Şimdi Ara

En Çok Yakan Otomobiller (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
138
Cevap
2
Favori
17.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    http://m.motoring.com.au/reviews/2011/medium-4x4/subaru/tribeca/subaru-tribeca-road-test-26579

Yakıt tüketimi 12-14 litre arasında çıkıyor test sürüşlerinde, kamyonet değil ki 20-22 litre yaksın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi subie -- 11 Aralık 2014; 23:23:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: subie

http://m.motoring.com.au/reviews/2011/medium-4x4/subaru/tribeca/subaru-tribeca-road-test-26579

Yakıt tüketimi 12-14 litre arasında çıkıyor test sürüşlerinde, kamyonet değil ki 20-22 litre yaksın.

Dostum bu aracı abim kullanıyor test sürüşünde ne yazdığı açıkçası çokta ilgilendirmiyor beni.Trafiksiz bir şehirde yaşıyoruz ve bahsettiğim ortalama 100 km gidip hesaplanmadı 4 aydır bu araç bizde. Full depo ile 360 km menzil veriyor zaten yol bilgisayarı. Bundan önceki aracı Mazda CX-7'ydi 2.3 turbo motorlu aracın test verileri şehir içi 15,3 litre diyordu ama 23 litreden aşağı hiçbir zaman düşmedi.Biraz zorladığında aracı 27 litreleri göstermeye başlıyordu.Önce amerikan versiyonu daha az yakıyor dediler amerian CX7 ile takas yaptık o da aynı ortalamayla devam edince Subaru Tribeca aldık. En azından 3.6L ve gerçek bir 4 çeker. Bu arada ortalamalar seni aldatmasın Ukrayna'da yaşıyoruz. Burada tribeca da çok var Cx7 de yani ortalamalar herkesin araçlarında aynı bizim araçlarımızda mı sorun var acaba diye bizde çok araştırdık.

• araçlarda sorun yok bence. bizim yakıtlarda bi anormallik var fiyat olarak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Midesizz

Tüm amerikanlar

American muscle car

Ford Taunus 2.0 GTS - GLS leri unutmamak lazım

• Bmw 320i f30 fabrika verisi ş.içi 7.4 lt
    Normal kullanım : 8.5 litre
    Agresif kullanım: 15 litreye kadar yolu var

• H100 kamyonet crdi motor
    Litre hesabı yapmadım ama 100 Km 9-11 lt arasında değişiyor

•  En Çok Yakan Otomobiller

BMW Z4 (2012)

Şehirler arası karayolu(SAMSUN-ORDU KARAYOLU)

ANLIK TÜKETİM..

FOTO:YAZDAN KALMADIR....

17.2 LİTRE ŞEHİR DIŞI
    26 LİTRE ŞEHİR İÇİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E.F.S.A.N.E -- 25 Ocak 2015; 10:07:50 >
  • Tuvnera nin aurisi vard 10 litre yakan

• quote:

Orijinalden alıntı: Murat006

Fiat Palio 1.4 EL

Aynen 2000 model 10-13 lt yakıyordu şehiriçinde.

• Çok yakan araç yoktur,benzinin içindeki vergiler vardır.çıkın vergıleri bakın bakalım çok yakıyormuş araçlarınız

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sahibinden de bi ilan vardi Z4 3.5 xdrive sanirim ort tuketim 39.6 lt gibi birseydi
    metrobusle yarisiyor mubarek

• 2009 Crv Otomatik şehiriçi 15 lt şehir dışı 12 lt
  • Bizim broadway benzinli sehir içi soğuk motor ile yokuslu yollarda suruyoruz 15 lt civarinda yakiyor şehir dışında 6 7 lt ye düşüyor

• Ford focus 1.6 olanlari.

• Aracın az veya çok yaktığına karar vermek için sizden aldığı yakıta karşılık ne verdiğine bakmak lazım.
    kimi araç sürat yapar, kimisi konfor verir, keyif verir. en kötüsü sadece ulaşımınızı sağlayan başka da bir şey vermeyen palio,corsa,sieana,broadway,şahin vb. araçların 8-9 litre benzin yakması olacak iş değil.

2010 model bmw 3.16i otomatik vites. otobanda 100 km sabit hızda 8 litre. şehir içi sadece ışıklarda dur kalk yapılırsa 11 litre, istanbul' da köprü trafiği gibi sürekli dur kalk yapılırsa 13 lt.

ben aracıma çok yakıyor diyordum ama burada yazılanları okuyunca sevindim benim araç az yakıyormuş.
  • S60 2.3 T5, yoğun trafik kullanımım pek olmuyor genelde ama geçen ay 1 hafta kadar sürekli kısa mesafe dur-kalk trafik kullandım aşırı soğuklarda, ortalama hızı sıfırlamadım ama 20kmhyi geçmez ortalama tüketim 17.7lt/100km.

Çok hızlı 200-260 arası otoban kullanımında 90km mesafede (selçuk otobanı) 20lt ortalama tüketim de gördüm.

• Az yakan araç yoktur ,LPG li araç vardır.
  • 2013 yazinda 1.4 TSI 122 Hp White&Night donanimli Tiguan'imi 32.000km deyken satip yurtdisina egitime gittim.Araci cok sakin ve dikkatli kullanmama ragmen (vites gecis uyarilarina uyarak)sehir icin 11-12 lt sehir disi 8-9 lt yakiyordu.Servise ne zaman sorsam cevap:Agir arac oldugu icin cok yakar .Su anki aracim Bmw 320iED.Ortalama ayni agirliktalar.Tiguan'in 9 lt yaktigi yolda Bmw 7 lt yakabiliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartalus -- 27 Ocak 2015; 13:18:42 >
  • 1.6 crdi 128 hp otomatik ceed böyle bir dizel olmaz.

• 2.4 accordum olsun da yaksın be. Bi ara yurt dışından gelen araçların 2 yıl kullanılabilmesinden yararlanarak 2.4 son kasa accord alma hayalleri kurmuştum. Dövizin fırlamadığı zamanlardı 11.900 avroya vardı. Ah be.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.