Şimdi Ara

En çok abartılan çizgi roman karakterleri. (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
169
Cevap
0
Favori
4.342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hocam neden öyle düşündüğünüzü biliyorum ama konuya gelip bakmak istiyen arkadaşlar için sebebinin verilmesi daha doğru olur. Ayrıca sadece bu forumda değil genel olarak abartılan karakterleri de söylerseniz daha iyi olur.
  • Kesinlikle ilk sırada deadpool yer alır deadpool artık çoluk ççocuğun karakterii olmuştur marveli sadece infinty war filmiyle tanıyan bilen kesmin gözdesidir ikinci olarak joker bu karaktere çok felsefik yorumlayanlar oluyor ama sadece bir deli
  • Galactus. O olmadan evren olmaz derler, önüne gelen ya onu yener ya köle eder.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • delton D kullanıcısına yanıt
    Heeeh işte benim gibi düşünen birisi. Belki hiyerarşik açıdan( gezegen falan yiyor ya ) evrendeki dengeye katkısı vardır ama kesinlikle evrensel güçte değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: delton

Galactus. O olmadan evren olmaz derler, önüne gelen ya onu yener ya köle eder.
    Benim bildiğim galactus gezegen yiyerek evrensel dengeyi sağlıyor o yüzden o olmazsa evren olmaz deniliyor potansiyel olarak da zaten evrensel biri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gerçek bilgi -- 2 Aralık 2018; 11:56:8 >
  • Kesinlikle Hulk. Özellikle şu Hulk smash Beyonder Fan Art’ından sonra

En çok abartılan çizgi roman karakterleri.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Wf Mxy
    Wf Mxy
    Wf Mxy
    Wf Mxy
    Wf Mxy...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.