Şimdi Ara

En iyi İngilizce kursu ? Parası mühim değil ! (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
382
Cevap
26
Favori
264.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ODTÜ'de ingilizce kursu alan var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sena'

ODTÜ'de ingilizce kursu alan var mı acaba?
    Arkadaşlar Merhaba;

İstanbul Anadolu yakasında önerebileceğiniz bir kurs var mı?
    Devamlı araştırma içerisindeyim. Ancak yorumları okudukça şok oluyorum..
    Önerilerinizi bekliyorum.@
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bercemozge

Arkadaşlar Merhaba;

İstanbul Anadolu yakasında önerebileceğiniz bir kurs var mı?
    Devamlı araştırma içerisindeyim. Ancak yorumları okudukça şok oluyorum..
    Önerilerinizi bekliyorum.@

Alıntıları Göster
    Ankara Kent English'e gidenler , derse giden hocalar hakkında bilgi verebilir mi?
    Birde konuşma sınıfları nasıl verimli geçiyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sena'

ODTÜ'de ingilizce kursu alan var mı acaba?

Bir tanıdığım oraya gitti 1 yıl boyunca, memnun kalmıştı.
  • Teşekkür ederim, ben de araştırayım iyice
  • Ankara karaca dil kursu harici heryere gidilebilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdembyrby

Ankara karaca dil kursu harici heryere gidilebilir
    Ankara Kızılay'da ICON Akademi'yi önerebilirim. Derslere yabancı öğretmenler giriyor. 2 kur eğitim aldım devam da ediyorum. İngilizcem bayağı gelişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfungrdl

Ankara Kızılay'da ICON Akademi'yi önerebilirim. Derslere yabancı öğretmenler giriyor. 2 kur eğitim aldım devam da ediyorum. İngilizcem bayağı gelişti.

Alıntıları Göster
    Ankarada kararsız kaldım halen. Odtünün kursunu araştırdım kayıt süresi geçmiş o yüzden eledim. Ben temel seviyeden başlayıp geliştirerek gitmek istiyorum. Aklınızda nereler var tavsiye edebileceğiniz ?

• Dilko
  • SevgilisiOlanMan kullanıcısına yanıt
    Merhaba, İstanbul'da leventte Kam's training diye bir yer var birebir eğitim veriyorlar yabancı ve yerli hocaları var fiyatları kalitesine göre çok uygun tavsiye ederim her TOEFL IELTS YDS veya Genel ingilizce dersleri var ayrıntılar için info@kamstraining.com
  • Uzun süredir İngilizce kursu araştırıyorum, tercihim Dilko'dan yana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Badassery11

Uzun süredir İngilizce kursu araştırıyorum, tercihim Dilko'dan yana.
    Engoo Türkiye'ye bir göz atın derim arkadaşlar;https://tr.engoo.com

Kimden ne yorum duyduysam, her biri birbirinden güzel. (bkz.http://forum.donanimhaber.com/m_114746233/tm.htm)

• quote:

Orijinalden alıntı: olrich

Özel kurslarla bu işi halletmek gerçekten çok zor

Alıntıları Göster
    Bursada isen AYSUN UĞUŞ u bul ama derslere artık girmiyor sanırım
  • ODTÜ hazırlık atlama kursu için tavsiyeniz varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Samet D.

DİLKO KADIKÖY'deki 2 Kur Hakkımı Devrediyorum - 1195 TL
    Buradan 1 kur aldım ve çok memnun kaldım. Mühendisim ve sektörüm gereği genelde şehir dışı şantiyelerdeyim, bu yüzden kurlara maalesef devam edemiyorum. Bulunduğum şehirlerdeki kurslarda devam edeceğim, Dilko'daki hakkımıda devretmek istiyorum. Acil satmam gerektiğinden fiyat 1500 TL'den düşmüştür, alacak kişi hem kurs kalitesi olarak, hemde fiyattan yana gayet şanslıdır. Kesin almaya kararlı kişi ile birlikte Kadıköy Dilko'da buluşuruz. Devir teslim işlemlerini ödeme ile birlikte orada gerçekleştiririz.

Samet DEMİRCİ / 0555 626 34 81

Alıntıları Göster
    Beylikdüzün'de yeni açılmış bir İngilizce kursuna gidiyorum. Çok ciddi eğitim veriyorlar.
    Tavsiye ederim. BRITISHTOWN Yabancı Dil Kursu...
    Öğretmenler çok ilgili Tamamen konuşmaya yönelik ders veriyorlar. 2 ayda çok yol kat ettim...
    İlgilenen olursa mutlaka bir gidin derim...

• quote:

Orijinalden alıntı: olrich

Özel kurslarla bu işi halletmek gerçekten çok zor

Alıntıları Göster
    Ankara'da İngilizce kursu arıyorum giriş seviyesiyim Kent English yorumlardan sonra uzak durmaya başladım ve bir seviyede başarısız olursan 250 lira verip aynı seviyeyi öyle alabiliyormuşsun bu biraz para tuzağı gibi geldi bunun dışında gidebileceğim genel ingilizce kursu var mı? ya da internetten online ders mi alsam durumumuz çok iyi değil bir kere karar verip doğru kararı vermek zorundayım lütfen gerçek düşüncelerinizi yazın, teşekkürler.

• Şöyle yukarıda dursun konu lazım olur.
  • TekilBey kullanıcısına yanıt
    Kent english nasılmış ki yorumlarda ne yazmışlar?
  • bir ekşi sözlük yazarının yazdığını buraya da atayım,kendisine katılmakla beraber..

https://eksisozluk.com/entry/64372471 adresinde

dedikleri gibi ingilizce kursları tr de eğitim kurumundan daha çok ticarethane gibi işliyor maalesef.

bu yüzden eğer bir dil kursuna gidecek iseniz, tanıtım dersleri olan bi kursa gitmeyi deneyin.

ücretsiz tanıtım derslerinden sonra devam etmek isterseniz bakar,görür , anlar devam edersiniz.

ha bi de sözleşme ,senet vs yapmayan kurumları tercih edin.

5 kur alıp, ilk kurun yarısında kurlarınızı birilerine satmak için dört dönüyorsunuz sonra.

bu dediklerimin (ücretsiz tanıtım dersleri-sözleşme senet vs olmayan) benim bildiğim tek bir yer var.
    biraz da iddialı bi yer. ingilizce kampüsühttps://ingilizcekampusu.com

daha önce de belirtmiştim gerçi...daha fazla bilgisi olan arkadaslar yazarsa ben de sevinirm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaganefe34 -- 12 Mayıs 2018; 10:50:45 >

• kaganefe34 K kullanıcısına yanıt
    İngilizce kampüsü'nü bende merak ediyorum. Sitesinde resmen vermişler gazı, çok bir şey çıkacağını sanmıyorum ama gidenlerin yorumlarını merak ediyorum.

Bir de Callan method denilen bir şey var, Türkiyede Englishlife diye bir kurs bu şekilde eğitim veriyor. Gidenler varsa yorumlarını rica edeceğim.

Konuşma ağırlıklı bir dil kursu arayışı içindeyim.
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.