Şimdi Ara

en iyi divx filmi hangi tel izletiyor?? (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
0
Favori
1.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalinden alıntı: blumx

Bence telefonda izlendikten sonra divx ve mp4'ün bir farkı yok. Küçücük ekranda 15fps ve 25fps farkını çok kolay anlayamazsın. Anlasanda rahatsız etmez.

Şu bir gerçek ki hangi teli kullanırsan kullan divx'i önce yeniden boyutlandırman gerekcek. Bu işi yaparken mp4'e de çevirirsen olur sana K750i'de izlenebilecek film.

Filmlerde 64K - 262K ekran farkı çok belli oluyor. Bu yüzden telefon seçerken dikkat et derim.

ben sana katılmıyorum zira tecrübe ile sabittir. mp4 de hareketli olmayan resimlerde büyük kareler oluşurken divx de en ufak bir nokta bile çok net şekilde gösteriliyor en azından benim mpx te ööle. 15 fps ile 25 fps arasındaki farkta dağlar kadar. tabiki ekranın daha büyük olması ve 262K olması daha güzel seyir demek ama telefonun performansı da önemli. ancak bendeki 65 K ekran da renkler gayet tatmin edici. ben monitörden farkını göremedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thedeparted -- 15 Ağustos 2005, 17:46:42 >
  • 6670 te 25 fps ile divx izleyebilirmiyim? (görüntü bozulmadan-takılmadan)
  • arkdaslar peki sunu sorucam mesela mpx220 i televizyona bağlayıp film izleyebiliyor muyuz?
  • quote:

Orijinalinden alıntı: ReiSeM

arkdaslar peki sunu sorucam mesela mpx220 i televizyona bağlayıp film izleyebiliyor muyuz?

HAYIR
  • 3650'de izleyen var mı peki?Nasıl gösteriyor?
  • divx kpbs hertz bilmem ne ayarlarını süper ayar yaparsan her oynatıcıda mutlaka kaliteli sonuclar alabilirsin. Sx 1 de 700 mb lık filmi 100 mb yapıp izliyorum ama 300 yaparsam otomatikman 3 kat kalite divx kaliteside önemli değil mi?
  • 6670 im
  • quote:

Orijinalinden alıntı: serialkiller666

divx kpbs hertz bilmem ne ayarlarını süper ayar yaparsan her oynatıcıda mutlaka kaliteli sonuclar alabilirsin. Sx 1 de 700 mb lık filmi 100 mb yapıp izliyorum ama 300 yaparsam otomatikman 3 kat kalite divx kaliteside önemli değil mi?

100 MB lık filmin grüntü kalitesinden hayır gelmez, 300 Mb lıkta SX1 de kasar....
  • Demek istediğimi anladın mı yani 92 kpbs yap winampte çal 256 yap fark iyi çalan winamp mı ham madde mi yani?
  • walla p910i gibime geliyor 262K renk büyük ekran...
    ama 6630 6600........ SX1 falan onlarda da iyi izlenir....
  • 6680 çok iyi ya
    aktif matrisli 262K renkler çok canlı
  • Tabii ki MPx200...
    Atlama diye bir şey söz konusu bile değil MPx200'de. Ayrıca ben filmi encode ederken Pocket DivX Encoder kullanıyorum -pek çok kişi gibi- ses ve görüntü kalitesini ayarlayabiliyorsun...
    MPx200 Forever...
  • kimse yazmamış ben yazayım
    7710 da manyak izlenir ben izlemedim ama. dev ekran abi
    bide p serisinde
    diğerinde film mi izlenir.
    bende n-gage var onda bile eh işte.
    7710 un ekranı saydığınız telefonların 3 katı.
  • P910i ve 7710 da izleyinde; 6630 MPx200 felan neymiş görün.
  • Bence telefondan film izlemek işe yaramaz bişey.
    film demek ses demek ,efekt demek.
    film demek görüntü demek.
    ben bunları görmedikten sonra filmi izlesem nolcak.
  • quote:

Orijinalinden alıntı: aTTra

P910i ve 7710 da izleyinde; 6630 MPx200 felan neymiş görün.

bence de! film dediğin büyük ekrandan izlenir!
  • pda 2k takılmayı bırak izlerken zoom yapabiliyosun.hem de kocaman ekran.
  • P900i 'de iyi

SX1 de de iyi sayılır...
  • bu k750i ler divxleri mp4 olarak oynatıyosa altyazı olayı nası oluo ya? destekliyomu altyazı olayını? extra bi program falan var mı yoksa?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.