Şimdi Ara

EN İYİ İLERLEMELİ OYUN TAVSİYESİ (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
0
Favori
52.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: angaraeski

İlerlemeli ne ya
    Call of duty güzel bir oyun olabilir senin için.Hatta bir bölüm var.Tüm sovyet askerleriyle bir anda taarruza geçiyosun geri dönersen kendi askerlerin seni hain diye vuruyo.Yani devamlı ilerlemek zorundasın

• quote:

Orjinalden alıntı: srkanu

quote:

İlerlemeli ne ya
    Call of duty güzel bir oyun olabilir senin için.Hatta bir bölüm var.Tüm sovyet askerleriyle bir anda taarruza geçiyosun geri dönersen kendi askerlerin seni hain diye vuruyo.Yani devamlı ilerlemek zorundasın

Buna çok güldüm

• bkz: 'ilerlemeli oyun' tabiri PC oyunlarina ilk adim attiginizdan itibaren baslar ilkokul sonlari ve kisinin ingilizce deneyimine bagli olarak ortaokula kadar gider.ilkokulda 5e kadar Max Payne'e ilerlemeli oyun diye hitap ettigimi itiraf edeyim. Cok uzun yillar gecti ustunden hey gidi gunler hey....
  • İlerlenmeyen oyunmu var?
  • ya arkadaş sormuş işte ilerleyen ilerlemeyen muhabbeti yapmayalım arkadaşın sorusunu herkes anlamıştır.bence bu senenin en bombası dead space di oynamadıysan kesin dene
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tayff

quote:

Orjinalden alıntı: srkanu

quote:

İlerlemeli ne ya

Buna çok güldüm

• quote:

Orjinalden alıntı: disast3r

bkz: 'ilerlemeli oyun' tabiri PC oyunlarina ilk adim attiginizdan itibaren baslar ilkokul sonlari ve kisinin ingilizce deneyimine bagli olarak ortaokula kadar gider.ilkokulda 5e kadar Max Payne'e ilerlemeli oyun diye hitap ettigimi itiraf edeyim. Cok uzun yillar gecti ustunden hey gidi gunler hey....

Aynen , arkadaşlar sorardı ; max payne , punisher falan derdik
  • BİOSHOCK
  • quote:

Orjinalden alıntı: .:BBR:.

pc de oynayabileceğin en iyisi gears of war

kesinlikle gears of war... check point yazısını görünce rahatlıyordum. hele o ilk berserker den sonra...
  • quote:

Orjinalden alıntı: hacı_yatmaz

quote:

Orjinalden alıntı: KRAMER25

arkadaşlar güzel bir ilerlemeli oyun arıyorum devilmycry3 oynanabilirlik çok zor o yüzden kolay olması önemli kaliteli olsun bide.teşekkürler

burdamı yersiniz evinize paketmi yapalım

• quote:

Orjinalden alıntı: disast3r

bkz: 'ilerlemeli oyun' tabiri PC oyunlarina ilk adim attiginizdan itibaren baslar ilkokul sonlari ve kisinin ingilizce deneyimine bagli olarak ortaokula kadar gider.ilkokulda 5e kadar Max Payne'e ilerlemeli oyun diye hitap ettigimi itiraf edeyim. Cok uzun yillar gecti ustunden hey gidi gunler hey....

• jedi academy eski ama harika bir oyun
  • Call Of Duty 2 bence tam aradığın gibi bir oyun
  • İlerlemeli oyun tabiri bana da Final Fight (Namı değer HAGAR), Cadillacs and Dinosaurs (Namı değer Mustapha), Super Sonic, Mario, X-Men gibi olan oyunları çağrıştırır....
  • ilerlemeli oyun çok geniş bi tabir oldu belki fps deseydin yarış oyunuda ilerlemeli onabakarsan
  • mesela DİRT de oynayabilir arkadaş... Gayet hızlı ilerliyosun
  • ilerleyen oyun ilahi.... :)

bence Crysis veya Far Cry denemelisin.

sinema tadında bişey istiyorsan Kane and Lynch olabilir.

yok ben hoplamalı zıplamalı bişey istiyom dersen de Mirrors Edge yi oneririm...

arabayla falan ilerlicem dersen de NFS Undercover veya Test Drive Unlimited i oyna derim...
  • aslında "ilerlemeli oyun" tabiri ... "street fighter" tarzı oyunların haricindeki oyunlar için geliştirilmiş çok geniş kapsamlı bir atari salonu kavramı olarak hayatımıza girmiştir ...

87 yazı idi hava çok sıcaktı buz gibi kola mı verip karşılığında bir jeton almıştım.... tamam itiraf ediyorum ilk söyleyen bendim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evohan -- 10 Mart 2009; 2:16:20 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: özzer

mustafa

• HALF-LİFE serisi tabikide....

bioshock da güzel bi oyun....
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.