Şimdi Ara

En iyi çay markası hangisi? (57. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.477
Cevap
67
Favori
557.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Jimmy Vulmer

Lipton özel seri extra demi beğenmedim arkadaşlar. Lipton Earl Grey alacağım
    lipton da üç model iyi;

Lipton Siyah İnci 1 kg (artık bulunmuyor)
    Lipton Filiz 1000 gr
    Lipton Earl Grey 1000 gr (kokulu)
  • lordford50 kullanıcısına yanıt
    Benim kıraathane de çalışan bir arkadaşım Tirebolu 42 yle Çaykur Tiryaki yi karıştırdığını söyledi onu da bir denemek gerek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jimmy Vulmer kullanıcısına yanıt
    Çaykur Tirebolu güzel.
    Çaykur’da Altınbaş ile birlikte en çok sevdiğim çay bu.
    .
    Tirebolu 42 de ise sadece yarım kiloluk karton kutu, özel seri modeli beğenmiştim, diğerleri vasattı.

• http://www.betateashop.com/

Arkadaşlar bugün ve yarın yani 28-29 Şubat yüzde 29 indirim var ben Champion 5 kilo aldım. İndirim fırsatını yakalamak isteyenlere..
  • quote:

Orijinalden alıntı: y.C.g

Arkadaşlar geçen gün çaykur reklamlarında gördüm bu çayı nette araştırdığımda şuan için 20 ilde ilde satışa çıktığı yazıyor. Satılan yer bulamadım hiç, gören duyan olursa eğer haber verirse sevinirim

Doğu illerine yönelik çıkan bir çay şimdilik. Gap çayı gibi sadece doğuda.
  • çaykur tirebolu 42 diyorsunuz da bozmuşlar onu ya, zaten o kraldı keşke eski tadı olsa da içsek burada çay arama derdimiz olmazdı
  • Şuan BETA TEA Taç Yaprak çok iyi hiç harman yapmadan kullanabildigim tek çay diyebilirim aroması felanda gayet iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IVANGUARDI

Şuan BETA TEA Taç Yaprak çok iyi hiç harman yapmadan kullanabildigim tek çay diyebilirim aroması felanda gayet iyi.
    Aldik bakalim inş iyi çıkar.

• el-ruha ceylon çayını hala burada aldığım tavsiyeyle büyük zevkle içiyorum, tadı demi yerinde güzel çay tavsiye ederim
  • Kullanılan su çok önemli ama Damacana Suyuyla yaptıgımda çok iyi Çeşme suyunda berbat oluyor iyi su kullanın.
  • 40 liraya mal olan lazika çayını çöpe attım bitmesini bekleyemedim, altınbaş çay aldım şu anda içiyorum oh bee dedirtti, lazika ve bozulmuş çaykur tirebolu dan sonra
  • quote:

Kullanılan su çok önemli ama Damacana Suyuyla yaptıgımda çok iyi Çeşme suyunda berbat oluyor iyi su kullanın.
    Valla ekşidede ovmusler bakalim. Cayi her zaman iyi suyla yaparim.

• Çayı diğer çaylara göre biraz fazla koymak gerekiyor birazda geç oturuyor ama oldukça lezzetli. Carfeursada internetten daha ucuza bulmak mümkün bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IVANGUARDI -- 6 Mart 2020; 14:42:37 >
  • quote:

Çayı diğer çaylara göre biraz fazla koymak gerekiyor birazda geç oturuyor ama oldukça lezzetli. Carfeursada internetten daha ucuza bulmak mümkün bu arada.
    Çay bugün geldi. Diger çaylara göre bir kaşık fazla attim. Zaten paketindede uyari var bu konuda ,
    ilk bardakta çok şaşırdım. Çok güzel bir aroması var yumuşak bir içim ben bu konudaki onerilen tüm çayları denedim lazika hariç bazilarini bulamadim. Rizeden getirttim ama bu çay şahane sana çok tşk ediyorum.
    İyiki üşenmeyip yazdin buraya, çay kargodayken netten araştıriyordum. ekşi sözlükte konusuna denk geldim. Orda bir tane kötü yazan gormedimki çoğu antika adamlarin. Biri akım dese öbürü baska bırşey der. :) bu çayda hepsi hemfikir. 3 kg aldim. Yanliz hanimla şaşırdık eğer bunun 1 kg paketine bakarsak burda marketteki 1 kg yarım kilo abartisiz 1.5 kg gibi paket.
    Ben nette kendi sitesinden aldim. Kargi 4 gün falan sürdü ama belirtiyorlar bunu sitede. Nihayet cayımı buldum rengi aroması içimi ile 10/10 çay tekrar tşk ederim.
     En iyi çay markası hangisi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Easy Ice -- 10 Mart 2020; 20:40:42 >

• Çayı Begendiyseniz ne mutlu :) Afiyet olsun
  • Çaykur Altınbaş alıp Çaykur tomurcuk ile beraber demlemeyi düşünüyorum tavsiye eder misiniz ?konuyu yeni gördüm

• quote:

Orijinalden alıntı: fensinn

Çaykur Altınbaş alıp Çaykur tomurcuk ile beraber demlemeyi düşünüyorum tavsiye eder misiniz ?konuyu yeni gördüm
    Degmez ugraşma denedim. Üstte resmini koydugum çayı al seni mutlu edecektir.
  • fensinn kullanıcısına yanıt
    Altınbaş Eski Altınbaş değil tozdan ibaret tatsız tuzssuz birşey beta tea taç yaprak kat ve kat iyi çay.
  • Merhaba Çaykur Tiryaki içiyoruz normalde. Kilosu 40 50 lira kadar olabilecek bir cay tavsiyeniz var mı? Öyle 5 6 tane çay karıştırmak istemiyorum 2 veya 3 olabilir. Tavsiyelere açığım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mustafa510626

Merhaba Çaykur Tiryaki içiyoruz normalde. Kilosu 40 50 lira kadar olabilecek bir cay tavsiyeniz var mı? Öyle 5 6 tane çay karıştırmak istemiyorum 2 veya 3 olabilir. Tavsiyelere açığım.
    Konuyu okursan kim hangi çayı onermis hangisini beğenmiş en azindan 3-5 msj oku :)

• 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.