Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (1122. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
41.214
Cevap
602
Favori
6.456.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11201121112211231124
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: HAKAN_63216321

quote:

Orijinalden alıntı: forzablackwhite

quote:

Orijinalden alıntı: Reciproc

quote:

Orijinalden alıntı: .CasanovA

Selam beyler...Ekimin üzerinden 35 gün falan geçti bir iki resim paylaşayım takip eden arkadaşlara yardımcı olmak için. Medobiocomplex kullanıyorum şuan, içime hiç sinmiyor ama ne yapalım..vucutta en ufak bir kıl artışı görürsem anında bırakıcam, ek olarak siyah çekirdekli kuru üzüm yemeye başladım hergün bir avuç. sempasempa nın mesajlarında okumuştum iyi geliyormuş saça(nette biraz baktım herşeye yararı var emme saça göremedim neyse :D)pazartesi spora başlıyorum onunda biraz faydası olur, daha da bir şey yapmam bu saçlar için! Şok dökülme bitti benim kafada bir şey kalmadı..ekilenlerin %95 gitti, var olanlarında %80 gitti kanımca! ben bu işten bir şey anlamadım. :D Hayırlısı neyse o olsun hakkımızda artık. Ekim öncesi ve 35 gün sonrası fotolar.
     en iyi saç ekim merkezi neresidir
     en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir

Bir serdar hoca klasiği daha seninde sol taraf iyi olacak galiba,şok dökülmeden bile hiç etkilenmemiş sol taraf,umarım sonrasında asimetrik bir görünüm oluşmaz,oluşursa ikinci ekim şart olur...

birader kusura bakma ben böyle bir durum ilk kez görüyorum,kendi olan saçlarının dökülmesi zaten garip birde bu kadar çok dökülme şekli,allah yardımcın olsun inşallah saçların çıkar...

o değilde senin sacın varmış olanlarda dökülmüş bana enterasan geldi dogru bi saç ikimimi bilimem bun zaman gösterir inş istidigin gibi olur .

Ekim alanında zaten olan saçlar da şok dökülme yaşıyor. Bende de oldu. Saç çizgim geriye kaydı bir miktar. Sonra zamanla eski noktasına geldi.
  • spiritaufe S kullanıcısına yanıt
    Saç ekimin güzel gözüküyor kızarıklık yerlerden belli . senin ekilen alanın o kadar büyük de değil bence .
  • HAKAN_63216321 H kullanıcısına yanıt
    Tüm tepeye ekildi. Biraz daha açılsa saç ekimiyle kapatılamayacak kadar fazla kellik olacak daha ne olsun :) 4500'den fazla greft, 11 saat sürdü operasyon.. Bu ara kaşıntı yüzünden kızarma oluyor, yoksa operasyon kızarıklığı kalmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: spiritaufe

Sırayla flaşlı 80. gün ve 104. gün.. Ve flaşsız 104. gün. Ya sabır..
     en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir

Nerde ektirdin azizim valla mağdurlar çoğalıyor kimse halinden memnun değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: selenga_68

quote:

Orijinalden alıntı: spiritaufe

Sırayla flaşlı 80. gün ve 104. gün.. Ve flaşsız 104. gün. Ya sabır..

Nerde ektirdin azizim valla mağdurlar çoğalıyor kimse halinden memnun değil

Tepe komple açıktı benim. Bugüne kadar gördüklerime göre kafa komple dazlaksa sonuç geç geliyor.. Hep beraber göreceğiz mağdur mu olacağız idare eder mi olacak güzel mi olacak..

Ekim yerini özelden yazayım.. İyi ya da kötü demek için erken hala..
  • Anladım hocam inş beklentinizden fazla olur saç çıkışı beklemek çok sinir bozucu

• JohnPreston kullanıcısına yanıt
    kardes mobilden neden resimler gözükmüyor bilmiyorum, 3000 greft ekildi, yakinda son resimleri paylasirim görürsün
  • selenga_68 S kullanıcısına yanıt
    sağolasın
    ikinci ekim tutar insallah, sabirla birkac ay daha bekle, sen sabirli adamsin,
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayrullah mercan

ikinci ekim tutar insallah, sabirla birkac ay daha bekle, sen sabirli adamsin,

İnş hocam ama dediğim gibi çıkacak ve güzel olacak saç 4 5 ayda belli oluyor çıkışlar 4 aydan sonraya kaldımı hayır gelmiyor bıktım artık bu saç muhabbetinden

• quote:

Orijinalden alıntı: forzablackwhite

quote:

Orijinalden alıntı: Reciproc

quote:

Orijinalden alıntı: .CasanovA

Selam beyler...Ekimin üzerinden 35 gün falan geçti bir iki resim paylaşayım takip eden arkadaşlara yardımcı olmak için. Medobiocomplex kullanıyorum şuan, içime hiç sinmiyor ama ne yapalım..vucutta en ufak bir kıl artışı görürsem anında bırakıcam, ek olarak siyah çekirdekli kuru üzüm yemeye başladım hergün bir avuç. sempasempa nın mesajlarında okumuştum iyi geliyormuş saça(nette biraz baktım herşeye yararı var emme saça göremedim neyse :D)pazartesi spora başlıyorum onunda biraz faydası olur, daha da bir şey yapmam bu saçlar için! Şok dökülme bitti benim kafada bir şey kalmadı..ekilenlerin %95 gitti, var olanlarında %80 gitti kanımca! ben bu işten bir şey anlamadım. :D Hayırlısı neyse o olsun hakkımızda artık. Ekim öncesi ve 35 gün sonrası fotolar.
     en iyi saç ekim merkezi neresidir

Bir serdar hoca klasiği daha seninde sol taraf iyi olacak galiba,şok dökülmeden bile hiç etkilenmemiş sol taraf,umarım sonrasında asimetrik bir görünüm oluşmaz,oluşursa ikinci ekim şart olur...

birader kusura bakma ben böyle bir durum ilk kez görüyorum,kendi olan saçlarının dökülmesi zaten garip birde bu kadar çok dökülme şekli,allah yardımcın olsun inşallah saçların çıkar...

Hoşgeldin bilader birşey sorcam sana???

• gkn66 G kullanıcısına yanıt
    hocam keske herkes senin gibi ve selenga gibi mert olsa, bu forumda cok az kisinin cani yanar, delikanli gibi bir kac ay önce dedin saclar cikmasa burda oldugu gibi paylasirim, ben kimsenin adami degilim ve aynisini yaptin, resul yamanin tel cikmamasi cok ayip, oysaki burda iyi bir imaji vardi, kendi kendini bitirir, ama senin sayende bu forumda fazla kisinin cani yanmaz, senin durumunu gören resul yamanda ekim yaptirmaz,
    haklisin, Allah kimsenin sacini dökmesin, erkegin elinde tek aksesuar sac, oda dökülüyor, eski halinede getirmek imkansiz, teklonojiye yaptiklari yatirim kadar sagliga yapsalar sac dökülmesinede , kanserede cara bulabilirler belki, saglik olsun hocam, sükür et, beterin beteri var, basa gelen cekilir,
  • quote:

hocam keske herkes senin gibi ve selenga gibi mert olsa, bu forumda cok az kisinin cani yanar, delikanli gibi bir kac ay önce dedin saclar cikmasa burda oldugu gibi paylasirim, ben kimsenin adami degilim ve aynisini yaptin, resul yamanin tel cikmamasi cok ayip, oysaki burda iyi bir imaji vardi, kendi kendini bitirir, ama senin sayende bu forumda fazla kisinin cani yanmaz, senin durumunu gören resul yamanda ekim yaptirmaz,

Abicim bu adam düne kadar melekti bi kötülüğünü yanlışini görmemiştim gokhn çıkmazsa ekeriz tekrar felan dedi ben çok güvendim abicimm ama hastasını neden aramazki???ben naptim ona ?? Hayır neden isimin arkasındayım deyipye neden sonradan umursamıyor ??daha dün vatsaptan şimdi disardayim aricam gokhan dedi hala aricakk etikk değil bu işler yanlış

Bu herşeyde böyledir şimdi arıyorum o kadar iyi konuşuyorlarki kimi garanti veriyo kimi cıkmazsa geri ekeriz diyo kimi türkiyede en iyi yer biziz diyo bende biliyorum bu sadece ekene kadar ekim bittikten sonra umurunda oluruzmuyuz başka müşterilere bakarlar bu sadece saç konusunda degil her konuda böyedir.
  • quote:

Bu herşeyde böyledir şimdi arıyorum o kadar iyi konuşuyorlarki kimi garanti veriyo kimi cıkmazsa geri ekeriz diyo kimi türkiyede en iyi yer biziz diyo bende biliyorum bu sadece ekene kadar ekim bittikten sonra umurunda oluruzmuyuz başka müşterilere bakarlar bu sadece saç konusunda degil her konuda böyedir.

Valla bilmiyorum dostum ya durum vahim bu saç ekiminden memnun olan varmı gerçekten bilmiyorum insanların çoğu kendini kandırıyorlar ...

• quote:

katiliyorum malesef böyle,
  • Arkadaşlar ben araştırmadayım hemen hemen hepsi ile konuştum olmazsa ist gidip canlı örnekler göreceğim yüz yüze göreceğim kafamda bir kaç isim var ama ginede emin değilim. Sonuçta saç alım yapılan yerden bir daha saç cıkmıyor. O yüzden araştırıyorum birde dr yada hasane önerecek arkaraş varsa fikirlerini sunsunlar .
    kendimizi kandırmaya gerek yok Allahın yarattığı gibi bi sac olmasını beklemiyorum ben bekmeyende hayal kırıklığına ugrar bence ben sadece acık bölgemin birazda olsa kapanmasını istiyorum hepsi bu o doğallık o sıklık i kimse yapamaz oluna kadar yetineceğiz =)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: gkn66

quote:

Abicim bu adam düne kadar melekti bi kötülüğünü yanlışini görmemiştim gokhn çıkmazsa ekeriz tekrar felan dedi ben çok güvendim abicimm ama hastasını neden aramazki???ben naptim ona ?? Hayır neden isimin arkasındayım deyipye neden sonradan umursamıyor ??daha dün vatsaptan şimdi disardayim aricam gokhan dedi hala aricakk etikk değil bu işler yanlış

YA ABICIM 190.GUNU DEVIRDIK ACEBA ÇIKARMI ??? SACIM CIKMADI DEDIGIME ,YAZDIGIMA PIŞMAN OLURMUYUM??? EKIM YAPANIN GUNAHINA GIRERMIYIM CIKAR MIKAR DAA NEYSE BEKLEMEYE GECIYORUM 7.AYIDA DEVIRIP ONDAN SONRA HERSEYI SURECI NE VAR NE YOK YAZICAM...

• 
Sayfa: önceki 11201121112211231124
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.