Şimdi Ara

En Begendiginiz Türk DJ ler (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
2
Favori
21.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ozan Doğulu
  • yalçın aşan
  • beyza
    mert yucel
    u.f.u.k.
    cervus
    tarkan
    uncuoglu...
    ..
  • Hüseyin karadayı
  • Dj Akman yazan arkadaşlara hayret ediyorum...
    Amsterdam ve Londra'da bir çok live performans dinledikten sonra, ülkemizde kaliteli ve üretken dj çok çok az zamanında dj quicksilver vardı oda almanyadaydı zaten..
    genelde djlerimiz mix ve müzik üretiminde çok gerideler.Hala arabeskleri ve bu tarza yakın şarkıları mixlemeye çalışıyorlar. :-))
    öne çıkan hiç bir isim yok...
  • quote:

Orijinalden alıntı: esep

Dj Akman yazan arkadaşlara hayret ediyorum...
    Amsterdam ve Londra'da bir çok live performans dinledikten sonra, ülkemizde kaliteli ve üretken dj çok çok az zamanında dj quicksilver vardı oda almanyadaydı zaten..
    genelde djlerimiz mix ve müzik üretiminde çok gerideler.Hala arabeskleri ve bu tarza yakın şarkıları mixlemeye çalışıyorlar. :-))

OMFG bunca yıl sonra yeni öğreniyorum quiksilver ın Türk olduğunu

Bu arada Faruk Sabancı'nın yeni rls i: Faruk Sabanci - The You In Me (Original Mix)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yekialem -- 9 Eylül 2010; 11:10:06 >
  • bence de :)
    quote:

Orijinalden alıntı: go girl baby

Ozan Doğulu
  • dj akman
  • quote:

Orijinalden alıntı: yekialem

Faruk Sabancı

Nurettin Çolak

Ümmet Özcan

İç piyasaya iş yapan dj leri pek tanımıyorum açıkçası..

Hatta şu anda dinlediğim parça(magic island 117'den):

nurettin çolak dj değil prodüktör abimin lise arkadaşıydı

• quote:

Orijinalden alıntı: esep

Dj Akman yazan arkadaşlara hayret ediyorum...

bu sadece müzikte değil Türkiye de öne çıkan şeyler oldukça az öne çıkmaya çalışanlarında bi şekilde önü kesiliyor....Gerçi öncü olanlarında öncülüklerini sorgulamakta gerek burda ama en iyisi topraktan geldik toprağa gideriz misafir umdugunu değil bulduğunu yermiş edalarında takılması ..nabalım kader kısmetmiş demek ki

Dipnot::Derdine ortağım

• Hüseyin Karadayı
  • DJ firari akar
  • hüseyin karadayı
  • DJ MERT SESLİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi promateus -- 14 Mayıs 2013; 21:36:34 >
  • artık yeni dj lere de biraz güvenin sabit fikirliyiz hep eskiler hep eskiler birde yenileri dinleyin bakın neler yapıyorlar ama bizde hep isim olan dj eri takip etmek gibi bir alışkanlık var eğer bu müziği seviyorsan tüm dj leri takip edersin sonra bunlardan biri mutlaka başarılı olur o zaman demiştim ben dersin:) DJ MERT SESLİ en basit örnek çocuk yardırıyor

En Begendiginiz Türk DJ ler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi promateus -- 14 Mayıs 2013; 21:38:13 >
  • MERT SESLİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi promateus -- 14 Mayıs 2013; 21:41:02 >
  • Bu arada untmadan bir müjde vereyim dünyanın en büyük müzük organizasyonlarından sensation bu yıl türkiyede yapılacak güneş tutulması gibi bir şey yüzyılda bir olur kesinlikle kaçırmayın torunlarınıza anlatacak bir hikayeniz olsun
    http://www.youtube.com/watch?v=YFHtZGdMhIg

keşke türk dj lerde olsa ama nafile olabilmesi için yerli dj lerimize hep destek tam destek en azında bu müziği sevdiğimiz için
    sensation da görüşürüz...............
  • Dj Emre ve Dj Onur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne anlar onlar?

Yekialem'in listesi dışında başka sayabileceğim kimse yok.
    Yiğit Denizci ile muhabbetim olmuştu bayağı. Bilgili bir arkadaş olduğunu söyleyebilirim. (Yine de dinlemeyi tercih etmem.)
    Hatırladığım kadarı ile ukala biri değildi. Yeteneği var, sadece biraz gayret göstermesi gerekiyor.
    İsmi Avernus diye geçer kendisinin. (Göz atmak isteyen olursa bu şekilde arasın.)
    Prodüktör, DJ'lik de yapıyordu sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mobile Prof. -- 9 Haziran 2012; 21:10:47 >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.