Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (1042. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
41.214
Cevap
602
Favori
6.457.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10401041104210431044
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: maracanna

quote:

Orijinalden alıntı: canavarcafer

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: canavarcafer

quote:

Arkadaşlar sizden ricam istanbulda en iyi eken yerler nere 2 3 doktor tavsiye verir misiniz önceki mesajlarımda dediğim gibi yanlarım açık sadece 2 3 cm civarı şöyle söyleyeyim iki yanıma toplam 100 150 saç lazım en fazla , ayrıca saç dökülmem pek yok önceden kullandıgım ilaçlar,ihmalsizlik ve stresten dolayı döküldü hatta yanlarıma bazen sarımsak sürüyorum tüyler çıkmaya başlamış ama uğraşmak istemiyorum bana ücreti ne kadar olur ekerler mi ayrıca çok açık yok ama ben biraz takıntılıyım...

parasını ver mezardan ölüyü çıkarır ona bile saç ekerler merak etme :D

ahaha doğru diyorsun bana ne kadara patlar acaba çünkü açık olan yerler yanlar sadece yukarda anlattıgım gibi

:D o önemli değil dostum benimde açıklık çok değildi 3000 tl ye ektirdim kafasında saç olmayan adam da 3500 tl ektiriyo benim ektirdiğim yerde.Genelde en ucuz yerlerde piyasa 3000 den açılıyor sonuçta adamın bir gününü alacaksın sen az da olsa açıklığın.Ama greft başına çalışan doktorlar var onlar ne ister bilmiyorum ama 100 150 saç dediğin saç senin hiçbirşey yani tenezzül edip ekmez greft başına çalışanlar ya da sabit bi fiyat söylerler.Ama 100 150 saç hiçbişe yani açklığın daha fazla ihtiyacı vardır kanımca :D

greft başına çalışan tavsiye edebileceğin bir doktor var mı ben 20 yaşında öğrenciyim vericeğim en fazla para 1000 liradır. Şimdi kimse ekmezse ne yapcam ben bilerek saçlarımı mı dökeyim sonra ektiriyim :d

valla 1000 liraya eken adama sen ektirme zaten :D 1000 lira ile olmaz öğrenciliğin bitmesini bekle bence hem öyle 100 150 tellik diyorsun 150 nedir be 2 günde dökülen saç :D eğer sorunun gerçekten 150 tel ise çözümün ekimde değil psikologdadır takıntın var demektir :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: winday

Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi oluyorsun başka forumlardan gelip beş senedir buralarda olup insanlara iyi öneri yada yardımcı olabileceğin bir tane mesajın yok hep eleştiri forumu karıştıran yeterince kişi var o yüzden dünya kadar radyo televizyon varken bu forumdanüç beş adam kandırmaya çalışan serefsiz varsa bilsinki boşuna vakit kaybediyor

agzina eline saglik,
  • yahu sen bu forumu takip ettiğine emn misin? bak bakalım uye oldugumdan beri süpheli ne yazmsım kimi övmüşüm göster bana? ben tedavi uyguluyrum ekimle işim yok zaten varsa yardım isteyen arkadas yardmcı olmak için geldim bu foruma ve de baskalarının bilgilerinden faydalanmak için. ne cetesi ne desifre olması. ki kavga etmeyi hiç sevmem konusurken uslubuna dikkat et lutfen saygı cercevesnn dısına cıkma
  • peki ayni cete degilseniz, ben erbay denen densizin attigi iftirayi ispatlamsini bekliyorum, sen ne diye ortaya giriyorsun, ? bu ne tesadüf ya sende 14 subat 2014 de üye olmussun, olaylar olaylar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayrullah mercan -- 18 Şubat 2014; 23:35:33 >
  • winday W kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar saç ekimi bir cok objeyi barındıran bir obje önce kendiniz iyi olacağına inanacaksınız gerisi hikaye çok para vermek başarılı sonuç alacağınızı garantilemez tabiki bir sanat işidir el becerisi olmayan kişi profesör bile olsa sonuç değişmez kaldıki tıp da saç ekimi diye bir bölüm yok herkes bir sekilde bu işlere başlıyor ama kafa gibi önemli bir organda işlem yapılırken olabilecek bir aksilikte basınızda bir doktor olması sizin hayatınızı kurtarır mesala üç ay önce Amerikan aktör ferrarinin. İçinde yanıp öldü çok para verdiğin zaman her seyi garanti altına alıyor değilsin kaldıki saç ekiminde kişinin dolaşım sistemi alınan saçın kalitesi derinin kalınlılığı yaşam biçimi gibi faktörler var size tavsiyem önce bu saç ekimini kafanızda bitirin greft başına 3euro alan kişilerin bile ekimlerine bakın hepsi mi başarılı internette bakın görün ya kardeşim ben sansımı denemek istiyorum deyip uygun gördüğünüz yerde gönül rahatlıyla yaptırın yada tereddüdünüz varsa kılda keramet olsa dötte çıkmaz deyip hayatınızı mutlu mesut yaşayın ama iki arda bir derede kalmayın
  • ............. FiLiM iCiNDE FiLiM ,,,,,,,,,,,ben 10 gündür buraya girmiyorum, sizde yeni üye olmussunuz,neden bu kadar reklamcinin cakalin icinde benle ugrasiyorsunuz, ? fozoblacwihite sen akli dengen yerinde olmadigina eminim, cocuk gibi hemen kendini ele veriyorsun, suc bende sana uyup sana cevap yetisdiriyorum,
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayrullah mercan

ha forumda desifre oldunuz, ekmek cikmadi size simdide burdan mi sansinizi deniyecekseniz, siz cetemisiniz ? sana birsey söyliyim burdaki insanlar sizin bos laflariniza inanmaz, adam gibi resim eklersiniz sonra yazarsiniz, bende merak ediyorum bunlar nerden cikti diye,

çeteyiz biz kanka heryerden kovuluyoruz en son yazıştığımız forumda da gür saçlı bir çocuk tespit edip çocugu tenhada kıstırıp karnını deşip kalbini yedik saçımız çıksın diye sitenin adminide bunu farkedip bizi forumdan uzaklaştırdı :D ama sen çok zekiymişsin hemen anladın kötü niyetli insanlar oldugumuzu.
  • Arkadaşlar doktorla bugün son görüşmemi yaptım ve bana Xpecia Tablet kullanmamı söyledi ilk 1 ay sabah akşam 2. aydan itibaren sadece akşamları bir adet. Nette biraz araştırma yaptım ve ilacın yan etkisinin jinekomasti yaptığını okudum, bu beni biraz korkuttu. kullanıpta memnun kalan var mı? Tavsiye edermisiniz, yoksa başka ilaçlara mı yönelsem..
  • Erbay- kullanıcısına yanıt
    en kısa sürede onla görüşecem beklemenin anlamı yok
  • hayrullah mercan H kullanıcısına yanıt
    arkdaşlar sakin olun sizin iftira attığınız insnalar başka bir forumda bu sizin bahsettiğiniz düzenbazlıkları ortaya çıkardıkları için banlanıpta buraya gelen saygıdeğer bilgili tecrübeli insanlardır,onlar siz daha buralara gelmeden önce başka forumlarda bu işin içindeydiler,onlar kimseye hizmet etmez onlar daima kendisi gibi mağdurların yanındadır bunu zmanala anlayacaksınız onların reklamcı falan olmadığını göreceksinizi emin olun
  • quote:

Orijinalden alıntı: winday

Sana katılıyorum Hayrullah sana bes senedir burdasın diyen adam 14subatta üye olmuş cidden komedi beş senedir forumda üye olmuyor üye olduktan sonra her sayfada beş mesajı var yalnız esteword için ise aynı fikirde değilim başarılı ekimi yapan kişinin ekibi hangisi birebir aynı kişiler olduğunu sağlamak için ektiren biri ile gitmek lazım

Arkadaşım sen bayağıdır burda takılıyorsun,görüyorum,insanda hiçmi gözlem yeteneği olmaz,bak bakalım son günlerdeki mesaj sayılarına,sırf bugünkü yorum trafiğine bir bak,daha düne kadar iki kişi karşılıklı küfürleşiyorlardı,sayfanızın sonu gelmişti,o forza dediğiniz adamı iki mesajla susturduk,adam diyordu zaten hoşlarına gidiyor diyede inanmamıştık,bu lafım sana değil winday,şimdi forza gelsin diye çabalayanlar var.acep nedendir...
    Erbay sahte nickli bir adam değil,kafanızı şu ana kadar kuma gömüp sadece buraya takılı kalmamış olsaydınız,erbayın kim olduğunu tanırdınız..
    Biz başka bir forumdan geldik,buraya daha önce üye olmamış olsakta,bu sayfayı biliyor ve takip etmişliğimiz vardı,saç ekimiyle ilgilenipte buraya bakmayan hiç yoktur zaten,ayrıca Hayrullah Mercan sen saç ekimi aleminin en ünlü yüzüsün,belki farkında değilsindir,sokakta falan seni burdan tanıyanlar çıkmıyormu?

http://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=3661.0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reciproc -- 5 Nisan 2018; 0:55:29 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cafer kopardın beni :D:D fazla tenhalarda dolaşmaya gelmiyor desene. :) Konu gene dağıldı gitti..yaw ne çetesi, ne grubu..adamlar başka forumdan gelmişler burda ne güzel paylaşım yapıyolar daha ne istiyosunuz!
  • quote:

Orijinalden alıntı: .CasanovA

Arkadaşlar doktorla bugün son görüşmemi yaptım ve bana Xpecia Tablet kullanmamı söyledi ilk 1 ay sabah akşam 2. aydan itibaren sadece akşamları bir adet. Nette biraz araştırma yaptım ve ilacın yan etkisinin jinekomasti yaptığını okudum, bu beni biraz korkuttu. kullanıpta memnun kalan var mı? Tavsiye edermisiniz, yoksa başka ilaçlara mı yönelsem..

xpecia tableti sırf biotin için kullanıyosan solgar biotine geç yok içeriği için kullanıyorsan medobiocomplex-e kullan.Xpecia kullanıp memnun kalan pek yok yanetkiyi görende var.Medobiocomplex-e kullanıcı yorumları daha olumlu.Sen yinede tüm forumları dolan kullanıcı yorumlarına bak öyle karar ver.Ama düzgün besleniyosan biotin dışındakiler hava cıva ama biotinin faydasını hertürlü görürsün.Tabi ilacı kullanmayı bıraktığın zaman etki geçior bunu da göz önüne al ömürlük ilaçlar bunlar kullandım geçti gitti yok.Ve son olarak amaccın saç çıkarmaksa eğer hiç uğraşma saç falan çıkarmaz.
  • quote:

ha forumda desifre oldunuz, ekmek cikmadi size simdide burdan mi sansinizi deniyecekseniz, siz cetemisiniz ? sana birsey söyliyim burdaki insanlar sizin bos laflariniza inanmaz, adam gibi resim eklersiniz sonra yazarsiniz, bende merak ediyorum bunlar nerden cikti diye,

Kardeşim ben fotolarımı yükledim, üç sayfa önce olması lazım,sen biraz şöyle son üç beş sayfayı biraz oku sonra gel yorum yap,ne garip adammışsın sen yahu,neyin mücadelesini veriyorsun,az sessiz ol biraz,senin bildiğin eski sayfa değil artık burası,ona göre yazarsan seviniriz,kavga gürültü sevmiyoruz biz,mağdurmu oldun?hakkını kavga etmeden sataşmadan ara....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reciproc -- 5 Nisan 2018; 0:55:52 >
  • quote:

Arkadaşlar doktorla bugün son görüşmemi yaptım ve bana Xpecia Tablet kullanmamı söyledi ilk 1 ay sabah akşam 2. aydan itibaren sadece akşamları bir adet. Nette biraz araştırma yaptım ve ilacın yan etkisinin jinekomasti yaptığını okudum, bu beni biraz korkuttu. kullanıpta memnun kalan var mı? Tavsiye edermisiniz, yoksa başka ilaçlara mı yönelsem..

Sen serdar gökreme ektirmemişmiydin,expecia tavsiye etmesine şaşırdım doğrusu,benim bildiğim pek tavsiye etmiyor bu tür ilaçları,bana medibiocomplex tavsiye etmişti...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reciproc -- 5 Nisan 2018; 0:56:12 >
  • Reciproc kullanıcısına yanıt
    Evet ona ektirmiştim. bugün whatsapp dan o ilacın ismini yazdı ve onu kullanmamı söyledi.
  • quote:

peki ayni cete degilseniz, ben erbay denen densizin attigi iftirayi ispatlamsini bekliyorum, sen ne diye ortaya giriyorsun, ? bu ne tesadüf ya sende 14 subat 2014 de üye olmussun, olaylar olaylar

Bu nedir yahu,bu ne tesadüf diye yazmış adam
    Balıklama her konuya atladığının göstergesi işte,gergedan hızıyla ilerliyosun bu konuda ha gayret,başaracaksın
    Sen en iyisimi buraya bir daha yazma,misyonun dolmuş senin,varsa yeni birşey yazıver bir zahmet,hem zaten konuları okumadan yazıyorsun,biz sevmiyek böyle kullanıcıları,hani insan bir fotomuza yorum yapar,oda yok..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reciproc -- 5 Nisan 2018; 0:56:30 >
  • canavarcafer C kullanıcısına yanıt
    Daha kullanmadım, ama başlamayıda düşünmüyorum an itibari ile. Beslenlememe çok dikkat ediyorum spor yaptığım için. o zaman biotine başlıyayım hayırlısıyla..saç çıkarmak değil amacım ekim dışındaki saçlar gitmesin yeterli. :)
  • quote:

Evet ona ektirmiştim. bugün whatsapp dan o ilacın ismini yazdı ve onu kullanmamı söyledi.

Bende whatsup tan mesaj atıyorum arada,banada medibiocomplex kullamamı söyledi,minoxili önermedi,iki ay sonra başlayalım dedi ama ben ilk bir aydan sonra başladım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reciproc -- 5 Nisan 2018; 0:56:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erbay-

sus la koparttin beni kaynak dumani)))))))))))))) ya olm yazimdada belirttigim gibi günahini almak istemem yüzde yüz emin degilim ama reklam araci olarak kullaniliyor olabilir dedim ayrica benzetme konusunda sözlerimin arkasindayim, tip olarak servet terzioglunun tik demisin burnundan düsmüsün inanilmaz bir benzerlik var hemde öyle az degil ayrica senin resimlerine bakan cogu insan seni önceden kel saniyor oysa öyle degil senin önlerden gitmis hepsi bu . Tipin servete cok benziyor kardes ayrica akrabasisin diye sanada kaymak yedirecek diye bir kural yok, cem yilmazinda teyzesi ve cocuklari almanyada yasiyolar hemde esek gibi fabrikada calisiyolar. Servet Terzioglunun akrabasi oldun diye seni sirketin basina patronmu yapacakti,,ayrica forza foza moza degilim ben,,yillardir bu forumu disardan okuyan ve senide bayadir gören biriyim

senin ahlaksiz oldugun her halinden belli, fabrikada calisip kaynak dumani cekmek cok mu komik, alin terimle para **** senin gibi burda dala vera cevirmiyorum
  • 
Sayfa: önceki 10401041104210431044
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.