Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (1043. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
41.214
Cevap
602
Favori
6.456.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10411042104310441045
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: .CasanovA

Daha kullanmadım, ama başlamayıda düşünmüyorum an itibari ile. Beslenlememe çok dikkat ediyorum spor yaptığım için. o zaman biotine başlıyayım hayırlısıyla..saç çıkarmak değil amacım ekim dışındaki saçlar gitmesin yeterli. :)

spor önemli eğer düzenli spor yapıyorsan tabi spordan kastım body göğüs büyüme olayını yaşamazsın ha kas yapımına yardımcı bile olabilir tam emin değilim bundan bakmak gerek ama tahminim göğüsleri şişirmede faydası bile olur.O göğüs büyüme olayı götünü koltuktan kaldırmayan pc başında can çekişen insanlarda oluyor .D biotinin öyle çok dökülmeye etkisi yok ama olan saçı kalınlaştırıp rengini ortaya çıkarıyor daha güzel bi görüntü sağlıyor dökülmemesi için propecia ve minoxil var tabi mdem bunları kullanacaktın niye ekim yaptırdın diye sorarlar adama :D benim doktor saçlarını 3 günde bir yıka hergün yıkayacaksanda 3 günde bir şampuan kullan saçın ömrünü uzatırsın ve daha kaliteli olurlar demişti saç için altın kural buymuş :D deneyeceğim bunu :D bide ekimden 1 ay sonra 2 ay süreyle minoxil kullan sonra tamamen kes dedi saçın 3 aşaması varmış isimlerini hatırlamıyorum yeni ekilen saçın bu 3.aşamaya girmesi minox kullanınca 2 ayda tamamlanıyormuş 2 aydan sonra yeni eklen saçların minoxile ihtiyacı kalmazmış :D doktorun yalancısıyım ben tavsiyeleri bu şekildeydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canavarcafer -- 19 Şubat 2014; 0:25:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: canavarcafer

irbay goşşşşş :D volkan beden 2200 greft
     en iyi saç ekim merkezi neresidir

Dostum tekrar hayırlı olsun ,şu testere diş olayını harbi abartmış sanki,bu tür ekimi doğal görünsün diye yapıyorlar,yalnız çizgide seyrek bir görünüm oluşuyor böyle ekince ama sonuçta açıklığın az olduğu için her halükarda sonuç güzel olacak... http://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=3661.0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reciproc -- 5 Nisan 2018; 0:57:10 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayrullah mercan

peki ayni cete degilseniz, ben erbay denen densizin attigi iftirayi ispatlamsini bekliyorum, sen ne diye ortaya giriyorsun, ? bu ne tesadüf ya sende 14 subat 2014 de üye olmussun, olaylar olaylar

arkadasım erbayı tanıyorum ben senn bahsettğin forza filan degil yani onu demek istedim. ne yani şimdi sen cok eskiden uyesin diye reklamcı degilsn ben yeni uye oldum diye reklamcı mıyım sen dediğin gibi zoom yap p belgeyi at buraya madem gorelm
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Erbay-

sus la koparttin beni kaynak dumani)))))))))))))) ya olm yazimdada belirttigim gibi günahini almak istemem yüzde yüz emin degilim ama reklam araci olarak kullaniliyor olabilir dedim ayrica benzetme konusunda sözlerimin arkasindayim, tip olarak servet terzioglunun tik demisin burnundan düsmüsün inanilmaz bir benzerlik var hemde öyle az degil ayrica senin resimlerine bakan cogu insan seni önceden kel saniyor oysa öyle degil senin önlerden gitmis hepsi bu . Tipin servete cok benziyor kardes ayrica akrabasisin diye sanada kaymak yedirecek diye bir kural yok, cem yilmazinda teyzesi ve cocuklari almanyada yasiyolar hemde esek gibi fabrikada calisiyolar. Servet Terzioglunun akrabasi oldun diye seni sirketin basina patronmu yapacakti,,ayrica forza foza moza degilim ben,,yillardir bu forumu disardan okuyan ve senide bayadir gören biriyim

senin ahlaksiz oldugun her halinden belli, fabrikada calisip kaynak dumani cekmek cok mu komik, alin terimle para **** senin gibi burda dala vera cevirmiyorum

Bak şimdi gerisin geriye okuyor forumu bu mesajıda yeni gördü
    http://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=3661.0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reciproc -- 5 Nisan 2018; 0:57:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reciproc

quote:

irbay goşşşşş :D volkan beden 2200 greft
     en iyi saç ekim merkezi neresidir

Dostum tekrar hayırlı olsun ,şu testere diş olayını harbi abartmış sanki,bu tür ekimi doğal görünsün diye yapıyorlar,yalnız çizgide seyrek bir görünüm oluşuyor böyle ekince ama sonuçta açıklığın az olduğu için her halükarda sonuç güzel olacak...

eyvallah :D o testere görnümü biraz resmden kaynaklı ya normal bakışta pek anlaşılmıyor zoom yapınca kafaya öyle bi görüntü ortaya çıkıyo bide kabuklar dökülünce öyle bi görüntü kalmaz yani heralde kalmaz :D aynen açıklık az ve baya sık ekti adam muhtemelen güzel sonuç olacak inşallah bi aksilik çıkmaz:D
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: winday

Sana katılıyorum Hayrullah sana bes senedir burdasın diyen adam 14subatta üye olmuş cidden komedi beş senedir forumda üye olmuyor üye olduktan sonra her sayfada beş mesajı var yalnız esteword için ise aynı fikirde değilim başarılı ekimi yapan kişinin ekibi hangisi birebir aynı kişiler olduğunu sağlamak için ektiren biri ile gitmek lazım

Arkadaşım sen bayağıdır burda takılıyorsun,görüyorum,insanda hiçmi gözlem yeteneği olmaz,bak bakalım son günlerdeki mesaj sayılarına,sırf bugünkü yorum trafiğine bir bak,daha düne kadar iki kişi karşılıklı küfürleşiyordunuz,sayfanızın sonu gelmişti,o forza dediğiniz adamı iki mesajla susturduk,adam diyordu zaten hoşlarına gidiyor diyede inanmamıştık,bu lafım sana değil winday,şimdi forza gelsin diye çabalayanlar var.acep nedendir...
    Erbay sahte nickli bir adam değil,kafanızı şu ana kadar kuma gömüp sadece buraya takılı kalmamış olsaydınız,erbayın kim olduğunu tanırdınız..
    Biz başka bir forumdan geldik,buraya daha önce üye olmamış olsakta,bu sayfayı biliyor ve takip etmişliğimiz vardı,saç ekimiyle ilgilenipte buraya bakmayan hiç yoktur zaten,ayrıca Hayrullah Mercan sen saç ekimi aleminin en ünlü yüzüsün,belki farkında değilsindir,sokakta falan seni burdan tanıyanlar çıkmıyormu?

ne diyosunn sen kardeşim hoşlarına gidiyor dedigin laf banamı yazmayım karışmayım diyorum ama sende fazla tahrik ediyosun insanı ne yaptında susturdun forzayı ne yazdın mesajına çok merak ediyorum acaba ölümlemi tehdit ettin evet başka formdan geldiniz sanki düşmanlık yapmaya geldiniz buranın eski üyelerine
  • quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Erbay-

sus la koparttin beni kaynak dumani)))))))))))))) ya olm yazimdada belirttigim gibi günahini almak istemem yüzde yüz emin degilim ama reklam araci olarak kullaniliyor olabilir dedim ayrica benzetme konusunda sözlerimin arkasindayim, tip olarak servet terzioglunun tik demisin burnundan düsmüsün inanilmaz bir benzerlik var hemde öyle az degil ayrica senin resimlerine bakan cogu insan seni önceden kel saniyor oysa öyle degil senin önlerden gitmis hepsi bu . Tipin servete cok benziyor kardes ayrica akrabasisin diye sanada kaymak yedirecek diye bir kural yok, cem yilmazinda teyzesi ve cocuklari almanyada yasiyolar hemde esek gibi fabrikada calisiyolar. Servet Terzioglunun akrabasi oldun diye seni sirketin basina patronmu yapacakti,,ayrica forza foza moza degilim ben,,yillardir bu forumu disardan okuyan ve senide bayadir gören biriyim

senin ahlaksiz oldugun her halinden belli, fabrikada calisip kaynak dumani cekmek cok mu komik, alin terimle para **** senin gibi burda dala vera cevirmiyorum

Bak şimdi gerisin geriye okuyor forumu bu mesajıda yeni gördü

aksam aksam hiç gülücegim yoktu Allah da seni güldürsün emi ibrahim tatlıses in gencliği gibi sacların olsun insallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogan388

quote:

quote:

Sana katılıyorum Hayrullah sana bes senedir burdasın diyen adam 14subatta üye olmuş cidden komedi beş senedir forumda üye olmuyor üye olduktan sonra her sayfada beş mesajı var yalnız esteword için ise aynı fikirde değilim başarılı ekimi yapan kişinin ekibi hangisi birebir aynı kişiler olduğunu sağlamak için ektiren biri ile gitmek lazım

Arkadaşım sen bayağıdır burda takılıyorsun,görüyorum,insanda hiçmi gözlem yeteneği olmaz,bak bakalım son günlerdeki mesaj sayılarına,sırf bugünkü yorum trafiğine bir bak,daha düne kadar iki kişi karşılıklı küfürleşiyordunuz,sayfanızın sonu gelmişti,o forza dediğiniz adamı iki mesajla susturduk,adam diyordu zaten hoşlarına gidiyor diyede inanmamıştık,bu lafım sana değil winday,şimdi forza gelsin diye çabalayanlar var.acep nedendir...
    Erbay sahte nickli bir adam değil,kafanızı şu ana kadar kuma gömüp sadece buraya takılı kalmamış olsaydınız,erbayın kim olduğunu tanırdınız..
    Biz başka bir forumdan geldik,buraya daha önce üye olmamış olsakta,bu sayfayı biliyor ve takip etmişliğimiz vardı,saç ekimiyle ilgilenipte buraya bakmayan hiç yoktur zaten,ayrıca Hayrullah Mercan sen saç ekimi aleminin en ünlü yüzüsün,belki farkında değilsindir,sokakta falan seni burdan tanıyanlar çıkmıyormu?

ne diyosunn sen kardeşim hoşlarına gidiyor dedigin laf banamı yazmayım karışmayım diyorum ama sende fazla tahrik ediyosun insanı ne yaptında susturdun forzayı ne yazdın mesajına çok merak ediyorum acaba ölümlemi tehdit ettin evet başka formdan geldiniz sanki düşmanlık yapmaya geldiniz buranın eski üyelerine

Sen kimsin arkadaşım,sende nerden çıktın...
    Adam gibi derdini anlamaya yönelik iki mesaj yazınca,adam sustu utandı bir daha yazmaya,insan psikolojisinden anlamıyorsunuz siz,adamı ölümle tehdit edincemi susacak,adam sakinleşsin diye araya sizide kaynattık mesajımızda,iyide oldu sustu adam,burada bazı arkadaşlar tekrar gelsin diye çabalıyor gibi geldi sanki...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reciproc -- 5 Nisan 2018; 0:58:6 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hsnsrbst

quote:

peki ayni cete degilseniz, ben erbay denen densizin attigi iftirayi ispatlamsini bekliyorum, sen ne diye ortaya giriyorsun, ? bu ne tesadüf ya sende 14 subat 2014 de üye olmussun, olaylar olaylar

arkadasım erbayı tanıyorum ben senn bahsettğin forza filan degil yani onu demek istedim. ne yani şimdi sen cok eskiden uyesin diye reklamcı degilsn ben yeni uye oldum diye reklamcı mıyım sen dediğin gibi zoom yap p belgeyi at buraya madem gorelm

Boşver kardeşim yeni düzene alışacak bundan sonra,öyle astığım astık kestiğim kestik edalarıyla burda herkese sataşamayacağını anlayacak bir zaman sonra,öyle forumu boş bulup desarj olmak için kullanmışlar burayı,canı genede yazmak istiyorsa kaynar gider arada kendi bilir,her zaman kendisine dalaşacak adam bulamaz,zor bundan sonra...
    Forza diye biri vardı bir kaç gün önce,ağzın niye bozuk diye sordum adama,hoşlarına gidiyor,gülüyorlar demiştide inanmamıştık,şimdi bu hayrullahta böyle bir ortam arıyor sanki,ama bilsinki ağzını ilk bozduğunda soluğu mahkeme salonunda alır,ona göre,gurbetteysede onada güvenmesin,az önceki mesajında noktalı sansür var,kendisini uyarıyorum,biz forzaya falan benzemeyiz,ne yazacaksa gerisini düşünsün ona göre yazsın....

yok kardesm takmıyorum zaten ama bos beles konusanlara da sinir oluyorum. madem kendine haksızlık yapıldıgını dusunuyorsun efendi gibi neyin ne oldugunu soylersin ne o oyle hakaretler filan. aynn dediğin gibi bu konu bastan cok guzelms herkes efendi gibi paylasmıs ekimlerini filan yardımcı olms birbirine sonra ego tatmn etme yeri olmus. yok ama bi bizim turklerde var bu pis huy ortamı hemen savas alanına cevirirler asıl konudan eser kalmaz
  • erbay dediginiz kisi iftira atti, bende ispatla dedim, sesi solugu kesildi, o adam bana iftira atti, bende cevap verdim, sana ve digerlerine ne oluyor, bir olup saldiriyorsunuz, sormasi ayip, nerden gelip nereye gidersiniz, amaciniz ne ? 1 yildir nerdeydiniz, ? erbay söyleyin ya özür diliyecek yada ispatlayacak, yarina kadar süre, sonra ben ispatlayacam ve serefsiz damgasini vuracagim, hayatiniz yalan dolan, iftira atma, adam gibi atiiginiz iftiranin arkasinda durun be, bos bos laf yetistiriceginize ben yokken arkamdan uydurdugunuz yalanlari ispatlayin, biraz seref varsa sizde ?
  • quote:

erbay dediginiz kisi iftira atti, bende ispatla dedim, sesi solugu kesildi, o adam bana iftira atti, bende cevap verdim, sana ve digerlerine ne oluyor, bir olup saldiriyorsunuz, sormasi ayip, nerden gelip nereye gidersiniz, amaciniz ne ? 1 yildir nerdeydiniz, ? erbay söyleyin ya özür diliyecek yada ispatlayacak, yarina kadar süre, sonra ben ispatlayacam ve serefsiz damgasini vuracagim, hayatiniz yalan dolan, iftira atma, adam gibi atiiginiz iftiranin arkasinda durun be, bos bos laf yetistiriceginize ben yokken arkamdan uydurdugunuz yalanlari ispatlayin, biraz seref varsa sizde ?

duygusal kel :D
  • Reciproc kullanıcısına yanıt
    siz dagdan gelip bagdakini mi kovuyorsunuz ? ula fozablackwihite acaip bir tiyotro ceviriyorsun bizide yutturmaya calisiyosun ya helal olsun, 2 gün önce bir kac nick aciyorsun ve gene kendin sorup kendin cevapliyorsun ben bu filimi taniyorum, anliyacagin filim icinde filim,
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dogan388

quote:

quote:

Sen kimsin arkadaşım,sende nerden çıktın...
    Adam gibi derdini anlamaya yönelik iki mesaj yazınca,adam sustu utandı bir daha yazmaya,insan psikolojisinden anlamıyorsunuz siz,adamı ölümle tehdit edincemi susacak,adam sakinleşsin diye araya sizide kaynattık mesajımızda,iyide oldu sustu adam,burada bazı arkadaşlar tekrar gelsin diye çabalıyor gibi geldi sanki...

bi yerden çıkmadıdım arkadaşım bende sizlergibi buradayım sürekli forumu takip ediyorum seninde pek anladıgın söylenemez insan pisikolojisinden seninde bazı yazıların benim pisikolojimi bozuyor bana bulaşma lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: maracanna

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar sizden ricam istanbulda en iyi eken yerler nere 2 3 doktor tavsiye verir misiniz önceki mesajlarımda dediğim gibi yanlarım açık sadece 2 3 cm civarı şöyle söyleyeyim iki yanıma toplam 100 150 saç lazım en fazla , ayrıca saç dökülmem pek yok önceden kullandıgım ilaçlar,ihmalsizlik ve stresten dolayı döküldü hatta yanlarıma bazen sarımsak sürüyorum tüyler çıkmaya başlamış ama uğraşmak istemiyorum bana ücreti ne kadar olur ekerler mi ayrıca çok açık yok ama ben biraz takıntılıyım...

parasını ver mezardan ölüyü çıkarır ona bile saç ekerler merak etme :D

ahaha doğru diyorsun bana ne kadara patlar acaba çünkü açık olan yerler yanlar sadece yukarda anlattıgım gibi

:D o önemli değil dostum benimde açıklık çok değildi 3000 tl ye ektirdim kafasında saç olmayan adam da 3500 tl ektiriyo benim ektirdiğim yerde.Genelde en ucuz yerlerde piyasa 3000 den açılıyor sonuçta adamın bir gününü alacaksın sen az da olsa açıklığın.Ama greft başına çalışan doktorlar var onlar ne ister bilmiyorum ama 100 150 saç dediğin saç senin hiçbirşey yani tenezzül edip ekmez greft başına çalışanlar ya da sabit bi fiyat söylerler.Ama 100 150 saç hiçbişe yani açklığın daha fazla ihtiyacı vardır kanımca :D

greft başına çalışan tavsiye edebileceğin bir doktor var mı ben 20 yaşında öğrenciyim vericeğim en fazla para 1000 liradır. Şimdi kimse ekmezse ne yapcam ben bilerek saçlarımı mı dökeyim sonra ektiriyim :d

valla 1000 liraya eken adama sen ektirme zaten :D 1000 lira ile olmaz öğrenciliğin bitmesini bekle bence hem öyle 100 150 tellik diyorsun 150 nedir be 2 günde dökülen saç :D eğer sorunun gerçekten 150 tel ise çözümün ekimde değil psikologdadır takıntın var demektir :D

kardeşim yaşım 20 ondan dolayı takıntılıyım 30 40 yaşındaki adam değilimki 6 7 ay sonra üniye başlıcam ondan dolayı :d

orda başarıyı 150 tellik saç getirmez yeen :D 1.si gece hayyatına erken dal 2.si tiyatro klübüne gir 3.sü koyu sağcılardan uzak dur öyleysen bile bu duygularını içinde yaşa 4.sü anarşistleri bul aralarına karış 5.side cesur ol erken yardır piyasaya bunları yaparsan 150 tel saça ihtiyacın olmadıgını anlarsın :D
  • quote:

erbay dediginiz kisi iftira atti, bende ispatla dedim, sesi solugu kesildi, o adam bana iftira atti, bende cevap verdim, sana ve digerlerine ne oluyor, bir olup saldiriyorsunuz, sormasi ayip, nerden gelip nereye gidersiniz, amaciniz ne ? 1 yildir nerdeydiniz, ? erbay söyleyin ya özür diliyecek yada ispatlayacak, yarina kadar süre, sonra ben ispatlayacam ve serefsiz damgasini vuracagim, hayatiniz yalan dolan, iftira atma, adam gibi atiiginiz iftiranin arkasinda durun be, bos bos laf yetistiriceginize ben yokken arkamdan uydurdugunuz yalanlari ispatlayin, biraz seref varsa sizde ?

pardon bana mı dedin? sana adabımla yazdım insan gibi durumu anlattım kimsenn sana iftira attıgı yok ama sen bana hakaret ediyorsun oyle mi? su mesajımı okuduktan sonra yazdıgın kelimeleri cok iyi sec kardesim seni uyarıyorum. efendi ol seref haysiyet karıstırma sac konusu bu ahlak bilgisi dersi değil
  • cok komik,
  • quote:

quote:

hem de ne duygusal bu arada sac ekimini begendim dostum sık ekim olmus senn sac cizgin daha once de oyle mydi?
  • quote:

Bak hayrullah kardeşim bir daha yazmayacağım sana bu konuda,yarın erbay gelir sana cevabını verir,yalnız az sakin olman lazım..
    Birde az önceki mesajımda belittim ,okumamış olabilirsin ama şunu tekrar belirteyimki sen gerçekten bu donanım forum saç ekimi sayfasında oldukça meşhur bir adamsın,sokakta seni tanıyanlar yokmu diye sorarken şaka yapmıyordum,hani erbay 5 senedir demişya,inan sanki banada öyle geliyor,bir sene diyorsun doğrudur ama işte bu forum yoluyla öyle beynimize kazınmışsınki,sanki beş senedir varsın sen bu forumda,sen bu forumu üyelerden ve buraya yazanlardan oluşuyor sanıyorsun,senin o saç ekimi resimlerine en az yüzbin kişi bakmadıysa bende ne olayım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reciproc -- 5 Nisan 2018; 0:58:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsnsrbst

quote:

quote:

hem de ne duygusal bu arada sac ekimini begendim dostum sık ekim olmus senn sac cizgin daha once de oyle mydi?

sağolasın .D hı hı öyleydi alnım geniştir yanların açıklığı doğal hali
  • quote:

siz dagdan gelip bagdakini mi kovuyorsunuz ? ula fozablackwihite acaip bir tiyotro ceviriyorsun bizide yutturmaya calisiyosun ya helal olsun, 2 gün önce bir kac nick aciyorsun ve gene kendin sorup kendin cevapliyorsun ben bu filimi taniyorum, anliyacagin filim icinde filim,

adam hala forza diyo yahu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BenjaminButtonn -- 19 Şubat 2014; 1:12:25 >
  • 
Sayfa: önceki 10411042104310441045
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.