustos 2011; 17:13:05 >
  • Arkadaşlar çok kararsızdım ama artık önümüzdeki aylarda saç ekimini düşünmekteyim. Sizlere sorularım var en azından bir fikir edinebilmek için. 18 Yaşındayım. Saç dökülmem erken başladı.

Fue yöntemini tercih edicem.Sadece ense ve kulak üstünde saç mevcut kafamda üst taraflarda yok denecek kadar az.
    7000 Greft enseden ve kulak üstünden ektirmeyi düşünüyorum. Buda yaklaşık olarak 16000-17000 saç teli ediyor. Açık alan 350 cm/2 ve cm/2 başına ortalama 46-47 tel düşmesi demek. Sizlere sorum ; acaba 7000 Greft boş alanı kapatabilir mi ? Ortalama bir insanda cm/2 başına 100 tel düşüyorsa bunun yarısı kadar saç tatmin edici bir sonuç gibi gözüktü bana ama fikirlerinizi ve tecrübelerinizi de almak istiyorum...

2. soruma gelince bacak kılları saça ekilebiliyor mu ? Eğer bu mümkünse çok kıllı biriyim. Bacak kıllarımda öyle tekli tekli değil. %60 a yakını 2li 3lü hatta 4lü bile var. 7000 greft +3500 greft de bacaklardan ektireyim diye düşünüyorum. Bu daha tatmin edici bir sonuç olacaktır bence. Neredeyse 20.000 saç teline yaklaşmış olacağım. Yaşım itibariylede sık olmasını istiyorum saçlarımın biraz.

3. sorum para mühim değil ama bu kadar saç grefti kaç seansda ekilebilir ? Seanslar arası ne kadar beklemek gerekiyor yoksa bu işlem bir kaç haftada tamamlanabilir mi ?

Elimden gelse bütün vücudumdaki kılları kafama ektiricem.
  • @Largetpt78 : Sana burdan tek tavsiye olarak HLC de Operasyon yaptirmani öneriyorum. Hic pisman olmazsin eger seni kabul ederlerse. Para muhim degilse buraya gidebilirsin. Bunun disinda bu teknik ile ekim yapan 2 yer daha var.

Ankarada :

Dr. Muttalip Keser ( Derma Plast ) Grefti 3 euro

Dr. Özgür ve Dr.Gökhan ( HLC ) Grefti 2,5 euro

Istanbulda :

Dr.Koray Erdogan ( Asmed ) Grefti 2,5 euro

--- Fiyatlari senin icin degistircekler buna inan. Guzel bi indirim yapicaklar cunku nakil alanin cok. 7.000 Grefti hesapli yaparlar tabiki korkma.

Bu yazdigim 3 yer suandaki Turkiyede en baba yer kardesim.

Yurt disinada giderim diyorsan o zaman Canadaya ucucan ve Dr.Alvi Armani ile tanisicaksin.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Plan-M -- 3 Ağustos 2011; 3:51:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Janibol

@Largetpt78 : Sana burdan tek tavsiye olarak HLC de Operasyon yaptirmani öneriyorum. Hic pisman olmazsin eger seni kabul ederlerse. Para muhim degilse buraya gidebilirsin. Bunun disinda bu teknik ile ekim yapan 2 yer daha var.

Ankarada :

Istanbulda :

--- Fiyatlari senin icin degistircekler buna inan. Guzel bi indirim yapicaklar cunku nakil alanin cok. 7.000 Grefti hesapli yaparlar tabiki korkma.

Yurt disinada giderim diyorsan o zaman Canadaya ucucan ve Dr.Alvi Armani ile tanisicaksin.

ankarada oturuyorum bende zaten söylediğin 2 klinikten birini düşünüyorum bende. fakat bunlar bacaktan da kıl alıp ekiyorlar mı ? çünkü 7000 greft+ bacaktanda 3500 rahat çıkar 2lü 3lü 4lü bacağımdaki kıllarda başarı oranını yükseltir saçı kapatmada
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMETBİXİ06

rogaine in orjinal web sitesinde satışı yapılıyor 4 aylık 60 dolar kargo ücreti de 5 dolar heralde bu da sahte olamaz

http://www.rogaine.com/men/rogaine-products

DENEDİM AMA TÜRKİYEYE GÖNDERMİYORLAR ARKADAŞLAR AMERİKA İÇİ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurix

zafer abi saçlar çok iyi geliyor sevindim böyle görünce valla :)darısı benim başıma=))

eyvallah kardeşim.umarım seninde istediğin gibi olacak.sende tecrübelerini bizlerle paylaşacaksın.. bu arada hiç bahsetmedin.günlerin nasıl geçiyor.bir sıkıntı varmı,memnunmusun?
  • Sorunuz gözümden kaçmış polariserol arkadaşım,2200 greft yaklaşık 9 saatte ekildi.Biraz mola var tabi bu süre içerisinde.Benim şakaklar daha açıktı ,o bölgeye ekim yapmak zor,pek doğal durmayacak ekim ama ne yapalım.Resimleri bilgisayara atmaya vakit bulamıyorum.Gün gün çekim yapıyorum,fırsat bulunca hepsini yüklerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Largetpt78

quote:

Orijinalden alıntı: Janibol

@Largetpt78 : Sana burdan tek tavsiye olarak HLC de Operasyon yaptirmani öneriyorum. Hic pisman olmazsin eger seni kabul ederlerse. Para muhim degilse buraya gidebilirsin. Bunun disinda bu teknik ile ekim yapan 2 yer daha var.

Ankarada :

Istanbulda :

ankarada oturuyorum bende zaten söylediğin 2 klinikten birini düşünüyorum bende. fakat bunlar bacaktan da kıl alıp ekiyorlar mı ? çünkü 7000 greft+ bacaktanda 3500 rahat çıkar 2lü 3lü 4lü bacağımdaki kıllarda başarı oranını yükseltir saçı kapatmada

furkan kardeş selamlar.seni takip ediyorumda kaptırmış gidiyorsun.bak abisi,7000 greft ektiririm,bacaktan şu kadar daha kıl alırım toplamda şu kadar olur,bunu cm2 ye bölerim.her cm2 ye bu kadar saç düşer olayı işin en uç noktası ve kafa karıştıran kısmı..inan olsun kimse o kadar milimetrik ekim yapmaz.ikincisi acaba 7000 greft alınırsa kalan saçlların nasıl görünecek?üçüncüsü yaşın daha çok genç. ya saçların geri dönüşümlü olarak geçici bir dökülme yaşıyorsa?
    böyle sayarım gider.bak kardeşim anladımki kafaya kesin koydun ve bu ekimi yaptırıcaksın.şuna emin ol saç wkimin ne kadar başarılı olursa olsun hiçbir zaman ana saçının yerini tutmaz.ama görünüm gayet tatminkar olur.saç ekiminin en büyük avantajı ise ekilen saçların ömür boyu dökülmeyecek olması.yani yaşın ilerledikçe arkadaşllarının saçları dökülürken senin saçın aynı kalacak.zaman dengeyi kurar.bacaktan göğüsten sakaldan kıl almaya gelince,bunları şahşım adına hiçmi hiç tasvip etmiyorum.bu forumda bir arkadaş genital bölgedeki kılları bile kafasına ektirmeye kadar götürmüştü işi.adı üzerinde saç ekimi.göğüsteki kılın bacaktaki kılın kafada ne işi var.hem 7000 greftlik bir ekim kafanı kapatmaya pekala yeter.bu ekim iki seansta yapılır.her kurum seans aralığını farklı tutsada 8 ay ila 1 yıl dokmadan ikinci ekimin yapılması uygun görülmemekte.
    bence abisi sen cm hesaplarını bir kenara bırak en azından bilgi sahibi olmak adına en yakınındaki saç ekim merkezine git.saçının yapısı,dökülme durumun.donör bölgenin yeterliliği hakkında sadece bir bilgi al.kafanda şekillenmeye başlar o zaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elendivel

MEGA Hair Trans en iyisi çok referans aldım ben saç ekimi ile ilgili. Bir problem olduğu zaman düzeltme ve ücretsiz yenileme yapıyorlarmış hemde.
    ..........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi californiadream -- 12 Ağustos 2011; 15:23:28 >
  • mega hair trans en iyisiymiş öyle bir saç ekimi yapıyorlar ki adamı transa geçiriyorlar dış dünya ile ilişiği kesiliyor hayattan kopuyor o derece mega bir trans yani
  • ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AMETBİXİ06 -- 2 Ağustos 2011; 17:13:27 >
  • 
Sayfa: önceki 184185186187188
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.