Şimdi Ara

En İdeal ve En Kolay Ganimet Kasma Yöntemi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
6
Favori
30.471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Benim köy düzeninde sadece 1 kaynak ve kara iksir koruma var. Th9 um.Savunma için altın lazımsa 15 dev 5 sihirbaz 3 duvar kırıcı 3 binici gerisi okçu. Sonuçta iksirlik isim yok savunma basicaz zaten. Asker yükseltmesi için iksir lazım olursada 9 dev 12 binici 3 duvar kırıcı gerisi okçu basıyorum. Koy duzeninde altin ve iksirlerin yerini degistiriyorum. Kara iksir lazımsa kara iksiri zaten savaş haricinde kullanmıyorum o zaman. Sadece okçu basarak boş köy bularak olacak iş değil bu. Birazda mantıklı dusunmek lazım. Klan kalesi dolu köyde ne yapican. 400k iksiri altini var adam aktif oynuyor alabiliyosan al bakalım okcunla. Ne yapivan okcum var alamam diyip gecicen anca. Bekleki boş köy gelsin. 2 kaynagida aynı anda yapmaya çalışanlari hala anlayamıyorum. O zaman daha çok saldırı yersin hiç fark etmiyor musunuz. Tek ganimete yogunlas birini yaparken diğeriyle de duvar bas o zaman işte çok farklı olduğunu göreceksin. Tabi bu tecrübeler oynamakla ogrenilio ben şimdi ne soylesem boş ileride daha iyi anlaşılır Dediklerim belki. Her askeri basmanin ayrı bir mantığı var tabi. Klan kalesini dışarı biniciyle cikarican zehir büyüsü atican ejder cikicak hemen olmucek büyüyle. dışarı cekcen falan filan bu taktikleri zamanla cozdukce oyun zevki o zaman farklı olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Lucas84

Benim köy düzeninde sadece 1 kaynak ve kara iksir koruma var. Th9 um.Savunma için altın lazımsa 15 dev 5 sihirbaz 3 duvar kırıcı 3 binici gerisi okçu. Sonuçta iksirlik isim yok savunma basicaz zaten. Asker yükseltmesi için iksir lazım olursada 9 dev 12 binici 3 duvar kırıcı gerisi okçu basıyorum. Koy duzeninde altin ve iksirlerin yerini degistiriyorum. Kara iksir lazımsa kara iksiri zaten savaş haricinde kullanmıyorum o zaman. Sadece okçu basarak boş köy bularak olacak iş değil bu. Birazda mantıklı dusunmek lazım. Klan kalesi dolu köyde ne yapican. 400k iksiri altini var adam aktif oynuyor alabiliyosan al bakalım okcunla. Ne yapivan okcum var alamam diyip gecicen anca. Bekleki boş köy gelsin. 2 kaynagida aynı anda yapmaya çalışanlari hala anlayamıyorum. O zaman daha çok saldırı yersin hiç fark etmiyor musunuz. Tek ganimete yogunlas birini yaparken diğeriyle de duvar bas o zaman işte çok farklı olduğunu göreceksin. Tabi bu tecrübeler oynamakla ogrenilio ben şimdi ne soylesem boş ileride daha iyi anlaşılır Dediklerim belki. Her askeri basmanin ayrı bir mantığı var tabi. Klan kalesini dışarı biniciyle cikarican zehir büyüsü atican ejder cikicak hemen olmucek büyüyle. dışarı cekcen falan filan bu taktikleri zamanla cozdukce oyun zevki o zaman farklı olacak.

Hocam boş maliyetten hep kaçınıyorum.
    16 Dev
    128 Okçu
    4 Kırıcı
    2 Dalkavuk
    Ordum bu şekilde. Bu ordu ile altın ve kara kasıyorum.İksir kasmak için okçu ve barbar kullanıyorum.

Ganimet düzeni olarak hepsini koruyorum gayette güzel oluyor.Genellikle savunmalar bitene kadar inşaatçılarımı hep dolu tutuyorum.
    Şaun da 8m iksr var ve harcayacak çok az yer var.Ganimet kaybım kaç gündür 1k yı geçmiyor.
    Ayrıca yeni fabrikadan hiç buyu kullanmıyorum. Çok gereksiz geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Prophet66

quote:

Orijinalden alıntı: Lucas84

Benim köy düzeninde sadece 1 kaynak ve kara iksir koruma var. Th9 um.Savunma için altın lazımsa 15 dev 5 sihirbaz 3 duvar kırıcı 3 binici gerisi okçu. Sonuçta iksirlik isim yok savunma basicaz zaten. Asker yükseltmesi için iksir lazım olursada 9 dev 12 binici 3 duvar kırıcı gerisi okçu basıyorum. Koy duzeninde altin ve iksirlerin yerini degistiriyorum. Kara iksir lazımsa kara iksiri zaten savaş haricinde kullanmıyorum o zaman. Sadece okçu basarak boş köy bularak olacak iş değil bu. Birazda mantıklı dusunmek lazım. Klan kalesi dolu köyde ne yapican. 400k iksiri altini var adam aktif oynuyor alabiliyosan al bakalım okcunla. Ne yapivan okcum var alamam diyip gecicen anca. Bekleki boş köy gelsin. 2 kaynagida aynı anda yapmaya çalışanlari hala anlayamıyorum. O zaman daha çok saldırı yersin hiç fark etmiyor musunuz. Tek ganimete yogunlas birini yaparken diğeriyle de duvar bas o zaman işte çok farklı olduğunu göreceksin. Tabi bu tecrübeler oynamakla ogrenilio ben şimdi ne soylesem boş ileride daha iyi anlaşılır Dediklerim belki. Her askeri basmanin ayrı bir mantığı var tabi. Klan kalesini dışarı biniciyle cikarican zehir büyüsü atican ejder cikicak hemen olmucek büyüyle. dışarı cekcen falan filan bu taktikleri zamanla cozdukce oyun zevki o zaman farklı olacak.

Hocam boş maliyetten hep kaçınıyorum.
    16 Dev
    128 Okçu
    4 Kırıcı
    2 Dalkavuk
    Ordum bu şekilde. Bu ordu ile altın ve kara kasıyorum.İksir kasmak için okçu ve barbar kullanıyorum.

Ganimet düzeni olarak hepsini koruyorum gayette güzel oluyor.Genellikle savunmalar bitene kadar inşaatçılarımı hep dolu tutuyorum.
    Şaun da 8m iksr var ve harcayacak çok az yer var.Ganimet kaybım kaç gündür 1k yı geçmiyor.
    Ayrıca yeni fabrikadan hiç buyu kullanmıyorum. Çok gereksiz geliyor.

güzel ordu aynen. bende sadece tek fark dalkavuk yerine 3 tane binici basıyorum klan kalesini dışarı çıkarmak için. aynı orduları kullanıyoruz hemen hemen.

• Bence yarısını okçu yarısını barbar bas maden köyü bul önden barbarları madenlere doğru sal hemen arkasından okçu (Önden barbarın salınmasının nedeni savunma barbarla uğraşırken sen okçuyla madeni patlatacaksın) ben böyle kasıyorum.
  • son zamanlar da 200 okçuyu bırakıp 4 melek 24 dev ve 20 hırsız 2 duvar yıkıcı ile giriyorum önce hava savunmalarına saldırıp daha sonra devlerin arkasına melekleri atıyorum tertemiz olup çıkıyor ülke tavsiye ederim
  • Ganimet kasma anlayışlarımız çok farklı:))

Hocam eğitim süresi 15 dk. olan birlikte ganimet mi kasılır:) devler şifacılar bunlar gereksiz maliyet, yer işgali ve süre..

okçu - barbar + 4 yıldırım büyüsü.. elinde hero varsa heronun yolunu açmak içinde 3 4 kırıcı koyulabilir orduya. yıldırımları sağlam ganimetli köylerde kullanmak lazım. th8 ve th9 da oynarken bazı günler 4 - 5m altın / iksir kastığımı bilirim.

Ganimet kasacaksan kışlaları hızlandırcan, okçuları barbarları doldurcan kışlalara, eğer şansın yaver giderse yarım saatte 1m ganimet kasarsın.. benden söylemesi..
  • isi cozdum
    5 dev geri kalani okcu

• Barbar kraliçe ve 200 goblin en kötü 150 k kupaya gelincede umrumda bile degil isterse sıfırlansın xD

• Sürekli kullandığım yönten size de tavsiye ederim az maliyet çok ganimet :)

https://youtu.be/jqm_8_EBUBs

En İdeal ve En Kolay Ganimet Kasma Yöntemi  

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.