Şimdi Ara

En cahilce anınız? (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
187
Cevap
1
Favori
4.449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: The Red Devil

Küçükken Ay'ı Atatürk sürüyor Dünya'yı izliyor sanıyordum.

😂😂😅 bu iyidi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlkokuldayken ingilizce dersinde öğretmen bize basit cümle kalıplarında bir şeyler söylüyordu bizden de onları yazmamızı istiyordu. Bazı yerleri boş bırakıp onları bizim doldurmamızı istemişti. O boş yerleri anlamamız içinde oralara ''bla bla bla'' (yani nokta nokta nokta) diyordu. For example: ''My name is ...''.
    O zamanlar ingilizceyle aram iyi değildi ve bende söylediği yerlere ''bla bla bla'' yazdım. For example: ''My name is bla bla bla''
    Ne kadarda kolaymış diye düşünüyordum. Hoca, yazdıklarımızı bitirip boş yerleri de doldurduktan sonra kağıtları geri vermemizi istedi. Ve benim kağıdımı bütün sınıfa okuyup göstermişti ve dalga geçmişti. Görüşmek üzere...(bla bla bla)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi peyotenin yararları -- 24 Kasım 2016; 6:6:41 >
  • Üniversiteye gidince hep partiden partiye koşup evde kırmızı plastik pardaklarla birşeyler içip kızların göbeğine tekila döküp içilen ortamlara akarız zannederdim.Cahillik işte sadece göbeğe dökülmüyormuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muhafız-

Dans edince çocuk oluyor sanıyordum

Sanalika mı burası hocam? İyi güldüm ha

• quote:

Orijinalden alıntı: peyotenin yararları

İlkokuldayken ingilizce dersinde öğretmen bize basit cümle kalıplarında bir şeyler söylüyordu bizden de onları yazmamızı istiyordu. Bazı yerleri boş bırakıp onları bizim doldurmamızı istemişti. O boş yerleri anlamamız içinde oralara ''bla bla bla'' (yani nokta nokta nokta) diyordu. For example: ''My name is ...''.
    O zamanlar ingilizceyle aram iyi değildi ve bende söylediği yerlere ''bla bla bla'' yazdım. For example: ''My name is bla bla bla''
    Ne kadarda kolaymış diye düşünüyordum. Hoca, yazdıklarımızı bitirip boş yerleri de doldurduktan sonra kağıtları geri vermemizi istedi. Ve benim kağıdımı bütün sınıfa okuyup göstermişti ve dalga geçmişti. Görüşmek üzere...(bla bla bla)

• Evlenince çocuğun kendiliğinden olduğunu sanıyordum. Halbuki kendiliğinden değilmiş!

• peyotenin yararları kullanıcısına yanıt
    He,she,it boşluk doldurmaları olurdu,ben de o yaşta 'he' kelimesini counter strike oyununda bombanın üzerinde -he granade- görmüş birisi olarak neler düşünmüştüm hayal edin.

• Masa tenisinde forhand atınca çın çın sesler çıkar sanırdım ondan değilmiş meğerse

• Sadece düşünce ya da bi yerimiz kesilince canımız acıyor sanıyordum.

• hoca bana dediydi bi kiz getirip tanistirmafin [sevgili yap kendine anlaminda] bn de hocam siz zaten evlisiniz demistim. bi yanimdaki arkadas anladi yarildiydi halen utanirim.

• Çocukken haberlerde gördüğüm, birleşmiş milletler araçlarını, tanklarının hepsinin un taşıdığını zannederdim. Kendimce de "bak yiyecek ekmekleri yok, un taşı taşı bitmiyor, çok ihtiyaç var herhalde" diye de mantığını tamamladım.

Birleşmiş milletler = united nations (UN)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cfiliz

Çocukken haberlerde gördüğüm, birleşmiş milletler araçlarını, tanklarının hepsinin un taşıdığını zannederdim. Kendimce de "bak yiyecek ekmekleri yok, un taşı taşı bitmiyor, çok ihtiyaç var herhalde" diye de mantığını tamamladım.

Birleşmiş milletler = united nations (UN)

• Şöyle düşündüm de, hiç cahilce anım yok

Varsa da aklıma gelmeyecek kadar küçük cahillikler
  • Herkesi robot bi kendimi insan saniyordum. Herkes insanmis valla

• Daha okula bile baslamadan oncesiydi. Nereden denk geldi ve izledim bilmiyorum ama "ceylan'in" bir filmini izlemistim. Filmin bir sahnesinde yanlis hatirlamiyorsam hasta bir kadin "-kizimi gormeden canimi alma allahim" benzeri birsey diyordu. Sonra kizini gorup öluyordu. Bu sahne benim psikolojimi nasil sarstiysa aklima her geldigindinde "-allahim beni öldürme" diye defalarca icimden tekrar ediyordum. Bunu demezsem ölebilecegimi dusunuyordum. Simdi dusununce cok psikopatca geliyor ya.

• Dünyanın benim etrafımda döndüğünü sanıyordum

• İngilizce dersinde "hi " ile başlayan metni "hay" yerine "hi" diye bağırarak okumam ve öğretmenimin bakışı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi juniorgong -- 24 Kasım 2016; 12:12:59 >
  • juniorgong kullanıcısına yanıt
    guzelmis

• Mario aterinin içinde hayat sürüyor sanıyordum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Güneyli Kitapkolik

Mario aterinin içinde hayat sürüyor sanıyordum.

A:SD:A:DS çok iyiymiş.
    Borular da aterinin kabloları dimi onlara giriyo felan

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.