Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (187. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
41.215
Cevap
602
Favori
6.454.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Largetpt78 : Zafka abinin soyledigi gibi bir Sac Nakili yapan yere git. Ama oncesinde boyle arastirmalar yap tabiki. Yoksa insan ilk Sac nakili yapan yere gidince hemen Nakil yaptirasi geliyor. Yani cok cabuk kaniyoruz yalanlara..

Bacaktan bilmiyorum fakat Gogusten Nakil yapiliyor. Istersen bir telefon ac ve oyle gorus. Tel: (+90 312) 447 74 26

Belki bende 2 eurodan fiyat alabilirdim yada daha asagisina. Ama dedigim gibi acelem oldgugu icin ve yedekte beklemek istemedigim icin acele ettim ve en yakin tarihi aldim. Boyle oluncada fiyat pahali oldu. Okulum baslicak 1 ay icinde ona yetismem lazim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Janibol -- 2 Ağustos 2011; 12:24:05 >
  • ............

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi californiadream -- 12 Ağustos 2011; 15:23:51 >
  • Çevre hastanesinde ekim yaptıran arkadşlar deneyimlerinizi paylaşabilirmisiniz?
    Ayrıca çevre hastanesi ile ilgili bilgisi olan arkadaşların da mümkünse düşüncelerini paylaşmasını bekliyorum. Eylül sonu gibi ekim düşünüyorum.
    Herkese bol saçlı günler dostlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: zafka

quote:

Orijinalden alıntı: onurix

zafer abi saçlar çok iyi geliyor sevindim böyle görünce valla :)darısı benim başıma=))

eyvallah kardeşim.umarım seninde istediğin gibi olacak.sende tecrübelerini bizlerle paylaşacaksın.. bu arada hiç bahsetmedin.günlerin nasıl geçiyor.bir sıkıntı varmı,memnunmusun?

İstanbul dışındaydım abi o yüzden nete biraz uzak kaldım.Şuanda bi sıkıntım yok ekilen saçlar yavaş yavaş dökülüyor.Sonrasındada çıkmasını beklicez artık.Bu hafta kontrol için uğrayıcam.Sonuç çıkınca bende foto paylaşmaya devam edicem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karayel-455

mrb arkadslar 4 gun önce istanbul esteticada aysegul hanıma ekım yaptırdım fotolarımı yayınlıyorum yorumlarınızı beklıyorum.

4.gün
    http://img600.imageshack.us/img600/6546/1002449i.jpg
    http://img232.imageshack.us/img232/7638/1002444h.jpg
    http://img703.imageshack.us/img703/6839/1002425f.jpg
    http://img594.imageshack.us/img594/7752/1002427f.jpg

ekim öncesi halim
    http://img641.imageshack.us/img641/5751/1002429d.jpg
    http://img809.imageshack.us/img809/594/1002430kopya.jpg

ekimin simdiden hayırlı olsun.kac greft ekildi ne kadara maloldu bilgi verebilirsen ilgilenen arkadaslar fikir sahibi olucaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Janibol

Merhaba arkadaslar,

Hafta sonu Ankaradan Ozge Hanim cep telefonumu ariyarak Operasyon tarihimi kesin olarak verdi. 6 ve 7 Agustos tarihi arasi benim Sac Nakilim icin hizmet vericek. Umarim bende cok iyi bir sonuc alirim.

Bilmeyenlere tekrar hatirlatayim. Ankaraya Almanya Berlinden gidicem. 4 Agustos tarihine biletimi aldim ve sabirsizlikla Nakil gununu bekliyorum sizler gibi.

HLC de islem yaptircagim icin cok mutlu ve rahatim, memnun kalicagima cok inaniyorum umarimda boyle olur. Orda yasadigim tecrube ve operasyonla ilgili + ve - yonleri yaplasacagima emin olun.

6 ve 7 Agustos Operasyon tarihi Dr.Gökhan bey ile.

2.000 Greft Nakil edilicek 2 güne bölünerek.

200 Euro kapora ödendi.

Agustos ayina gelmek istedigim icin 1 greft 2,5 Euro olarak hesaplandi.

1 ay icinde okulum baslicak bu yuzden cok acelem vardi.

Zaten fiyatta cok iniceklerini sanmiyorum cunku gercekten takip ettigim kadari ile kendilerini ispatlamis bir Klinik.

Janibol arkadaş sen Ankarada nerede kalacaksın, HLC'ye yakın uygun bir otel buldun mu.
    Kan tetkikleri nerede yaptıracaksın?

Ben kararımı yine değiştirdim, artık kesin olarak HLC'de yaptıracağım, bütcemi bir hayli zorlayacaksada.

İnşallah vereceğim paraya deyecek.
  • tesekkurler 2500 greft ekıldı 2000 tl odedım
  • herkese merhaba...

Uzun zamandan beridir forumu takip etmeme ragmen üye olmak bugun nasip oldu...

Burda bu kadar yazı yazıp çok önemli dakikalarını insanlara yol göstermek ve rehber olmak adına kullanan herkese teşekkür ederim bu yüzden daha yeni ekim yaptırmış biri olarak tecbübemi sizlerle paylaşmak istedim bir nebze olsun faydalı olmak adına...

Burada söylediklerimiz psikolojik açıdan hassas ve çabuk etkilenebilir durumda olabilecek saç ihtiyacı olan arkadaşlarımızı etkileyebilip onları bizim tavsiyelerimizle bir yere yönlendirebileceğinden,burada abartı yada eleştiri yapmadan olanı anlatacağım...bu vicdani bir görevdir ki öylede olmalı zaten!

Uzun araştırmalarımdan sonra Dr.Alp Arslana yaptırdım.Bu kararı almamdaki sebeblerden en önemlisi bana telefonla tek dönen kişi olmasıydı ve iddialı konuşmalarıydı...

Operasyon saat 3 de olacak diye bilgilendirilmiştim ama gider gitmez kahvaltı yaptıktan sonra operasyon başladı...

Enseye vurulan narkoz iğneleri fazla acıtmadı ama ön taraflar tabi acıtıyor birkaç saniye kadar...

Kökler alındı ve Dr.Alp Arslan arada bir gelip kontol ediyordu...Sonra kanallar açıldı...

En son ekim anına gelmişti...Dr.Alp Arslan hepsini tek tek kendisi ekti,aslına bakarsanız bir an korktum acaba doktor hiç gelmicek mi diye...Ama ekimin hepsini kendisi yaparak saat 15.40 dan 19.00 civarına kadar tam hatırlamıyorum ama öyle bişeydi,bütün korkularımı almıştı...Ama çalışanlarlada bayağı samimi olduk ve çok sıcak kanlı insanlardı...

İlk gittiğimde operasyon önceki 2 kişi vardı,ben akşam üstü çıkarken 4 kişi vardı pansuman ve benzeri işlemler için bekleyen...

Sonuç olarak daha çok yeni ilk yıkamayı daha dün yaptım...Ama Dr.Alp Arslan bey gerçekten vatansever ve benim kafamda bir insandı bunlar ayrıca bir samimiyet ve güven oluşturdu bende...

3500 greft ekim yapıldı...4000 tl ye anlaştık...2 gün otel ve otogar yada havalimanından aldırmak dahil...ilaçlar 305 lira tuttu...ilk yıkamayı kendim yaptım çünkü pansumandan sonra geri döndüm...yani toplamda 4350 TL ye 3500 greft ekim+ilaçlar+otel diyebiliriz...

1 tane grefti otelden ayrılırken sapka provası esnasında kaybettim...hemen kanadı zaten....onun dışında 10 saatten fazla otobüs yolculuğu yaptım dönüş yolunda....çok zor geçti uyuyamadım...

Ama herşeye rağmen umutluyum...İnşallah beklenilen sonucu alırım...şu an için fotonun faydası olamayacagından ileride atmayı düşünüyorum sonuçlar belirginleşince..

Herkese tekrardan merhaba ve tecrübelerini paylaşıp bizlere rehberlik etmiş herkese ayrıca en içden teşekkürlerimi gönderiyorum...

Hayırlı ramazanlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LionMurat -- 2 Ağustos 2011; 18:46:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thealchemist

quote:

Orijinalden alıntı: elendivel

MEGA Hair Trans en iyisi çok referans aldım ben saç ekimi ile ilgili. Bir problem olduğu zaman düzeltme ve ücretsiz yenileme yapıyorlarmış hemde.

YEMİN EDİYORUM BIKMADI BU REZİL MEGAHAİRTRANS DENEN FİRMA BÜTÜN SAÇ EKİMİ UZERİNE OLAN FORUMLARA AYNI TİP FAKE HESAPLARLA REKLAM MESAJI ATIYORLAR.SAKIN

OLA KİMSE İTİBAR ETMESİN BU TİP REKLAM MESAJI YAZICAK KADAR KÜÇÜLEN FİRMALARA.

MEGAHAİRTRANS BİR SÜRÜ İNSANI BARİZ DOLANDIRMIS BİR FİRMADIR.FORUMLARDA MİLLET AĞLIYOR BEN KANDIM SİZ KANMAYIN DİYE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Largetpt78 -- 2 Ağustos 2011; 17:29:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zafka

quote:

Orijinalden alıntı: Largetpt78

quote:

Orijinalden alıntı: Janibol

@Largetpt78 : Sana burdan tek tavsiye olarak HLC de Operasyon yaptirmani öneriyorum. Hic pisman olmazsin eger seni kabul ederlerse. Para muhim degilse buraya gidebilirsin. Bunun disinda bu teknik ile ekim yapan 2 yer daha var.

Ankarada :

Dr. Muttalip Keser ( Derma Plast ) Grefti 3 euro

Dr. Özgür ve Dr.Gökhan ( HLC ) Grefti 2,5 euro

Istanbulda :

Dr.Koray Erdogan ( Asmed ) Grefti 2,5 euro

--- Fiyatlari senin icin degistircekler buna inan. Guzel bi indirim yapicaklar cunku nakil alanin cok. 7.000 Grefti hesapli yaparlar tabiki korkma.

Bu yazdigim 3 yer suandaki Turkiyede en baba yer kardesim.

Yurt disinada giderim diyorsan o zaman Canadaya ucucan ve Dr.Alvi Armani ile tanisicaksin.

ankarada oturuyorum bende zaten söylediğin 2 klinikten birini düşünüyorum bende. fakat bunlar bacaktan da kıl alıp ekiyorlar mı ? çünkü 7000 greft+ bacaktanda 3500 rahat çıkar 2lü 3lü 4lü bacağımdaki kıllarda başarı oranını yükseltir saçı kapatmada

furkan kardeş selamlar.seni takip ediyorumda kaptırmış gidiyorsun.bak abisi,7000 greft ektiririm,bacaktan şu kadar daha kıl alırım toplamda şu kadar olur,bunu cm2 ye bölerim.her cm2 ye bu kadar saç düşer olayı işin en uç noktası ve kafa karıştıran kısmı..inan olsun kimse o kadar milimetrik ekim yapmaz.ikincisi acaba 7000 greft alınırsa kalan saçlların nasıl görünecek?üçüncüsü yaşın daha çok genç. ya saçların geri dönüşümlü olarak geçici bir dökülme yaşıyorsa?
    böyle sayarım gider.bak kardeşim anladımki kafaya kesin koydun ve bu ekimi yaptırıcaksın.şuna emin ol saç wkimin ne kadar başarılı olursa olsun hiçbir zaman ana saçının yerini tutmaz.ama görünüm gayet tatminkar olur.saç ekiminin en büyük avantajı ise ekilen saçların ömür boyu dökülmeyecek olması.yani yaşın ilerledikçe arkadaşllarının saçları dökülürken senin saçın aynı kalacak.zaman dengeyi kurar.bacaktan göğüsten sakaldan kıl almaya gelince,bunları şahşım adına hiçmi hiç tasvip etmiyorum.bu forumda bir arkadaş genital bölgedeki kılları bile kafasına ektirmeye kadar götürmüştü işi.adı üzerinde saç ekimi.göğüsteki kılın bacaktaki kılın kafada ne işi var.hem 7000 greftlik bir ekim kafanı kapatmaya pekala yeter.bu ekim iki seansta yapılır.her kurum seans aralığını farklı tutsada 8 ay ila 1 yıl dokmadan ikinci ekimin yapılması uygun görülmemekte.
    bence abisi sen cm hesaplarını bir kenara bırak en azından bilgi sahibi olmak adına en yakınındaki saç ekim merkezine git.saçının yapısı,dökülme durumun.donör bölgenin yeterliliği hakkında sadece bir bilgi al.kafanda şekillenmeye başlar o zaman.

güzel konuşuyorsun abi de. kimse o kadar milimetrik ekim yapmaz demişsin cm2 ye 20 graft ekim yapılabilir her halde ? internet üzerinde görüyorum adamın cm2 ye 60-70 greft ekmişler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ironi25

Arkadaşlar ben 7 temmuzda saç ektirmiştim. 10. gün şok dökülmeler başladı ve şuanda da devam ediyor. Benim anlamadığım dökülenlerin çoğu tekrar çıkmaya başladı. 2-3 ay sonra çıkmaya başlamaları gerekmiyor mu? Sanki tıraşolmuşum da kıllar hemen uzamaya başlamış gibi bir şey. Bu durumu yaşayan var mı acaba?

Arkadasim Bbendede sendeki gibi oldu suan 1 ay 4 gün oldu bazi dökülenler icin yenileri cikti bile aynen dedigin gibi ama iste tamamina yakin 4 -6 ay sonra diyor arkadaslar

Bu arada Zafer abi yazilarini izliyorum sac ekimi sana cok yakismis darisi bizlerin basina
  • -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dennisthamanace -- 31 Ocak 2013; 12:12:55 >
  • caceislife alımı dr. kendisi mi yapıyor? alım elle mi yoksa micromotorla mı ? kanallar tek tek mi açılıyor .
    kaç greft ektirdiniz ve ne kadar ücret ödeniniz. bu konularda bilgi verebilirmisin.
  • @ aliveli77 : Ankarada kalicagim yer kendi evim sayilir, o yuzden bi sorun yok.

Kan tetikleri icinse HLC nin anlastigi ve hemen yakinindaki bir Kanser bagis Vakfinda yaptircam. 100 TL gibi bir bagis ile hepsini yapiyolarmis hemen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Janibol -- 2 Ağustos 2011; 20:05:13 >
  • sırada janibol var bakalım onun ekimleri nasıl olacak sonrasında teamilchief olacak gibi hlc de ekim yaptıran kişi sayısı giderek artıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: LionMurat

herkese merhaba...

Burda bu kadar yazı yazıp çok önemli dakikalarını insanlara yol göstermek ve rehber olmak adına kullanan herkese teşekkür ederim bu yüzden daha yeni ekim yaptırmış biri olarak tecbübemi sizlerle paylaşmak istedim bir nebze olsun faydalı olmak adına...

Burada söylediklerimiz psikolojik açıdan hassas ve çabuk etkilenebilir durumda olabilecek saç ihtiyacı olan arkadaşlarımızı etkileyebilip onları bizim tavsiyelerimizle bir yere yönlendirebileceğinden,burada abartı yada eleştiri yapmadan olanı anlatacağım...bu vicdani bir görevdir ki öylede olmalı zaten!

Uzun araştırmalarımdan sonra Dr.Alp Arslana yaptırdım.Bu kararı almamdaki sebeblerden en önemlisi bana telefonla tek dönen kişi olmasıydı ve iddialı konuşmalarıydı...

Operasyon saat 3 de olacak diye bilgilendirilmiştim ama gider gitmez kahvaltı yaptıktan sonra operasyon başladı...

Enseye vurulan narkoz iğneleri fazla acıtmadı ama ön taraflar tabi acıtıyor birkaç saniye kadar...

Kökler alındı ve Dr.Alp Arslan arada bir gelip kontol ediyordu...Sonra kanallar açıldı...

En son ekim anına gelmişti...Dr.Alp Arslan hepsini tek tek kendisi ekti,aslına bakarsanız bir an korktum acaba doktor hiç gelmicek mi diye...Ama ekimin hepsini kendisi yaparak saat 15.40 dan 19.00 civarına kadar tam hatırlamıyorum ama öyle bişeydi,bütün korkularımı almıştı...Ama çalışanlarlada bayağı samimi olduk ve çok sıcak kanlı insanlardı...

İlk gittiğimde operasyon önceki 2 kişi vardı,ben akşam üstü çıkarken 4 kişi vardı pansuman ve benzeri işlemler için bekleyen...

Sonuç olarak daha çok yeni ilk yıkamayı daha dün yaptım...Ama Dr.Alp Arslan bey gerçekten vatansever ve benim kafamda bir insandı bunlar ayrıca bir samimiyet ve güven oluşturdu bende...

3500 greft ekim yapıldı...4000 tl ye anlaştık...2 gün otel ve otogar yada havalimanından aldırmak dahil...ilaçlar 305 lira tuttu...ilk yıkamayı kendim yaptım çünkü pansumandan sonra geri döndüm...yani toplamda 4350 TL ye 3500 greft ekim+ilaçlar+otel diyebiliriz...

1 tane grefti otelden ayrılırken sapka provası esnasında kaybettim...hemen kanadı zaten....onun dışında 10 saatten fazla otobüs yolculuğu yaptım dönüş yolunda....çok zor geçti uyuyamadım...

Ama herşeye rağmen umutluyum...İnşallah beklenilen sonucu alırım...şu an için fotonun faydası olamayacagından ileride atmayı düşünüyorum sonuçlar belirginleşince..

Herkese tekrardan merhaba ve tecrübelerini paylaşıp bizlere rehberlik etmiş herkese ayrıca en içden teşekkürlerimi gönderiyorum...

Hayırlı ramazanlar...

hocam ilaç ücreti yüksek geldi bana hangi ilaçlar yazıldı size?
  • Bence Sac nakili yaptiricak arkadaslar iyi arastirin. Sitede resimler cogaliyor iyi inceleyin ve dogru karar verin.

Bu is icin biraz para ayirin olmuyorsa seneyi bekleyin ve biriktirin.

Ben herkesin iyi bir sekilde Saclarini geriye atip cikmasini istiyorum.

Sapkanin altina saklamaktan yana degiliz.

Fakat ister istemez surtusme oluyor gordugum kadari ile.

Ictenlikle soyluyorum insallah herkesin Nakili iyi olur benden daha iyi olsun. Bunda gözüm yok ama iyi bir yere gidin lutfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LionMurat

herkese merhaba...

Hayırlı ramazanlar...

LionMurat Hayırlı olsun saç ekimin , kafamı kurcalayan,

Dr.Alp Arslan bey hepsini tek tek kendisi ekti demişsin. 15-40-19.00 arası 3 saat 20 dakika yani 200 dakika eder. Dakikada 17,5 , saatte 1050 greft eder. yaklaşık 3,5 saniyede bir greft ekmiş. Bu kadar hızda ekilen greftlerin ,ne kadarı sağlıklı olabilir , şüphe uyandırdı doğrusu?
    teşekkürler paylaşımın için
  • karayel 455 arkadaşım hayırlı olsun,nerede yaptırdınız öğrenebilir miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi panisher -- 3 Ağustos 2011; 0:35:20 >
  • 
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.