Şimdi Ara

En güçlü Anime/Manga Karakteri (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
956
Cevap
4
Favori
52.786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lasts0ul

Gokuyla lightı karşılastıranlar var ya izlediğiniz animeyi yorumlayamıyorsunuz ya aşırı fansınız ya animeyi baska bi tarafınızla izliyorsunuz (kusura bakmayın) yada dragon ballı izlememişsiniz.

gokunun yanından geçebilecek tek bir karakter yoktur ngt ichigo dan uraharaya sage narutodan madaraya ,luffyden beyaz sakala bunlar dahil

Alucard
  • En güçlü Anime/Manga Karakteri

Daha tam gücünü göremedik ihtiyarın.Hala potansiyel güçlü biri
  • quote:

Orijinalden alıntı: lasts0ul

Gokuyla lightı karşılastıranlar var ya izlediğiniz animeyi yorumlayamıyorsunuz ya aşırı fansınız ya animeyi baska bi tarafınızla izliyorsunuz (kusura bakmayın) yada dragon ballı izlememişsiniz.

gokunun yanından geçebilecek tek bir karakter yoktur ngt ichigo dan uraharaya sage narutodan madaraya ,luffyden beyaz sakala bunlar dahil

İyi de kardeş açıkladık biz devamında. Fanlık felan yok ortada. Gokuya saldırı fırsatı verirsen tabi herkes harcanır. Hayır her yorum yazan bana bir dokunduruyor. Silecem mesajı ha. Kızdırmayın adamı.

En güçlü Anime/Manga Karakteri

Dağılın!
  • Hakkında bilgi sahibi olmadığınız düşman en zorlu düşmandır. TOBİ

• quote:

Orijinalden alıntı: asc2

Hakkında bilgi sahibi olmadığınız düşman en zorlu düşmandır. TOBİ

Çizimler çok güzel geldi. Naruto, Bleach tarzı animelerden değilse isim alayım.
  • one piece'de henüz ne kadar güçlü olduğunu bilmediğimiz 3 tane yonkou ve ölmüş de olsa korsanlar kralı roger var (hastalıktan öldü).. roger vs shiki (edd war) savaşında ani hava değişikliği ile shikinin yenilmesi şeklinde bir ifade geçiyor şuanki tahminlere göre hava olaylarını kontrol eden dünyanın en çok aranan adamı Dragon var.. seride iki tane şeytan meyvesi (bir tanesi şeytan meyvelerin etkisi dahil herşeyi emebilen güç diğeri ise beyazsakalın ölürken aldığı deprem deprem gücü (onuda ilk söylediğim gücü sayesinde beyazsakal ölürken emdi) ) ve fiziksel gücü neredeyse beyazsakal kadar olan karasakal var ("fiziksel gücü okadar fazla ki isteseydi beyazsakal korsanlarında marco ace gibi kaptan olabilirdi")..enel var bütün vucudu elektrik olan adam, oda ölmüyor ölünce kalbine otomatik elektroşok yaparak canlanıyor.. yani demek istediğim bu tür kıyaslamalar yapılamaz her anime için bu isim değişir çünkü...

• quote:

Orijinalden alıntı: swat57

quote:

Orijinalden alıntı: asc2

Hakkında bilgi sahibi olmadığınız düşman en zorlu düşmandır. TOBİ

Çizimler çok güzel geldi. Naruto, Bleach tarzı animelerden değilse isim alayım.

Naruto animesinden bi resim bu

• smallhero55 => Eyvallah. Kalsın o zaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: swat57

smallhero55 => Eyvallah. Kalsın o zaman.

Ne demek, görevimiz Tavsiye ederdim ama baştan belirtmişsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saitou Hajime

bencede.karakter yok tek eliyle dünyayı kaldırıyor olmasalarda işleyiş bakımından yılmayan sürekli ilerlemek isteyen karakterler.ikisinede bir 500 er bölüm daha çekilse heralde dünyayı ikiside top sektirir gibi sektirirler :D

bu arada bana bleach ve naruto gibi animeler önerebilirmisiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: KappadoKS

quote:

Orijinalden alıntı: Saitou Hajime

bencede.karakter yok tek eliyle dünyayı kaldırıyor olmasalarda işleyiş bakımından yılmayan sürekli ilerlemek isteyen karakterler.ikisinede bir 500 er bölüm daha çekilse heralde dünyayı ikiside top sektirir gibi sektirirler :D

bu arada bana bleach ve naruto gibi animeler önerebilirmisiniz ?

Öncelikle One Piece Bunun yanında önerebileceğim Katekyo Hitman Reborn ve Fairy Tail var ama tavsiye istekleri için ana konu var kardeş onu kullansan daha iyi olur.

Kesinlikle Son-goku yani kakarot :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beates

Daha tam gücünü göremedik ihtiyarın.Hala potansiyel güçlü biri

adamın yakın dövüş teknikleri de muazzamdı ama
    o kol gidince niye yenisini çıkarmıyorlar onu anlamadım herkes gibi.bildiğim kadarıyla çıkmadı.ilerde orihime bi ayar çeker umarım.bankai açınca tam güçte bi görelim başganı

• quote:

Orijinalden alıntı: Hyapponzashi

quote:

Orijinalden alıntı: GöLGe_TeaM

Gokuyla lighti karşılaştırmışsınız helal olsun :D Gezegen yok olunca ortada bir şey kalmaz.. Death Note Fanboylar; Dağılın..

Yagami konusunu açan benim. Death Note Fan'ı değilim ama insanların olduğu bir gezegeni Goku yok etmez. Yagami de gidip kimliğini ifşa edip ıssızda Gokuyla kapışacak değil. Ona kalırsa Aizen'de ölümsüz, ama Goku değil. Hadi bakalım kim alacak?

Death note sadece insanlar için değil miydi goku insan değil ki Aizenin öldürülmesi çok zor evet ama Urahara nearly impossible demişti yanlış hatırlamıyosam.Yani zor da olsa var demekki bi yolu.Ya da gerçekten ölene kadar öldürmek gerekebilir.Yani hougyokunun verdiği güç tükenene kadar bi 5 milyon kere öldürseler ölür bence ki goku atom altı parçacıklara ayırır aizeni bi daha toparlanamaz. Ama yabancı forumlarda daha güçlü karakterlerden bahsedildiğini görmüştüm yani en güçlü karakter goku demiyorum o yüzden.Gogetayı karakter sayarsak izlediğim animeler içinde en güçlüsü odur heralde.

ölüm meleği bu gerisi fasa fiso şehrinden ayrılabilse dağıtır ortalığı
  • quote:

Orijinalden alıntı: [Raist]

quote:

Orijinalden alıntı: Hyapponzashi

quote:

Orijinalden alıntı: GöLGe_TeaM

Gokuyla lighti karşılaştırmışsınız helal olsun :D Gezegen yok olunca ortada bir şey kalmaz.. Death Note Fanboylar; Dağılın..

Yagami konusunu açan benim. Death Note Fan'ı değilim ama insanların olduğu bir gezegeni Goku yok etmez. Yagami de gidip kimliğini ifşa edip ıssızda Gokuyla kapışacak değil. Ona kalırsa Aizen'de ölümsüz, ama Goku değil. Hadi bakalım kim alacak?

Death note sadece insanlar için değil miydi goku insan değil ki Aizenin öldürülmesi çok zor evet ama Urahara nearly impossible demişti yanlış hatırlamıyosam.Yani zor da olsa var demekki bi yolu.Ya da gerçekten ölene kadar öldürmek gerekebilir.Yani hougyokunun verdiği güç tükenene kadar bi 5 milyon kere öldürseler ölür bence ki goku atom altı parçacıklara ayırır aizeni bi daha toparlanamaz. Ama yabancı forumlarda daha güçlü karakterlerden bahsedildiğini görmüştüm yani en güçlü karakter goku demiyorum o yüzden.Gogetayı karakter sayarsak izlediğim animeler içinde en güçlüsü odur heralde.

Ya abi dediğim gibi Dragon Ball aşırı şişirilmiş bir anime&manga. Abi adam ölmüş. Öldün lan öldün vicdansız. Git ibadet et veya git cehennemde yan. Adam çıkıyor geliyor dünyada turnuvaya katılıyor. De get allasen.

• o değilde benim mesajlar niye silinmiş kural dışı nesi vardı yav kangalın?
  • elfen lied nyu

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.