Şimdi Ara

En çok abartılan çizgi roman karakterleri. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
169
Cevap
0
Favori
4.342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cosmic Armor Superman sayma onların fanları değişik oluyor :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: milyarderdahi

Batman, forumda degil her yerde hatta Because I'm Batman diye geyigi bile var.

Cosmic Armor Superman abartiliyor. Darkseid abartiliyor.
    Hayır Darkseid underrated. Thanos Darkseidi alır diyorlar . Hatta base a. warlock Darkseidi alır diyen gördüm.

Sebep diyince neymiş Superman den dayak yiyiyormuş.

Overrated -> Odin,Thanos,Sentry,Superman,Thor, Batman, Silver surfer

Underrated -> SpeedForce kullanıcıları (özellikle Wally), Superman (abartıldığı gibi bazı yerlerde yerden yere vuruluyor), Martian manhunter, Darkseid, Susan Storm ...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son_of_Asgard kullanıcısına yanıt
    sılver surferi ne zaman abartmışısız ? Tüm heraldları yenecek gücü olması abartı mı oluyor ?

küçümsenen olarak en çok tyrant var ama bir şey demiyorum çünkü darkseıd gibi bilindik biri değil. Fakat dün fernus ile tyrantı karşılaştırdınız o kadar da küçümsenmez ki ?
    Wally de kendi açımdan küçümsediği mi sanmıyorum tabi başkası küçümsediyse bilemem
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gerçek bilgi

sılver surferi ne zaman abartmışısız ? Tüm heraldları yenecek gücü olması abartı mı oluyor ?

küçümsenen olarak en çok tyrant var ama bir şey demiyorum çünkü darkseıd gibi bilindik biri değil. Fakat dün fernus ile tyrantı karşılaştırdınız o kadar da küçümsenmez ki ?
    Wally de kendi açımdan küçümsediği mi sanmıyorum tabi başkası küçümsediyse bilemem
    Bloodlusted SS'e Supermanın rakip olamaması, ve JL yi alabilmesi. Tyrant ın çok az feati var. Wally kim Thor'u öldürmek kim denildi.

Ben jl'yi alır demedim ama sen bl ss'e bl olmıyan süperman ve shazam yeter dmeiştin o konuda. Tyrant'ın az feati olması gücünü düşürmez en küçük feati bile thanosla kapışmak o da en küçüğü :D Full power gücünde galaksileri filan yok edecek gücü var. Bu arada dün sadece fiziksel gücü ile bildiğinizi söylediniz bu bile sadece küçümsendiğini gösterir.

Wallye kendi açımdan diye belirttim :)
  • Gerçek bilgi kullanıcısına yanıt
    Evet demiştim çünkü onlar da sinirlenecek. Rakip olamaz değil. Tyrant'ın Full gücünün feati az.

Base Martian bile Thanosu indirir. Fernusa girmiyorum.

Darkseid, çoklu evrensel bir tehdit değil. Darkseidin avatarı ise Thanosla belki baş edebilir.
  • quote:

Darkseid, çoklu evrensel bir tehdit değil. Darkseidin avatarı ise Thanosla belki baş edebilir.
    Hayır çoklu evrensel soyut bir varlık . Darkseid tek eliyle..

• milyarderdahi M kullanıcısına yanıt
    Cas konusunu hiç acmiycam anlamazsın cunki

Soulfire darkseid omnipotence olan the sourceyi hapsediyor kilit altına aliyor omnipotence gücü olan source ile dalga geçiyor darkseid in soulfire olan crsini okumani tavsiye ederim ayrıca superman sf nın içinden geçiyor ve omega beamini tankliyor gerisini siz düşünün soulfire darkseid in gücünün sonsuzluğunu

Ve süpermenin omnipotence karakterle dalga geçip gücüyle onu hapseden darkseid in içinden geçmesi ve omega beamini tanklamasi süpermenin bu olaydan omnipotence karakterlerin saldırılarını tankladigini ve onlara zarar verebileceğini görüyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi since2002 -- 30 Eylül 2018; 22:2:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Tamam da kural gereği onlar sinirlenmicekdi. Tyrant full gücü olduğu feati az olsada ds'nin ana avatarını alacak güçte.

Base martian indiremez ve fernus alabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gerçek bilgi -- 30 Eylül 2018; 22:0:33 >
  • milyarderdahi M kullanıcısına yanıt
    Hocam çoklu tf darkseıd çoklu evrensel tehdit. normal ana avatar ise multi galaxy. bir de avatarının avatarı filan varda oraları bende bilmiyorum :D
    Ana avatar DS yi alamaz.

MM ise Thanos'u indirir . Eğer gerçekten öldürmek istiyorsa.

Sen alamaz demen bir şeyi değiştirmez kb de konusunu açtık sonuç belli tyrant çıktı.

Mm bl değilse thanosu alacağını sanmıyorum ss bile alamıyorken
  • quote:

Sen alamaz demen bir şeyi değiştirmez kb de konusunu açtık sonuç belli tyrant çıktı.

Mm bl değilse thanosu alacağını sanmıyorum ss bile alamıyorken
    Ana avatar alır çünkü sen kabul etsende etmesende universal.

SS "bile" alamıyorken derken ? Mm uğraşmaz çökertir.

Sen istediğin kadar universal de universal olmadığı belli kb de tartıştığımız ve sonuca vardığımız konuyu boşuna uzatıyorsunuz. Ana avatar ds evrensel değildir.

Ss > mm ?
    Coklu evrensel olmasi icin oyle bir yikim gucu gostermeli. Sirf coklu evrenin disinda yasiyorlar diye coklu evrensel olmuyor her karakter.

• quote:

Sen istediğin kadar universal de universal olmadığı belli kb de tartıştığımız ve sonuca vardığımız konuyu boşuna uzatıyorsunuz. Ana avatar ds evrensel değildir.

Ss > mm ?
    NABU universal demişti hatırlatırım.

SS > MM diye bir şeyde yoktur. Eğer mm kararlıysa SS i de çökertir.

• quote:

Coklu evrensel olmasi icin oyle bir yikim gucu gostermeli. Sirf coklu evrenin disinda yasiyorlar diye coklu evrensel olmuyor her karakter.
    Çoklu evrenin dışında yaşadığını söyleyen biri yok zaten.

Ben Darkseidin, Apokalipsteki gercek formunun coklu evrensel oldugunu dusunmuyorum. Cunku oyle bir yikim gucu gostermedi ki.

52 evrenin disinda yasamiyor mu bu adam?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.