Şimdi Ara

En İyi Android Navigasyon Programı Hangisi Tavsiye (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
2
Favori
118.126
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • istanbul için google maps pek başarılı değil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İzmir için yandex ve google maps güzel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu konuda iGo nun yazılımlarını başarılı buluyorum
  • yeni bir konu açmıyım.bende ücretlide olabilir güzel bir navigasyon programı arıyorum.cep telefonunda kullanıcam.google maps kullanıyorum şimdilik ama bazen sapıtıyor saçma sapan yollara giriyorum.ayrıca rota hesaplamalarında dengesizlik var.igo için bir kaç yazı okudum.güncellemeri geç geliyormus.sorunsuz kullanıcam parası önemli değil yokmudur hiç tasvsiye edeceğiniz bir program.yakın zamanda yine yollara çıkıcam.navigasyon çok işime yarıyor.teşekkürler.
  • google mapte kayma çok fazla.
    igo kullandım önceden iyidi 3-4 senedir kullanmıyorum.
  • Ben yandex e geçtim harita üzerinde netleme ve sokak belirtileri daha bir düzenli ve sorun yaşamıyorum, diğeri çok sorun çıkarttı geçen gün bana
  • here de soyle bir sorun çıkıyor sizede oluyormu bilmem.
    mesela bir yere rota oluştuyorum ama farklı bir yola sapıyorum başka bir yere ugramam gerekiyor diyelim.here inlaki beni o çzdiği rotadan getirmek istiyor halbuki hemen farklı bir rota oluşturup gidebilecegimiz alternatif yollar var.ama nedense kendi ilk çizdigi rotaya sokmakya calısıyor.öyleki artık gideceğim yere geliyorum hala daha geriye dön diyip duruyor:)
    goole da böyle bir sorunla karsılasmadım.
    yandex ise ciddi sapmalar oluyor bazen nerede oldugumu bile şaşırıyıorum.yolda gidiyorum ekrana bir bakıyorum daglardan falan gidiyorum gorunuyor:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: agtr

İzmir için yandex ve google maps güzel

Selamlar,
    Yandex navigasyon uygulamasında zaman zaman kendi kendine kapanmalar oluyordu, devam ediyor mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • DD252Admin kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, kapanma yok ama ilk açılışta gps fix yapamıyor nedense, yaklaşık 50-100 metre gösteriyor, sonrasında toparlıyor. Telefonda sorun var desem, diğer uygulamalarda normal. Yandex, trafik bilgisi doğruluğu ve seslendirmesiyle hoşuma gitti, ekrana bakmadan detaylı anlatıyor yolu. Ücretsiz sunulan bu hizmet harika

• Merhabalar. Ben de sony e5 cihazda Ankarada kullanmak için tavsiye alabilir miyim arkadaşlar. Bir de hangi programlar internet olmadan da kullanılabiliyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hasan 06 -- 5 Temmuz 2017; 12:31:5 >
  • agtr A kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, işte o bellek ile alakalı sorun. Android bir süre içinde uygulamayı kapatıyor. Bende de ilk bağlanma hızlı fakat İnternet bağlantısı stabiliteyi kaybettiğinde ve GPS konumunun sorun olduğu anlarda uygulama kapanıyor veya kilitleniyor.
    Benzer sorunlar.
    Google arka planda kendi uygulamalarına öncelik verdiğinden 3.parti yazılımlar göz ardı oluyor otomatik olarak. Bakın bu olay iOS'da yok.
    O sebepten sormuştum.

• merhaba

tomtom start 25 aldım. haritaları ve güncellemelerde ücret politikasını beğenmediğim için iade edeceğim.haritaları çok eski çanakkale de üniversite yolu değişmiş yol evrim geçirmiş navigasyonun haberi yok. bunun yerine igo kullanmak için android tablet alsam ona navigasyon programı yüklesem nasıl olur ? tomtom un cihazları gibi igo kullanan cihaz var mı? igo hariç android tablette çalıştırabileceğim haritaları gerçekten güncel bir program var mı ?
  • x571 X kullanıcısına yanıt
    Bölgenizde trafik bilgi sistemi çalışıyorsa Android tablet ve iGO çözüm olabilir, yoksa gidip herhangi bir navigasyon cihazı alın.

• quote:

Orijinalden alıntı: DD252Admin

Bölgenizde trafik bilgi sistemi çalışıyorsa Android tablet ve iGO çözüm olabilir, yoksa gidip herhangi bir navigasyon cihazı alın.

halihazırda tomtom25 kullanıyorum. trafik verisine şimdilik ihtiyacım yok. uzun yolculuklarda tatil gezilerinde kullanacağım.
    tomtom u haritaları güncel değil ve güncelleme fiyatları sıfır ürün fiyatına olduğu için iade edeceğim. merak edip telefonuma diğer navgasyonları kurdum. 1 yıl önce çanakkale gönen sapağında yapılan yol değişikliği pekçoğunda hala işlenmemiş. harita sola dönün diyor ama yol sağa dönüyor üst geçitten kıvrılıp gidiyor. yani yol evrim geçirmiş resmen.

igoda çanakkale seyitonbaşı anıtını bulamadım, dereköy ve fındıklı adında iki köyü bulamadım,gitmem lazımdı google mapsden buldum. tomtom un yer bulma sistemi sanki daha kolaydı.

• 3 sene kadar PNA cihaz ile Igo kullandım.O zamanlar Gps forumu inanılmaz haraketliydi
    Ardından 6 ay kadar Android Igo kullandım. En son Android ile Google Maps kullanmaya devam ediyorum.

Karşılaştırmak açısından, Google Maps, Igo kadar alternatif rota sunmuyor (kısa, yeşil, hızlı vb.) İnternet bağlantınız var ise, trafik verisi ile, en kısa sürede sizi ulaştıracak rotayı hesaplıyor.
    Tahmini varış zamanı %90 oranında isabetli oluyor.

Hata gördüğünüz yolları veya eklemek istediğiniz yerleri kendiniz iletebiliyorsunuz.
    https://support.google.com/maps/answer/3094088?co=GENIE.Platform%3DDesktop&hl=tr

En güzel tarafı, herhangi bir cihazdan (masaüstü, mobil) Google Maps'te oturum açtığınızda tüm kayıtlı yerleriniz karşınızda. Her şey online saklanabiliyor. Cihaz bozuldu, silindi derdi yok.

Ayrıca masaüstünde bir rota oluşturup, cihaza gönderme özelliği de gayet kullanışlı.
    https://support.google.com/maps/answer/6081481?hl=tr

Son olarak offline kullanmak imkanı da mevcut.
    https://support.google.com/maps/answer/6291838?co=GENIE.Platform%3DAndroid&hl=tr

Biraz reklam gibi oldu ama, yaklaşık 8 aydan beri aralıksız Android Google Maps kullanıyorum ve memnunum.

• HesaplayanAdam kullanıcısına yanıt
    Bu tip değerlendirmeler çok önemli; şahsım adına teşekkür ederim size.

Google Maps son sene çok iyi mesafe kat etti ve çevrimdışı harita indirme özelliği de faydalı.

Keyifli sürüşler herkese
  • HesaplayanAdam kullanıcısına yanıt
    Aslında, kısa, yeşil yazmasa da, alternatif rota sunuyor google maps

En İyi Android Navigasyon Programı Hangisi Tavsiye

• agtr A kullanıcısına yanıt
    Evet doğrudur, yazarken bahsetmeyi atlamışım.
    Zaman bazında alternatif yollar sunuyor.
  •  En İyi Android Navigasyon Programı Hangisi Tavsiye

Arkadaslar benim google mapstede su rota arama ekranında donup duruyor hicbir sonuc bulmuyor katiyyen. Bu maps cok sıkıntılı oldu bu sene hakikaten. Here we go diye bir navigasyon program var simdili o yeni gözdem. Ama mapsi ozluyorum. Bu sorunumun cozumunu bilen varmı acaba
  • Igo trafik yoğunluğunu gösteriyor mu? Sanki yok gibi.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.