Şimdi Ara

En İyi Motor Yağı Hangi Markanın?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
63
Cevap
2
Favori
30.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bügün bir arkadaşla motor yağı muhabbeti geçti aramızda.

Castrol , Mobil , Lukoil , Motorcraft , Elf , Shell , Selenia , Total ve P.O gibi markaların arasında (Motul Hariç) sizce en kaliteli , özelliğini en geç yitiren , motoru sessiz çalıstıran ve en iyi korumayı sağlayan motor yağı markası hangisidir sizce?

Yada sizin kullanıpta en memnun kaldığınız yağ ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Propertij2931 -- 4 Mayıs 2016; 15:43:24 >

• Propertij2931 P kullanıcısına yanıt
    Güncel
  • Mobil
  • quote:

Orijinalden alıntı: metinTasci

Mobil
    shell kullanıyordum ve motor çok sesli çalışıyordu. elf kullanmaya başladıgımdan beri motorda bariz sessizleşti.

ayrıca 4 litresi 35 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: PatlıcanMusakka

shell kullanıyordum ve motor çok sesli çalışıyordu. elf kullanmaya başladıgımdan beri motorda bariz sessizleşti.

ayrıca 4 litresi 35 tl

Alıntıları Göster
    Castrol kullanıyordum arabam çok yağ yakıyordu anlam veremiyordum bıraktım

Shell denedim yağ yakmadı mutluyduk

Elf denedim çok iyi geldi hissettirdi

Şimdi po kullanıyorum shell ile aynı kalitede.

Elf derim.

• Elf ne yönden iyi sessizmi çalıstırıyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Propertij2931

Elf ne yönden iyi sessizmi çalıstırıyor ?
    Liqui Moly
  • quote:

mobil kullanıyorum.
  • Daha önceden denediğiniz yağlardan en iyisi Mobilmi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Propertij2931 -- 4 Mayıs 2016; 19:54:20 >
    hocam uzun zamandır mobil kullanıyorum sorun yaşamadım.
  • Motul mobil castrol ve petrol ofisi maxima bunlardan başka koymam
  • quote:

Evet çok sessiz çalışıyor artık motor ve fiyatıda gayet uygun. Ancak ilginç yanı kullandığım yag "elf sporti tx" elfin türkiye sitesinde gözükmüyor ama fransa sitesinde gözüküyor
  • Hocam Castrol en iyisi olabilirmi , fiyatlarına baktımda en pahalısı castrolda ?
    hocam castrol'da sektördeki kaliteli ürün sunan markalardan biri, castrol kullanan arkadaşlar tecrübelerini paylaşırlar.
  • KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    Evet hocam kullanan arkadaşlar CASTROL gerçekten diğerlerinden daha iyiyse bende cevremdekılere castrol öneririm .Kullanan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
    o saydiklarinizi daha once kullanmadim,ben motul bulamazsam yada pahali gelirde mobil kullaniyorum

castrolu tamamen reklam sattiriyor,bence mobil hersekilde daha onde.
  • Motul niye hariç, yanlış anlamayın bilmedigimden soruyorum, bu markalardan bariz daha kaliteli de ben mi bilmiyorum
  • dddr D kullanıcısına yanıt
    Hocam Motulu hariç tutma sebebim yağları çok pahalı ve çok daha kaliteli oldugu belli kullananlar söylüyor. Ben en fazla 120-130tl civarındakı yagların arasından en iyisini öğrenmek istedim. Motul 270 Tl civari.
  • quote:

Hocam Motulu hariç tutma sebebim yağları çok pahalı ve çok daha kaliteli oldugu belli kullananlar söylüyor. Ben en fazla 120-130tl civarındakı yagların arasından en iyisini öğrenmek istedim. Motul 270 Tl civari.
    Liqui Moly ve Motul.
  • Anladım tesekkur ederim, bir de rx-8 yani rotor motorların da farklı bi markası vardı, o da çok kaliteli herhalde
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.