Şimdi Ara

-En iyi Android Telefon-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar başlıkta yazan en iyi android telefon ama bu neye göre kime göre... Yani şuan makul fiyat seviyesinde yeteri kadar güçlü ve üzerinde root işlemleri yapılarak en iyi şekilde optimize edilen model sizce hangisi ?

Örnek olarak 500-700 arası bi fiyatla ikinci eli alınıp kendimiz rom yükleyerek bi iki sene donanımı bıktırmadan hangi tel kullanılabilir ?

Ben de şuan telefonumu değiştirmek istiyorum ve işten anlayan arkadaşların da bu konu da yardımlarını bekliyorum.

• Samsung galaxy mini 2.el 300e bulursun rahat :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: waspsich

Arkadaşlar başlıkta yazan en iyi android telefon ama bu neye göre kime göre... Yani şuan makul fiyat seviyesinde yeteri kadar güçlü ve üzerinde root işlemleri yapılarak en iyi şekilde optimize edilen model sizce hangisi ?

Örnek olarak 500-700 arası bi fiyatla ikinci eli alınıp kendimiz rom yükleyerek bi iki sene donanımı bıktırmadan hangi tel kullanılabilir ?

Ben de şuan telefonumu değiştirmek istiyorum ve işten anlayan arkadaşların da bu konu da yardımlarını bekliyorum.

Temiz bir samsung galaxy s
  • quote:

Orijinalden alıntı: runo2000

quote:

Arkadaşlar başlıkta yazan en iyi android telefon ama bu neye göre kime göre... Yani şuan makul fiyat seviyesinde yeteri kadar güçlü ve üzerinde root işlemleri yapılarak en iyi şekilde optimize edilen model sizce hangisi ?

Temiz bir samsung galaxy s

bulabileceğin en iyi cihaz budur bu fiyata
  • peki sensation veya sensation xe nasıldır ?
  • quote:

peki sensation veya sensation xe nasıldır ?

olabilir en uygun fiyata temiz garanti süresi uzun hangsini bulursanız alın derim birazda zevk işi bu
    Bu arada galaxy s de kamera flash ı yok
  • s3 almis tanıdıgım inceledim ilk defa androidden torrent ındırılebıldıgını kesfettım cok ıyı gercekden .d model s3 idi ekranı kocaman tablet gıbı .d cok hızlı web siteleri cok ıyı gosterıyor tek kelımeyle super bır telefon ama fıyat olarak dusuk bır sey ıstıyorsan galaxy ace i tavsiye ederim.
  • quote:

Bu fiyat aralığında kesinlikle Motorola Atrix derim . Uzun süre kullanmış biri olarak telefonun tüm nimetlerinden üst düzey bir şekilde yararlanabilirsin ayrıca şarj süresi de cabası

• Motorola Atrix in tüm artılarına ve eksilerini yazarmısınız hocam mesela şarj süresi nedir işte hd uygulamaları sorunsuz acıyo mu ve birde uzun süre oyun oynandığında ısındığını duydum bu doğrumudur acaba? kullanan biri olarak sizden duymak isterim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.