Şimdi Ara

En iyi kahraman

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

En iyi kahraman Ben 10'dur Superman,Batman,Thor,Flash hepsi hikaye. Bu adamın dibidir. Ne ararsanız var

Bişeyler yaratmakmı istiyosunuz ? Buyrun dönüşün yaratın:

En iyi kahraman

Çok fazla fiziksel gücemi ihtiyacınız var ? Buyrun bunlar size yeter

En iyi kahraman

En iyi kahraman

Elektriğe felanmı ihtiyacınız var ? Onun içinde çözüm var

En iyi kahraman

Çok büyükmü olmak istiyorsunuz ? Bu karakterin büyüklüğünün yanı sıra aşırı derecede fiziksel güç, kollarından enerji çıkarma ve ışıktan onlarca kat hızlı koşabilme gibi bir özelliği var

En iyi kahraman

Çokmu hızlı gitmek istiyosunuz ? Bununla çok hızlı gidebilirsiniz

En iyi kahraman

Çokmu zeki olmanız gerekiyor ? Onada çözüm var

En iyi kahraman

Vee geldik benimde en sevdiğim olaya. Zengin mi olmak istiyorsunuz ? Buyrun bu karakter heryerinden elmas üretebilir. Bir bölümde ellerini yukarı doğru hareket ederek yeraltından koskocaman elmas parçaları çıkarmıştı. Koskoca ülke ekonomisini bile düzeltebilirsiniz.

En iyi kahraman

Yani diğer kahramanları boşverin bunda herşey var. Ben 10 en iyi kahramandır. Bu arada aklıma küçüklükten beri takılan bir soru var.

Dört kol vs İnsanazor kim alır ?

Bu arada çizgi roman karakterlerini karşılaştırmanızın amacı nedir yani yazar kimi seviyosa kimin kazanmasını istiyosa ona kazandırır. Spiderman kriptonit kullanmadan Superman'ı yenebilir yazar isterse. Diyeceksinizki neden Thor'un ismini koydun diye. Rune King Thor ismini koymamın sebebi ilk duyduğumda çok havalı gelmişti o yüzden koydum :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rune King Thor -- 11 Ağustos 2018; 16:19:42 >

• En sevdiğimiz kahramanı mı sordun yoksa en güçlüsünü mü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MichaelTownley

En sevdiğimiz kahramanı mı sordun yoksa en güçlüsünü mü?
    Hiç bişey sormadım en iyisini söyledim

Dört kol vs İnsanazor konusunda hangisi daha güçlü olduğunu sordum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rune King Thor -- 11 Ağustos 2018; 17:18:8 >
  • Ben 10 reis hepsini tokatlar. Way big olup Thanos'a bi vursa evrenin dış sınırlarına gönderir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hope_Of_World -- 11 Ağustos 2018; 17:57:19 >
  • Rune King Thor R kullanıcısına yanıt
    İnsanazor alır.Hele ultimate ise hiç zorlanmaz.Yorumum cahilce geliyorsa kusura bakma en fazla 10 bölüm ben10 izlemişimdir hayatımda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Barbar Conan. Bana göre en başarılı kahraman odur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hope_Of_World

Ben 10 reis hepsini tokatlar. Way big olup Thanos'a bi vursa evrenin dış sınırlarına gönderir
    Bence bu dandik Ben 10 Yaratıklarıyla Marvel ve Dc deki Kahramanları karşılaştırmak bile bi hakaret.

TOAA çarpar sonra

• İşkolik. kullanıcısına yanıt
    espri yapıyoruz biz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.