Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (1118. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
41.214
Cevap
602
Favori
6.456.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11161117111811191120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: .CasanovA

Selam beyler...Ekimin üzerinden 35 gün falan geçti bir iki resim paylaşayım takip eden arkadaşlara yardımcı olmak için. Medobiocomplex kullanıyorum şuan, içime hiç sinmiyor ama ne yapalım..vucutta en ufak bir kıl artışı görürsem anında bırakıcam, ek olarak siyah çekirdekli kuru üzüm yemeye başladım hergün bir avuç. sempasempa nın mesajlarında okumuştum iyi geliyormuş saça(nette biraz baktım herşeye yararı var emme saça göremedim neyse :D)pazartesi spora başlıyorum onunda biraz faydası olur, daha da bir şey yapmam bu saçlar için! Şok dökülme bitti benim kafada bir şey kalmadı..ekilenlerin %95 gitti, var olanlarında %80 gitti kanımca! ben bu işten bir şey anlamadım. :D Hayırlısı neyse o olsun hakkımızda artık. Ekim öncesi ve 35 gün sonrası fotolar.
     en iyi saç ekim merkezi neresidir
     en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir

Bir serdar hoca klasiği daha seninde sol taraf iyi olacak galiba,şok dökülmeden bile hiç etkilenmemiş sol taraf,umarım sonrasında asimetrik bir görünüm oluşmaz,oluşursa ikinci ekim şart olur...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reciproc

quote:

Orijinalden alıntı: selenga_68

quote:

Orijinalden alıntı: gkn66

EKIM ÖNCESI
    EKIMIN190. Gün

Valla hocam üstteki yazdıklarımı yineliyorum beklentilerimizin çok altında bu olmamalıydı saça şekil veremiyoruz bu nasıl iş

Bu arkadaşın saçı seninkinden çok daha kötü duruyor,senin saçın sanki uzayınca daha iyi olacak gibi görmüştüm ben,ama gerçektende çok sayıda greft ektirmişsin sonuç olarak haklısın böyle olmaması gerekirdi,umarım zamanla istediğin seviyeye gelir,gkn66 yada geçmiş olsun diyorum,olan saçı zarar görmüş,ekilenlerde çok az çıkmış,bir miktar kayıp ve az bir miktar saç kazancıyla sonuç nötür ,yazık olmuş gerçektende...

ELALEme rezil oldum yemin ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: savaş11

kardeş bu foruma girenlerin cogu, saç ektirmek düşüncesinde olupta kafasındaki soru işaretlerine cvp bulmak isteyen kişiler. Ben saç ekimini 1 yıl önce esteworlde dr emiraliye yaptırdım ve sonuç hüsran oldu ..2. ekip yaptırmak istiyorum onun içinde burda yorumlara bakarak fikir sahibi olmaya çalışıyorum, kim şurası iyi burası şöyle derse inanma iyicene araştır imkanın varsa git görüş aceleye getirme...neden dersen ben gecen yıl ilk ekimimi yaptırmak için bir kaç yere baktım sonunda esteworld nasılsa marka buyuk bir hastane dr. emiraliyide tv de gördüm adam şakır şakır anlatıyo..dedim burada yanlış birşey olmaz adamlar büyük hastane imajlarını sarsacak birşey yapmazlar....ondan olayı hemen zazan gibi atlatım tabi.. işin enterasan tarafı sac ekimini yaptırmak için etilerdeki hastanelerine gitmiştim ordan beni altunizadedeki şubelerine yönlendirdiler orda sac ekim kordinatörü olan bir bayanla görüşmemi söylediler ( dr emirali altunizade şubesine baglıymış) . bunu anlatma nedenim sakın ekim yaptırmak için görüşmeye giderseniz direk dr. görüşünüz kordinatör filan tam sanayi esnafı ,bana fiyatımız tek dendi ekim yaptırdıktn sonraki günler başka bir hastayla denk geldik hastanede ona bana söylenen fiyatlardan 1000 tl. daha ucuza yapmışlar :) senin bahsettiğin gibi cok fazla pahalı degilhangi dr ekim yaptıracaksan ona görede degişiyo 4500- 5000 arası en son ektirenler vardı...sakın gref sayınıza göre ekiyoruz derseler inanmayın 2000 greftede aynı 4000 greftede aynı fiyat veriyolarlar ...olayı özetlemem gerekirse arkadaşım böyle hastane olarak ekim yapan yerlerde dr ve ekibi önemli yoksa hastanenin adına istinaden hepsi bir olacak diye brşey yok düşün benim ekim yaptırdıgım gün benim dr aynı gün 3 hastaya daha ekim yaptı ondan cıkıp diğerine giriyo ( sadece kanal acıyo ) ..1 yılın sonunda saclar cıkmadı tam olarak ve dönör bölgemi rezil ettiler yani 2 ekim için pek fazla sac kalmadı... esas rezillik kesinlikle sac ekip paranı alma dertlerindeler yani benim sonucu görüp eskisinden iyi oldu diyen bir dr. ve yetkili olarak karşında kimseyi bulamıyosun kimse sorumlu olmuyo ozaman...şikayet edecek bir yetkili bulamıyosun düşünsene en sonunda hastanenin sahibini buldum araştırarak... bu yazıyı bu foroumda gezinen veya daha sonra okuyacak olan arkadaşların saç ekimi yaptırmadan önce reklamlara cok fazla aldanmadan iyi araştırmaları için paylaşmak istedim....saç ekim işini sakın sıkıldım bir an önce bitsin diye aceleye getirmeyin , şayet olumsuz bir durum olursa ziyan olan gereflere , saç ekimi için verdiğin paranın kaç mislisinide versen geriye getiremezsinizz....not: ben saç ekimini esteworld altunizade dr emirali ye yaptırdım diğer şubelerdeki dr yada ekiplerle ilgili olumlu yada olumsuz bir fikrim yok ,esteworldde başka dr larda ekim yaptırıp memnun olanları bu forumda duymuştum ama genel olarak şunu söyleyebilirim markayla verdikleri hizmetin bir alakası yok benim yaşadıklarımdan sonraki şahsi yorumum tabiki..resimlerim vardı sayfamda , tekrar paylaşayım arkadaşlar..ilk 3 resim ekim zamanı ..son 2 resim 13. ay resimlerim...sizce nasıl bir ekim olmuş ;)
     en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir

Dostum baştan sona harbiden çok kötü bir ekim yapmışlar sana,ilk koyduğun döner bölge fotosunda açıkça görülüyor alım esnasında doktor resmen saçmalamış,alımlar çok dengesiz ve özensiz,ekim bölgesindede halen kendi saçların duruyorken ekim yapmışlar,ekimden önce saçlarını nasıl traş etmişler anlamadım,tahminim açtıkları kanalların çoğuna greft yerleşmtirmemişler,emin değilim yalnız fotolardan sanki bana öyle geldi,son fotoda acilen ikinci ekime ihtiyacın olduğu anlaşılıyor,görüntü gerçekten çok can sıkıcı...

ya işte kardeş , hastane markasına reklamına baktıgında adamları bir halt sanırsın lakin tek gayeleri milletten para nallamak...ve işin enteresan tarafı bu saç ekimini dr. emirali ve esteworld sac ekimi yetkilileri begendiklerini söylüyolar dalga gecer gibi ..eskisinden iyi olmadımı demişti dr emirali..arkadaşlar aklınızda olsun nereye ektirirseniz ektirin görüşme sırasında dr la yada kimö ekem yapacaksa onunla konuşup anlaşın...yoksa kordinatörle pazrlık edip dr ekim yaptıktan sonra kimse sorumluluk kabul etmiyo ben dedim beni dinlemedi ya o kadar sacma ve basit bir yaklaşımları varki bunlar bu işi nasıl yapıyolar diye düşünmeden edemiyo insan ,....reci kardeş, ilk 3 resimde ekim zamanı resimler öncesi yok orda, senin bahsettiğin resim 20 gün civarı hali..donör bölgesini haşat ettiler .sac ekim kordinatörü olan ( dilek hanfendi) söylediğimde bana öyle saçma birşey dediki oan ben dedim cok angutum yada bunun yüzündeki deri okadar kalınlaşmışki kızarmadan söyleyebiliyo...söylediği şeyse dönör bölgemin bir tarafından cok fazla alınıp kel bıraktık , şikayetiniz varsa ikinci bir ekim yapıp haşat ettiğimiz DONÖR bölgesine ekim yaparız :)..bu laftan sonra başka birşey yazmayacam arkadaşlar , bunları herseferinde detaylı yazmammın nedeni böyle kendilerinin markasına güvenip insanları kaz yerine koyan yerlerin hakkında insanların bilgilenmesi...not: birde estworld hakkında syfada yorum yada fikir almak isteyen kişilere acıklama yaptıktan sonra hiçbiri olumlu yada olumsuz cvp dahi vermiyolar, cok enterasan geldi bana neyse..........
  • Selamlar,

Resul beyin ekimlerinde bence düsük oranda da olsa basari var! Bazi arkaaslar neden "rezil oldum" diyor anlamiyorum! Komsulari arkadas cevresi heralde takiliyordur ama ekimden sonraki halleri heralde daha kel degildir!

Esterword beni sasirtti! Nurullah'in ekimi ile burdaki arkadasin ekimi arasinda daglar kadar fark var!

Serdar bey, Resul bey Aysegül hanim ve benzerleri galiba hic degismeyen bir ortalama ile calisiyorlar. Izmir Likya yine ayni sartlarda ekim yapiyor gibi!

Grift basi 1-2 AVRO alan yerlerde bile kötü ekim sonuclarini okumustum! Malasef bu is nerdeyse sansa kaldi!

Acaba diyorum, ekimleri Hemsireler degilde o sirketin sahibi/yetkilisi yaparsa fiyatlar ne kadar oynar! Belki 1.000-1.500-YTL fazla isterler ama daha garanti olabilir mi ekimler. Sektör heralde oraya gidecek gibi TR gibi bir devlette 20 yaslarinda bir bayanin böylesine önemli ekim konularinda kesinlikle calistirilmamasi gerekiyor.

Nagihan Akbas hanimin Internet te baglantisini bulamiyorum! Birileri yardimci olursa sevinecegim!

Sevgile.
  • gkn66 G kullanıcısına yanıt
    Hocam tek kelimeyle buna ben %60 70 fire diyorum bu resmen beceriksizliktir 3600. Kökle 5900 kökle tatmin edici sıklığa ulaşmıyorsa ben o doktora beceriksiz derim kimse kusura bakmasın

• quote:

Orijinalden alıntı: Erbay-

Bu Safir41 kesin esteworld yada resul yamanda ekim yaptirmistir:) dimi safir..foruma geldigimizde malum esteworld ve resul yamandan baya bi övgüyle bahsediliyodu, her iddiasina varimki ya esteworld yada resul yaman

eskiden narkoz buşuynmadan önce kafayı tokmaklıyolarmış buda onu gibi bi şey herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orhan1007

Siz düşen greftler için mi dediniz zarar görmüş oLma ihtimali yüksek diye bu arada ekim bölgesinde bi problem yok hocam birde işe giderken kapşon takarsam problem olur mu?

hocam 10 gün bekleseydin keşke 10 güne kadar tutar ekılenler diyolar
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alone0671

Herkese merhabalar abilerim sizlere saçlarımın fotosunu yüklüyorum saç ektirmek istiyorum ankarada ama neresi güvenilir bir türlü karar veremedim bana yardımcı olursanız çok sevinirim saçlarımın şuanki durumu bu

görüşlerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler...

valla bilader ne yalan söylim sendede matrix gibi yetenekler varmis,,o birinci resimde kendini kendini arkadan nasil cektin öyle yauw, baya bi esnek yapin var sanirim

senin bu kafayi ankarada hic bi doktor ekemez, muttalip keser var ama onada gücün yetmez adam 3,5 euro aliyo greftine,,senin bu kafanin altindan ancak istanbuldaki doktorlar kalkabilir,,yukardaki gecmis mesajlarimiza bakarsan nerelerde ektiirebilecegine daire yazilar görürsün. Belli bi isim vermem,, verdigim zaman bu isi hakkiyla yapan 3-4 yer tavsiye ederim.

erbaya katılıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Tekniker__

ikimizde ayşegülde ektirdik ikimizinde ekim süresi hemen hemen aynı 6 ay arkadaşlar kimin saçı güzel çıkmış benimmi arkadaşınmı?

en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir

arkadaşım görün bakın bence bu arkadaşlar saçlaroımız öıkmadı diyolar daha 6 ay olmuş sonrda saçımız çıktı demesinler bi kaç ay daha bekleyin arkadaşım sizden şüphelenıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: iskilaz

Selam arkadaslar.forumdaki yorumlari okuyup takip etmeye calisiyorum.ozelden bir iki arkadasa da sordum iyice fikir edinmek icin
    Haftasonu 4 tane yere gittim biriyle de telefonla konustum.artik bugun yarin kararimi verip bir iki hafta icinde ekimi yaptirmak istiyorum
    Haftasonu gezdigim yerler istanbul hair center , este center ve doktor alp aslanla, zekeriya kulun klinikleri.nagihan akbasin asistaniyla da telde konustum
    Hepsi hakkinda cok detayli yorum yapmayacagim zaten bi gorusmeyle de cok detayli fikir edinemem
    İstanbuk hair center, este center veya nagihan akbasin kliniklerinden birinde yaptirmayi dusunuyorum. Bu yerlere dair olumlu ya da olumsuz fikri olanlar fikirlerini paylasirlarsa sevinirim. Nagihan hanimda ekim yaptirmis serdar82 nickli bir arkadas var ama diger iki yere dair cok yorum goremedim.istanbul hair center olayi biraz daha seri uretime falan dokmus gibi geldi ama dedigim gibi tam bilmiyorum
    Fikirlerinizi paylasabilirseniz sevinirim

aekadaşım zekeriya hpocayı pahalı diye mi geçtin bence hata yapıyosun
  • quote:

Orijinalden alıntı: goldheart

quote:

Orijinalden alıntı: _Tekniker__

ikimizde ayşegülde ektirdik ikimizinde ekim süresi hemen hemen aynı 6 ay arkadaşlar kimin saçı güzel çıkmış benimmi arkadaşınmı?

arkadaşım görün bakın bence bu arkadaşlar saçlaroımız öıkmadı diyolar daha 6 ay olmuş sonrda saçımız çıktı demesinler bi kaç ay daha bekleyin arkadaşım sizden şüphelenıyorum

Cikicak saç cikiyo 5aya belli oluyor adamlarda 200tel saç çıkmamış.

• arkadaşlar biotin ve sac bakım yagı kullanıyorum.ama ekilen yerlerde yaklaşık 6 aydır uzamayan kıllar mevcut.elime batıyo ama uzamıyolar.bunlar icin ne önerirsiniz. ektireli 1 sene olcak nerdeyse.
  • quote:

Orijinalden alıntı: h@mza

arkadaşlar biotin ve sac bakım yagı kullanıyorum.ama ekilen yerlerde yaklaşık 6 aydır uzamayan kıllar mevcut.elime batıyo ama uzamıyolar.bunlar icin ne önerirsiniz. ektireli 1 sene olcak nerdeyse.

minoxidil kullanırsan saç uzama hızı artar. saçlarda bir canlanma görürsün.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: salarili

quote:

Orijinalden alıntı: burqa1

nekadar pahalı acaba ? 2000 bin greft kaça ekerler mesela

yaptırdığın yere göre değişiyor dostum.netten habire fotoğraf gönderip yorumlamalarını ve fiyat çıkarmalarını istiyorum.perkutan için esteticha 3000-3500 civarı için 4500 lira istiyor.saç kökü sınırımız yok seanslık alıyoruz ücretimizi diyorlar.perkutan ile ilgili araştırma yaptığımda günde yani her seansta en fazla 1200-1400 kök alınabildiğinden bahsediliyor çoğu kaynakta.sordum yok öle bişey yaparız dedilerde kafam çok karışık.hastane ortamı olması cezbediyor aslında.beyhan özkesen'e de gönderdim fotoğraflarımı. mailime nerdeyse saçımı analiz eden dev bir makaleyle karşılık verdi.photoshop çizimleri senaryolar felan gerçekten etkiledim aynı şeyi esteticha yapsa şimdiye tav olmuştum.ama fiyatı 4500-4600 kök için 6500 lira olarak belirtti.

önerilecek perkutan tekniğiyle yani iğneli teknikle çalışılan bir yer varmıdır?

Benim bildiğim perkutanla ekim çok zor bir iş,çoğu ekim merkezi bu yüzden yapmıyor,fiyat olarak normal ekime göre yakın fiyat veriyorlarsa uzak dur,perkutanla ekim ücreti çok daha fazla olmalı,estheticanın verdiği ücret biraz şüphe uyandırıcı,beyhan beyi bir araştır istersen,forumlarda ismi geçmeyen doktorları ciddiye almamazlık yapmayın,ben şu ana kadar forumlarda ismi geçipte adamakıllı ekim yapan bir tek koray erdoğanı gördüm,gerisi al birini vur ötekine...

estethıcanın ucuz fiyat verme nedeni sadece ön kısımlara perkutan teknikle ekim yapıyolar ayrıca beyhan bey değil o bayan bahsetdiğin kişi o ekimi sadce kendi yapıyo estethıcanın verdiği fiyat ekip işi fiyatı ben beyhan hanımın bi ekim videosunu izledim fueturkey comda kafama yatmıştı gayet profosyeneldi
  • Selam arkadaşlar bugün 60.gun ekilenlerin % 70 şok dokulmede gitti son
    durumlar böyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: ATA_KAĞAN

quote:

Orijinalden alıntı: ATA_KAĞAN

quote:

Orijinalden alıntı: iskilaz

Selam arkadaslar.forumdaki yorumlari okuyup takip etmeye calisiyorum.ozelden bir iki arkadasa da sordum iyice fikir edinmek icin
    Haftasonu 4 tane yere gittim biriyle de telefonla konustum.artik bugun yarin kararimi verip bir iki hafta icinde ekimi yaptirmak istiyorum
    Haftasonu gezdigim yerler istanbul hair center , este center ve doktor alp aslanla, zekeriya kulun klinikleri.nagihan akbasin asistaniyla da telde konustum
    Hepsi hakkinda cok detayli yorum yapmayacagim zaten bi gorusmeyle de cok detayli fikir edinemem
    İstanbuk hair center, este center veya nagihan akbasin kliniklerinden birinde yaptirmayi dusunuyorum. Bu yerlere dair olumlu ya da olumsuz fikri olanlar fikirlerini paylasirlarsa sevinirim. Nagihan hanimda ekim yaptirmis serdar82 nickli bir arkadas var ama diger iki yere dair cok yorum goremedim.istanbul hair center olayi biraz daha seri uretime falan dokmus gibi geldi ama dedigim gibi tam bilmiyorum
    Fikirlerinizi paylasabilirseniz sevinirim

Arkadaşım ben 8 ay önce nagihan akbaş'a yaptırdım. 3500 greft ekildi. Gayet memnunum. Çok az yaptırmış kişi var oraya sanırım. Çünkü bayadır üye olmadan okuyordum, bu sayede ben de üye olmuş oldum. İnsanların karar vermesi kolaylaşır. Heryerin çok sonucu dolaşsa fikir sahibi olmak daha rahat olur. serdar82 nin dışında, ben başka kimse göremedim orada ektiren. Başka ona ektiren var mı acaba burada?
    Paylaş

Bu mesajda bahsedilenler: @iskilaz

Bu sırada fotoğraflarım. ekim öncesi, ekim , 1.5 ay sonrası ve yaklaşık 8 ay sonrası.

Bugün sorun çıkmadı gönderebildim.
    Bu sırada fotoğraflarım. ekim öncesi, ekim , 1.5 ay sonrası ve yaklaşık 8 ay sonrası.
     en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir

Selam herkese, ilaç desteği var mı diye sormuşsunuz. Evet proskar desteği var. Ekimden itibaren 3 ay proskar kullandım. 3. aydan sonra olası yan etkilerden korkup bıraktım. Spray veya başka birşey başından beri kullanmadım. Fotoğraflarda hile olup olmadığı sorulmuş. Çok net hayır. Başka açıklanmamış bir şey var mı? 3500 greft, lateral kanal, 2 gün ekim. Ekimi yapan Estepalace Nagihan Akbaş. Bana ekim yaptığında Estepalace'ı kurmamıştı henüz. Hazırlıklarının devam ettiğini söylüyordu. Ekimin sonucunu sadece proskara bağlamak gibi bir düşünce oluşmaz diye ümit ediyorum. Eksik bilgi kalmasın diye paylaştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ATA_KAĞAN -- 9 Mart 2014; 22:59:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: safir41

quote:

Hayrullah sen artik kel degilsin biliyon demi, artik saclarin var . Yarabbi nolursun hayrullah gibi kafayi yemeden önce iyi bir ekimle saclarima kavusim. Cok gec kalmisin sen hayrullah,,adam kendi bile inanamiyo kellikten kurtulduguna halen kendini kel görüyor...ben 5 senedir burdasin derken mecazi yaptim bunu anlamayacak kadar malmisin. Uzun zamandir burda oldugunu söylemek istedim ayrica Reciprocun dedigi gibi seni bilmeyenmi var , sokakta görsem imzali fotonu isterim o derece bilinen enayi bi kelsin yada keldin..kelligini tüm sanal aleme reklam etmis bi arkadasimizsin. Ne zaman senin nickini görsem aklima etli ekmek salonunda cekindigin kel resmin geliyo,,insanlarin beyninde bi yer edinmisin enayi kel..tutturmusun hepiniz 14 subatta üye oldunuz diyip duruyosun, daha anlamadinmi hepimiz sana olan askimizi ilan etmek icin 14 subat sevgililer gününde üyelik actik..tovbe yarabbim..

Surda fikir paylasimlarinda bulunuyoruz , forumu tahrik etmede sac konusalim biraz , bak yeni ekimden cikmis arkadaslar var , cok yakinda girecek olanlar var , ne zaman sacla ilgili bisi dense tarkan viking kanindaki kartal tibet gibi kilicini cekip kendini ortaya atiyon, belamisin olm sen tamam anladik esteworrlde sac ektirdin ve kellikten kurtuldun ,,bak tekrar ediyorum hayrullah SEN ARTIK KEL DEGILSIN , adam halen kel psikolojisiyle konusuyor. Bak bu zirtoluguna devam edersen servet terziogluna seni sikayet ederim, adam zaten facemde var..8 yil önce ekim yaptiginiz hayrullah ismindeki adam tozutttu adam halen kendini kel saniyo firmanizda psikolog varsa acil tedaviye cagirin yoksa sirketinizin adini kötü kullaniyor diyecegim. Cok ciddiyim yaparim bundan sonra efendi ol ortami germe surda sac konusmaya geldik.

Birader bi hafta sonu okuyum Formu dedim çok şaşırdım senin Hayrullah hakkında yorumuna öyle şeyler söylediniz ki Hayrullah hakkında sanki çok yakında n tanıyorsun ve bildiğin şeyler var zannettim. Este world un adamı gibi sundun. Akrabası anlamına gelecek birçok şey ima ettin. Okadar iddaan varki ilk okuyanlar Hayrullah reklamcı mesajini almistir. Bu yüzden eğer kesin bişey biliyorsanız insanlar hakkında konuşmak lazım. Yoksa tohmet altında kalır. Insanı belki lerle Etiket ledikten sonra günahı ni almak istemem demek düzgün bir yaklaşım değil. Bu yüzden iddialarını kanıt kaman gerekir yoksa bence bir Özür borçlu Sun Hayrullah a..

kardes eline agzina beynine saglik, cok güzel ifade etmissin, daha fazla söze gerek yok, bu erbay ve cetesi adam olsa , ben dedim yazdiklarini ispatla , ispatliyamazsan serefsizsin diye, sen sahitsin ispatliyamadi, kardes bunlarin geldikleri sacim tedavisi forumda biraz inceledim cogu atilmis forumdan, erbay denen dallama koray erdogani begenmiyor, en büyük reklamci koray erdogan diyor, gecen günbir arakadasada paran varsa koray erdogana ektir diyor, anliyacagin bunlar adam degil, ve adam olmadiklarini zamanla forumda herkes görecek, birde merak ettigim erbay senelerce sacim tedavisi forumda sac ektirmeyi arastiriyor orda herkese satasiyor koray erdoganin ekimini begenmiyor, herseyi herkesden cok biliyor, bu forumda da herseyi herkesden iyi biliyor, yok o doktoardan uzak durun, 2-3 doktor ismi veriyor, madem o kadar biliyorsun sen kendin neden ektirmiyorsun, neyi bekliyorsun ? bu adamlarin sacla falan isi yok,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayrullah mercan -- 9 Mart 2014; 22:59:05 >
  • arkadaslar herkese selam, size tavsiyem bu saatten sonra sakin bu forumdan resimlere bakip sac ektirmeye karar vermeyin, selenga68 arkadasda aynisi yazdi, son derece hakli, CANLI BIR ÖRNEK BULANA KADAR BEKLEYIN; canli örnek görmeden ektirmeyin, bu sac isi, o kadar rekabet olustuki, oratlik cakal kayniyor,
  • buyrun burdan yakin, su erbay dallamasinin sacla ilgisi var mi ? allah askina siz söyleyin ? adam siyaset meydanina cevirdi burayi, senin neerden para kazandigin milletin umrumdaydi, senin sacma sapan üzerine ilgi cekmek icin sacmaliklarini mi okuyacak,millet nerde saglam bir sac ekimi yaparim diye bir umutuyla giriyor, senin diger forumdan neden atildigin cok acik anlasiliyor, siyaset yapacaksan siyaset meydanina, para kazanacaksan ekonomi ile ilgili forumlara erbay efendi,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayrullah mercan -- 9 Mart 2014; 23:04:22 >
  • quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: selenga_68

quote:

EKIM ÖNCESI
    EKIMIN190. Gün

Valla hocam üstteki yazdıklarımı yineliyorum beklentilerimizin çok altında bu olmamalıydı saça şekil veremiyoruz bu nasıl iş

Bu arkadaşın saçı seninkinden çok daha kötü duruyor,senin saçın sanki uzayınca daha iyi olacak gibi görmüştüm ben,ama gerçektende çok sayıda greft ektirmişsin sonuç olarak haklısın böyle olmaması gerekirdi,umarım zamanla istediğin seviyeye gelir,gkn66 yada geçmiş olsun diyorum,olan saçı zarar görmüş,ekilenlerde çok az çıkmış,bir miktar kayıp ve az bir miktar saç kazancıyla sonuç nötür ,yazık olmuş gerçektende...

VaLLA DIYCEK HIC BISEYIM YOK REZIL KEPAZE OLDUM .AYRICA RESUL HOCANIN NEDEN ARAYIP SORMDIGINA MSJ VE TELEFONA NEDEN CVP VERMDIGINIDE ANLAMDIM BI MÜDDET DAHA BEKLOYECEM BAKIM

Bekle bekle iyi ce sabır kalmadı hocam ne zamana kadar beklicez

• 
Sayfa: önceki 11161117111811191120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.