Şimdi Ara

EN İYİ PSP MODELİ HANGİSİ ARKADAŞLAR YARDIM EDİN (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
2
Favori
39.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • versiyonuna dikkat ettikten sonra sorun yaratmaz for ever psp 3000
  • quote:

Orijinalden alıntı: G-Vo

quote:

Orijinalden alıntı: XeeZ

quote:

Orijinalden alıntı: G-Vo

quote:

Orijinalden alıntı: XeeZ

@BERGX,

Bırak yazımı, kalınlaştırdığın cümlenin tamamını okuma zahmetine girmemişsin.

Paşa gönlün bilir ama psp 3000'in olur da brick olursa ( ki büyük ihtimal en az bir kez olur , psp ustaları misal Dark_Alex bile kaç psp brick etti)
    elinde sadece vitrinine süs koyabileceğin psp kalır. Pandorası çıkana kadar çaresi için netin başında sabahlarsın. PSP 3000'i brick olup da bir yıla yakın bekleyen arkadaşım var. Umudu kesti tabi. Bir heves 3000 alırsın, ''iyi iyi kırılıyo ya hem uyku modunda tutuyom sürekli'' türünde Polyannacılık oynarsan elinde hurda aletle kalırsın.

3000'e de, Go'ya da aynı oyunlar çıkıyor. 2000 şu an en rahat kırılabilen model. İstersen zevkine aç-kapa yaparsın bir saat, versiyon gitmez.

PSP'im brick ve 3000le aynı anakart. Ne demek olduğunu bilirim. Bir anda pspsiz kalmaz ne demek bilmeyenler susup otursun lütfen.

dün itibariyle bende cfw'li psp 3004 aldım. acaba bahsettiğiniz şekilde brick olmaya sebep veren işlem nedir? ona göre biz de dikkat edelim.

Flash0 dosyalarına -ASLA- dokunmayın.Anakartınızı ve modelinizi öğrenin, versiyon atacağınız zaman ''300X model pspler yüklemesin'' ibarelerine dikkat edin. Versiyon yükseltirken şarjınız mümkünse full dolu olsun ve işlem yarıda kalmasın. Ptf uzantılı temaları atarken dikkatli olun. Bu kadar.

cihazı khalkedon'dan aldım veriyonuyla falan uğraşmam, açmadığı oyun olursa zaten araştırırım eğer yeni cfw varsa gider yükletirim. Yanlız şu Flash0 olayında şüphelerim var. Data kablosu kullanıyorum, gizli dosyaları da göster diyorum ancak öyle dosya/klasör'e raslamadım. Tam yeri nerdedir? nasıl ulaşılır?

Recoveryden Toggle Flash0 dersen ulaşabilirsin ancak. Benden size tecrüblei insan tavsiyesi:

Recoveryde plugins dışında iş yapmayın. Başa bela arkadaş.

• iyi ozaman yanlışlıkla ulaşılıp bozulacak bi yerde değilmiş. bide şu tema olayı. tema falan yüklemiyorum ama wallpaper kullanıyorum. ChickHENklasörüne dokunmadan ayrı bi klasöre atıyorum wallpaper'ları. biyerde pictures klasörüne hiçbir resim atmayın diye okumuştum ama o bir problem olur mu acaba?
  • Şu anda en stabil ve sorunsuz olanlar 2000 serisi kalıcı yazılımlı modeller. kapatıp açsanda aynı şekilde yazılım gitmiyor vs. oyun oynuyosun diyelim kapat psp yi yedek bataryanı tak yola devam et. yazılımın silinmiyor. ekran bakımından 3000 biraz daha iyi ama onda da psp yi her kapattığında yazılım gidiyor psp yi kapatmassanda sürekli uyku modunda kalıyor içine elektrik gidiyor . 1 ay kullanmadın diyelim ne olacak. yazılım gitsin yeniden kurarım diyenler cfw yüklemi işlemi sırasında sorun çıkarsa sonucu BRICK yani hurda . her psp kapandığında bu riski almak akıl işi değil .bunlarıda düşünmek lazım .biranda psp siz kalmak düşünmek istemiyorum.
  • arkadaşlar 2000 serisinin tamamı kırılabiliyor mu? son üretimlerin kırılamadığını duymuştum. gittigidiyor'dan 2000 serisi alsam cfw atamama olasılığı var mı?
    orjinal orjinal elimde patlamasın.
  • en iyi psp slim 2000dir.Çünkü en büyük sorunlarda bile tamir edilmesi kolay,ve diğer modellere göre daha iyi kırılan bi model.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdmkrdnz

arkadaşlar 2000 serisinin tamamı kırılabiliyor mu? son üretimlerin kırılamadığını duymuştum. gittigidiyor'dan 2000 serisi alsam cfw atamama olasılığı var mı?
    orjinal orjinal elimde patlamasın.

TA-088v3 kodlu anakarta sahipse kırılmıyor (yeni PSP 3000 ler gibi geçici CFW yapmak mümkündür belki sormak lazım)
  • TA-088v3 eğer bu anakarta sahipse 5.03 m33 hen yüklerseniz chicken ile kırılır.Kalıcı cfw yok cfo var diye biliyorum yanlışsa düzeltin.
  • En iyi 2000 falan değildir. 2000 ile 3000 arasında bariz bi görüntü kalitesi farkı var. 3000 ler tam kırılamıyo diyosunuz ama zaten ne yaparsanız yapın zaten PSP kendini kapatmıyo uyku moduna alıyo. Şarjı bitse bile uyku moduna alıyo(açıp oyuna devam ederseniz tam biter şarj PSP kapanır). Hadi kapandı versiyon gitti diyelim versiyonu geri getirmek 10 sn sürer. 3000 lerde 5.03 ün üstü versiyonlar kırılamıyo diyebilirsiniz ama 3000 anakartına sahip 2000 lerde var doğal olarak bazı 2000 lerde de 5.03 ün üstü kırılamıyor.

Katılan olur olmaz herkesin düşüncesi farklıdır. Benim düşüncem böyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysff_srdr

En iyi 2000 falan değildir. 2000 ile 3000 arasında bariz bi görüntü kalitesi farkı var. 3000 ler tam kırılamıyo diyosunuz ama zaten ne yaparsanız yapın zaten PSP kendini kapatmıyo uyku moduna alıyo. Şarjı bitse bile uyku moduna alıyo(açıp oyuna devam ederseniz tam biter şarj PSP kapanır). Hadi kapandı versiyon gitti diyelim versiyonu geri getirmek 10 sn sürer. 3000 lerde 5.03 ün üstü versiyonlar kırılamıyo diyebilirsiniz ama 3000 anakartına sahip 2000 lerde var doğal olarak bazı 2000 lerde de 5.03 ün üstü kırılamıyor.

Katılıyorum sana. Özellikle 3000 serisinin ekranı çok daha canlı renk derinliğine sahip. 3000 ve 1000/2000 makinaları yan yana gördükten sonra kararınızı verin derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fatz

quote:

Orijinalden alıntı: ysff_srdr

En iyi 2000 falan değildir. 2000 ile 3000 arasında bariz bi görüntü kalitesi farkı var. 3000 ler tam kırılamıyo diyosunuz ama zaten ne yaparsanız yapın zaten PSP kendini kapatmıyo uyku moduna alıyo. Şarjı bitse bile uyku moduna alıyo(açıp oyuna devam ederseniz tam biter şarj PSP kapanır). Hadi kapandı versiyon gitti diyelim versiyonu geri getirmek 10 sn sürer. 3000 lerde 5.03 ün üstü versiyonlar kırılamıyo diyebilirsiniz ama 3000 anakartına sahip 2000 lerde var doğal olarak bazı 2000 lerde de 5.03 ün üstü kırılamıyor.

Katılıyorum sana. Özellikle 3000 serisinin ekranı çok daha canlı renk derinliğine sahip. 3000 ve 1000/2000 makinaları yan yana gördükten sonra kararınızı verin derim.

Bu resim her şeyi anlatıyo. Üstteki 2000 , alttaki 3000

EN İYİ PSP MODELİ HANGİSİ ARKADAŞLAR YARDIM EDİN

Keşke parlaklık oranını biraz daha artırabilsek gerçekten daha güzel olurdu.

• Evet. Kendi PSP mi arkadaşımın yeni aldığı PSP 3000 ile yan yana kıyasladıktan sonra gördüm bende farkı. O yüzden sattım kendi konsolumu. 3000 alıcam yakında. PSP yi sadece oyun amaçlı değil, video/film için kullanan varsa kesinlikle 3000 serisini tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatz

Evet. Kendi PSP mi arkadaşımın yeni aldığı PSP 3000 ile yan yana kıyasladıktan sonra gördüm bende farkı. O yüzden sattım kendi konsolumu. 3000 alıcam yakında. PSP yi sadece oyun amaçlı değil, video/film için kullanan varsa kesinlikle 3000 serisini tavsiye ederim

Aynen katılıyorum ben de genelde film izliyorum pek fazla oyun oynamıyorum. PC de 19" monitörde film izlemiyorum PSP de izliyorum gerçekten güzel oluyo.
  • PSP Fat veya PSP Slim alsan işini görür bence, aralarında çok büyük bir fark yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maximum_Carnage

PSP Fat veya PSP Slim alsan işini görür bence, aralarında çok büyük bir fark yok.

Ağırlık açısından bayağa fark var. Slim kullandıktan sonra elime aldığım Fat kütük gibi geldi
  • 3000 lerde kapatıldığında yazılım kurmak için tekrar hen ve cfw işlemi gerekiyor . ve bunlarda her seferinde beraberinde BRICK tehlikesini taşıyor . ekran biraz daha parlak diye bence bu risk alınmaz . 2000 lerde pandora uygulanan model varsa elinizde BRICK ten korkmanıza gerek kalmaz . çünkü 10dk içinde konsol eski haline dönüyor.3000 lerde ekran parlaklığını en yükseğe ayarlasanda güneşli hava varken dışarıdaysan ekran zor gözüküyor. yani işte avantaj ve dezavantajları bu şekilde. sonuçta kişi kendisi seçecek konsolunu .ister risk alır ister rahatı ve güvenliği seçer .
  • Bi alıp oyun oynıcaz altı üstü amma sorunlu bişeymiş ya bu konsol olayı. Gözünü seviyim PC'nin. Onu yapma sunu yapma bunu alma sunu al. Resmen sorundan geçilmio
  • bende psp almak istiyordum fakat burdakileri okuyunca kafam çok karıştı bu versiyon olayında. anladığım kadarıyla psp 3004 alırsak ve bu cihaz kapanırsa o zaman versiyonu gidiyor. versiyon atarken de hurdaya çıkma olasılığı mevcut. ama 2000 serisinde bu dert yok. peki 2000 ve 3000 serilerini kıyaslarsak ekran haricinde donanım aynı mı?, 2000 ve 3000 aynı oyunları açabiliyor mu ? oyun ayırt etme gibi bir durum varmı ? mesela 3000 de çalışıp ta 2000 de çalışmama gibi. benim tek isteğim bana sorun çıkarmasın oyun atıyım oynıyım tema falan filan la işim olmaz hiç.
  • psp slim 3000
  • psp fat
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.