Şimdi Ara

EN IYI 100 PS2 OYUN LISTESI (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
121
Cevap
7
Favori
124.527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-CCBFF5D6E

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    tmm
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    tmm
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar uzakdoğudan olmayan bir rpg yok mu ps2'de oynayabileceğim?LOTR Third Age oynadım en son.Birkaç tane yazarsanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nereata

Arkadaşlar uzakdoğudan olmayan bir rpg yok mu ps2'de oynayabileceğim?LOTR Third Age oynadım en son.Birkaç tane yazarsanız sevinirim.

Alıntıları Göster
    İlk 10 biraz sakat geldi bana. Killzone , tomb raider ın yerine shadow of colossus veya devil may cry gelebilirdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deleted User

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    FATAL FRAME serisinin içinde yer almadığı bir ps2 listesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultimate82

Alıntıları Göster
    Second Sight,Fahrenheit,destroy all humans gibi oyunlarda kaliteli oyunlar özellikle bu ikisi girmeliydi(Second Sight,Fahrenheit) diye düşünüyorum.

• Shadow of collosus a haksizlik edilmis gibi , bence ilk onda olmayi hakedecek bir oyundu
  • PS2 Her tarza uygun-GTA serisi,GOD OF WAR... Resident evil 4 Simulasyon seviyorsan- Sims 2,Ace combat 5. Western tarzi seviyorsan-Red dead Revolver.... Dövùs seviyorsan- WWE2011 Savas seviyorsan-CALL OF DUTY serisi... Futbol seviyorsan- PES, FÌFA12... Polisiye seviyorsan- True crime new york city... Strateji seviyorsan- Age of Empires II... Avcilik seviyorsan - cabela's serisi (outdoor adventures- sahsen serinin bu oyunu hem qrafikleri iyi hemde genis kapsamli) FPS seviyorsan- COLD WÌNTER
    EFSANE OYUNLAR - GTA SA, GOD OF WAR, RESÌDENT EVÍL 4..... (alinti degil alin teridir...)
  • quote:

Bana göre fatal frame cok iyi bir oyun degil... Grafikler oldukca iyi. Ama oynayis o kadar iyi degil... Oyunda sadece ruhlarin resimlerini cekmelisin... AMA SEN SEVIYORSAN KARISMAM...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mehmet0752

quote:

Bana göre fatal frame cok iyi bir oyun degil... Grafikler oldukca iyi. Ama oynayis o kadar iyi degil... Oyunda sadece ruhlarin resimlerini cekmelisin... AMA SEN SEVIYORSAN KARISMAM...

Fatal frame Grafik kalitesi olarak ps2 nin gücünün sınırlarını zorlayan az sayıdaki oyunlardan birisi idi.fatal frame 1-2-3 hepside çok kaliteliydi. serinin en iyi oyunu 2. oyunu sonra 1. oyunudur bana göre. 3 e ise mükemmel bir oyundu diyemem fakat 1 ve özelliklede 2. oyun bana göre efsanedir. ve ben efsane kelimesini kesinlikle grafikleri yüzünden söylemiyorum ki bu oyun bana göre hala efsanedir ve öylede kalacak. serinin en iyi özelliği grafiklerinden önce hikayesidir.hikayesi ve hikayeyi anlatım şekli.bunun yanında zamanı için mükemmel grafikler ve çok iyi sesler.oynanışa gelince resident evil ve silenthill in gerçek kitlesinin yakındığı şey günümüzde bu korku-hayatta kalma oyunlarında tamamen aksiyona kaymış olmasıdır. bu kitle o eski kamera açılarını ve oynanış biçimini özlemektedir. fatal frame seri boyunca buna sağdık kalmıştır ve bence harika bir oynanışa sahiptir.oyunda sağdece ruhların fotoraflarını çekmelisin demek batlefield de sağdece adamlara ateş etmelisin demek gibi birşey. dediğin gibi bende kimseye karışamam fakat ben bu oyunu sevmiyorum ben bu oyuna saygı duyuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hound Dog

gta sa sizin hayatınızda görüp görebileceğiniz en güzel oyundur görüntüsü de ps2ye göre güzel

Alıntıları Göster
    gta olmamıs
  • gta s.a ps2 nin encok satan oyunu şubat 2009 a kadar 17.33 milyon satmış bence hak ediyor.
  • ilk 3'te olmasi gereken bir oyun fakat yeri tam 3. sira degil

EN IYI 100 PS2 OYUN LISTESI
  • quote:

Orijinalden alıntı: gfbekir

ilk 3'te olmasi gereken bir oyun fakat yeri tam 3. sira degil

EN IYI 100 PS2 OYUN LISTESI

o günler için zevkle oynadığım fakat bu bir devam oyunu değil bu başka bir oyun ve umarım bunu dahada ileriye götürmezler dediğim bir oyundu. devam oyunlarını gödüğümde ise lanet ettiğim bir oyun oldu. '' esfanenin çöküş başlangıcı''

• LÚTFEN YARDIMMMM!!
    Bildiyiniz Bir PS2 oyunu varmi icinde taksiye binme ve taksicinin sizi istediyi götùrmesi olsun..... Mesela,... TRUE CRÌME:NEW YORK CÌTY de oluyormu bu özellik...?.. YARDIMMMM
  • quote:

LÚTFEN YARDIMMMM!!
    Bildiyiniz Bir PS2 oyunu varmi icinde taksiye binme ve taksicinin sizi istediyi götùrmesi olsun..... Mesela,... TRUE CRÌME:NEW YORK CÌTY de oluyormu bu özellik...?.. YARDIMMMM

oyunu oynayalı o kadar çok olduki (5-6 yıl) net hatırlamıyorum ama true crimede taksiye binme vardı diye hatırlıyorum.ayrıca gta vc de de vardı taksiye binme olayı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hound Dog

gta sa sizin hayatınızda görüp görebileceğiniz en güzel oyundur görüntüsü de ps2ye göre güzel

Alıntıları Göster
    Gta sa doğru olmuş ama crash serisini göremedim bide twisted metal yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALX@S

gta s.a ps2 nin encok satan oyunu şubat 2009 a kadar 17.33 milyon satmış bence hak ediyor.

Korsanları da koyarsan bütün ps2 si olanlar oynamıştır
  • quote:

Orijinalden alıntı: DiRTyMoNeY_35x

quote:

LÚTFEN YARDIMMMM!!

oyunu oynayalı o kadar çok olduki (5-6 yıl) net hatırlamıyorum ama true crimede taksiye binme vardı diye hatırlıyorum.ayrıca gta vc de de vardı taksiye binme olayı.

GTA vice city stoiresde oluyormu taksiye binme ve gezme?
  • quote:

LÚTFEN YARDIMMMM!!

taksicilik yapabileceğin bir oyunmu arıyorsun yoksa taksiye binip seni gezdirmelerinimi anlamadım? eğer arka koltuğa ben oturayım taksici beni gezdirsin diyorsan entereasan bir fantazi derim...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.