Şimdi Ara

En iyi İngilizce kursu ? Parası mühim değil ! (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
381
Cevap
26
Favori
264.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kurs gerçekten iyi, farkını yaratan da İdris hoca. "İngilizce Okyanusu" ismi altında aynı şartlarda faaliyetlerine devam ediyor. Adamım methodu cidden farklı. Ben keyif almıştım. Deneme dersine bir uğrayın derim. Zaten beğenmeyen kaydolmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anzurid -- 1 Temmuz 2019; 13:46:20 >
  • Yurt dışı dil eğitimleri hakkında bilgisi olan var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: altrea

İTÜ - Genel İngilizce Kurslarını tercih eden oldu mu?
    Geçen yıl itü hazırlıktaydım.

Maalesef hazırlığı geçtiğinde dahi ingilizceye hakim olamıyosun. Okulun öğrencileride mecburen tercih ediyor okulun kendi kurslarını ve mmemlun ayrılıyolar.

boğaziçinede bakabilirsiniz
  • AlphaScramble kullanıcısına yanıt
    tşk
    Merhaba, İTÜ SEM'in ingilizce kurslarını tavsiye ediyor musunuz? Her seviye 2 kur bir seviye 120 saat imiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BusteID

Merhaba, İTÜ SEM'in ingilizce kurslarını tavsiye ediyor musunuz? Her seviye 2 kur bir seviye 120 saat imiş.
    Hocam şuan radarimda başka bir kurs var. Dilersen özel mesaj at soyliyim buraya yazarsan reklam derler
    bana da söyler misiniz kursu
  • Merhaba. Dünyanın en büyük online eğitim platformlarından Skyeng'i deneyebilirsiniz. Geleneksel yöntemlerden farklı olarak, bulunduğunuz yerden sadece bilgisayarınız ile dünyanın her tarafından 5000'den fazla kalifiye öğretmen ile çalışma imkanı bulabilirsiniz. Çalışma zamanını siz belirleyebilirsiniz, öğretmeni beğenmezseniz değiştirebilirsiniz, mobil uygulamadan ödevlerinizi ve ekstra alıştırmaları yapabilirsiniz. Tüm ilerlemenizi yine platform üzerinde kendiniz görebiliyor, üstelik istediğiniz zaman kursu bırakabiliyorsunuz, almadığınız dersler için herhangi bir ücret ödemiyorsunuz.

İlk dersi ücretsiz olarak alabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için şu linklere bakılabilir:
    https://www.skyeng.eu/
    https://www.youtube.com/watch?v=sCnNf72ZqQY

Deneme dersi için kayıt adresi:
    http://www.skyeng-tr.com/vimbox/

• Akademik Batı dillerine gittim. Uzem kanalıyla uzaktan eğitimleri olduğunu biliyorum. kaliteli bir kurum bi incele bence
  • Benim bildiğim BURSA İngilizce Kursu olarak AYSUN UĞUŞ var. Başarısı ile ün yapmış. bi görüş derim.

• Bursada boschta çalışıyorum aslında ingilizceyi aktif olarak kullanıyorum ama yüksek lisans yapmak ve ingilizcemi biraz daha iyi kullanabilmek için toefl a hazırlanmak istedim. arkadaşlarım ıelts sınav merkezi olduğu için akademik batı dillerinde sınava katılım sağlamıştı o zaman duymuştum. akademik sınavlarda iyi olabileceğini düşündüğüm içinde görüşmeye gitmiştim. tamamen toefl odaklı, dört beceri üzerine kurulu tam istediğim gibi bir eğitimin içinde buldum kendimi. hocalarım gerçekten çok iyiydi Adam hoca ve Seren hocaya her şey için teşekkürler.

• Merhaba Ankara için Yabancı hocaların ders anlattığı genel ingilizce kursu var mıdır ? Tavsiyeleriniz çok önemli .

Ayrıca Ankara da Kent English vardı ama kapanmış. Buradaki hocaların nerede oldugunu bilen var mıdır ? Acaba başka bir yere mi taşındı ?

• ben bursa fsmdeki akademik yabancı dil kursuna gidiyorum, şuan için çok da memnunum ankarada okuyan bir arkadaşım önermişti bana da uyguladıkları eğitim sistemi yetişkinler için ayrı çocuklar için ayrı beni en çok çeken şey oydu çoluk çocukla aynı anda eğitim almak istemedim.kullandığımız kitaplar da kursa ait daha önce böyle bir sistemle eğitim almamıştım gidip görüşülebilir

• https://preply.com/tr/?pref=NTg2MDQ4OQ==

bence preply denemelisiniz arkadaşlar her bütçeye uygun fiyatlar var cambly bence çok gereksiz pahalı linkten üye olursanız %70 indirim kazanıyorsunuz ve 2. ders free oluyor. bende ders alan birisiyim sizde üye olursanız hem siz hem ben indirim kazanacağım.

• İlk dersten %70 + 543 tl bakiye için. Aşağıdaki linkten üye olabilirsiniz. İlk dersinizi aldığınız da hesabınıza yüklenecektir ( güncel link )

https://preply.com/tr/?pref=NjIwODM3MA==&id=1658853001.648673

Arkadaşlar araştırmaktan beynim yandı yok mu bildiğiniz bir kurs

• grikurtccc G kullanıcısına yanıt

Akademik yabancı dil kursundan genel ing ve yds eğitimi almıştım. Genel ingilizce eğitimindeki kur sisteminden çok farklı yetişkinlere özel müfredatlarından memnun kalmıştım. The Academic isimli kuruma ait yayınlar ile eğitim almıştık. Ben kayıt olmadan deneme dersine girmiştim. araştırma içindeyseniz bi bakın derim.

• Merhabalar. Normal fiyat 7250 TL olan 2 kur fiyatını işimden ve okul derslerinden dolayı aciliyetten 4500 TL ye bırakıyorum. Seviyeniz hangisi ise (A1, B1 vs.) ondan başlayabilirsiniz. Kursu istediğiniz il, ilçe de kullanabilirsiniz. Fakat alacak kişi ile kuruma gidip imza atmamız gerekiyor. Bunun için şehirdışından alıcı iseniz Yalova da ki şubesine gelmelisiniz. Kur 3 ay haftada 2 gün olacak şekilde sürüyor. Ve AmericanLife ın bir parçası olduğunuz taktirde speaking, reading, vocabulary vs gibi derselere kursunuz bitse bile girebileceksiniz. Fiyatı öldürmeden pazarlık olur. Tel numaram: 5466370421

Yalova da ikamet ediyorum.

• Tüm yorumları teker teker okudum. reklam içerikleri almış başını gidiyor. kimseyi kandırmaya gerek yok. Bursada ingilizce kursu tavsiye denildiğinde bu işi hakkıyla yapan Aysun Uğuş tur.

web sitesini inceleyin arayın görüşün.

www.aysunugus.com.tr

• yurtışına çıkma planım var?

Akşamları 2 saatimi ayırarak uzaktan online eğitim almak istiyorum.

Ekonomik olması ve test çözüp pekiştirebileceğim bir ortam olması önemli.

Not: Duolingo da kasıyorum ama, konu anlatımı ve dil bilgisi öğretecek seviye de istiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maestro26 -- 5 Haziran 2023; 12:42:36 >
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.