Şimdi Ara

EN IYI HOSTING FIRMASI HANGISI? (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
752
Cevap
7
Favori
231.761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • godady iyi midir acaba ? Aklıma takıldı burada millet reklam yaptıkları için hep şüpheyle yaklaşıyorum...

Sanırım önce TS3 aldığım yerin fiyatlarına bakayım pahalıysa godady'ye bakayım. Arkadaş Zibilyon tane site var ya..
  • Host Advice sitesinden bakabilirsiniz.

Yurt dışı hosting firmaları bizimkilerden çok daha geniş yelpazede ürün sunuyorlar. Bir de hemen hemen fiyatlar birbirine çok yakın hatta yurt dışındakiler daha uygun diyebilirim.

Milli diye diye fiyatlardan geçiriyorlar.
  • en iyi hosting firması listesi https://goo.gl/X8pi44
  • Çorbada bizimde tuzumuz olsun dedim

Ben çok uzun zamandır Alantescil.Net i kullanıyorum ve gayet memnunum. Destek ve Hizmet kalitesi gayet başarılı ve tavsiye ederim...

Direkt Link:https://www.alantescil.net
    Referans Link ( Tavsiye Edilir ) :https://www.alantescil.net/aff.php?aff=2 EN IYI HOSTING FIRMASI HANGISI?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asipr -- 1 Ocak 2018; 2:2:33 >

• strato en iyisi bence. web siteme ulaşamadığımda mail attım ve beni aradılar. almanyadan aradılar birde. 45 dakika konuştuk sorun hakkında gerçekten çok ilgililer. hoş çok pahalanmış ayrı konu
  • Şu anda hizmet aldığım firmayı sizlere önermek istiyorum o da fiberserver'dir
  • alierdem33 A kullanıcısına yanıt
    alierdem33
    Er
    6 Mesaj

6 mesajın hepsi fiberserver. Arkadaş fiberserver'in sahibi galiba
  • Bence şu veya bu demek yerine hepsini kıyaslayıp karar vermek lazım. En iyi hosting firması sitesi detaylı incelemiş bunu yapmış bir bakın derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kasitilim -- 15 Mart 2018; 13:15:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibo83

Tabiki Godaddy

✓bol depolama (100gb)

✓ limitsiz ziyaretçi

✓Türkçe destek

Max 45tl ediyor

yıllık mı aylık mı hocam birde hangi paketi ben kendime kişisel web sitesi düşünüyorum ama fiyatlar 150 liradan aşağı yok ufak bir wordpress kurup kendi fotoğraflarım felan vs.
  • Lemansky kullanıcısına yanıt
    Wordpress hosting farkli..
    Onun paketleri daha farkli..
    Ben domain almistim
     EN IYI HOSTING FIRMASI HANGISI?
     EN IYI HOSTING FIRMASI HANGISI?
    Veridyen refernasi cok olan firma iciniz rahat olsun.
    1 mail veya Telefonla isinizi aninda cozerler
    Teknik destek cok cok iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibo83 -- 23 Mart 2018; 8:12:33 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

quote:

Orijinalden alıntı: kurti3519

Daha önce birçok farklı şirketten hosting hizmeti aldım. Bunların arasında en kaliteli bulduğum Veridyen oldu. Diğerlerinden de iyileri var. Hatta tüm bu firmaları en iyi hosting firmaları yazısında da değerlendirip, artılarını eksilerini yazmıştım.

Selam. Bu Veridyen ve türevleri "limitsiz" adı altında hangi dosya türleri için limit uyguluyor? Misal 8 gb'lik blu-ray mkv filmi upload etmeye izin vermezler. Yani limitsizin gerçek limiti ve kısıtlamaları nedir? Teşekkür ederim.

Tabiki limitsizin de limiti var.

Resim koymak serbest ama siz tutar Erotik veya xx resim koyarsaniz...

İnsanlar buna cok tiklayinca download yapinca dikkat ceker ve yonetim inceler..

Ayni sekilde Ucretli oyun-Uygulamayi full version paylasmak-seri no paylasmak ta yasak!!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Daha önce birçok farklı şirketten hosting hizmeti aldım. Bunların arasında en kaliteli bulduğum Veridyen oldu. Diğerlerinden de iyileri var. Hatta tüm bu firmaları en iyi hosting firmaları yazısında da değerlendirip, artılarını eksilerini yazmıştım.

Selam. Bu Veridyen ve türevleri "limitsiz" adı altında hangi dosya türleri için limit uyguluyor? Misal 8 gb'lik blu-ray mkv filmi upload etmeye izin vermezler. Yani limitsizin gerçek limiti ve kısıtlamaları nedir? Teşekkür ederim.

Ayni sekilde Ucretli oyun-Uygulamayi full version paylasmak-seri no paylasmak ta yasak!!!

Hocam aklıma gelmişken. Rename usulü ile 5 gb'lik film dosyasını rename edip html olarak yüklerseniz sonuç ne olur?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam aklıma gelmişken. Rename usulü ile 5 gb'lik film dosyasını rename edip html olarak yüklerseniz sonuç ne olur?

Ftp ile tek seferde 1gb dosya gonderiliyor diye biliyorum..

Sizin niyetiniz film sitesi yapmak veya youtube vb galiba

O zaman godaddy den alin..yerli olanlar esneklik yapmaz!!

Ayni anda 50-100 kisi film izlemek icin siteye girdiginde bu belli bir veri trafigi demek ayrica bu dosyolar uzantisi .web yapsaniz bile 1gb dosya cok erisim olmasi fazla uzun surmez dikkat ceker!!

#Yabanci hostlar daha esnek

*Alternatif olarak sunucu kiralayabilirsiniz!

Komple size bir pc ayiriyorlar..

Trafik-islemci-yogunluk derdiniz yok

Tabi film oldugu anlasilinca silinir buda risk!!

#Evdeki pc ye sabit ip alip kendi server yapmakda var.

https://www.veridyen.com/kurumsal-hosting.html altin pakete bakin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibo83 -- 23 Mart 2018; 10:46:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• isminin hakkını veren one.com derim bırakalım hazır kontrol panelleri kullanan adamları
  • Dünyada en fazla tercih edilen ilk 3 firma kıyaslanmış https://eniyiyabancihosting.com/

Almadan önce bakın derim. Özellikle fiyat performans olarak Godaddy iyidir. Ancak sorunsuz olsun az pahalı olsun diyenler için Hostgator tavsiyemdir.
  • hosting firmalarının özelliklerini karşılaştırmak için şurayı kullanabilirsiniz keşke şuradaki gibi hosting firmalarının özelliklerini de ekleseydiniz. https://wpcin.com/en-iyi-hosting-firmasi/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uyandirmaprojesi -- 2 Mart 2019; 13:15:26 >
  • Yıllardır hizmetimi natrodan alırım. Hem sektörün en eskisidir hem de kurumsal bir firmadır. Benim için güven ön planda olduğu için kendileriyle çalışırım. Destek konusunda ise sorun yaşamadım tavsiye ederim.
  • Turhost 👍

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Alan adlarım ve hosting hizmetimi natrodan alıyorum. Konunun açıldığı yıllardan bu yana büyük gelişme kaydettiler bence. Memnunum tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.