Şimdi Ara

En cahilce anınız? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
187
Cevap
1
Favori
4.449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Üniversite harç parasını 10 yaşımda yanlış anlamıştım Hacı Parası olarak.
  • Trafik canavarını arabaları kazaya sürükleyip kaçan biri sanırdım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.sınıfta öglenciydim be sabahçıyi "savaşcı" olarak anlamiştim hoca kaldirdi buyuyunce ne olcaksin hocam onu bilmiyorum da 2. sınıfta savaşçı olucam demiştim

• üni de kızlar teklif ediyor ve ilk senede milli olunuyor sanıyordum :(
  • Tyler Durden- kullanıcısına yanıt
    Neyi sorgularsın?

• Tarih sınavında pasarofça anlaşması ile karlofça anlaşmasıni karistirmistim iki soru gitti bu yuzden 90 almiştim hayatimin en dusuk notu bu.Çok uzulmustum.

• Kasapların insanları kesip insan eti sattığını sanıyordum

• İnançsızlığı iyi bir şey sandığım dönem
  • The Notorious kullanıcısına yanıt
    Hoşgeldin ç Hiç ara vermeden yine başlamışsın
  • Ramazanda akşam ezanı okununca camide namaz kılınıyor sanıyordum.

• Ölünce kurtulunduğunu sanıyordum
  • quote:

Orijinalden alıntı: choyrn

Neyi sorgularsın?

Tanrıyı,evreni,insanları,toplumun çoğunun doğru kabul ettiği bilgileri ve hayatı.

• ilkokul 2'ye gidiyorum. o zamanlar abi dediğim bi kaç adam küfür öğretmiş. her neyse öğrendiğim küfürü gittim bi kıza ettim (analı bacılı). sonra kız ağlamıştı, bende bi hafta o kızı üzdüm diye tripten tribe girmiştim.

bu da böyle bi anımdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meraxes

ilkokul 2'ye gidiyorum. o zamanlar abi dediğim bi kaç adam küfür öğretmiş. her neyse öğrendiğim küfürü gittim bi kıza ettim (analı bacılı). sonra kız ağlamıştı, bende bi hafta o kızı üzdüm diye tripten tribe girmiştim.

bu da böyle bi anımdır

o zamanlar yugioh meşhurdu. en yakın arkadaşımdan beyaz ejdarha kartını çalmıştım. çok çok nadir çıkan bi karttı. 6 ay konuşmadık. bide salak gibi ben çalmadım diye savunma yapıyodum, zaten 2 kişiyiz kim çalabilir başka.
  • quote:

Orijinalden alıntı: galapagoskaplumbağası

Hoşgeldin ç Hiç ara vermeden yine başlamışsın

• quote:

quote:

ilkokul 2'ye gidiyorum. o zamanlar abi dediğim bi kaç adam küfür öğretmiş. her neyse öğrendiğim küfürü gittim bi kıza ettim (analı bacılı). sonra kız ağlamıştı, bende bi hafta o kızı üzdüm diye tripten tribe girmiştim.

bu da böyle bi anımdır

o zamanlar yugioh meşhurdu. en yakın arkadaşımdan beyaz ejdarha kartını çalmıştım. çok çok nadir çıkan bi karttı. 6 ay konuşmadık. bide salak gibi ben çalmadım diye savunma yapıyodum, zaten 2 kişiyiz kim çalabilir başka.

bi muhabbet oldu derinlemesine anlatamıcam şimdi. kardeşim baktım sevgilimle olan fotoğrafları duvardan sökmüş kırıyor falan. sen misin bunu yapan dedim. bunu bi tutarsın sırtından, duvara bi çarptırdım bu salağı aklı gitmişti.

olum ben çok cahilim lan

• quote:

quote:

quote:

bu da böyle bi anımdır

bi muhabbet oldu derinlemesine anlatamıcam şimdi. kardeşim baktım sevgilimle olan fotoğrafları duvardan sökmüş kırıyor falan. sen misin bunu yapan dedim. bunu bi tutarsın sırtından, duvara bi çarptırdım bu salağı aklı gitmişti.

olum ben çok cahilim lan

bi kızdan hoşlanıyodum lisede. gittim adını sordum falan. özge demişti. bende tamam deyip geri dönmüştüm.

harbi cahilim

• InsignAce kullanıcısına yanıt
    Yalnız değilmişim

• üni kayıt olup 1 hafta ders başlardie sabah 8 akşam 5 kadar beklemek ünide cidden cahillin dibi
  • Bende küçükken balık yiyince midemizde yüzüyor sanıyordum
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.