Şimdi Ara

EN GÜÇLÜ HAVALI TÜFEK SEÇİMİ NASIL YAPILIR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
762
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim en güçlü havalı tüfek alırken nelere dikkat etmeliyim havalı tüfek alırken gücü havalı tüfeğin markasına göre değişirmi. Bazı yorumlarda okudum saçmanın kaliteside havalı tüfeğin gücünü etkiliyormuş bunun doğruluk payı varmı güçlü havalı tüfeklerin ağırlığı daha mı fazla oluyor?Bunun gibi kafama takılan sorular var bu konuda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

emrecan3542 bu mesajı paylaştı
  • Ne amaçla almayı düşünüyorsunuz?
  • En güçlü havalı tüfek alırken birçok şeye göre değişiyor. Marka olarak olaya çok bakılmaz. Ama illaki kalite havalı tüfekler daha güçlü atışlar yapılabilir. Bir de pcp havalı tüfekler diğer tüfeklere göre daha güçlü oluyor. Kırmalı olan modeller uygun fiyatlı ve normal kalite olanlar. Bende şu model var atışlarından memnunum.

https://www.kampseti.com/urun/hatsan-at44-s-10-long-pcp-havali-tufek

• Çok fazla araştırsan kafan allak bullak olur. Ben sana tercihimi söyleyim 5,5 mm pistonlu tip bir tüfek al atış keyfini sür. Bütçe uygunsa gamo marka, değilse hatsan vortex serisi birşey alabilirsin. Hemen hemen hepsinin namlu çıkış hızı birbirine yakın.sıradışı tüfekleri gözardı ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • korayreyiz K kullanıcısına yanıt

Av yapmayı düşünüyorum kuş avı için

• Osmansoylerr O kullanıcısına yanıt

osmansöyler tüfeği inceledim gayet güzel hoşuma gitti sizdede varmı bu model

• TIMERIDER kullanıcısına yanıt

teşekkür ederim normal mod 125 ile ne farkı vardı acaba bilginiz varmı

• emrecan3542 E kullanıcısına yanıt
    Uçan kuşu tek mermi ile vurmak için çok usta atıcı olmanız lazım. 1000 liraya pompalı satın alabilirsiniz daha kolay olur.
  • emrecan3542 E kullanıcısına yanıt

Havalı tüfekle av yapmak yasak. Ciddi para cezası var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.