Şimdi Ara

En İyi Akaryakıt Firmasını Seçiyoruz (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
1
Favori
33.756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Dizelde total çok kaliteli total alamazsam BP alıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne demisler benzini shell den .... kelden
  • 75 model chevrolet nova klasik arac aldim. Benzinli ve lpglim hangi firmalari tercih edeyim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • shell
  • Shell

• Aracın kontağını çevirdiğim günden beri özellikle şehir merkezlerindeki shell istasyonlarından yakıt alırdım. Daha sonra puan biriken kartlarından aldım, android uygulamasını da telefona yükleyerek puan biriktiriyordum hatta performans yakıtlarının bana özel kampanyalarından yararlanarak güzel puan kazanıyordum.

Tam rakamları hatırlamıyorum ama 1500 gibi bir puan biriktirip yeni bir yakıt alımında puan kullanmak istediğimi belirttim. Pompacı ne yaptı bilemiyorum aradan zaman geçtikten sonra telefondan puanlarıma baktığımda -20000 olarak gözüküyordu. Bir hata var sanırım ve düzelir diyerek pek sallamadım ve yakıt alımına shellden devam ederek puan almaya devam ettim. Sık sık puanları kontrol etmeme rağmen -19bin küsürlerdeyken artık dayanamayıp müşteri hizmetlerini aradım ve durumu anlattım. Telefonun öbür ucundaki arkadaş yeni bir kart alarak sıfırdan başlamam gerektiğini söyledi. Peki benim -20000 ile -19bin küsür arası aldığım puanlar yeni aldığım karta aktarılacak mı diye sorduğumda malesef cevabını aldım. Bu cevabının çok saçma olduğunu söyleyerek geçmişten o güne kadar kaç liralık benzin aldığıma bakmasını ve bir daha kendilerinden benzin almayacağımı söyleyerek telefonu kapatmak istediğimi belirtip görüşmeyi sonlandırdım.

O günden sonra yakıt ışığı yanana kadar benzin almadım hatta yanıp sönmeye başlayana kadar yakıt almadım ve opet istasyonuna giderek depoyu doldurdum. Hem daha fazla puan kazandırıyor, hem de pek çok bayisinde markalı araç bakım ürünleri satıyorlar. Üstelik pek çok, belki de bütün istasyonlarında tuvaletler her daim tertemiz oluyor.

Sözün özü ben bu yaşadığım olaya kadar shellciydim, artık Opetciyim.

• Aracın kontağını çevirdiğim günden beri özellikle şehir merkezlerindeki shell istasyonlarından yakıt alırdım. Daha sonra puan biriken kartlarından aldım, android uygulamasını da telefona yükleyerek puan biriktiriyordum hatta performans yakıtlarının bana özel kampanyalarından yararlanarak güzel puan kazanıyordum.

Tam rakamları hatırlamıyorum ama 1500 gibi bir puan biriktirip yeni bir yakıt alımında puan kullanmak istediğimi belirttim. Pompacı ne yaptı bilemiyorum aradan zaman geçtikten sonra telefondan puanlarıma baktığımda -20000 olarak gözüküyordu. Bir hata var sanırım ve düzelir diyerek pek sallamadım ve yakıt alımına shellden devam ederek puan almaya devam ettim. Sık sık puanları kontrol etmeme rağmen -19bin küsürlerdeyken artık dayanamayıp müşteri hizmetlerini aradım ve durumu anlattım. Telefonun öbür ucundaki arkadaş yeni bir kart alarak sıfırdan başlamam gerektiğini söyledi. Peki benim -20000 ile -19bin küsür arası aldığım puanlar yeni aldığım karta aktarılacak mı diye sorduğumda malesef cevabını aldım. Bu cevabının çok saçma olduğunu söyleyerek geçmişten o güne kadar kaç liralık benzin aldığıma bakmasını ve bir daha kendilerinden benzin almayacağımı söyleyerek telefonu kapatmak istediğimi belirtip görüşmeyi sonlandırdım.

O günden sonra yakıt ışığı yanana kadar benzin almadım hatta yanıp sönmeye başlayana kadar yakıt almadım ve opet istasyonuna giderek depoyu doldurdum. Hem daha fazla puan kazandırıyor, hem de pek çok bayisinde markalı araç bakım ürünleri satıyorlar. Üstelik pek çok, belki de bütün istasyonlarında tuvaletler her daim tertemiz oluyor.

Sözün özü ben bu yaşadığım olaya kadar shellciydim, artık Opetciyim.

• Shell kesinlikle nitro + çok iyi yakıt.
    Çokta ince yakıt. Sessiz çalışır motorunuz. Daha fazla performans verir.
    İçindeki tursil özelliği ile enjektor ve
    Diğer yakıt elemanlarını temizler.

Bunun dışında opet çok iyi.
    Cok temiz yakıt .
    Shell den farkı %10 daha sesli çalışır motor.ayrıca çekişte %5 daha az performanslıdır. Ama ben opet kullanırım. Opete güveniyorum.
    Yakıtı çok temiz.aldığım bayide iyi.
    Maslak mehmetçik vakfı opet iyidir.

• Uzun zamandır Opetten devam ediyorum. Herhangi bir sıkıntı yaşamadım, hem puan kazanım oranı diğerlerine göre daha iyi, hem servisi iyi, hem de sahibi türk firması olduğundan tercih ediyorum. Her ne kadar petrol ithal edilen bir ürün olsa da en azından satışını bir türk firmasının yapmasını destekliyorum.
  • Bayiyi kimin işlettiği de önemli. Bazen kaliteli bir marka istasyonda hizmet kalitesinden yoksun krolar olabiliyor.

• [simage][/simage]Shell ve BP iyidir. Total'den hem benzin hem mazot almıştım. İkisinde de arıza lambası yandı. Opet'in mazotu iyi, benzini çekişten düşürüyor. Eski ve yeni teknoloji motorlarda denedim. Opet benzinde benim için zayıf. Total performanslı ama arıza lambasını iki arabada da yakınca işkillendim. Farklı bayilerdi hem de. Favorim Shell. Hem benzin hem mazot. Denemek için Türkiye Petrollerinden de aldım. Benzini çok iyi. Mazot hiç almadım. Shell kadar iyisini bulursam yerli firmalara geçeceğim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Total'den alıyorum akaryakıtımı.
  • önemli olan bayidir. ne shell ne opet. ben artık farketmeyen go dan alıyorum ucuz hem depoda 75 km fazla yapıyorum
  • Hepsi tek bir rafineriden çıkıyor zaten.
    Bununla birlikte temizlik , sistem kontrolü ve denetim nedeniyle Opeti tercih ediyorum.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.