Şimdi Ara

EN İYİ PSP MODELİ HANGİSİ ARKADAŞLAR YARDIM EDİN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
2
Favori
39.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Psp Fat
    Psp Slim 2000
    Psp Slim 3000

PSP ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM AMA EN KALİTELİ EN DAYANIKLI SAĞLAM PSP MODELİ HANGİSİ TAM OLARAK YAZARMISINZ ACABA ?

• Bence 2004

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thuglife -- 3 Şubat 2010; 22:45:28 >
  • peki ndn 2000 kardeşim ve 2004 var 2003 2006 modelleri felan var bunlardan hangisi yani açıklarmısın biraz
  • PSP 1000 (Fat) ve PSP 2000 (Slim) kullandım. 2000 serisi 1000'e göre daha estetik bir tasarıma sahip. 2000 de oyunların yüklenme süresi 1000'e göre biraz daha kısa (Fat PSP 32 MB sistem belleğine (RAM) sahipken, 2000 serisi Slim'ler 64 MB RAM'e sahip). CPU ise tüm makinalarda (1000, 2000, 3000, Go) aynı.

Bir arkadaşım 2 hafta önce 3000 aldı. 1000 ile kıyaslandığında ekranı çok daha kaliteli (renk paleti). Dahili mikrofonu var üzerinde. Arkadaki UMD sürücü üzerindeki çemberin ince olmasıda daha çekici yapmış aleti. Ve PSP 3000 lerde artık kırılabildiği için benim tavsiyem PSP 3000 yönünde.

Ayrıca 2003, 2004 ve 2006 aynı PSP lerdir (Slim). Sondaki 2,3,4,5,6...vs rakamları bölge kodudur (PSP 2003: United Kingdom, PSP 2001: Canada/America, PSP 2000: Japan). Aynı rakamlandırma PSP 1000 ve PSP 3000 serisi içinde geçerlidir (Örnek: PSP 1005, PSP 3004)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fatz -- 1 Şubat 2010; 1:27:27 >

• Psp Slim 3000
  • Peki Beyler örnegin PSPden Skype Girdik PCde Skype ta online olan biriyle konusabiliyormuyuz yoksa psp sartmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatz

PSP 1000 (Fat) ve PSP 2000 (Slim) kullandım. 2000 serisi 1000'e göre daha estetik bir tasarıma sahip. 2000 de oyunların yüklenme süresi 1000'e göre biraz daha kısa (Fat PSP 32 MB sistem belleğine (RAM) sahipken, 2000 serisi Slim'ler 64 MB RAM'e sahip). CPU ise tüm makinalarda (1000, 2000, 3000, Go) aynı.

Bir arkadaşım 2 hafta önce 3000 aldı. 1000 ile kıyaslandığında ekranı çok daha kaliteli (renk paleti). Dahili mikrofonu var üzerinde. Arkadaki UMD sürücü üzerindeki çemberin ince olmasıda daha çekici yapmış aleti. Ve PSP 3000 lerde artık kırılabildiği için benim tavsiyem PSP 3000 yönünde.

Ayrıca 2003, 2004 ve 2006 aynı PSP lerdir (Slim). Sondaki 2,3,4,5,6...vs rakamları bölge kodudur (PSP 2003: United Kingdom, PSP 2001: Canada/America, PSP 2000: Japan). Aynı rakamlandırma PSP 1000 ve PSP 3000 serisi içinde geçerlidir (Örnek: PSP 1005, PSP 3004)

yardımcı oldugun için teşekürederim kardeşim 3000 modeli kırıldıgını biliyorum ama açıp kapandıktan sonra tekrar kırılması gerekiyo diye biliyorm

• quote:

Orijinalden alıntı: davil_erkan

quote:

PSP 1000 (Fat) ve PSP 2000 (Slim) kullandım. 2000 serisi 1000'e göre daha estetik bir tasarıma sahip. 2000 de oyunların yüklenme süresi 1000'e göre biraz daha kısa (Fat PSP 32 MB sistem belleğine (RAM) sahipken, 2000 serisi Slim'ler 64 MB RAM'e sahip). CPU ise tüm makinalarda (1000, 2000, 3000, Go) aynı.

yardımcı oldugun için teşekürederim kardeşim 3000 modeli kırıldıgını biliyorum ama açıp kapandıktan sonra tekrar kırılması gerekiyo diye biliyorm

Dogru Biliyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: davil_erkan

quote:

Hayır açıp kapattıktan sonra tekrar kırılması gerekmiyor. PSP yi kapatırken tam kapatmak yerine uyuma moduna almanız gerekiyor. Böylece Custom FW gitmiyor. Eğer olurda tam kapatırsanız ve CFW giderse (orjinal versiyon geri gelirse) bile PSP nin menüsünden ufak bir işlem ile (en fazla 30-40 saniye sürüyor) tekrar CFW yi yükleyebiliyorsun. 9 yaşındaki çocuk bile çok rahat kullanıyor kırılmış 3000'i

Kesinlikle 3000 almalısın

(Aldığın satıcı anlatır zaten 3000 için gerekli bilgileri)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fatz -- 2 Şubat 2010; 11:52:29 >

• ole uyku modu ac kapa islem yap . gereksiz bence en iyisi en yenisidir tabi ama kirilabilir pspler icinde en kullanisli olani 2000ler bunuda kabul etmek lazim
  • Uyku modu ile tam kapatma arasında kullanım açısından bir fark yokki. Ben PSP 2000 kullanırkende uyuma modunda tutuyordum zaten aleti. Kullanım açısından herhangi bir zorluk çekeceğini sanmıyorum.
  • Olay 3000lerdeki kolay kırılabilme değil. Brick olduğunda dönüşü olmaması.

Brick olduğunda alet tam anlamıyla hurdaya çıkacağı için elinden anakart değiştirmek dışında bir şey gelmez. Bunun da fiyatı 150 lira civarında.

Fat al, ama kırılamayan slimlerden alma. İlk seri 2000lerden bulursan al yoksa uzak dur. Sağlıklı olarak onlar kırılabiliyor bir tek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XeeZ

Olay 3000lerdeki kolay kırılabilme değil. Brick olduğunda dönüşü olmaması.

Brick olduğunda alet tam anlamıyla hurdaya çıkacağı için elinden anakart değiştirmek dışında bir şey gelmez. Bunun da fiyatı 150 lira civarında.

Fat al, ama kırılamayan slimlerden alma. İlk seri 2000lerden bulursan al yoksa uzak dur. Sağlıklı olarak onlar kırılabiliyor bir tek.

yok bnce tetris alsın hiç sorun cıkarmaz..

ne fati ne 2000 'ni sorun cıkarmı nolucak aman diye bakarsak olaya hıcbısey alamayız psp go kırıldı ama psp 3ooo gıbı oyun oynatamıyor yazılımı tamamlanamadı psp go iso oynatsaydı psp go al kesınlıkle derdım ekranı sadece 1cm kucuk oda oynarken hıssetmyosun bıle

ama bıkac ay beklemek lazım psp go için

oyuzde en son ve en ıyısı olan goruntu kalıtesı ıncelık vss suan 3000 serisi(psp go dısında) netten oyunda ındırıp oynanabılıyor fıyatlarıda kırılmıs halde 8gblık kartla beraber 360--400cıvarı

http://www.sahibinden.com/sifir_slim_psp_3000_ler_burada-54WQQaXQQ19473985WQQpXQQdisplayitem

http://www.sahibinden.com/psp_3000_sok_fiyata_ustelik_yazilimi_bedava-05WQQaXQQ14411848WQQpXQQdisplayitem

http://www.sahibinden.com/garantili_sifir_psp_3000_bedava_yazilim_binlerce_oyun-84WQQaXQQ15854851WQQpXQQdisplayitem

bunlar bilinen psp satıcıları sıfır ve kırılmıs sekılde sana yolluyorlar arayıp konusabılır bılgı alabılırsın

• @BERGX,

Bırak yazımı, kalınlaştırdığın cümlenin tamamını okuma zahmetine girmemişsin.

Paşa gönlün bilir ama psp 3000'in olur da brick olursa ( ki büyük ihtimal en az bir kez olur , psp ustaları misal Dark_Alex bile kaç psp brick etti)
    elinde sadece vitrinine süs koyabileceğin psp kalır. Pandorası çıkana kadar çaresi için netin başında sabahlarsın. PSP 3000'i brick olup da bir yıla yakın bekleyen arkadaşım var. Umudu kesti tabi. Bir heves 3000 alırsın, ''iyi iyi kırılıyo ya hem uyku modunda tutuyom sürekli'' türünde Polyannacılık oynarsan elinde hurda aletle kalırsın.

3000'e de, Go'ya da aynı oyunlar çıkıyor. 2000 şu an en rahat kırılabilen model. İstersen zevkine aç-kapa yaparsın bir saat, versiyon gitmez.

PSP'im brick ve 3000le aynı anakart. Ne demek olduğunu bilirim. Bir anda pspsiz kalmaz ne demek bilmeyenler susup otursun lütfen.

• bu brick olayını neden bukadar dilleniyor anlamıyorum zaten urunu satan kısıler brick oldugu takdır sana garantısını verıyor ya halledıyor ya 0nı verıyor oyuzden sorun yok ayırıca okursanız nettekı yazıları brick ıhtımalı

(%1 yüzde 1)

ayrıca psp sını yada iphonunu yada ipod touch bı yada bu tazr urunlerı kapatan cok cok azdır zaten cok buyuk cogunluk uyku modunda kapatır ..
  • Şahsen PSP yi nasıl brick yaptığınızı anlamıyorum. Uzun süredir PSP kullanıcısıyım (3 PSP kullandım). Hepsindede güncel versiyonları kendim yükledim (3.70 M33 ten 5.50 Gen-D3'e kadar), homebrew uygulamaların çoğunu denedim, PSP nin brick olmasına sebep verebilir denilen temaları kullandım. 1 kere brick olmadı PSP lerimden herhangi birisi. Nasıl olduğuna dair bir fikrimde yok açıkçası :)

Şu an elimde PSP yok (kısa süre önce sattım) ve yakında 3000 serisi alıcam bende. 1000 ve 2000 serilerine göre ekranı çok kaliteli gerçekten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fatz -- 3 Şubat 2010; 2:08:08 >
  • quote:

@BERGX,

Paşa gönlün bilir ama psp 3000'in olur da brick olursa ( ki büyük ihtimal en az bir kez olur , psp ustaları misal Dark_Alex bile kaç psp brick etti)
    elinde sadece vitrinine süs koyabileceğin psp kalır. Pandorası çıkana kadar çaresi için netin başında sabahlarsın. PSP 3000'i brick olup da bir yıla yakın bekleyen arkadaşım var. Umudu kesti tabi. Bir heves 3000 alırsın, ''iyi iyi kırılıyo ya hem uyku modunda tutuyom sürekli'' türünde Polyannacılık oynarsan elinde hurda aletle kalırsın.

3000'e de, Go'ya da aynı oyunlar çıkıyor. 2000 şu an en rahat kırılabilen model. İstersen zevkine aç-kapa yaparsın bir saat, versiyon gitmez.

PSP'im brick ve 3000le aynı anakart. Ne demek olduğunu bilirim. Bir anda pspsiz kalmaz ne demek bilmeyenler susup otursun lütfen.

dün itibariyle bende cfw'li psp 3004 aldım. acaba bahsettiğiniz şekilde brick olmaya sebep veren işlem nedir? ona göre biz de dikkat edelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: G-Vo

quote:

@BERGX,

dün itibariyle bende cfw'li psp 3004 aldım. acaba bahsettiğiniz şekilde brick olmaya sebep veren işlem nedir? ona göre biz de dikkat edelim.

Flash0 dosyalarına -ASLA- dokunmayın.Anakartınızı ve modelinizi öğrenin, versiyon atacağınız zaman ''300X model pspler yüklemesin'' ibarelerine dikkat edin. Versiyon yükseltirken şarjınız mümkünse full dolu olsun ve işlem yarıda kalmasın. Ptf uzantılı temaları atarken dikkatli olun. Bu kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BFEC10673 -- 3 Şubat 2010; 20:08:43 >

• 3000 3006 3004 3001 de önce hen sonra en son cfw olan 5.03 gen-c yuklemek gerekır boylece son cıkan oyunları sorunsuzca oynayabılırsınız...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: G-Vo

quote:

@BERGX,

Flash0 dosyalarına -ASLA- dokunmayın.Anakartınızı ve modelinizi öğrenin, versiyon atacağınız zaman ''300X model pspler yüklemesin'' ibarelerine dikkat edin. Versiyon yükseltirken şarjınız mümkünse full dolu olsun ve işlem yarıda kalmasın. Ptf uzantılı temaları atarken dikkatli olun. Bu kadar.

cihazı khalkedon'dan aldım veriyonuyla falan uğraşmam, açmadığı oyun olursa zaten araştırırım eğer yeni cfw varsa gider yükletirim. Yanlız şu Flash0 olayında şüphelerim var. Data kablosu kullanıyorum, gizli dosyaları da göster diyorum ancak öyle dosya/klasör'e raslamadım. Tam yeri nerdedir? nasıl ulaşılır?

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.