Şimdi Ara

EN İYİ İNGİLİZCE DİL KURSU (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
191
Cevap
13
Favori
183.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İşin açıkçası benim zamanım yok ayrıyetten 3-4 bin lira parada veremem.Alabileceğim bir kurs paketi yada internetten indireciğim bir link varsada sevinirim.Ayrıyetten bu iki şık ne kadar faydalı olur.
  • bir dili öğrenmenin en iyi yolu o dilin konuşulduğu yerde olmak yani yaşayarak öğrenmek yoksa kurslarla dil öğrenmek pek sağlam değil açıkcası
    elbette bir şeyler öğrenilir kursttan ama günlük hayatta kullanılmadığı için unutulur
  • çok doğru , kursların tabiki bir noktaya kadar yararı olur ama gerisi hikaye , kendi kendine bile iyi bir seviyeye gelinebilir bugünkü kaynaklarla
  • Bölümü İngilizce okumanın çok büyük yararı var mı peki?
  • Just english hakkında bilgisi olan? intermediate civarı seviye için??
  • mesajım bulunsun
  • İnternetten araştırdığım kadarıyla hiçbir dil kursu beş para etmez. Atatürk Kültür Derneğinden olumlu yorumlar gördüm, olumsuzlarını da gördüm. Kayıt yaptırdım. Bu ay sonunda başlayacağım. Dil kursu olayında daha çok hocalar iş görüyor.

İşin büyük kısmı bizlere düşüyor. Temel bilgileri aldıktan sonra hayatı ingilizce yaşamak gerek. Filmleri ingilizce veya ingilizce altyazı destekli izlemek gerek. Aksanlarını anlamak ve bilmediğimiz kelimeleri araştırmak gerek. İngilizce düşünmek gerek herşeyi. Yurtdışında eğitim alma imkanı olsa da keşke oradan eğitim alsak.
  • Wall Street Institute'yi tavsiye ederim.Ama muhakkak pratikte şart. Dershane çıkışında hemen Türkçeye dalarsanız ,dili öğrenmeniz imkansız hale gelir.
  • arkadaşlar ben bir dil kursuna gitmek istiyorum kaç gündür bayağı araştırıyorum.Araştırmalarım sonucu wall street,berlitz,inlingua,amerikan kültür derneği kanada kültür derneği,ef dil okulları,dilko ve just english i çok tavsiye eden var kötüleyen de tabii..benim aldığım kriterlerden biri tabiki eğitim sistemi ilk başta olmak üzere yabancı hoca ağırlığı.Zannediyorum intermediate düzeyinde falan ingilizce seviyem.ben istiyorum ki bu seviyeden itibaren full anadili ingilizce olan hocalar girsin yani o olmasa bile en azından yarı yarıya olsun lütfen yardımlarınızı bekliyorum çok arada kaldım ne yapsam:(
  • Merhaba,
    Bende bir just english öğrencisiyim.Bakırköy şubede eğitim alıyorum.Eğitim için araştırma yaparken pek çok kurumla görüştüm ve oldukça kafam karıştı.Ancak anlatılanların gerçekçiliği açısından just english de karar kıldım.Intermadite seviyesindeki bir sınıfta öncelikle şunu belitmeliyim %50-60 oranında yabancı hocayla çalışmaktayız.Zaten türk hoca nın girdiği derslerde de asla türkçe iletişim kurulmuyor.Aynı zamanda ek olarak konuşma sınıflarında pratik yapma imkanımızda oluyor.Ayrıca hocaların pozitif yaklaşımı sürekli motivasyonu yüksek tutarak öğrencinin öğrenme isteğini de arttırıyor.Bence Just english öğrencinin sıkılmadan eğlenerek dil öğrendiği ve bu gelişim sürecini izleyebildiği standartların çok daha üstünde bir eğitim kurumu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AYSEBALCI

Merhaba,
    Bende bir just english öğrencisiyim.Bakırköy şubede eğitim alıyorum.Eğitim için araştırma yaparken pek çok kurumla görüştüm ve oldukça kafam karıştı.Ancak anlatılanların gerçekçiliği açısından just english de karar kıldım.Intermadite seviyesindeki bir sınıfta öncelikle şunu belitmeliyim %50-60 oranında yabancı hocayla çalışmaktayız.Zaten türk hoca nın girdiği derslerde de asla türkçe iletişim kurulmuyor.Aynı zamanda ek olarak konuşma sınıflarında pratik yapma imkanımızda oluyor.Ayrıca hocaların pozitif yaklaşımı sürekli motivasyonu yüksek tutarak öğrencinin öğrenme isteğini de arttırıyor.Bence Just english öğrencinin sıkılmadan eğlenerek dil öğrendiği ve bu gelişim sürecini izleyebildiği standartların çok daha üstünde bir eğitim kurumu.

ya çok tavsiye eden var valla orayı:)ödül de almış sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: AYSEBALCI

Merhaba,

bir arkadaş vardı işte o da demişti ki türk hocanın olduğu kursta yasak olsa bile türkçe konuşmak konu ister istemez kayıyor türkçeye o yüzden tereddüt ettim yani.peki sınıflar çok kalabalık mı

• tömer kurslarında intermediate seviyeye kadar gitmeyi düşünüyorum...2 aylık almak daha mantıklı..Fakat o 2 ay sonunda ne oluyor ? hemen öğrenilecek şey değil yani.
    Bir de gidenler için sözlü mülakatlar nasıl ? yararı var mı ? Jüri karşısında falan mı yapılıyor yoksa teke tek mi ?
  • Arkadaşlar İnfoLANG dil kursunda utem sistemi ile %25 civari indirim sağlıyoruz ilgilenenler için çok iyi fiyatlara geliyor bilgi için bilisimsertac@gmail.com
  • Ankara'da en iyi İngilizce Dil Kursu tavsiyesi olarak English Anchor Language Club derim. English Anchor özellikle genel ingilizce 'de Skill Based bir eğitim vererek İngilizce konuşma ve yazma gibi sıkıntıları ortadan kaldırıyor. Upper sınıflara sadece yabancı hoca giriyor.Diğer gruplarda hem yabancı hem de Türk hocalar var. Ücretler genele göre uygun denilebilir. Kampanyaları cazip. 2 seviye alana 1 seviye ücretsiz şeklinde ....
    www.englishanchor.com adresinden dilerseniz daha fazla bilgi alabilirsiniz.
    KPDS ve ÜDS gibi sınav grupları Fuat Turgut Yönetiminde yapılıyor.Sınav stratejileri konusunda uzman hoca....
  • Merhaba,

Ben Ingiltere'nin Brighton sehrinde dil okulu isletiyorum. Brighton Londra'ya 50 dk uzaklikta deniz kiyisinda guzel bir sehir.
    Fiyatlarimiz uygun. Websitemiz:www.caste-school.co.uk. Ayrintili bilgi icin bana devrim@castle-school.co.uk adresinden ulasabilirsiniz.Yardimci olurum.
    Hic alt yapiniz yoksa Turkiye'de biraz kursa gitmenizi tavsiye ederim cunku buraya geldiginiz de daha rahat olursunuz. bol sans herkese.
  • kadıköy tömer'de ingilzce ders alan var mı acaba? fiyatları uygun oluyor ancak hocaların çok az ücret aldığını ve genelde yeni mezun olup diğer işlere referans olsun diye orada çalışanlar olduğu yazıyordu. yanlış anlama olmasın, yeni mezun da çok iyi hoca olabilir, ancak düşük ücret vb isteksiz ders anlatmalarına yol açabilir mi diye endişem.

not: konuşma değil, yazma ve gramer öğrenmeye ihtiyacım olduğundan uygun ücretli kurs arıyorum. bu yüzden tömer'i araştırıyorum.
  • bende ingilizcenin doğal şartlar altında yani bizim türkçeyi öğrendiğimiz şekilde öğrenilmesinden yanayım. Çünkü görüyoruz ki türkiyedeki klasik kurs ve kur sistemiyle eğitim veren kursların başarısı sadece bina içerisinde var, binadan dışarı çıkınca hiç bişey öğrenmediğinizi anlıyorsunuz. Bir diğer önemli noktada pratik. Bir kursta mutlaka çok fazla pratik yapabileceğimz ortamşlar olmalı.
    Bu şartları bizlere sağlayan yeni bi dil okulu açıldı İstanbulda. Uluslararası bi dil okulu olan "Speak Up English School" türkiyedeki ilk şubesini Taksim Meydanında açtı. Bu okul "multimedia sistemiyle" bizlere ingilizce konuşulan ülkelere sanal ziyaret imkamı tanıyor ve çok fazla pratik yapma imkanı tanıyor. Ayrıca ders saatlerini kişi kendisi belirliyor ve grup derslerinde sadece kendi seviyesindeki ortalama 2-3 kişiyle birlikte ders işliyor. %100 başarı garantisi veren Speak Up English School, Taksim Meydanında çiçekcilerin karşısında eğitim veriyor.

• En iyi İngilizce Kursumu Tabiki ,
    Ben fikirlerimi sunayım sizlere, aynı derdi bende yaşıyordum ingilizce konuşmakta çok zorlanıyordum. Kitaplar, kurslar vs. derken bir gelişme göremedim, sonra bir arkadaşın tavsiyesi üzerine, telefonda ingilizce eğitimi veren bir yerle tanıştım, adamların sistemleri gayet hoşuma gitti, amerikadaki ana dilleri ingilizce olan eğitmenleri ile türkiyeye ingilizce dil eğitimi veriyorlar. Sistem işleyişide şu sekilde gerçekleşiyor. Önce web sayfaları üzerinden bi form bırakıyorsunuz, öğrenci temsilcileri sizi arayıp ÜCRETSİZ seviye belirleme konusması için bi saat belirliyor size. Saatiniz gelince Amerikalı eğitmen sizi cep telefonunuzdan arıyor, 3-5 dk süren bi görüşme gerçekleşiyor. Görüşmenizden sonra seviyeniz belirleniyor, ve öğrenci temsilcisi arkadaş sizi tekrar arayıp seviyenizi size bildiriyor, ve sistem hakkında daha ayrıntılı bilgi veriyor. Sistem İnternet üzerinden Skype ve Sabit hat üzerinden hafta içi hergün ingilizce olarak konuşma şeklinde gerçekleşiyor, buda size büyük bir pratik imkanı sunuyor, ayrıca sisteme kayıt olduktan sonra öğrenci paneliniz oluşuyor ve öğrenci panelinizde Tamamı ingilizce yayın yapan Canlı Tv kanalları, Oyunlar, ingilizce e-kitaplar, Türkçe alt yazılı ingilizce filmler vs.. bir çok imkan sağlanıyor. Bunlarında size çok büyük artısı oluyor. ingilizce kursuna gidip hem hafta sonumu harcamaktan , hemde kalabalık sınıflarda ders yapmaktansa, ben bu sisteme hafta içi hergün sıkılmadan yorulmadan hemde Amerikalı bir eğitmenle ders yapmanın keyfini çıkartıyorum. İnanın birebir dersin yararı çok büyük arkadaşlar. Umarım işinize yarar,Buradan Online ingilizce Dil Eğitimi inceleyebilirsiniz.(Amacım reklam değil, arkadaşlara faydalı olmaktır.)

• KARE EGİTİM www.kareegitim.com

KARE Eğitim, 20 yılı aşkın sektör tecrübesi ile, yüksek kalitede yurtdışı - yurtiçi danışmanlık hizmetleri veren, gücünü profesyonel yöneticilerinin yanısıra, “bireye özel” ve “sıradışı” yaklaşımından alan bir danışmanlık firmasıdır.

YURTDIŞI EĞİTİM

KARE Eğitim, öğrencilerin kişisel bilgi, beceri ve yetenek düzeylerine, akademik altyapılarına, gelecekteki kariyer hedeflerine ve bütçelerine en uygun ülke, okul ve programın seçilmesinden, başvuru - kayıt - vize işlemlerinin profesyonel bir yol izlenerek en doğru şekilde gerçekleştirilmesi ve gerek eğitim süresince, gerekse sonrasında her türlü konuda danışmanlık ve destek hizmeti sunmaktadır.

Amerika’dan Avustralya’ya, Almanya’dan İsviçre’ye, Rusya’dan Çin’e 25’den fazla ülke seçeneği KARE Eğitim’de.

KARE Eğitim’den danışmanlık alabileceğiniz konular:
    - Yurtdışı eğitiminizi planlarken binlerce okul arasından kişisel ve akademik özelliklerinize en uygun olan ülke, okul ve program seçimi aşamasında danışmanlık
    * Bireysel ve grup aktiviteli yaz kampları
    * Üniversite kredili yaz okulları
    * Dil Okulları
    * Uzun ve kısa süreli Sertifika ve Diploma Programları
    * Ön Lisans Programları
    * Lisans Programları
    * Yüksek Lisans Programları
    * Doktora Programları
    - Seçilen okullara başvuruların yapılabilmesi için gerekli olan evrakların belirlenerek öğrenciye bildirilmesi
    - Eksiksiz hazırlanan ve denetlenmiş evrakları kullanarak belirlenen okullara başvuruların yapılması ve takibi
    - Kabul belgesi geldikten sonra konaklama organizasyonu
    - Vize başvurularında destek
    - Havaalanı karşılama organizasyonu
    - Uçak bileti organizasyonu
    - Seyahat / Sağlık sigortası organizasyonu
    - Oryantasyon ve bilgilendirme görüşmeleri
    - Eğitim süresince destek

KARE Eğitim ayrıca, bünyesinde 25 farklı eğitim kurumunu barındıran ve ilköğretimden yüksek lisans seviyesine kadar eğitim alternatifleri sunan David Game College Group’un Türkiye İrtibat Ofisi olarak faaliyet göstermektedir. Grup hakkında detaylı bilgi içinwww.davidgame.com.tradresini ziyaret edebilirsiniz.

YURTİÇİ EĞİTİM

KARE Eğitim, yurtdışına gitme planları yapan adaylara ve eğitim alanında desteğe ihtiyaç duyan tüm bireylere her alanda eğitim danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

* Bireysel Eğitim Koçluğu
    * Kariyer Testi - European Career Test (ECT)
    * İngilizce Destek Programları
    * İngilizce Seviye Tespiti ve Raporlaması
    * Üniversite hazırlık atlamaya yönelik İngilizce
    * Sınav hazırlık
    * IELTS
    * TOEFL
    * SAT
    * GMAT
    * GRE
    * ABITUR İngilizcesi
    * Mesleki İngilizce

* Akademik Destek Dersleri
    * Kişisel Gelişim Eğitimleri

KARE Eğitim ayrıca, sektör bilgisini ve tecrübesini B2B çözümler sunarak paylaşmaktadır.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.