Şimdi Ara

En iyi grafikli Snes oyunu ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
0
Favori
1.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hicbirsey sandigin kadar yeni deil dostum .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • seksenlerde uc boyutlu yazici mi....peki hangi bilgisayara bagliyorlardi bu yaziciyi merak ettim gercekten comics costu.evet seksenlerde prototip denemeler vardi ancak bunlar islevsel degildi mesela bizim bakkalda isin tabancasi satiliyordu ancak ates edince kimse olmuyordu simdi ikibin yirmilere geldik isin tabancasi hala bakkallarda satilmiyor.virtua racing starfox starwars rogue squadron n64 gibi oyunlar ayri bir kategoriye giriyor bu kasetler iclerinde o devir icin pahali grafik ve ses hizlandirici cipler barindiriyorlardi uc boyutluya benzer oyun baska uc boyutlu oyun baskadir virtua racing bu pahali oyunlardan biriydi ki o sozde uc boyutluluk efekti kisitli ve kucuk bir bir alanda gecerliydi yani biz 16 bit konsolda uc boyutlu oyun yaptik diye milleti kandirmaktan baska yaptiklari bir sey yoktu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 31 Ocak 2017; 15:30:20 >

• Star Wars'tandır o 😆

• senin ki de gora dan

https://m.youtube.com/watch?v=oBJjjvBAAhY

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 31 Ocak 2017; 15:34:7 >
  • Benim ki bilinen gercekler dostum . 😊

• https://m.youtube.com/watch?v=9azOKoqvo5U

dabi

• Omg

• pspsexer kullanıcısına yanıt
    Favorin retro konsollarin ne ?

• Ben Snes'ten "Zelda: A link to the past" diyorum :) Bu oyuna adeta aşık oldum :) Her yönüyle on numara.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Grafik olarak SNES'in alt limitiydi . Basligi dikkatli okuyunuz .

• En çok şaşırdığım oyun Street Fighter Alpha 2. Oyunda herhangi bir kısıtlamaya veya eksiltmeye de gitmemişler. Birebir aynısı. Enteresan bir durum.
  • Kesinlikle vardir fark etmemissinizdir.

• Donkey Kong Country gibi oyunu kaldirabilen bir makine ST Alpha 2'yi hayli hayli kaldırır ...

• donkey konglarda iyi final fight seriside
  • Final Fight serisi klasik beat em up . Sıradan bir oyun Snes icin bence .

• Kesinlikle donkey kong country bence.Nintendonun,snesin son dönemlerinde ortaya koyduğu ve insanları 16 bit konsolda nasıl böyle oyunlar yaptılar acaba diye düşündürten bir oyun...

• Bence SNES oyunlarının hepsinin grafikleri güzel. O grafiklerin sadece atari salonlarındaki oyunlarda olduğunu zannediyordum küçükken :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3d sayılmaz belki ama şahsen Chrono Trigger ı da müzik ve grafik bakımından estetik buluyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Ktez

3d sayılmaz belki ama şahsen Chrono Trigger ı da müzik ve grafik bakımından estetik buluyorum

Chrono Trigger gerçekten de mükemmel bir oyundu. Hikayesi olayları sunuşu atmosferi çok iyiydi.

• Earthworm Jim 2 ve Super Aleste oyunlarının grafikleri gerçekten de çok başarılı.Earthworm Jim 2 'nin grafikleri Sega Saturn'a çok yaklaşıyor.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.