Şimdi Ara

En basit yöntemle Symbian telefon hackleme (Anna, S^3, S60v5, S60v3)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
5
Favori
16.747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sertifikasız-Flashsız En Basit ve Sorunsuz Hackleme

Eklentiden uyumlu "UMU*Hack.sisx" uygulamasını telefonunuza yükleyin. Yükledikten sonra uygulama otomatik olarak başlamazsa siz uygulamayı başlatın.
    Açılışta "Connecting to the internet may be chargeable. Continue?" yazısına Yes deyin ve erişim noktasını seçin (WiFi kullanabilirsiniz).
    "Enter your product " yazısı ekranını hiç ellemeden Ok deyin.
    "Licence Details" yazısı ekranı geldikten sonra Accept deyin.
    "For your information" yazısı gelince Evet'i seçin.
    "Protection mode" yazısı gelince Hayır'ı seçin, sonra Tamam'ı seçin.
    "Setup Password" yazısı gelince Ok'u seçin, "Enter new password to continue" yazısı gelince 123 girin ve Ok deyin, "Re-enter new password to confirm" yazısı gelince tekrar 123 girin ve Ok deyin.
    Options'a basın, Anti-Virus'ü seçin.
    Quarantine'ya tıklayın.
    Sırasıyla Options - Restore - Evet'e basın.
    Sırasıyla Back - Home - Exit'e basın - UMU Mobile Security uygulamasını telefondan kaldırın.
    Kaldırma sırasında "Enter password to continue" yazısına 123 girin ve Ok deyin.
    Eklentiden RomPatcherPlus_3.1.sisx uygulamasını yükleyin. Uygulamayı başlatın ve sırayla Open4all ve Installerserver'in üstüne gelip Options - Add to auto deyin. Garanti olsun diye telefonu kapatıp-açın. İşlem tamamdır.
    - Artık her uygulamayı imzalamadan kurmanın keyfine bakın...
    NOT: Deneyipte olumlu veya olumsuz sonuç alanların yorumlarını (telefon ve sürüm belirterek) bekliyorum.

Test Edilen Telefonlar: N8(Symbian Anna), C7(Symbian Anna), C6-01(Symbian Anna), E7, E6, N97, N97 mini, X6, C6, C5-03, 5800, 5530, 5228, E72, 6700 slide(v71.004), N82, 5320, 5730, N95 8GB (v35.0.001), N86(v30.009), 6730 classic, C5, Satio

İndirme Linkleri (İndirmek için dosya isimlerinin üstüne tıklayınız) :
    UMU*Hack.sisx
    RomPatcherPlus_3.1.sisx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onuncu Köyü Arıyorum -- 14 Haziran 2013; 13:45:39 >

• Ustam helal olsun gerçkten hem kısa hemde süper insanın kafasını karıştırmayacak şekilde anlatmışsın helal olsun bnde öncden N80 vardı 2 yıl önce onu certifica felan adlım hello carbide gibi yöntemlerle Haclemiştim fakat bu yıl yeni elime geçti bayadır nokia kullanmıodum.İşte bu sene elime Nokia N95 8GB RM-320 sürÜmü V35 geçti ve tekrar bu hacleme işine giryim dedim ve bu sfer gerçkten işimin zor olduğunu farkettim opda sitesinden ve onun gibi bi kaç siteden certifica aliyim dedim ve alamadım bi türlü vermediler 1 ay beklememe rağmen ve artık telefonu hacklemekten başka bi yolum kalmadığını anladım bu zamana kadar en az 20 siteye 2-3 kez bakmışımdır.Ve en sonunda senin anlatımını gördüm ustam gene aklımın bi köşesinde olamama ihtimali yatmıyor değildi fakat gerçkten çok güzzl anlatmışsın ustam kısa ve öz ve denemeye karar verdim Allah'a şükür bu sefer başardım senin sayende ustam tekrar helal olsun ve hala tellerini hackleyemeynler için sölüyorum bu anlatımı göz ardı etmsinler kesinlikle uygulasınlar sırf şu yorumu yazmak için bile siteye üye oldum çünkü gerçkten çok başarılı bir anlatım ve %100 kesin çözüm linklerde sağlam bu iki program sayesinde 2 dakka da hackleyebilirsinz tellerinizi...!!!

• işe yaradı hocam paylaşım için tşkler C5-03 S60v5
  • quote:

Orijinalden alıntı: noobsaibot10

Ustam helal olsun gerçkten hem kısa hemde süper insanın kafasını karıştırmayacak şekilde anlatmışsın helal olsun bnde öncden N80 vardı 2 yıl önce onu certifica felan adlım hello carbide gibi yöntemlerle Haclemiştim fakat bu yıl yeni elime geçti bayadır nokia kullanmıodum.İşte bu sene elime Nokia N95 8GB RM-320 sürÜmü V35 geçti ve tekrar bu hacleme işine giryim dedim ve bu sfer gerçkten işimin zor olduğunu farkettim opda sitesinden ve onun gibi bi kaç siteden certifica aliyim dedim ve alamadım bi türlü vermediler 1 ay beklememe rağmen ve artık telefonu hacklemekten başka bi yolum kalmadığını anladım bu zamana kadar en az 20 siteye 2-3 kez bakmışımdır.Ve en sonunda senin anlatımını gördüm ustam gene aklımın bi köşesinde olamama ihtimali yatmıyor değildi fakat gerçkten çok güzzl anlatmışsın ustam kısa ve öz ve denemeye karar verdim Allah'a şükür bu sefer başardım senin sayende ustam tekrar helal olsun ve hala tellerini hackleyemeynler için sölüyorum bu anlatımı göz ardı etmsinler kesinlikle uygulasınlar sırf şu yorumu yazmak için bile siteye üye oldum çünkü gerçkten çok başarılı bir anlatım ve %100 kesin çözüm linklerde sağlam bu iki program sayesinde 2 dakka da hackleyebilirsinz tellerinizi...!!!

Rİica ederim.

• bende dediklerini aynen yaptım nokia c7 belle ama bu ne işe yarıyor anlayamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogangenc

bende dediklerini aynen yaptım nokia c7 belle ama bu ne işe yarıyor anlayamadım

Telefonu hackleyince sertifika isteyen programları direk sorunsuz kurabiliyorsun.
  • Merhabalar bende işe yaradı. uyguladığım telefon Nokia 6700 Slide.
    Konu açarak yardımcı olan Chucky_31 arkadaşa teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nokta26 -- 23 Mayıs 2013; 15:28:59 >
  • ÇOK TEŞEKKÜRLER...
  • Bu hack olayı sadece .sis ve .sisx uygulamalar için mi sertifika özgürlüğü sağlıyor yoksa buna Java MIDP uygulamalarıda dahil mi?

• Peki nereden anlayacağız hangi telefona hangi eklentiyi indireceğimizi? Bi yardım ederseniz sevinirim.

UMU*Hack.sisx Telefona yükledim ilk başta erişim seçilsin mi dedi bende evet dedim ama hiç erişim seçemedi öyle kaldı ekran. Telefonum e5

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Eraser- -- 16 Temmuz 2013; 12:06:39 >
  • Teşekkürler.
  • ellerine saglık hocam en temiz anlatım sende kurdum oldu nokia e72 var bende. tesekkurler
  • dosyalar uçmuş. elinde olan varsa upload edebilirmi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanchuc

dosyalar uçmuş. elinde olan varsa upload edebilirmi ?

demin baktımda linkler sağlam hocam ?
  • Ben şimdi hackermi oldum

• İşe yaramadı bu ya sürekli sertifika hatası veriyor. Telefon C7 belle refresh
  • E72 var işletim sistemi güncel diye olabilir belki.Bütün adımları yaptım ama işe yaramadı
  • nokia 808,de geçerlimi bu hackleme uygunmudur acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pascal24

nokia 808,de geçerlimi bu hackleme uygunmudur acaba?

Olur.

• o zaman listeye nokia 808,ide ekleyin başlığa yani
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.