Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (1119. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
41.214
Cevap
602
Favori
6.456.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11171118111911201121
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Erbay-

Reciproc, forexin demode oldugunu sanmam cünkü cogu insan forexin ne oldugunu henüz bilmiyor ,,ayrica bahsetmis oldugun iddia ve futbol oyunlari ile forex cok farkli seyler,,forexte ülkelerin ekonomilerini ülkelerin merkez bankalarini para birimlerini politik gelismelerini takip ederek dogru hamlelerle döviz alim satimlarinda bulunup kazanc saglayabilirsin fakat herseyde risk oldugu gibi forextedede riskleri gözardi etmemek lazim tabiki..

Ôrnegin 17 aralik gelismelerinde dolarin firlayacagini tl nin deger kaybedecegini bilenler dövize yatirim yaparak ciddi kazanclar elde etmislerdi. Hatta bi tüyo vereyim eger ilgisi olan arkadaslar varsa... yakinda fettullah gülen yeni kasetler yayinlayacak, öyle saniyorumki secimlerden önce bomba kasetler gündeme gelecek ve döviz tekrardan firlayacak..gerci bu saatten sonra hangi kaset türkiyede gündem olur orasi tartisilir cünkü adamlarin telefon görüsmelerinde acikca yaptiklari vurgundan bahsediliyor , bundan daha vahim daha beter nasil bi kayit ortaya cikar orasini bilemem ama fetosun elinde daha ses getirecek kasetler oldugu kesin.

Baska bir örnek vermek gerekirse Amerikayi ele alalim. Ciddi bir ekonomik kriz icerisinde fakat durumlari iyilesiyor, Fed(Amerika Merkez bankasi) issizlik düsüyor tarim iyiye gidiyor para basmayi azaltiyoruz dedigi an altin düsüyor. Tersi olunca altin cikiyor..dedigim gibi ciddi takip gerektiren bir olay bu forexteki islemler. Hangi ülkenin para birimine yatirim yapacaksan o ülkelerdeki siyasi ve ekonomik gelismeleri iyi takip edeceksin.

SümüklüSülo,,,daha önce 458 defa belirttigim gibi uzak durulacak yerlerden biriside Resul Yamandir, adamin sactan anladigi falan yok,,elamanlariyla forumlarda cirit atan ekimcilerden biridir.

Bu arada son zamanlarda bi ekim merkezine daha ilgi duymaya basladim nedeni ise o merkezin basindaki kadinin backgroundu ve mesleki kariyeri...ismi Gülten Ûnveren, bu kadini daha önce haberlerde izlemistim, Türkiyede fue egitimi veren ilk kurulus hatta piyasada ekimciyim diye gezinen cogu kisiye fue kursunu bu kadin verdi, amerika kanada ve isvicre gibi yerlerde fue egitimi almis birisi. Sahibi oldugu merkezin ismi megahair trans...bu kadini ve merkezini bi arastirmanizda fayda var beyler..beni bilirsiniz bos konusmam. Bu kadin Türkiyenin en eski hocalarindandir. Fazla ismi duyulmaz ama gecmisi ve diplomalari saglam diyebilirim.

Ben forexteki kaldıraç oranına yapılan yatırımları kastetmiştim,forex bünyesindeki sağlam şirketlerden biriyle çalışırsan orası başka,yalnız genede şans lazım,bilgi dersen eğer derler ya brokercıdan daha brokırcı olman lazım,öngörü önemli ama şans dahada önemli...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bu arada mega hair transi tavsiye ediyorum gibi bir anlam cikarmayin arkadaslar, sadece kadinin yani gülten denen kisinin gecmisi ve diplomalari baya saglam demek istedim. Bi arastirmanizda fayda var , özelikle istanbulda yasayanlar bi arastirabilirler. Hatta klinigine görüsmeyede gidebilirsiniz facede gördügüm kadariyla bayada sexy ve hos bi bayan))))))

sen gercekten ahlaksizsin, her gördügün kadina bu gözle mi bakiyorsun, kadin evliyse, ,,,,, iyi oluyor ama kaliteni ortaya koyuyorsun,
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reciproc

quote:

Reciproc, forexin demode oldugunu sanmam cünkü cogu insan forexin ne oldugunu henüz bilmiyor ,,ayrica bahsetmis oldugun iddia ve futbol oyunlari ile forex cok farkli seyler,,forexte ülkelerin ekonomilerini ülkelerin merkez bankalarini para birimlerini politik gelismelerini takip ederek dogru hamlelerle döviz alim satimlarinda bulunup kazanc saglayabilirsin fakat herseyde risk oldugu gibi forextedede riskleri gözardi etmemek lazim tabiki..

Ôrnegin 17 aralik gelismelerinde dolarin firlayacagini tl nin deger kaybedecegini bilenler dövize yatirim yaparak ciddi kazanclar elde etmislerdi. Hatta bi tüyo vereyim eger ilgisi olan arkadaslar varsa... yakinda fettullah gülen yeni kasetler yayinlayacak, öyle saniyorumki secimlerden önce bomba kasetler gündeme gelecek ve döviz tekrardan firlayacak..gerci bu saatten sonra hangi kaset türkiyede gündem olur orasi tartisilir cünkü adamlarin telefon görüsmelerinde acikca yaptiklari vurgundan bahsediliyor , bundan daha vahim daha beter nasil bi kayit ortaya cikar orasini bilemem ama fetosun elinde daha ses getirecek kasetler oldugu kesin.

Baska bir örnek vermek gerekirse Amerikayi ele alalim. Ciddi bir ekonomik kriz icerisinde fakat durumlari iyilesiyor, Fed(Amerika Merkez bankasi) issizlik düsüyor tarim iyiye gidiyor para basmayi azaltiyoruz dedigi an altin düsüyor. Tersi olunca altin cikiyor..dedigim gibi ciddi takip gerektiren bir olay bu forexteki islemler. Hangi ülkenin para birimine yatirim yapacaksan o ülkelerdeki siyasi ve ekonomik gelismeleri iyi takip edeceksin.

SümüklüSülo,,,daha önce 458 defa belirttigim gibi uzak durulacak yerlerden biriside Resul Yamandir, adamin sactan anladigi falan yok,,elamanlariyla forumlarda cirit atan ekimcilerden biridir.

Bu arada son zamanlarda bi ekim merkezine daha ilgi duymaya basladim nedeni ise o merkezin basindaki kadinin backgroundu ve mesleki kariyeri...ismi Gülten Ûnveren, bu kadini daha önce haberlerde izlemistim, Türkiyede fue egitimi veren ilk kurulus hatta piyasada ekimciyim diye gezinen cogu kisiye fue kursunu bu kadin verdi, amerika kanada ve isvicre gibi yerlerde fue egitimi almis birisi. Sahibi oldugu merkezin ismi megahair trans...bu kadini ve merkezini bi arastirmanizda fayda var beyler..beni bilirsiniz bos konusmam. Bu kadin Türkiyenin en eski hocalarindandir. Fazla ismi duyulmaz ama gecmisi ve diplomalari saglam diyebilirim.

Ben forexteki kaldıraç oranına yapılan yatırımları kastetmiştim,forex bünyesindeki sağlam şirketlerden biriyle çalışırsan orası başka,yalnız genede şans lazım,bilgi dersen eğer derler ya brokercıdan daha brokırcı olman lazım,öngörü önemli ama şans dahada önemli...

kardeslar sizin dertiniz ne ya, basligimi okuyamiyorsunuz, forexe ilgi duyuyorsaniz ekonomi ile ilgili forumlarda yeterince bilgi var, yanlis forum burasi bu konu icin
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayrullah mercan

arkadaslar herkese selam, size tavsiyem bu saatten sonra sakin bu forumdan resimlere bakip sac ektirmeye karar vermeyin, selenga68 arkadasda aynisi yazdi, son derece hakli, CANLI BIR ÖRNEK BULANA KADAR BEKLEYIN; canli örnek görmeden ektirmeyin, bu sac isi, o kadar rekabet olustuki, oratlik cakal kayniyor,

Gordunmu saçlarımi hayrullah hocam???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

kardesler sizin dertiniz ne ya, basligimi okuyamiyorsunuz , forexe ilgi duyuyorsaniz ekonomi ile ilgili forumlara lütfen, orda yeterince bilgi var, birde siz eski arkadssiniz ya özelden sohbet edemiyormusunuz? burda bunlari yazmanizin amci ne , bakdiniz fazla müsteri bulamadiniz simde de baska yere mi cekiyorsunuz milleti, anlamdim ki, arkadslar bu forex de arastirma var, en cok kazanan japonlar, en cok kaybeten türklermis, arastirabilirsniz ? bu cetenin ali cengiz oyunlarina inanmayin, madem forexte kazaniyorsun burda ne diye yaziyorsun , ? bu konu icin yanlis bir forum degil mi burasi ?
  • gkn66 G kullanıcısına yanıt
    kardes gördüm, valla üzüldüm, bu forumda en cok saci güzel olmasini istedigim selenga68 ve sensin, cünkü en cok resmi siz paylastiniz, iyide olsa , kötüde olsa siz paylastiniz, hocam ekim merkezlerinde bu is 1 yillik bir sürec diyorlar, gözle gözükür sekilde 8 ayi buluyor diyorlar, bence sen resul yamanla bir görüs, bakalim ne diyecek,
  • quote:

kardes gördüm, valla üzüldüm, bu forumda en cok saci güzel olmasini istedigim selenga68 ve sensin, cünkü en cok resmi siz paylastiniz, iyide olsa , kötüde olsa siz paylastiniz, hocam ekim merkezlerinde bu is 1 yillik bir sürec diyorlar, gözle gözükür sekilde 8 ayi buluyor diyorlar, bence sen resul yamanla bir görüs, bakalim ne diyecek,

Hocam hayırlı akşamlar arkadaşın telefonuna ve whatsap mesajlarına cevap vermiyormuş bende memnun değilim toplamda 5900 greft saç ekildi 4200+1700 çıkan 2000 bile değil fire çoğu giden donör geri gelse aradıkmı tek dediği çıkar çıkar yeter artık palavra dinlediğimiz

• quote:

Abi adamin kafasına taş düştü melek gibi davraniyodu saçlar çıkmadi hoca deyince kayboldu salliyo . Bugüne kadar hic yanlış yapmamıştı çok ayıp etti yakışmıyor ben resul yamanin hiçbir zaman reklamını yapmdim sacim cikmazsada aslan gibi yazarım dedim cikmadi bende yazdım ben kimsenin hakkını yiyeyemem kimseyede hakimi yedirmem allahta yedirmez kimse yanlış anlmasin ama ben o parayı yuksekovada eksi 30 derecede nöbet tutarak kazandım... Yektacan, aladin1453 akbaba rantaton ve diger ismi aklıma gelmeyen arkadaşlar sizdende özür diliyorum gardim düştü artık hayalerim yıkıldı ne diyimm ki..

• selenga_68 S kullanıcısına yanıt
    hayirli aksamlar arkadasim, okudum senin mesajlarini, sen cok sakin ve olumlu bakan birisin , sen bile sinirlendiysen demek ki var birseyler, hocam bu minoxille alakali olabilir mi ? bildigim kadariyla sen kullanmadin , cogu ekim merkezi tavsiye ediyor cünkü, banada tavsiye etmislerdi bende kullandim, sözde saclar daha hizli ve saglikli cikiyor diyorlar
  • Birde çıkacak ve güzel olacak saç kendini 3.5 4 ayda belli ediyor 6 7 aya kalan saç çıkışından hayır gelmiyor biz 3 4 ay minoxil kullandık saçlarımız çıkıyo sandık pat bi bıraktık saç maç çıktığı yok lanet olsun böle ekimede işede

• quote:

Orijinalden alıntı: goldheart

quote:

Orijinalden alıntı: iskilaz

Selam arkadaslar.forumdaki yorumlari okuyup takip etmeye calisiyorum.ozelden bir iki arkadasa da sordum iyice fikir edinmek icin
    Haftasonu 4 tane yere gittim biriyle de telefonla konustum.artik bugun yarin kararimi verip bir iki hafta icinde ekimi yaptirmak istiyorum
    Haftasonu gezdigim yerler istanbul hair center , este center ve doktor alp aslanla, zekeriya kulun klinikleri.nagihan akbasin asistaniyla da telde konustum
    Hepsi hakkinda cok detayli yorum yapmayacagim zaten bi gorusmeyle de cok detayli fikir edinemem
    İstanbuk hair center, este center veya nagihan akbasin kliniklerinden birinde yaptirmayi dusunuyorum. Bu yerlere dair olumlu ya da olumsuz fikri olanlar fikirlerini paylasirlarsa sevinirim. Nagihan hanimda ekim yaptirmis serdar82 nickli bir arkadas var ama diger iki yere dair cok yorum goremedim.istanbul hair center olayi biraz daha seri uretime falan dokmus gibi geldi ama dedigim gibi tam bilmiyorum
    Fikirlerinizi paylasabilirseniz sevinirim

aekadaşım zekeriya hpocayı pahalı diye mi geçtin bence hata yapıyosun

10 bin veremem abi bu saç olayına maalesef. o yüzden hata yaptığımı düşünmüyorum. koray erdoğana gitmemek de hata o açıdan bakarsan ama imkanlarımıza göre kararlar almak durumundayız bazen
  • hayrullah mercan H kullanıcısına yanıt
    Topragım 4 aydan fazla kullandım şimdi kullanmıyorum alerji yaptı ölümden döndüm 8 ay geçdi hala istediğim gibi olmadı çıkan saç kendini belli etmez mi bu zamana kadar sabır sabır ama sabırından bi hatti var forumu reklam aracı olarak kullanmak kolay bir zamanlar reklamcı yaftası vuranlar okusunlar biz reklam yapmadık zamanını bekledik ağzımızdan çıkacak lafın. Burdaki dönen kumpası görsün artık millet hikaye arkadasım burası flashsız karanlıkta çekilmiş resimle insanların vebaline girmek ayıp canım sıkılıyor paramızamı yanalım giden donöremi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selenga_68 -- 9 Mart 2014; 23:54:10 >
    valla icinde oldugun piskoloji tahmin edebiliyorum, evet bende hatirliyorum, sanada resul yamanin reklamini yapiyorsun dediklerinde sen, ben biraz daha bekliyecegim saclarim cikmasa burda yazarim dedin, ve yazdinda, ektirenlerin cogu adam gibi adam diye ona ektiriyoruz falan dediler, karakteri 10 numara diye yazdilar neden böyle yapiyor bilmyiorum, kendi kaybeter, ama hic hos ahlakli bir davranis degil, en azindan hastana söyle benim elimden bu kadar geliyor falan, tel cikmamasi insani daha cok sinirlendiriyor anlyiorum seni, okaja arakadasin ekimi nasil gidiyor haberiniz var mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: selenga_68

Topragım 4 aydan fazla kullandım şimdi kullanmıyorum alerji yaptı ölümden döndüm 8 ay geçdi hala istediğim gibi olmadı çıkan saç kendini belli etmez mi bu zamana kadar sabır sabır ama sabırından bi hatti var forumu reklam aracı olarak kullanmak kolay bir zamanlar reklamcı yaftası vuranlar okusunlar biz reklam yapmadık zamanını bekledik ağzımızdan çıkacak lafın. Burdaki dönen kumpası görsün artık millet hikaye arkadasım 3 5 flashsız karanlıkta çekilmiş resimle insanların vebaline girmek ayıp canım sıkılıyor paramızamı yanalım giden donöremi

katiliyorum, valla cok zor bir durum, allah sabir versin, bir kapi acsin insallah, benimde 3 aydan sonra cikmaya basladi biraz sonra 4.5 ayda durdu cikma, is yerinde arkadaslar alay ediyorlardi 3000 euroyo bosuna verdin artik cikmaz bende umitimi iyice yitirmisdim ama 6 aydan sonra biraz daha cikti ve giderek cikan teller kalinlasti gür bir görüntü oldu, beni memnun etti, seninkide 5.6 ay olsa biraz daha sabirla bekli diyecegimde bu zamana kadar cikmasi lazimdi dedigin gibi, valla bundan sonra bu foruma bakip karar verecek arkadskarin ALLAH yardimcisi olsun, kime inanacagini bilemiyorsun, normalde resimlere bakinca resul yaman en iyisi gibi, ben bile ektirdikden sonra resul yamani ögrendim bu forumda fiyatida uygun keske önceden haberim olsaydi orda ektiridim diye düsünmedim degil, ama sen cikmadi diyorsan bu hocanin ekimleri basari degil demekdir,
    Gökhan ekim öncesi ve ekim sonrası arsında çok fark yok merak ettiğim şimdi olan saçlar ekimden sonra çıkanlar mı kendi saçlarınmı yani demek istediğim ekilenler çıkarken kendi saçların zarar gördü mü ayırt etmek zor gibi duruyor
    sen ve gok66 ya cok resul yamanin reklamini yapiyorsunuz dediler, ey millet görün kim reklamci, birileri cikip reklamci diye iftira attilar adamlar aylarca kendini savunmak zorunda kaldi reklamci degiliz diye bazilari inanmadi, bakin delikanli gibi nasil yaziyorlar saclarin iyi cikmadigina memnun olmadiklarina, bu kadar iftira atanlar utanir umarim, yemin ediyorum ben esteworld icin yazardim aynisini ama sonuc ortada nerdeyse 10 yas genclestim, simdi bana reklamcisin diyenleri memnun etmek icin göz göre bana hayatimin iyiligini yapmis doktoru mu kötüleyim,
  • Hocam 2 seansta toplamda 5900 greft ekilip 2000 i anca çıkarsa başarısızlığın daniskasıdır resim le filan kandık işte bak onur ben gkn üçümüz aynı zamanlarda ektirdik 3 ümüzde memnun değiliz fire %60 ın üzerinde gelde delirme gelde çıldırma iş parayı alana kadar ondan sonrası beni bağlamaz felsefe bu madem öyle işte böyle

• quote:

Orijinalden alıntı: gkn66

quote:

quote:

quote:

EKIM ÖNCESI
    EKIMIN190. Gün

Valla hocam üstteki yazdıklarımı yineliyorum beklentilerimizin çok altında bu olmamalıydı saça şekil veremiyoruz bu nasıl iş

Bu arkadaşın saçı seninkinden çok daha kötü duruyor,senin saçın sanki uzayınca daha iyi olacak gibi görmüştüm ben,ama gerçektende çok sayıda greft ektirmişsin sonuç olarak haklısın böyle olmaması gerekirdi,umarım zamanla istediğin seviyeye gelir,gkn66 yada geçmiş olsun diyorum,olan saçı zarar görmüş,ekilenlerde çok az çıkmış,bir miktar kayıp ve az bir miktar saç kazancıyla sonuç nötür ,yazık olmuş gerçektende...

ELALEme rezil oldum yemin ederim

allah sabir versin kardes, ne diyecegimi bilemiyorum, senin ikinci ekiminin ne kadar oldu ? ondanda umut yok, ?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

EKIM ÖNCESI
    EKIMIN190. Gün

Valla hocam üstteki yazdıklarımı yineliyorum beklentilerimizin çok altında bu olmamalıydı saça şekil veremiyoruz bu nasıl iş

Bu arkadaşın saçı seninkinden çok daha kötü duruyor,senin saçın sanki uzayınca daha iyi olacak gibi görmüştüm ben,ama gerçektende çok sayıda greft ektirmişsin sonuç olarak haklısın böyle olmaması gerekirdi,umarım zamanla istediğin seviyeye gelir,gkn66 yada geçmiş olsun diyorum,olan saçı zarar görmüş,ekilenlerde çok az çıkmış,bir miktar kayıp ve az bir miktar saç kazancıyla sonuç nötür ,yazık olmuş gerçektende...

ELALEme rezil oldum yemin ederim

BUYRUN ARKADAŞLAR KARANLIKTA TOPIKLI KAFAYLA ONSAN NASIL KANDIRILIR GORUNN BI FORUMDA KENDINI KANDIRAN GUZEL GOZE HOS GELEN RESIM PAYLASIP INSANLARI YANLIS YONLENDIRENLEE ACIYORUMMMMM YAZIK YAZIK BAKIN ALINTIDAKI TESIMDE BSNA AIT BU RESIMDE...

• 
Sayfa: önceki 11171118111911201121
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.