Şimdi Ara

EN İYİ İNGİLİZCE DİL KURSU (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
190
Cevap
13
Favori
183.839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi compengr -- 23 Eylül 2008; 1:03:02 >
  • ankara toefl sinavi icin onerileriniz var mi?
  • evet arkadaşlar ya bende egede okuyacağım amerikan kültür ile tomer arasında kaldım giden arkadaşların tavsiyesini bekilyecem
  • Amerikan kültür iyidir tömerde güzel fakat tömer birçok dilde eğitim veriyor.Her dil üzerinde ne kadar uzman oldukları konusunda şüphem var.Ben amerikan kültürü tavsiye ederim acele et bence geçenlerde gördüm yeni kayıt alıyorlar yetişemeyebilirsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: metinyurdaer

Wall street instute

Ben 1 ay gittim ve işlerim dolayısı ile bıraktım. Oradaki sistem hakkında bilgi vereyim. İlk gittiğimde beni 20 dk lık bir teste soktular. Ve orada seviyemi öğrendiler. Seviyem 3 idi. Toplam seviye 15 idi. Neyse bana 3. seviye cd leri ve kitapları verdiler. İstediğiniz zaman gidip istediğiniz kadar çalışabiliryorsunuz. Bilgisayar laboratuvarı var, internet cafe gibi 30-40 tane pc var. Oturuyorsun birine takıyorsun cdyi kulaklığı takıyorsun ve başlıyorsun. Cd nin içinde ilk başta diyalog var diyaloğu dinliyorsun ve sonrasında sana soru soruyor, boşluk doldurtuyor. Dialogları tekrarlıyorsun, soruları cevaplandırıyorsun, boş alanlara gelebilecek kelimeleri yazıyorsun. Bunları yaparken kimse yok ve tamamen ingilizce. Laboratuvarda bir hoca var ama ona da her zaman gidip hocam bu neydi şu neydi diye soramıyorsun çünlkü bir sürü insan var. Cd deki üniteleri bitirdikçe yeni ünite cdleri alıyorsun. 1 seviyede 3 ünite var ve bu 3 üniteyi bitirdiğinde seviye atlıyorsun. Her üniteyi bitirdiğinde max 4 kişilik sınıfta ingiliz bir hocayla 1 saat derse giriyorsun. Kitaptaki ilgili üniteyi yapıyorsun ve derste hocaya gösteriyorsun. Hoca sana o ünite ile ilgili sorular soruyor, kağıtlarla oyun tarzı ders işliyor. Ders sonunda hoca senin bir sonraki üniteye geçip geçmediğine karar veriyor. Geçer aldığında tekrar yeni bir ünite ve yine aynı durum söz konusu oluyor. Herkes ingilizce konuşuyor tabi bilenler. Türk hocalar bile türkçe konuşmuyorlar yasak. O yüzden yeni başlayanlar için ideal değil. Benim gittiğim zaman öğrencile çok iyi ingilizce konuşuyorlardı tabii hangi seviyedeler ve sıfırdanmı başladılar bilmiyorum. Her hafta social clublar var. Bu aktivitelere katılıyorsun tabii seviyene göre olanlara. Bunlar içinde okuma, oyun, konuşma, film, pratik gibi kulüpler var. Belli bir seviyeye geldiğinde evinde internet üzerinden de çalışıp ünite geçebiliyorsun. İstersen kursa gidip orada çalışıyorsun. İyi yanları istediğin zaman gidebilmen kötü yanı ise sıfırsan ise orada çok yabancılık çekiyorsun, soru sormak istediğinde ingilizce derdini anlatman lazım. Orayı tercih etmek istersen alt yapın olması lazım

bunların aynıları internette ki testleri cozerek de yapabılırsın:) para tuzagı ya ,özel ders alabılırsın veya american kültür, englsh time güzel aama bence internetten calısabılırsın ben sınav zamanlarımda netten calısıyorum grammer e .. ama illa profesyonel kursa gıdıcem dersen american kültür e iiyi dıyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi glad2 -- 24 Eylül 2008; 10:15:05 >

• engin tecrübelerime ve arkadaş çevreme dayanarak söylüyorum.

istanbul şişli de 2300 ytl 2 kur toplamda 9 ay olan elematary ve preintermediate için british englishe yazıldım
    2. ayda ben dahil 7-8 arkadaş soğudu(toplam 12 kişiyiz) 2. kura geçtiğimizde sıınfta 3 kişi kaldık ve 2 ayda 6 hoca değişti rehberlik anlamında hiç bir şey yok kendine muhattap bulamaazsın hiç hiç hiç tavsiye etmem british english i

mecidiye köy english time a giden iki kız arkadaşım var ikiside hiç memnun değiller 3 kur yazılmışlardı biri 1. kurda bıraktı diğeri 2. kurun ortasında bıraktı ikisininde dediği tek şey ticarethane eğitimle alakası yok diyor.

birde boğaziçi üniversitesinin açmış olduğu kursa giden arkadaşım var ben 2300 ytl verdiğim zaman o 400-500 e yazılmıştı çok uygundu çok iyi olmasda verdiğin paraya acımazsın diye düşünüyorum.

istanbulda tömeri çoğu kişiden duydum ama bir türlü fiyat alamadım ve giden arkadaşımda yok.

saygılarımla...

• Mersin için(Gerçi diğer şehirlerde de var diye biliyorum) Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları.Gidiyorum ve gerçekten iyi...Sizi en baştan ingilizceye alıştırıyorlar...Fazla türkçe konuşmuyorsunuz...İmkanları da gayet iyi...
  • Yurtdışına da gönderen dil kurslarını düşünüyorum ben de.
    Ef ve Berlitz ....Bu 2 yere iyice yoğunlaştım bakalım.Ef biraz daha pahalıymış ? ...
    Aslında tek başına gidip 3-4 ay kalmak mı daha iyi yurtdışında yoksa dil okulu ile gidip nispeten daha az bir süre kalmak mı ?
    Tabi kişiden kişiye değişir ama ??? Özellikle İngiltere şartları bayağı zorluyor sanırım tek başına gidilrise?

Berlitz' e giden arkadaşlar fiyatları hakkında bir bilgi verebilirler mi acaba ?( Yurtdışı programı da dahil )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 25 Ekim 2008; 2:32:02 >
  • Bende bayadır araştıyorum bu konuyu hatta forumda 1 topic de açmıstım ama fazla dönen olmadı berlitz yetkilileri dışında Net bi bilgiye sahip olan arkadaslar yardımcı olsa çok güzel olur aslında, şimdiden herkeze teşekkürler
  • Pendik'te ise Zirve iyi.
  • Aslında fiyat da verilse daha iyi olur..Fiyatlara ulaşmak bayağı zor oluyor.Söylenmiyor
  • quote:

Wall street instute

Ben 1 ay gittim ve işlerim dolayısı ile bıraktım. Oradaki sistem hakkında bilgi vereyim. İlk gittiğimde beni 20 dk lık bir teste soktular. Ve orada seviyemi öğrendiler. Seviyem 3 idi. Toplam seviye 15 idi. Neyse bana 3. seviye cd leri ve kitapları verdiler. İstediğiniz zaman gidip istediğiniz kadar çalışabiliryorsunuz. Bilgisayar laboratuvarı var, internet cafe gibi 30-40 tane pc var. Oturuyorsun birine takıyorsun cdyi kulaklığı takıyorsun ve başlıyorsun. Cd nin içinde ilk başta diyalog var diyaloğu dinliyorsun ve sonrasında sana soru soruyor, boşluk doldurtuyor. Dialogları tekrarlıyorsun, soruları cevaplandırıyorsun, boş alanlara gelebilecek kelimeleri yazıyorsun. Bunları yaparken kimse yok ve tamamen ingilizce. Laboratuvarda bir hoca var ama ona da her zaman gidip hocam bu neydi şu neydi diye soramıyorsun çünlkü bir sürü insan var. Cd deki üniteleri bitirdikçe yeni ünite cdleri alıyorsun. 1 seviyede 3 ünite var ve bu 3 üniteyi bitirdiğinde seviye atlıyorsun. Her üniteyi bitirdiğinde max 4 kişilik sınıfta ingiliz bir hocayla 1 saat derse giriyorsun. Kitaptaki ilgili üniteyi yapıyorsun ve derste hocaya gösteriyorsun. Hoca sana o ünite ile ilgili sorular soruyor, kağıtlarla oyun tarzı ders işliyor. Ders sonunda hoca senin bir sonraki üniteye geçip geçmediğine karar veriyor. Geçer aldığında tekrar yeni bir ünite ve yine aynı durum söz konusu oluyor. Herkes ingilizce konuşuyor tabi bilenler. Türk hocalar bile türkçe konuşmuyorlar yasak. O yüzden yeni başlayanlar için ideal değil. Benim gittiğim zaman öğrencile çok iyi ingilizce konuşuyorlardı tabii hangi seviyedeler ve sıfırdanmı başladılar bilmiyorum. Her hafta social clublar var. Bu aktivitelere katılıyorsun tabii seviyene göre olanlara. Bunlar içinde okuma, oyun, konuşma, film, pratik gibi kulüpler var. Belli bir seviyeye geldiğinde evinde internet üzerinden de çalışıp ünite geçebiliyorsun. İstersen kursa gidip orada çalışıyorsun. İyi yanları istediğin zaman gidebilmen kötü yanı ise sıfırsan ise orada çok yabancılık çekiyorsun, soru sormak istediğinde ingilizce derdini anlatman lazım. Orayı tercih etmek istersen alt yapın olması lazım.

Teşekkürler...zaten bende merak ediyorum herkes İngilzice konuşuyorsa çok az bilen kişi ilk haftalarda nasıl anlaşacaklar,derslere nasıl katılacak
    Ne kadar vermiştiniz acaba ? Wall Street Institute de genel ingilzce eğitimi ne kadar

• quote:

Orjinalden alıntı: eyoruk

quote:

Wall street instute

Ben 1 ay gittim ve işlerim dolayısı ile bıraktım. Oradaki sistem hakkında bilgi vereyim. İlk gittiğimde beni 20 dk lık bir teste soktular. Ve orada seviyemi öğrendiler. Seviyem 3 idi. Toplam seviye 15 idi. Neyse bana 3. seviye cd leri ve kitapları verdiler. İstediğiniz zaman gidip istediğiniz kadar çalışabiliryorsunuz. Bilgisayar laboratuvarı var, internet cafe gibi 30-40 tane pc var. Oturuyorsun birine takıyorsun cdyi kulaklığı takıyorsun ve başlıyorsun. Cd nin içinde ilk başta diyalog var diyaloğu dinliyorsun ve sonrasında sana soru soruyor, boşluk doldurtuyor. Dialogları tekrarlıyorsun, soruları cevaplandırıyorsun, boş alanlara gelebilecek kelimeleri yazıyorsun. Bunları yaparken kimse yok ve tamamen ingilizce. Laboratuvarda bir hoca var ama ona da her zaman gidip hocam bu neydi şu neydi diye soramıyorsun çünlkü bir sürü insan var. Cd deki üniteleri bitirdikçe yeni ünite cdleri alıyorsun. 1 seviyede 3 ünite var ve bu 3 üniteyi bitirdiğinde seviye atlıyorsun. Her üniteyi bitirdiğinde max 4 kişilik sınıfta ingiliz bir hocayla 1 saat derse giriyorsun. Kitaptaki ilgili üniteyi yapıyorsun ve derste hocaya gösteriyorsun. Hoca sana o ünite ile ilgili sorular soruyor, kağıtlarla oyun tarzı ders işliyor. Ders sonunda hoca senin bir sonraki üniteye geçip geçmediğine karar veriyor. Geçer aldığında tekrar yeni bir ünite ve yine aynı durum söz konusu oluyor. Herkes ingilizce konuşuyor tabi bilenler. Türk hocalar bile türkçe konuşmuyorlar yasak. O yüzden yeni başlayanlar için ideal değil. Benim gittiğim zaman öğrencile çok iyi ingilizce konuşuyorlardı tabii hangi seviyedeler ve sıfırdanmı başladılar bilmiyorum. Her hafta social clublar var. Bu aktivitelere katılıyorsun tabii seviyene göre olanlara. Bunlar içinde okuma, oyun, konuşma, film, pratik gibi kulüpler var. Belli bir seviyeye geldiğinde evinde internet üzerinden de çalışıp ünite geçebiliyorsun. İstersen kursa gidip orada çalışıyorsun. İyi yanları istediğin zaman gidebilmen kötü yanı ise sıfırsan ise orada çok yabancılık çekiyorsun, soru sormak istediğinde ingilizce derdini anlatman lazım. Orayı tercih etmek istersen alt yapın olması lazım.

Teşekkürler...zaten bende merak ediyorum herkes İngilzice konuşuyorsa çok az bilen kişi ilk haftalarda nasıl anlaşacaklar,derslere nasıl katılacak
    Ne kadar vermiştiniz acaba ? Wall Street Institute de genel ingilzce eğitimi ne kadar

bende merak ettim şimdi ne kadar ?

• Wall Street Institute hakkında düşünceleriniz çok önemli arkadaşlar ben şuanda tam bir sınır çizgisindeyim iyi bir ingilizce eğitimi almak istiyorum karşıma iso 9001 kalite ödüllü Wall Street Institute çıktı internette bakıyorum hakkında çok şikayet var fakat hiç eğitimi tamamlayıpta yorum yapan yok böylesine büyük bir firma taşören firma olamaz diyorum içimden bukadar dünyaca üne sahip olan bir firma olmasına rahmen niçin böyle yorumlar yapılmış anlamıyorum..
    Ben çok iyi bir ingilizceye altyapıya sahip değilim fakat 0'da değilim bu firma hakkında benimle bilgilerinizi paylaşırsanız çok sevinirim beni yöneltmiş olursunuz! LÜTFEN......
    Ayrıca bu kursa gidipte eğitimi almış olan bir şahıs yorumlarsa ayrıca çok teşekkür ederim bilgilerinizi paylaşırsanız bu kardeşinize hiç unutamayacağı bir hediye vermiş olacaksınız çünkü gerçekten boşa atacak bir param yok çok zor şartlarda kazanılmış bir parayı harcıycam,, Hebaa edilmesini istemiyorum ŞUANDA Bursada ingilizceyi iyi bir eğitim veren başka bir firma biliyorsanızda bana yardımcı olabilirsiniz ama en büyük firma şuan wsi gözüküyor kalite ödülü onlarda tabbii dünyaca üne sahip olmalarıyla beraber DÜŞÜNCELERİNİZİ SABIRSIZLIKLA TAKİP EDİCEM ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM...

• AYRICA ARKADAŞLAR Wall Street Institute 7 SEVİYEYE KADAR BANA ÇIKARDIKLARI FİYAT 3,800YTL
  • BİDE ARKADAŞLAR 7 SEVİYEYE KADAR VERDİKLERİ SERTİFİKA KENDİ BÜNYESİNDEKİ SERTİFİKA ! BİLENİNİZ VARMIDIR BİLMİYORUM BU BANA NEKADAR YETERLİ GELECEKTİR ÇÜNKÜ KENDİLERİNE GELİŞEN SEKTÖRDE KENDİMİ DAHA ÖN PLANA ÇIKARABİLMEK İÇİN ALMAK İSTEDİĞİMİ SÖYLEDİM ŞUANDA AÇIKÖĞRETİM 4.SINIF ÖĞRENCİSİM İKTİSAT BÖLÜMÜ SİZCE NE KADAR FARK YARATABİLİRİM HANGİ İŞ ALANLARI BENİ DAHA TERCİH EDER BU SERTİFİKAYLA ! BU ARADA SERTİFİKANIN TAM AÇILIMLI ADINI BİLEN VAR İSE YAZARSA ÇOK SEVİNİRİM EN AZINDAN KAYIT OLMADAN ARAŞTIRMA İMKANIM OLUR" ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER
  • ingilizce married with children dan öğrenilir arkadaş
  • Bursa'da yabancı dil kursuna gidecekseniz EKSEN Eğitim Merkezi derim. ortalık yabancı hoca kaynıyor ve hepsi gerçekten de çok iyi. Bence muhteşem bi sistem getirmişler, konu anlatımlarını Türk asıllı öğretmenler yapıyor ve pratiği yabancılarla yapıyorsunuz.
  • Valla arkadaşlar sırf kurumun ismi için bi ton para ödemek bana saçma geliyor. Bence izmirdeki en makul kurs fiyat ve eğitim orantısını göz önüne alırsak assist akademi. şu an için küçük bi kurs 6-7 aydır gidiyorum eğitim için ellerinden geleni yapıyorlar 1-2 sene içinde adından söz ettirecek bir yer olacağı kesin bence gidin bi görüşün ücretsiz deneme derslerine girin öyle karar verin derim ben haydin kalın salıcakla

www.assistakademi.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi impasseman -- 27 Mart 2010; 16:20:26 >
  • İSTANBUL LİSAN MERKEZİ
    Arkadaşlar merhaba
    Dil öğrenme düşünüzü gerçeğe dönüştüren lisan okulu....
    İSTANBUL ve ÇORLU'da faliyet göstermekte olan İSTANBUL LİSAN MERKEZİ size özel fırsatlar
    sunmaya devam ediyor..

TÜM ŞUBELERİMİZDE TOEFL-IBT YETKİLİ SINAV MERKEZİYİZ.TOEFL SINAV MERKEZİ'nde eğitim alarak BAŞARINIZI garantileyin...

İngilizce
    İspanyolca
    Portekizce
    Çince
    Almanca
    Rusça
    Fransızca
    Kpds-Üds
    TOEFL-IBT

Ayda 115 TL'den başlayan taksitlerle

DİLİ YABANCI ÖĞRETMENLERLE KONUŞARAK ÖĞRENİN...,

Kişiye özel esnek ders saatlerinde sertifikalı deneyimli Türk ve İngiliz öğretmenlerle genel ingilizce,iş ingilizcesi,özel amaçlı ingilizce programları (TOEFL,PROFICIENCY,IELTS,FCE,ÜDS,KPDS sınavlarında %98 başarıyla en çok öğrenci yetiştiren kurum...

ÜCRETSİZ AKTİVİTELER.
    İLM Öğrencileri : bilgisayar donanımlı sınıflarda yeni multimedya sistemleri ile ders tekrarı yapıp,teleffuz,gramer,konuşma,drama ve iş ingilizcesi derslerinden ÜCRETSİZ yararlanabilirler..

İLETİŞİM BİLGİLERİ....

BAKIRKÖY
    (212)571 82 84-94
    bakirkoy@ilm.com.tr

BEŞİKTAŞ
    (212)227 64 67
    besiktas@ilm.com.tr

MECİDİYEKÖY
    (212)217 46 20-57
    mecidiyekoy@ilm.com.tr

KADIKÖY
    (216)349 19 99-50
    kadikoy1@ilm.com.tr
    kadikoy2@ilm.com.tr

Çorlu
    (282)654 39 77
    ilmcorlu@ilm.com.tr

İLM'ye gelmeden karar vermeyin......

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.