Şimdi Ara

EN İYİ DRİFT OYUNU ÖNERİLERİ (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
28.319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • o tarz yapılmıs yapılabilecek en iyi oyun carbondur yok boyle bişey normalde o tarz seyleri sevmeyen beni hastası yaptı
  • quote:

Orijinalden alıntı: configsYs

başlıkta drift gördüğüm için yazıyorum. Çoğu kişinin bilmediği, ama oyunu oynayanların belki farkına varmış olabileceği bir oyun var hocam...NFS Most wanted...oyunda drift diye bir seçenek yok!!. ama serbest gezinti modunda drift yapabiliyorsun. oyunun sürüş dinamikleri buna izin verebiliyor...ben şans eseri Fast and furious Tokyo Drift filminden sonra oyunda denemiştim...baya bir uğraştıktan sonra yapabilir hale geldim...ve inanılmaz zevk aldım. bir link vericem..bu benim kendi videom... fraps programı ile çekmiştim. ama şunu söyleyeyim, bunun gibi bir drfit için analog kol şart. ben logitech dual action ile yapmıştım o zamanlar...şimdi 15 liralık bir snopy var..o da o işi görüyor valla... linki yolluyorum... (yıl 2006 :S vay be zaman ne çabuk geçmiş)

http://www.youtube.com/watch?v=1__5q7xQGKg

Hocam nasıl yapıyorsunuz onu ya?

• gridd
  • grid, hot pursuit ve shift
  • mesajım bulunsun
  • Grid
  • LFS de drift yapmak her babayiğitin harcı değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karayell

quote:

Orijinalden alıntı: Silver_Sky

quote:

Orijinalden alıntı: nForcer

Race Driver GRID

+1

+2

+3
    not: Gerçi grid önerenlerin sayısı benimle birlikte 15 ama
    not 2: Hocam Underground 2 oynarken illaki modifiye yapacaksın diye bir şey yok ki. Yıllarca U2 oynadım ama hiç aşırı modifiye ile uğraşmadım

• Configsys kardeş nasıl öyle drift yapıyorsun biraz açar mısın ve pc de yapamıyoruz?
  • Bende GRID demek istiyorum,arabanin hakkini vere vere yapiyosun
  • GRİD +1 konuyu hortlattık bence adam emekli olmuştur
  • quote:

başlıkta drift gördüğüm için yazıyorum. Çoğu kişinin bilmediği, ama oyunu oynayanların belki farkına varmış olabileceği bir oyun var hocam...NFS Most wanted...oyunda drift diye bir seçenek yok!!. ama serbest gezinti modunda drift yapabiliyorsun. oyunun sürüş dinamikleri buna izin verebiliyor...ben şans eseri Fast and furious Tokyo Drift filminden sonra oyunda denemiştim...baya bir uğraştıktan sonra yapabilir hale geldim...ve inanılmaz zevk aldım. bir link vericem..bu benim kendi videom... fraps programı ile çekmiştim. ama şunu söyleyeyim, bunun gibi bir drfit için analog kol şart. ben logitech dual action ile yapmıştım o zamanlar...şimdi 15 liralık bir snopy var..o da o işi görüyor valla... linki yolluyorum... (yıl 2006 :S vay be zaman ne çabuk geçmiş)

Yarışlarda kullanabiliyor muydun bunu?

• NFS Hot Pursuit 2010 .Bu oyunu herkesin oynaması lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Slippery Soap

NFS Hot Pursuit 2010 .Bu oyunu herkesin oynaması lazım
    Drift modu yok ki bu oyunda.
  • bende GRID diyorum kesinlikle
  • quote:

Orijinalden alıntı: Einstein

quote:

Yarışlarda kullanabiliyor muydun bunu?

yarışlarda çok da işime yaramadı. ki zaten drift hız kaybıdır aslında. tutunarak viraj almak, virajları kesmek en verimli yöntem.
    keyif için drift yaptım ben. yarışları kazanmak için ise MW'da speed-breaker + nos kullandım. bu sayede 90 dereceli virajları bile minimum hız kaybıyla alabiliyorsun.

• NFS CARBON'dan başka oynamanı tavsiye etmem.
  • Need for Speed The Run da drift yarışları yok ama her bölümünde keskin virajlar var ve kaydırmaya gayet uygun ayrıca güncel bir oyun okduğu için çok beğeni buldu
  • RFACTOR

RFACTOR 2

PLAY SUPERSTARS V8 RACİNG

ASETTO CORSA

GRID

lİFE FOR SPEED

AUTOMOBİLİSTA

DRİFT STREETS JAPAN

Bildiklerim bu kadar.Ben Hepsini oynadım hepside çok güzel oyunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asd1235 -- 26 Nisan 2018; 21:3:57 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.