Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (188. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
41.215
Cevap
602
Favori
6.456.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 186187188189190
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    3bucuk saniye nedir ki turk doktorları icin hocam.bir gunde 6000 kusur greft eken doktorlarımız var bizim ulkemizde.muhtesem insanlar hepsi.ve tum bu islemleri 2500-3000 tl ye yapııyorlar.

insallah herkes bir gun usulune uygun bir greft ekimi nasıl zahmetli ve hassas bir iş gozuyle gorur ve ondan sonra 3.5 saniyede 1 greft ektigini soliyenlere guler geçer
  • janıbol şimdiden hayırlı olsun hlc ile anlaşmışsın inşallah güzel saçlara sahip olursun verdiğin emeğe ve paraya değer ekim öncesi ve sonrası fotoları bekliyoruz ekim sonrası forumu bırakıp gitmek yok yardımlarını esirgeme
  • furkan kardeşim,milimetrik hesaptan kastım,cm2 ye kimse dediğin rakamı ekemez anlamında değil.her cm2ye eşit sayıda düşmez,kimi cm2ye 47 greft olur kimine 50.anlamında söyledim.umarım şimdi anlatabildim..
    @TyranSlim kardeşim çok teşekkür ediyorum.canı gönülden darısı seninde başına diyorum..(tabi diğer arkadaşlarada)
    ekim yaptırmış arkadaşlararada hayırlı uğurlu ve geçmiş olsun.
  • Arkadaşlar ankara da ekim için tavsiyeye ihtiyacım var. (HLC hariç, iyi olduğunu biliyorum ama çok pahalı :)) ankarada ekim yaptırıp memnun olan varsa nerde yaptırdığını ve kaça mal olduğunu yazarsa memnun olurum.

saçlı günler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakiiin

quote:

Orijinalden alıntı: LionMurat

herkese merhaba...

Uzun zamandan beridir forumu takip etmeme ragmen üye olmak bugun nasip oldu...

Burda bu kadar yazı yazıp çok önemli dakikalarını insanlara yol göstermek ve rehber olmak adına kullanan herkese teşekkür ederim bu yüzden daha yeni ekim yaptırmış biri olarak tecbübemi sizlerle paylaşmak istedim bir nebze olsun faydalı olmak adına...

Burada söylediklerimiz psikolojik açıdan hassas ve çabuk etkilenebilir durumda olabilecek saç ihtiyacı olan arkadaşlarımızı etkileyebilip onları bizim tavsiyelerimizle bir yere yönlendirebileceğinden,burada abartı yada eleştiri yapmadan olanı anlatacağım...bu vicdani bir görevdir ki öylede olmalı zaten!

Uzun araştırmalarımdan sonra Dr.Alp Arslana yaptırdım.Bu kararı almamdaki sebeblerden en önemlisi bana telefonla tek dönen kişi olmasıydı ve iddialı konuşmalarıydı...

Operasyon saat 3 de olacak diye bilgilendirilmiştim ama gider gitmez kahvaltı yaptıktan sonra operasyon başladı...

Enseye vurulan narkoz iğneleri fazla acıtmadı ama ön taraflar tabi acıtıyor birkaç saniye kadar...

Kökler alındı ve Dr.Alp Arslan arada bir gelip kontol ediyordu...Sonra kanallar açıldı...

En son ekim anına gelmişti...Dr.Alp Arslan hepsini tek tek kendisi ekti,aslına bakarsanız bir an korktum acaba doktor hiç gelmicek mi diye...Ama ekimin hepsini kendisi yaparak saat 15.40 dan 19.00 civarına kadar tam hatırlamıyorum ama öyle bişeydi,bütün korkularımı almıştı...Ama çalışanlarlada bayağı samimi olduk ve çok sıcak kanlı insanlardı...

İlk gittiğimde operasyon önceki 2 kişi vardı,ben akşam üstü çıkarken 4 kişi vardı pansuman ve benzeri işlemler için bekleyen...

Sonuç olarak daha çok yeni ilk yıkamayı daha dün yaptım...Ama Dr.Alp Arslan bey gerçekten vatansever ve benim kafamda bir insandı bunlar ayrıca bir samimiyet ve güven oluşturdu bende...

3500 greft ekim yapıldı...4000 tl ye anlaştık...2 gün otel ve otogar yada havalimanından aldırmak dahil...ilaçlar 305 lira tuttu...ilk yıkamayı kendim yaptım çünkü pansumandan sonra geri döndüm...yani toplamda 4350 TL ye 3500 greft ekim+ilaçlar+otel diyebiliriz...

1 tane grefti otelden ayrılırken sapka provası esnasında kaybettim...hemen kanadı zaten....onun dışında 10 saatten fazla otobüs yolculuğu yaptım dönüş yolunda....çok zor geçti uyuyamadım...

Ama herşeye rağmen umutluyum...İnşallah beklenilen sonucu alırım...şu an için fotonun faydası olamayacagından ileride atmayı düşünüyorum sonuçlar belirginleşince..

Herkese tekrardan merhaba ve tecrübelerini paylaşıp bizlere rehberlik etmiş herkese ayrıca en içden teşekkürlerimi gönderiyorum...

Hayırlı ramazanlar...

hocam ilaç ücreti yüksek geldi bana hangi ilaçlar yazıldı size?

Etol Fort ağrı kesici

Enfexia antibiyotik

Prednol 16 mg ödem önleyici

Seba med şampuan

Seba med lotion

3 tane minoksidil verdiler

1 adet güneş losyonu 15 gün sonrası için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LionMurat -- 3 Ağustos 2011; 9:55:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iflus1

quote:

herkese merhaba...

Burda bu kadar yazı yazıp çok önemli dakikalarını insanlara yol göstermek ve rehber olmak adına kullanan herkese teşekkür ederim bu yüzden daha yeni ekim yaptırmış biri olarak tecbübemi sizlerle paylaşmak istedim bir nebze olsun faydalı olmak adına...

Burada söylediklerimiz psikolojik açıdan hassas ve çabuk etkilenebilir durumda olabilecek saç ihtiyacı olan arkadaşlarımızı etkileyebilip onları bizim tavsiyelerimizle bir yere yönlendirebileceğinden,burada abartı yada eleştiri yapmadan olanı anlatacağım...bu vicdani bir görevdir ki öylede olmalı zaten!

Uzun araştırmalarımdan sonra Dr.Alp Arslana yaptırdım.Bu kararı almamdaki sebeblerden en önemlisi bana telefonla tek dönen kişi olmasıydı ve iddialı konuşmalarıydı...

Operasyon saat 3 de olacak diye bilgilendirilmiştim ama gider gitmez kahvaltı yaptıktan sonra operasyon başladı...

Enseye vurulan narkoz iğneleri fazla acıtmadı ama ön taraflar tabi acıtıyor birkaç saniye kadar...

Kökler alındı ve Dr.Alp Arslan arada bir gelip kontol ediyordu...Sonra kanallar açıldı...

En son ekim anına gelmişti...Dr.Alp Arslan hepsini tek tek kendisi ekti,aslına bakarsanız bir an korktum acaba doktor hiç gelmicek mi diye...Ama ekimin hepsini kendisi yaparak saat 15.40 dan 19.00 civarına kadar tam hatırlamıyorum ama öyle bişeydi,bütün korkularımı almıştı...Ama çalışanlarlada bayağı samimi olduk ve çok sıcak kanlı insanlardı...

İlk gittiğimde operasyon önceki 2 kişi vardı,ben akşam üstü çıkarken 4 kişi vardı pansuman ve benzeri işlemler için bekleyen...

Sonuç olarak daha çok yeni ilk yıkamayı daha dün yaptım...Ama Dr.Alp Arslan bey gerçekten vatansever ve benim kafamda bir insandı bunlar ayrıca bir samimiyet ve güven oluşturdu bende...

3500 greft ekim yapıldı...4000 tl ye anlaştık...2 gün otel ve otogar yada havalimanından aldırmak dahil...ilaçlar 305 lira tuttu...ilk yıkamayı kendim yaptım çünkü pansumandan sonra geri döndüm...yani toplamda 4350 TL ye 3500 greft ekim+ilaçlar+otel diyebiliriz...

1 tane grefti otelden ayrılırken sapka provası esnasında kaybettim...hemen kanadı zaten....onun dışında 10 saatten fazla otobüs yolculuğu yaptım dönüş yolunda....çok zor geçti uyuyamadım...

Ama herşeye rağmen umutluyum...İnşallah beklenilen sonucu alırım...şu an için fotonun faydası olamayacagından ileride atmayı düşünüyorum sonuçlar belirginleşince..

Herkese tekrardan merhaba ve tecrübelerini paylaşıp bizlere rehberlik etmiş herkese ayrıca en içden teşekkürlerimi gönderiyorum...

Hayırlı ramazanlar...

LionMurat Hayırlı olsun saç ekimin , kafamı kurcalayan,

Dr.Alp Arslan bey hepsini tek tek kendisi ekti demişsin. 15-40-19.00 arası 3 saat 20 dakika yani 200 dakika eder. Dakikada 17,5 , saatte 1050 greft eder. yaklaşık 3,5 saniyede bir greft ekmiş. Bu kadar hızda ekilen greftlerin ,ne kadarı sağlıklı olabilir , şüphe uyandırdı doğrusu?
    teşekkürler paylaşımın için

Ya saat konusunda tam emin değilim ama dediğim gibi bu zaman aralığı gibi bişey...zaten yukarıda da tam hatırlıyamıyorum ama 15-40 -19.00 arasında gibi bişeydi diye belirttim bu yüzden...zaman bundan daha uzunda olabilir...ama kısa değil...ben o sırada TV izliyordum ve sohbet ediyorduk ara sıra Dr.Alp Beyle...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tahsincinar06

Arkadaşlar ankara da ekim için tavsiyeye ihtiyacım var. (HLC hariç, iyi olduğunu biliyorum ama çok pahalı :)) ankarada ekim yaptırıp memnun olan varsa nerde yaptırdığını ve kaça mal olduğunu yazarsa memnun olurum.

saçlı günler...

bçp yi öneririm mutlaka gidip görüşmelisin.benim şu an 2 ay 5 gün oldu saçlar çıkmaya başladı. daha önce burada ektirmiş biçok kişi gördüm onların saçları çok iyi.hafta sonu prp için gittiğimde yine daha önce ektirmiş kişileri gördüm inanamadım hakkaten süper olmuş saçları.burda sıkça geçen hlc daha farklı ne yapıyor bilemiyorum ama bçp hakkaten güzel iş çıkarıyor ücretleri bir seans 2500 tl. bana 2900 greft ekildi.prp seanslarıda ücretsiz. bçp gaziosmanpaşa koza sokakda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trapperr

quote:

Orijinalden alıntı: tahsincinar06

Arkadaşlar ankara da ekim için tavsiyeye ihtiyacım var. (HLC hariç, iyi olduğunu biliyorum ama çok pahalı :)) ankarada ekim yaptırıp memnun olan varsa nerde yaptırdığını ve kaça mal olduğunu yazarsa memnun olurum.

saçlı günler...

bçp yi öneririm mutlaka gidip görüşmelisin.benim şu an 2 ay 5 gün oldu saçlar çıkmaya başladı. daha önce burada ektirmiş biçok kişi gördüm onların saçları çok iyi.hafta sonu prp için gittiğimde yine daha önce ektirmiş kişileri gördüm inanamadım hakkaten süper olmuş saçları.burda sıkça geçen hlc daha farklı ne yapıyor bilemiyorum ama bçp hakkaten güzel iş çıkarıyor ücretleri bir seans 2500 tl. bana 2900 greft ekildi.prp seanslarıda ücretsiz. bçp gaziosmanpaşa koza sokakda.

teşekkürler

peki bu 2900 greft tek seansta mı ekildi? bir seans 2500 tl demişsin. toplam kaça mal oldu yani?
  • tahsincinar... tek seansta 2900 greft ekilmiş. Yani 2500 tl.

thealchemist... Hocam sen tutturmuşssun 3 doktor var başkada kimse yok. Olur mu ya ?
    Zafer abinin fake olduğunu mu düşünüyorsun ?
    Özbeh nickli arkadaş onunda fake olduğunu düşünüyorsun sanırım. 6000 küsür diye alaycı tavırla konuşmuşssun.
    Oda 3 aylık fotosunu ekledi. bi kaç sayfa geride.
    Zafer abi her seferinde yeni fotoğraf ekliyo gün be gün yeni saçların çıktığı aşikarken sen hala inanmama modundasın
    Senin bu 3 doktorun tek farkı mikromotor değilde elle alım yapması. Günlük daha az greft ekmesi. Mikromotoru yerin dibine
    sokanlarda zaten bu doktorlar. Tamam mikromotorda homojen alım bazen mümkün olmayabiliyor ama doğallıkta hiçbir farkı yok.
    Yapılan zigzagları artık hemen hemen herkes yapıyor bu da doğal olmasını sağlıyor. Ön taraflara artık herkes tekli greftleri koyuyor bu da doğal olmasını sağlıyor. Bence sen yanlış yönlendiriyosun burayı okuyanları. Diğer ekim merkezleri öcüymüş gibi konuşuyorsun. Bu kadar güzel sonuç varken...
  • bir seansrta ekildi. ben 8 ay önce başka bi yerde ekim yaptırmıştım. o yüzden burayla kıyaslama imkanımda oldu ve arada dağlar kadar fark var her bakımdan...bu işte ekibin deneyimi el becerisi çok önemli, emekten başkada fazla bi masraf yok bu işte o yüzden sadece el emeği içinde dünya para ödemek mantıklı değil şahsi görüşüm.çünkü malzeme sizde gerisi el becerisi ve deneyim.
  • trapper 8 ay önce ektirdiğin yer nersi ?
  • ayrıca kayıpşehir arkadaşa katılıyorum.mikromotoru herkez kullanamaz yani bir doktor bu işin bilimsel yönünü çok iyi bilebilir fakat motoru kullanamayabilir ama mikromotoru iyi kullan ellerden alınan sonuçları birebir gördüm o yüzden bunu kimse takmasın yeterki canlı örnekleri görün doğru yeri bulun..
  • walla kardeş orayla ilgili daha önce yazılar yazdım yakın zamanda avukatı aradı daha fazla yazmayın yoksa yargı süreci başlatacağız diye bende açıkcası uğraşmak istemiyorum o yüzden isim veremiyorum.ama şu kadarını söyleyeyim kandırıldım.
  • marmara hair olabilir mi diye düşündüm o yüzden sordum. Bende 3 sene önce ilk oraya yaptırdım. Memnuniyetsizliğim ön tarafa 2li greftler koymalarıydı. Hoş olmuyor 2liler önde olunca.
  • quote:

quote:

quote:

herkese merhaba...

Hayırlı ramazanlar...

Etol Fort ağrı kesici

Enfexia antibiyotik

Seba med şampuan

Seba med lotion

Bu prednolü ben kullanmıyorum,ödem önleyici dediğiniz ilaç kortizonun ta kendisi.Bir çok yan etkisi var.Verilen dozda az değil.Kulanacağım diyorsanız tuzu kesin.Kutuyu bitirin dedilerse sakın dinlemeyin çünkü ödem olacaksa zaten 2-3 günde olur sonra olmaz.Yani 3 günden fazla kullanmanın anlamı yok.
    Minoxidil konusunda tereddütlerim var.Bana vermediler ve ben de kullanmayı düşünmüyorum asla.Bakın minoxidille çıkan saçlar bırakınca dökülürse üzülmeyin sonra.
  • kayıpşehir bir resim koyarmısın 3 sene geçmiş aradan nasıl görünüyor mümkünse eski yeni hali olarak
  • kayıpşehir orası değil tunalı hilmide bi kadın doktor ismi lazım değil
  • i

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karayel-455 -- 3 Ağustos 2011; 16:05:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KoCaKuRT_

quote:

Orijinalden alıntı: karayel-455

tesekkurler 2500 greft ekıldı 2000 tl odedım

karayel öncelikle hayırlı olsun kardeşim.
    yanlış anlamazsan bir soru soracam neden ekimin sadece ön taraf ?
    yani arkaya doğru ve tepe bölgesine ekim neden yapılmadı ?

tesekkurlr benım tepede problem yok oralar yeterınce sık saçlar kuçuk oldugu için biraz seyrek gozukuyor.hatta ekım sırasında gerftler arttı ekecek yer aradılar baya o yuzden sadece öne ekıldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: panisher

quote:

quote:

quote:

herkese merhaba...

Hayırlı ramazanlar...

Etol Fort ağrı kesici

Enfexia antibiyotik

Seba med şampuan

Seba med lotion

Bu prednolü ben kullanmıyorum,ödem önleyici dediğiniz ilaç kortizonun ta kendisi.Bir çok yan etkisi var.Verilen dozda az değil.Kulanacağım diyorsanız tuzu kesin.Kutuyu bitirin dedilerse sakın dinlemeyin çünkü ödem olacaksa zaten 2-3 günde olur sonra olmaz.Yani 3 günden fazla kullanmanın anlamı yok.
    Minoxidil konusunda tereddütlerim var.Bana vermediler ve ben de kullanmayı düşünmüyorum asla.Bakın minoxidille çıkan saçlar bırakınca dökülürse üzülmeyin sonra.

tavsiyen ve alakan için çok teşekkür ederim...

1.gün 3 adet
    2.gün 3 adet
    3.gün 2 adet
    4.gün 2 adet
    5.gün 1 adet ve kutunun kalanınıda içme dediler...

diğer iki ilacı ise bitene kadar iç dediler zaten antibiyotik bitmek üzere...3-4 tane bişey kaldı...

15.günden sonra güneş losyonunu kullanmam gerekiyormuş ki ben sıcak bir şehirde yaşıyorum....

agustosun sonunda da minoxil e başlicakmışım...

bugün 3.yıkamayı bitirdim....
  • 
Sayfa: önceki 186187188189190
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.