Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (1121. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
12 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
41.214
Cevap
602
Favori
6.456.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11191120112111221123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    HEPSI IYIDIR EVET HEPSI BU ISIN EHLI DURST KIMSENIN HAKKKINI YEMEYEN YAPTIGI ISIN HAKKINI VEREN EKIM MERKEZLEIDIR...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gunes1970 G kullanıcısına yanıt
    KARDEŞ ARKADAN CEKILMIS YANI ALIM YAPILMIŞ BOLGENIN ALT KISMINDA YANI ENSE KILLARI VARYA BERBERIN JILETLE ALDIGI KISIM O RESIMDE ENSE KILARINIDAMI ALDIRDIN SEN?? SIYAH SIYAH GÖRÜNÜYOR ENSE KILARININ ORASI

• Arkadaşlar ekim önceci ve sonrası fotoları paylaşıyorum.Yorumlarınızı bekliyorum.Burada 2700 greft ekildi.8 gün oldu.
  • gkn66 G kullanıcısına yanıt
    yok kardeşim aldırmadım.Ordaki izler bandajın yapışkanının izleri.
  • alone0671 A kullanıcısına yanıt
    Kardes Ben gecen yıl ektırdım gayet memnunum engin sonmez benım saclarımı eken teli yok sımdı ama ınternetten aratırsan bulursun dıye umuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: unutarock

Kardes Ben gecen yıl ektırdım gayet memnunum engin sonmez benım saclarımı eken teli yok sımdı ama ınternetten aratırsan bulursun dıye umuyorum

hocam iyi iyi diyorsun bi tane resim koyda görelim ne kadar iyiymiş
  • gunes1970 G kullanıcısına yanıt
    SAC DOKULME SEKLIN GUZEL KARDEŞ DAC CIZGINDE BELIRGIN EKILENDE CIKARSA GUZEL OLUR...

• ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resatt -- 9 Nisan 2014; 16:40:15 >
  • ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resatt -- 9 Nisan 2014; 16:40:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: resat_gezinci

ben kellikten bıktmıştım sakalarımdan saçıma ekim yaptım seyrek falan ama yinede düz çıkmış kimse anlamıyor saç ektiğimi dr hakan doğanaydan allah razı olsun

önceki yazılarından biliyorum hocam seni resim paylaşırmısın durumun nasıl
  • ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resatt -- 8 Haziran 2014; 13:25:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kumgibi28

Arkadaşlar bugün saç ektireli 6 gün oluyor.bu saçlar tam olarak ne zaman tutar.

10 günde tutar. Ama en az 1 ay çok dikkatli olmakta fayda var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: resat_gezinci

minoxil yeni başladım biotin saç güçlendirci yağlar shenmin tablet ve saç ekiminden uzun zman gecti hep makinaya vurdum usturaya orda yanlış yaptım 2 aydır yeni uzattım

SAKALIN ALINDIĞI BOLGEDE DURUM NEDIR??IZ VARMI AYRIYA CA OZELDEN MSJ ATTIM CEVAPLARMIDINIZ

• quote:

Orijinalden alıntı: baboker

saç ektiren arkadaşlar, hep ekilen kısımları gösteriyorsunuz. tamam güzel ama peki ya donor bölgesi, ekimden sonra nasıl görünüyor?
    donor bölgesinde seyrekleşme belli oluyor mu? çünkü nette başka web sayfalarında bir iki donor bölge fotosu görmüştüm, seyrekleşme hafif de olsa belli oluyordu.
    dimyata pirince giderken, evdeki bulgurdan olmayalım sonra :D :D

www.keldim.com da ekim yeri dışında donör bölge fotoları da var.
  • feri02 F kullanıcısına yanıt
    minoxidilin etkisi 2. yılda yarı yarıya azalıyor..
  • selenga_68 S kullanıcısına yanıt
    =)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HAKAN_63216321 -- 10 Mart 2014; 19:24:06 >
  • Sırayla flaşlı 80. gün ve 104. gün.. Ve flaşsız 104. gün. Ya sabır..
  • spiritaufe S kullanıcısına yanıt
    baya yavaş bi rüreç olmuş acaba yaşla alakası varmı bunun
  • quote:

Orijinalden alıntı: forzablackwhite

quote:

Orijinalden alıntı: Reciproc

quote:

Orijinalden alıntı: .CasanovA

Selam beyler...Ekimin üzerinden 35 gün falan geçti bir iki resim paylaşayım takip eden arkadaşlara yardımcı olmak için. Medobiocomplex kullanıyorum şuan, içime hiç sinmiyor ama ne yapalım..vucutta en ufak bir kıl artışı görürsem anında bırakıcam, ek olarak siyah çekirdekli kuru üzüm yemeye başladım hergün bir avuç. sempasempa nın mesajlarında okumuştum iyi geliyormuş saça(nette biraz baktım herşeye yararı var emme saça göremedim neyse :D)pazartesi spora başlıyorum onunda biraz faydası olur, daha da bir şey yapmam bu saçlar için! Şok dökülme bitti benim kafada bir şey kalmadı..ekilenlerin %95 gitti, var olanlarında %80 gitti kanımca! ben bu işten bir şey anlamadım. :D Hayırlısı neyse o olsun hakkımızda artık. Ekim öncesi ve 35 gün sonrası fotolar.

Bir serdar hoca klasiği daha seninde sol taraf iyi olacak galiba,şok dökülmeden bile hiç etkilenmemiş sol taraf,umarım sonrasında asimetrik bir görünüm oluşmaz,oluşursa ikinci ekim şart olur...

birader kusura bakma ben böyle bir durum ilk kez görüyorum,kendi olan saçlarının dökülmesi zaten garip birde bu kadar çok dökülme şekli,allah yardımcın olsun inşallah saçların çıkar...

o değilde senin sacın varmış olanlarda dökülmüş bana enterasan geldi dogru bi saç ikimimi bilimem bun zaman gösterir inş istidigin gibi olur .
  • HAKAN_63216321 H kullanıcısına yanıt
    Mutlaka o da vardır. Bir de ekim alanı çok büyük olunca sonuç geç geliyor anladığım kadarıyla. İnsan gün geçtikçe gerilmeye başlıyor. Son günlerde kaşıntı ve batma hissi çok arttı. Sabırla bekliyoruz..
  • 
Sayfa: önceki 11191120112111221123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.