Şimdi Ara

En Güçlü Süperkahraman Hangisi (622. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.562
Cevap
40
Favori
452.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 620621622623624
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

Bu canon ile non canon arasındaki fark nedir şimdi?

Canon => DC de earth 1, Marvel da 616 evreninde gecen serilerdir. Yani ana evrende gerceklesen her cizgi romandir. Yazarlarin ortak fikirleri sonucu olusan serilerdir diye biliyorum hatta

Non canon => Ana evrenleri kapsamayan, herhangi bir yazarin kendi istedigi sekilde olaylari kurgulamasi sonucu olusan cr lerdir. (Old Man Logan, Ultimate Spiderman, Ultimate hulk gibi).

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaptan Haddock

Galactus'un bir canlı olarak gözüktüğüne bakmayın, o çoktan kozmik bir enerji moduna geçmiş vaziyette, yani Galactus bir tanrı ve saf enerji. Çizgi romanlarda, daha doğrusu diğer varlıklar Galactus'u mor kasketli bir yarma olarak görüyor Ama o aslında bedensel değil, bir enerji.

Galactus'u yenersin, hatta "ölmüş" bir moda sokarsın ama o ölmez asla. Açlık yüzünden ölebilir, başka türlü öleceğini zannetmiyorum. Tanrı la bu.

Bir bedeni yok diye olumsuz tanri mi oluyor?

Bu kadar kurguyu nasil yapabiliyorsunuz bir aciklayabilir misiniz? Mor kaskli gormek insana ozgu bir durum. İnsan gozu 3D ye kadar algilayabildiginden onu da insanimsi goruyor. Bastan fail yapmissiniz Farkli uzayki irklarin farkli galactus goruntusu var bu yuzden, kimse ayni seyi gormuyor ona bakarken.

Velhasim, Galactus tanri degildir. Kendisi bir kac super hero takimi tarafindan oldurulmus ve o olunce abraxas cikmistir.

• E o zaman Galactus için yapar eder diye söylenilen şeyler hep havada yani. Dediğin gibi ana evrende geçmiyorsa o zaman bir geçerliliği yok.
  • Galactusun, Livinge dayandağı seriye baktım. Devamında Galactus Full Power oluyor. Bir daha açıkmasına gerek kalmıyor ama Non-Canon sanırım.
  • quote:

E o zaman Galactus için yapar eder diye söylenilen şeyler hep havada yani. Dediğin gibi ana evrende geçmiyorsa o zaman bir geçerliliği yok.

Bir cok sey oyle sanirim, neler denildi artik bilemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: UmudunuKaybetme

Galactusun, Livinge dayandağı seriye baktım. Devamında Galactus Full Power oluyor. Bir daha açıkmasına gerek kalmıyor ama Non-Canon sanırım.

Marvel universe 2 de geciyor, hatta cr nin ismi what if (ki bu bile yeterli non canon olmasi icin. Marvel paralel evrenlerde gecen serileri what if ile yaziyor) ile basliyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: SonictheHedgehog-MZ

quote:

Galactusun, Livinge dayandağı seriye baktım. Devamında Galactus Full Power oluyor. Bir daha açıkmasına gerek kalmıyor ama Non-Canon sanırım.

Marvel universe 2 de geciyor, hatta cr nin ismi what if (ki bu bile yeterli non canon olmasi icin. Marvel paralel evrenlerde gecen serileri what if ile yaziyor) ile basliyordu.

Başında What If yazmıyordu ama resmini atayım bakalım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SonictheHedgehog-MZ

quote:

Başında What If yazmıyordu ama resmini atayım bakalım.

Ooops benim hatam

Surada yazanla karistirdim

http://www.comicvine.com/forums/battles-7/full-powered-galactus-vs-franklin-richards-407364/?page=2

"" It's from MC2 which started in a What If? # 105 .""

Buradan aklimda kalmis.

Bonus olarak

http://marvel.wikia.com/Marvel_Comics_2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -_-_- -- 7 Ekim 2014; 19:17:45 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• Sonunda üyeliğimde ki ban sürem sona erdi, herkese selamlar.

@bLackMumbLe

Benim tek hesabim var ve batuhandan rica ettim, oda kirmadi beni:)
  • Dr. Doom vs Dr. Strange konusunda ne düşünüyorsunuz? İkisi de büyüsel güçlere sahip ve ikisi de Galactus'u öldürüyordu neredeyse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Jingles -- 8 Ekim 2014; 0:23:49 >
  • Surfing with the Alien kullanıcısına yanıt
    Taam taam inandım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Dr. Doom vs Dr. Strange konusunda ne düşünüyorsunuz? İkisi de büyüsel güçlere sahip ve ikisi de Galactus'u öldürüyordu neredeyse.

Dr. Strange affetmez. Beyonder doom olsun yine affetmez. Galactus'a yine mi laf attiniz sevgili userler. Bana baskasinin dedikleriyle gelmeyin kendi fikirleriniz ile gelin lütfen, dediğim gibi 2-3 çocuğun dediklerine aldirmak istemiyorum(lafim mr.jinglesa degil )

Ultron konusunda bi vs. yapmistiniz Ultron ciddi anlamda güçlü karakter bana kalirsa zor bir karar.

Neyse dostlar bu konuya 2-3 kişi cevap atiyor 1 kişi zaten hiç bildiği yok, onun cevaplarini gördükçe insan sinirleniyor hayliyle:)

Bi forumda okumuştum. Dr. Strange'te sadece büyü gücü var diye. Dr. Doom'da ise hem büyü hem de bilim var. Daha avantajlı görünüyor gibi geldi bana.
  • quote:

Bi forumda okumuştum. Dr. Strange'te sadece büyü gücü var diye. Dr. Doom'da ise hem büyü hem de bilim var. Daha avantajlı görünüyor gibi geldi bana.

Sanirim Doom'da ki buyu gucu oyle ahim sahim degil. Hem Dr.Strangenin buyusunun kaynagi Toaa sanirim, yani o olmasa da Cennetle, Cehennemle iliskisi var buyusunun. Living Tribunalin dinledigi biri Strange. Tabi kim alir bilmem ama Dr.Strange buyu olarak daha guclu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Dr.Doom mu? Hocam Dr. Doom'un pek bir etkisi yok, Silver Surfer çizgi romanlarinda gördüğümüz üzere Silver Surfer'la uğraşan karakter, yoksa çizgi roman yürümez. Sonuç olarak günün sonunda kaybeden: Dr. Doomdur Silver Surfer çizgi romanlarda biraz saf bir karakter, insanlara güvenen ve yardimsever karakter. Biraz felsefik biri. Galactus'a insanlik için karşı gelmiş bi saf arkadaşimiz.
    Hem Dr. Doom'da hem de SS'da enerji absorbe edebilme yeteneği var fakat SS büyü gücü olduğu için Dr. Doom'un enerjisini absorbe edemiyor sanırım.
    Dr.Doom'un öyle bir özelliği yok yanliz. :) Yani SS ile kiyaslarsak Dr. Doom yani çerez bir karakter zaten Çizgi Romanlar da yan bir karakter, 5 sayi var 10 sayi yok. Dr. Strange mesela oyle degil adam geldi mi tam gelir.

Bazi arkadaşlar yazmiş herhalde yok Eternity > Galactus, ulan hikayeyi bilmiyorsun bari kendini rezil etme dimi? Eternity'nin Galactus'a ne dediğini, işte Death'in ve diğerlerinin. Baba, abi, koca, erkek kardeş diyorlar. Yani >>>>>>

Neyse yahu. Elimizde ki bilgiler eskisine göre çok

Eternity=Full Fed Galactus diye biliyorum. Yani eşit güçteler diye.

Bu arada Dr. Strange'in 2016'da filmi gelebilir. IMDb'de yazıyor. Filmi olursa düşman kim olacak asıl merak ettiğim o. Bu adamın düşmanları kim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Jingles -- 8 Ekim 2014; 1:27:06 >
  • Ultron'u araştırdım biraz süper zekaya sahip bir robot ve Brainiac ile benziyorlar bu bağlamda birbirlerine.

Spider-man den aklimda kaldığı kadariyla Dream vardi.

http://www.comicvine.com/doctor-strange/4005-1456/enemies/

Nightmare vardi spider-man cizgi filminde.

yok Tam güç Galactus öyle değil işte hocam. 2-3 formu var diye biliyorum ben Galactus'un. 1. seviye bu normal gezegenleri yiyip yutan, 2. seviye evren yok eden, 3. seviye >> bu daha bunun weaponu var U.N diye daha sonra Negatif bölge var. Bu ay mi diğer ay mi ne Silver Surfer'in yeni bir ÇR'si çıktı onu alacağım nasipse.

Dr.Strange çok iyi karakterdir, hem şekliyle.

• 
Sayfa: önceki 620621622623624
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.