Şimdi Ara

En iyi dövüş sporu hangisi ? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
0
Favori
16.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki

En iyi dövüş sporu hangisi ?

(En Son Oy Tarihi: 7.10.2014)
Giriş
  • en iyi dövüş sporunu öğreniyim,herkesi döveyim,sokakların kralı olayım.
  • spor olarak kick-box, sanat olarak ninjitsu
  • adana stayl
  • jujitsu
  • quote:

Orijinalden alıntı: frkn55

Capoeira

http://video.google.com/videoplay?docid=-8514518157668120764

• Wing Tsun. Tartışmasız.
  • Wing Tsun
  • Ninjutsu- Gerçi bir dövüş sporu yerine koymak hakaret olur Hep söylüyorum Hayatta Kalma sanatı
    Ben Mixed Martial Arts la ugrasıyorum hiçbir dövüş sanatı tek basına değil bunu dunyanın ileri gelenleri söylüyor.
    Mesela ben Taekwondo 1.dan Ninjutsu Yeşil,Brazillian JuiJutsu,Classic Juijutsu,Muay-Thai Karma eğitimlerini alıyorum ancak yeterli....! unutmayın hepsinin eksikleri var ama en eksiksizi süphesiz wing tsun ve ninjutsudr
  • vale tudo Türkiye de bilinmez ama ben (ufc) diyerek youtube den aratmanı tavsiye ederim. kungfu, güreş, judo, boks, bileşimi yerde devam eder, bir taraf nakavt yahut pes olana değin, ülkemizde kesinlikle boks öneririm ve güreşi bu bileşim Türkiyede en iyisi olur. kick boks ve thai bo genellikle karete kungfu hocalarının ekolü olarak devam ediyor ve sokakta etkili velakin tam tedavi değil bence 1 yıl box 1 yıl güreş bir yıl tekme sporlarından biri ve son olarakda body.
    çocuk küçükken tekvando sonra güreş ve 15 yaşında boks öğrense onu hiçbir döğüş sanatı indiremez

atasözü ile bitirelim: Güç oyunu bozar

http://ara.video75.com/video-ara.php?tag=valetudo&hepsi=Video75+te+Ara

• arkadaşklar ben yaklaşık 10 yıldır tayboks yapıyorum ve devam edıorum bıde 1 yıl tekwando yapmıştım sanırım mavı kuşaktım ama tay boks cok dahah ıyı ve devam edıorum tekwandoya etmıyorum 2 kere felan tay boks maclarına cıktım amator 1. olmustum bıkere ama bıraz ağır sıpor bi olay var anlatım uzun ola bılır ama okudunuza deyecek bıkere ıstanbulda ıken ben samsunluyum arkadas istanbulu tanıtıo bana tabı kendısı pankreas dovuscusuya artıs yerlere goturuo haa pankreas sızın o smackdown larınız flın amerıkan guresı işte gıtık bı kulup var arada kayıt lıstesı fılın kayıt yaptırcaz tabelada da yazıo dovuscu 50 tl seyırcı 15 tl arkı bna gel deıdı dovuscu kayıtı kaptırıoz ln napıon dıom dıo olm dovuscez ıste kazanan 5bin tl dedi aklıma yatmadı ama neyse dedım oturduk yerlere herkes daıre olusturmus oturuo toplam 100 kıs felan vr yaş sınırı enaz 20 bende ozaman 21 yaşındaydım tabı 16 yaşında bara ıcın zorla gırıp dovusenlerde vadı bnım karsıma bırı cıktı muaytayı fılın bılıomus 4,5 spor bılıo kavga etık fılın 5dk ye yatırdım bunu bırı daha cıktı karma dovus bılıomus 15 yılını vemıs dovustuk 4 yumruk atıom 1 i denk gelıo oda ortalama nese bu benım ceneye tekme caktı yerdeyım nefes nefeseyım kalktım bıda kalkar kalkmaz göhusume tekme gecırdı saka deıl 1m gerı ucdum yerdeım hızlı nefes alıom terlıom bıde kalktım ve yuzume yumruk gecırdı ve kan cıkardım dene bılır 2 saniye yerde kaldım dedım kendı kendıme bn sadece 10 yıl tay boksa gıtım bu rakıbım 25 yaslarında ve 15,16 yılını buna vemıs yabancı yerde karma dovus sporları orenmıs en ıyı salonlardan amator lgdede 1.ligi vamıs 19 yaşında. bunları nerdenmı biliyorum cunku lıstesınde yazıodu bn kalkimi kalkmiyimi bilemıom kalktım bana 2 sağ bir sol atı gerı gıtım ustune gıdıb yumruk atım bıdane daha atcam eyıldı karsıa gectı ustune yurudum bana tekmeyı caktı yerdeım ve yarı baygınım nese kalktım dedım bıda bı sağ atı bana bayılmısım zatten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cepni55 -- 10 Ağustos 2011; 8:20:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: RONSPY

Martial Arts

+1
  • Wing Chun
  • saçma sapan dövüş sporlarına gerek yok farklılık yaratacağım diye
    boks biliyorsan mike tyson gibi yumruk atıyorsan herkezi yıkarsın
    boks artı güreş benım tavsiyem gelen gelsin sonra
  • arkadaşlar benim acilen bir dövüş sanatı öğrenmem gerek yapılı ve kaslıyım 7 ye gidiom okulda beni bilek güreşinde atan yok ama nedense dövüşte beni ***iyorlar ...bu arada artistik bişiler olursa sevinirim
  • beyler öle bir dövüş sporu lazım ki 3-5 kişi daldıklarında indiriyim hangisi dövüş sporu yapar bunu
  • Sex
  • Muay thai cok serttir ama ninjutsuyu oneririm ninjutsuda akil on plandadir ve is kisa yoldan halledilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Danilo Thann

quote:

Orjinalden alıntı: DnR

Youtube' da yada Video.Google' da "Kimbo" diye aratın.... Ne yaparsanız yapın boş olduğunu anlarsınız :D
    Adam "Final Boss" gibi.

http://www.youtube.com/watch?v=o5ZxpbtcC8A

videoyu izlemedin galiba senin final bossu fena benzetmiş kırmızı kafalı çocuk

• hocam en iyi dövüş sporundan ziyade ben hangisini en iyi yapabilirim diye düşün
  • aikidoya git. Mis gibi spor.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.