Şimdi Ara

En çok abartılan çizgi roman karakterleri.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
169
Cevap
0
Favori
4.342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu bölümde en çok abartıldığını düşündüğünüz karakterleri paylaşacaz ondan sonra abartılmadığını düşünen filan varsa cevap verir öyle öyle konuşuruz. Ayrıca sadece karakter yazmak zorunda değilsiniz bir güçte yazabilirsiniz

Not: Abartıldığını düşündüğünüz karaktere hakaret etmezseniz iyi olur :)

Edit: Sebebiyle yazarsanız iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gerçek bilgi -- 30 Eylül 2018; 14:1:10 >

• Superman haterlerı geliyor hissediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son_of_Asgard kullanıcısına yanıt
    Yazdığım nota uyarsanız pek sıkıntı çıkacağını sanmıyorum sizin var mı abartı dediğiniz karakter ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gerçek bilgi -- 30 Eylül 2018; 13:54:57 >
  • Büyük ihtimal Black Widow dur kesinlikle Superman olamaz çünkü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E6BF87A58 -- 30 Eylül 2018; 13:56:41 >
  • Hangi forumda olduğuna göre değişir.

Comicvıne de Odin. Burda bir karakter abartılmıyor ama Power cosmic kavramı abartılıyor.

Hocam sadece forumlar da değil genel olarak abartılan karakterler.

Power cosmic pek abartıldığını ben düşünmüyorum çünkü en güçlü karakterler de bulunan güç power cosmic :D
  • Galactus.
  • Hocam diğer konuda tartışdığınızı buraya yansıtmayın güzelce tartışalım :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gerçek bilgi -- 30 Eylül 2018; 14:1:28 >
  • pes2012forever kullanıcısına yanıt
    sebebi ne hocam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gerçek bilgi

Hocam diğer konuda tartışdığınızı buraya yansıtmayın güzelce tartışalım :D
    Hala aynı fikirdeyim ha birde Batman var allahın emri o zaten her zaman kazanırmış ya :D Supermani yenmiş iyiki bir kere superman gerçekten batmanı oldurmek istese ve hiç bir şeyi onemsemese ışık hızında batmani tutup ikiye boler batman daha kriptonite uzanamaz ya da ayı tutar gotham a atar neyse ben fazla dolmuşum batman e

Bence en çok abartılan

Bu forumda 1.Superman 2.Batman ama her yerde genel olarak bakarsak 1.Batman dir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E6BF87A58 -- 30 Eylül 2018; 14:5:28 >
  • Gerçek bilgi kullanıcısına yanıt
    Universal denmesi.
    Ben de full fed halinin universal olduğunu düşünüyorum hocam
  • Cidden batman çok abartılıyor hele hazırlıklı batman :D Hazırlıklı batmani zekası ile yenecek bir sürü adam var ama söylesen bile kabul etmezler neden ? Çünkü hazırlıklı :D

Süpermanin sundipp olayı çok abartıldı dün :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gerçek bilgi

Cidden batman çok abartılıyor hele hazırlıklı batman :D Hazırlıklı batmani zekası ile yenecek bir sürü adam var ama söylesen bile kabul etmezler neden ? Çünkü hazırlıklı :D

Süpermanin sundipp olayı çok abartıldı dün :D
    Hocam Bane de bir takım hazırlık ile Batman i psikolojik olarak darmaduman edip belini kırıyor daha başka hazırlık yaparak Batman in yaptığı işlerden bin kat daha iyi şeyler başaran karakterlerde var ama işte hep bunlar Batman in popülerliğinden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E6BF87A58 -- 30 Eylül 2018; 14:9:10 >
    Universal değildir ve Eternity ile eşitte değildir. Galactus keyif için yemez ihtiyacı oldugunda ve denge sağlamak için yer.. Yani şöyle bi tıka basa doyayım diye yemiyor adam

Full fed olduguda yokki hiç.. Bide Eternity Nigh Omniscience iken Galactus bu kategoride değildir.
    Hocam galactus hiç full fed olmadığından teorik anlamda birden fazla bilgi kaynağı galactusun eternity ile eşit olduğunu söylüyor. Yani bunu bilmemiz için galactusun full fed olması lazım ama şuanlık bilgi kaynaklarının tarafındayım :D
  • Hayır abartılıyor. Wally Galactusun elçilerini alır dihorum alamaz çümkü cosmic power var diyorsunuz :D

Superman vs SS olayı mesela. Sanki cosmic power fiziksel karakterleri tek elle tokatlama gücü veriyor.

• joker > batman her zaman için
    Joker candır zaten bu gün batman batman ise bunu birazda jokere borçludur bence
    cosmic power diyoruzda cosmic power var fırelord mu wallyi alır diyoruz :D Fallen one sılver surfer filan cosmic gücü ile alır wallyi.

Tek elle alamaz ama cosmic power kullanan kişiye +2 avantaj sağlar heleki karşıda fiziksel gücü ile öne çıkan biri varsa.

Cosmic power sende ne kadar bulunduğuna göre değişir mesela galactus da olan cosmic power wallyi toz eder ss deki etmez :D
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.