Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (1041. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
41.215
Cevap
602
Favori
6.455.799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10391040104110421043
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: onurguner

quote:

Orijinalden alıntı: forzablackwhite

onur kendini parmağınla tatmin etmeye devam et sen,burada çok boş adam var bunlardan biri olmak sence nasıl bir duygu???kime uşaklık ediyorsun söyle,söylede sen değil kralın gelsin,artı seni parayla mı konuşturuyorlar varoş,ne kadar veriyorlarsa söyle ben 5 katını vericem gel benim camları sil:)))saç ektirdiğim belli fakat sen IQ su düşük biri olduğun için anlayamazsın aynı diğer savunduğun kamiller gibi,sende tam bir kamilsin,hayatın tam içindeyim sen o küçük beynini hiç yorma kafanda kalanlarıda dökersin sonra,herkes sizin ne mal olduğunuzu biliyor kamil rahat ol yani,artı benim gibi olabilseydin keşke en azından insan içine çıkacak yüzün olurdu klavye delikanlıları siziii.... @onurguner

demek sana özelden bi ton mesaj yağıyo ya :D ya bir taneside cıkıp niye demiyo şuraya evet forza haklıdır, bunca insan haksız, adamın savundugu bu diye. Kimse senin ne demek istediğini anlamıyo ki. spor yorumcuları gibi pozisyon ofsayt değildir bir tanesi çıkar hayır ofsayt der ilgiyi üstüne çeker. sende ilgi çektiğinimi sanıyosun. ne anlatmak istediğini sorunca sadece hakaret ediyon yok ıq düşük falan. kendin bile bilmiyon bu şahıslara zıt düşeyim diye ne konuşacağını. ona buna varoş de ancak seviyesiz. anan baban fransız göbeğinden galiba. seviyesiz insanlar sıkıştımı saldırır ya. sende o da yok sen sıkışmadan bile saldırıyon.

bie daha agzina eline saglik,
  • size tafsiye edilen yere gitmeyiniz benim bildiğim kötü ekimciler ayşe gül atila kaya kon hair ve diyer merdıven altıcılar bu iş cididir o donorü yok ettirirseniz venüse marsa gitseniz greft bulamazsınız bu iş cididir paranız az ise erteleyın bırıktırın adam akıllı garanti veren yere yaptırın sonra kalkamazsınız altından
    teknisyen arkadaşta kesinlikle dava acıp parasını alsın ve ciddi bir plastik ceraha düzeltme operasyonuna gırsın vucuttan takviye ile düzelir ama tam kafa deil sac cizgisi geriden alınacak sakaklar bos olacak bıraz a yasın geregı acıklıklar kalmalı umarım ıyı olur
  • Erbay- kullanıcısına yanıt
    oha bu senin yeni nickin mi foza efendi, eger bu kisi sen degilsen, ispatla 5 yil önce ekim yaptirdigima, azicik seref namus varsa bu iftirayi atiyorsan arkasindan ispatlayacaksin arkadas ?
  • yok hocam canın sağolsun ama seni gördükçe hep 50 yaşında olduğumu zannedecem : ))
  • ------------------------

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Tekniker__ -- 27 Şubat 2014; 3:23:33 >
  • erbay sen ne ayaksin ? FOZABLACKWHITE misin, baska birsey gelmiyor aklima, eger o degilsen insan iftira atarken biraz mantikli atar, ama sen ayni kisi oldugunu hemen belli ediyorsun, cünkü sende mantik yok, 5 yildir buraya takiliyormusum, nickimin üzerine basarsan, görürüsün ne zaman üye oldugumu, gecen sene subat ayinda, madem iftira attin subat ayindan önce bir mesajim yada resmim var mi ispatla, ikincisi beni servet terzilare benzetmissin, akrabasi falan demissin, benziyor demissin, olabilir insan insan benzer, sende belki recep ivedige benziyon diye akrabalik olur mu ? var mi böyle sama bir yorum, hadi bunu gecelim, eger servet terzilerle bir akrabaligim olsaydi benim gurbette ne isim olur, gider hastahanelrinin birinde calisirim, burda kaynak dumani cekmezdim cigerlerime, eger ben akrabasi olsaydim benden 3000 euro alirmiydi, sana faturayi göndereyim mi, yada buraya yükleyeim mi bakalim ne diyeceksin, ,
  • _Tekniker__ kullanıcısına yanıt
    Dostum çıksın diye minoxili abartmışsın omuzunda epey kıl çıkmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: canavarcafer

quote:

Orijinalden alıntı: maracanna

quote:

Orijinalden alıntı: canavarcafer

quote:

Orijinalden alıntı: maracanna

Arkadaşlar sizden ricam istanbulda en iyi eken yerler nere 2 3 doktor tavsiye verir misiniz önceki mesajlarımda dediğim gibi yanlarım açık sadece 2 3 cm civarı şöyle söyleyeyim iki yanıma toplam 100 150 saç lazım en fazla , ayrıca saç dökülmem pek yok önceden kullandıgım ilaçlar,ihmalsizlik ve stresten dolayı döküldü hatta yanlarıma bazen sarımsak sürüyorum tüyler çıkmaya başlamış ama uğraşmak istemiyorum bana ücreti ne kadar olur ekerler mi ayrıca çok açık yok ama ben biraz takıntılıyım...

parasını ver mezardan ölüyü çıkarır ona bile saç ekerler merak etme :D

ahaha doğru diyorsun bana ne kadara patlar acaba çünkü açık olan yerler yanlar sadece yukarda anlattıgım gibi

:D o önemli değil dostum benimde açıklık çok değildi 3000 tl ye ektirdim kafasında saç olmayan adam da 3500 tl ektiriyo benim ektirdiğim yerde.Genelde en ucuz yerlerde piyasa 3000 den açılıyor sonuçta adamın bir gününü alacaksın sen az da olsa açıklığın.Ama greft başına çalışan doktorlar var onlar ne ister bilmiyorum ama 100 150 saç dediğin saç senin hiçbirşey yani tenezzül edip ekmez greft başına çalışanlar ya da sabit bi fiyat söylerler.Ama 100 150 saç hiçbişe yani açklığın daha fazla ihtiyacı vardır kanımca :D

greft başına çalışan tavsiye edebileceğin bir doktor var mı ben 20 yaşında öğrenciyim vericeğim en fazla para 1000 liradır. Şimdi kimse ekmezse ne yapcam ben bilerek saçlarımı mı dökeyim sonra ektiriyim :d
  • arkadaslar bu forumda cakal dolu, belirli birkac firma bir kac doktor icin ucretle calisan bir sürü adam var burda, yemin ediyorum gecen sene 3 ay nerdeyse forumun hepsini okudum bir yere karar veremedim, sonra tesadüfen tv de bakdim mahmut tuncer esreworld de ekim yaptiriyor , kendi kendime düsündüm burasi iyi kaliteli bir yerki ünlü biri burayi tercih etmis diye, 1 hafta sonra gittim bende ayni ekipe yaptirdim, ve sonuc ortada , iyiki burdan karar vermemisim, zaten bu forumdan karar vermek cok zor, bir iki arkadas esteworld u kötülemis, ben doktor faruk beyde ekim yaptirdim, benim tam 1 yil oldu , ve iki arkadas beni 1 yildir takip ediyorlar saclarin nasil cikdigina baktilar , tatmin oldular gidip ektirdiler, benim sonuclarim ortada, reklam yapsam ne, yapmasam ne, kisacasi size tavsiyem canli örnek görmeden ektirmeyin,
  • hayrullah mercan H kullanıcısına yanıt
    Sana katılıyorum Hayrullah sana bes senedir burdasın diyen adam 14subatta üye olmuş cidden komedi beş senedir forumda üye olmuyor üye olduktan sonra her sayfada beş mesajı var yalnız esteword için ise aynı fikirde değilim başarılı ekimi yapan kişinin ekibi hangisi birebir aynı kişiler olduğunu sağlamak için ektiren biri ile gitmek lazım
    ARKADASLAR BU SAHSIN NICKININ ÜZERINE BASIN VE NE ZAMAN ÜYE OLDUGUNU GÖRÜN ; YORUMU SIZE BIRAKIYORUM
  • hayrullah mercan H kullanıcısına yanıt
    13 subatta 2014 de üye oluyor, ve ilk hemen bana saldiriyor, bu kadar insan varken, fozoblackwhite den baska biri olabilir mi, ? senin gercekten akli dengen yerinde degil, hic mi calismiyor beynin, ?.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayrullah mercan -- 18 Şubat 2014; 23:10:10 >
  • Teşekkür ederim Hasan inşallah daha iyisi senin olur..keşke olmasaydı fark ama maalesef var, belki saçlar uzayınca belli olmaz herşeyi zaman göstericek.
  • winday W kullanıcısına yanıt
    arkadasim bu adam fozoblackwhite, ya dengesiz, ne yaptigini bilmiyor, 2 ay önce resim paylastim, fozo nickiyle 4 ay yasakliydi giremiyordu, sabahin saat 5 de,istanbullu nikiyle üye ouyor ve ilk mesajinda beni reklamcilikla sucladi,sonra aynen böyle dedi, 8 aydir forumu uzaktan takip ediyorum, simdi istanbullu nickiyle süresiz yasaklandi, fozoblackwhite nickiyle de yazamiyor 14 subatta üye oluyor gene bana saldiriyor bu kadar insanin icinde, ya bu gecmisi unutuyor yada kafa iyiken böyle yapiyor, normal bir insan böyle bir komedi yapar mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayrullah mercan -- 18 Şubat 2014; 23:28:39 >
    Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi oluyorsun başka forumlardan gelip beş senedir buralarda olup insanlara iyi öneri yada yardımcı olabileceğin bir tane mesajın yok hep eleştiri forumu karıştıran yeterince kişi var o yüzden dünya kadar radyo televizyon varken bu forumdanüç beş adam kandırmaya çalışan serefsiz varsa bilsinki boşuna vakit kaybediyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayrullah mercan

ARKADASLAR BU SAHSIN NICKININ ÜZERINE BASIN VE NE ZAMAN ÜYE OLDUGUNU GÖRÜN ; YORUMU SIZE BIRAKIYORUM

dostum dur bakalım hemen çamur atma biz bi kaç arkadas baska bi forumdan geldik sırf oyunlarını bozduk sehtekarlıklarını ortaya cıkardık diye banlandık hepimiz. erbay ı iyi tanırım zamanla sen de tanırsın ve o birsey diyorsa elbet verdır bi bildiği seni de tanıcaz zamanla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BenjaminButtonn -- 18 Şubat 2014; 23:20:56 >
    ben sana dedimki madem iftira atiyorsun, adam gibi ispatlayacaksin, yillar önce ektirdigimi ispatlayacaksin, ispatlayamazsan serefsizsin ? benim ne zaman ektirdigim elimde fatura var, mühürlü, tarihli, buraya zoomlayip eklersen ne yapacagini merak ediyorum, hadi bekliyorum ispatla
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayrullah mercan

ben sana dedimki madem iftira atiyorsun, adam gibi ispatlayacaksin, yillar önce ektirdigimi ispatlayacaksin, ispatlayamazsan serefsizsin ? benim ne zaman ektirdigim elimde fatura var, mühürlü, tarihli, buraya zoomlayip eklersen ne yapacagini merak ediyorum, hadi bekliyorum ispatla

dostum ekle madem görelim biz de ikide birde eklicem deyip durucagına
  • ha forumda desifre oldunuz, ekmek cikmadi size simdide burdan mi sansinizi deniyecekseniz, siz cetemisiniz ? sana birsey söyliyim burdaki insanlar sizin bos laflariniza inanmaz, adam gibi resim eklersiniz sonra yazarsiniz, bende merak ediyorum bunlar nerden cikti diye,
  • erbay denen önce attigi iftirayi ispatlasin bekliyorum, sonra ekliyecegim, hadi bekliyorum
  • 
Sayfa: önceki 10391040104110421043
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.