Şimdi Ara

En İyi Bakliyat Markası(Pirinç, Kuru Fasulye, Mecimek vb..)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
6.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar geçenlerde Vera marka A4 fotokopi kağıdı aldım. Normaldi ama resim baskılarında hiç iyi performansı vermiyordu arada birde yazıcının kağıdı alan kısmında 2-3 adet aldığı için sıkışıklık oluyordu elle geri çekip düzeltiyordum. Sonrasında navigatör diye bir markanın A4 fotokopi kağıdını aldım. Arada inanılmaz fark vardı. Resim baskıları inanılmaz düzelmişti ve kağıt sıkıştırma yapmıyordu. Özelliklere baktım ikisi de A4 80gr fotokopi kağıdı yazıyor. Ama elinizle tutunca bile hissedebileceğiniz kadar fark var iki kağıt arasında. Konumuza gelecek olursak bu bakliyat ürünlerinde de böyle bir fark var mı onu merak ettim. Poşetlerin üzerinde hepsi gönen baldo pirinç yazmış ama fiyatlar farklı. Sonrasında biraz araştırdım baldo pirincinde arasında farklar olduğunu öğrendim mesela normal baldo pirinçin tane ağırlığı 27 g oluyormuş biraz daha büyük olanlar 29-30 g olup iyi baldo deniyormuş ve son olarak 31 gr ağırlığında ve 8 mm boyu olan pirinçe de lüx baldo deniyormuş. Markalarına poşetlerinin üzerinde böyle detaylar yok ya da ben göremedim ve size danışıp fikir almak istedim. Aceba herhangi bir markanın baldo pirinçini alsam mı yoksa A4 kağıtta ki gibi iyi marka kötü marka var mı ?

• Gönen baldo besin değeri açısından da faydalıdır. Baldonun iriliği meşhurdur. Bazen diğerleriyle karıştırıyorlar. İrili ufaklı oluyor. Siz bilinen markalardan ya da güvenilir marketlerin fason üretimlerinden şaşmayın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.