Şimdi Ara

En iyi dövüş sporu hangisi ? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
0
Favori
16.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git

En iyi dövüş sporu hangisi ?

(En Son Oy Tarihi: 7.10.2014)
Giriş

Orijinalden alıntı: THUNDERBIRD

quote:

Orijinalden alıntı: Danilo Thann

quote:

Orjinalden alıntı: DnR

Youtube' da yada Video.Google' da "Kimbo" diye aratın.... Ne yaparsanız yapın boş olduğunu anlarsınız :D
    Adam "Final Boss" gibi.

http://www.youtube.com/watch?v=o5ZxpbtcC8A

videoyu izlemedin galiba senin final bossu fena benzetmiş kırmızı kafalı çocuk

Ah keşke yorum yazmadan iki saniye oturup düşünsen. O adama cevap olarak koydum ben o linki, zeka küpü.

• kung fu ninjutsu yeya wing tsun için bildiğiniz istanbulda bir kurs yeri varmı özellikle wing tsun (istanbul avrupa)
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Youtube' da yada Video.Google' da "Kimbo" diye aratın.... Ne yaparsanız yapın boş olduğunu anlarsınız :D
    Adam "Final Boss" gibi.

Ah keşke yorum yazmadan iki saniye oturup düşünsen. O adama cevap olarak koydum ben o linki, zeka küpü.

tabi tabi sen izlemediğin videoyu koy sonra kıvır

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Adam "Final Boss" gibi.

tabi tabi sen izlemediğin videoyu koy sonra kıvır

Küçük çocuklardan gına geldi resmen. Abicim videonun adını okudun mu? Okumadın belki de o kadar dahi İngilizce bilgin yok. O videonun adı "Kimbo Slice knocked out by Seth Petruzelli". Yani neymiş, Kimbo Slice, Seth Petruzelli tarafından mağlup edilmiş(belki anlamazsın, mağlup edilmiş demek yenilmiş demek). İlk yorumu atan adam Kimbo'yu gözünde büyüttüğü için o linki cevap olarak koydum. Eğer bu kadarcık bir ironiyi bile anlayamıyorsan...

Aziz Nesin çok haklıydı, çok..

• Street Fighter
  • Kişiye göre değişir.Amacınız millete hava yapmak değilse ve kendinizi her yönden geliştirmek istiyorsanız karate'yi öneririm.Eğer izmirdeyseniz 05077415276'yı arayıp Ajlan Şahin(6.dan) ile görüşebilirsiniz.
  • wing chu mu ne oyle bir şeyler varmıs. ip man yapıyodu iste (halat adam degil adamın ismi bu) neyse iste filmini izlemistim adam herkesi dovuyodu iyidir bu ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlbertEinstein

Capoeira

http://video.google.com/videoplay?docid=-8514518157668120764

ordaki zenci yenilmezde acayip dayak yiyordu
  • Jujitsu
  • Ip Man'in yaptığı kardeşim başkası yalaaaan Wing tsun du galiba şimdi pek hatırlamıyorum affeyleyin forum-u donanım.Haa bide bakın şu var bu da dehşet
  • wushu sanda, best of kungfu.

çocuklar için tekwando ikinci sırada shotokan karete çünki okullar arası turnuvaları var,

tekvando olimpik bir spordur yani meb de öğretmen antrenör, şampiyonsanız maaşlı bir devlet işi garanti.

diğer antika döğüş sanatların kimi ruhuna, kimi gözüne, hitap eder ama karın doyurmuyorlar. ayrıca bankada sinirinizi bozan veznedara karşı da kullanamazsınız.

En iyi dövüş sporu hangisi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_rappe

hepsi hikaye tek gerçek wingtsun bak bruce leeye,jackie chana,jet lee ye hepsi wtci

bruce lee shaolin tapınağında 4+ sene kungfu görmüştür.
  • arkadaşlar konuyu sonlandırıyorum en iyi dövüş sanatı wing chun bu kadar basit )))
  • bruce lee hocası ıp mandır ve onun dövüş sanatı wing chun dur ni wing chun dövüş sanatını çok iyi bilen biri kimboymuş mimboymuş hiç affetmez :)))karşışında
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.